V Puchar Puszczy Piskiejniedz. 2017-05-14 13:25
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K-14 (1)2,7 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(45)3(31)4(49)5(48)6(53)7(43)8(44)9(54)
10(100)Meta
 
12Maja Magdaleńska106:1040:250:00(1)46:460:00(1)56:450:00(1)60:400:00(1)66:140:00(1)73:290:00(1)74:530:00(1)100:190:00(1)104:510:00(1)
Indywidualnie40:250:00(1)6:210:00(1)9:590:00(1)3:550:00(1)5:340:00(1)7:150:00(1)1:240:00(1)25:260:00(1)4:320:00(1)
105:500:00(1)106:100:00(1)
0:590:00(1)0:200:00(1)
 
 
 
 
K-16 (2)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(31)3(36)4(37)5(38)6(39)7(40)8(41)9(46)
10(47)11(53)12(44)13(100)Meta
 
14Małgorzata Bączek45:4012:480:00(1)14:520:00(1)20:520:00(1)24:290:00(1)-----27:2128:3531:2935:32
UKS Technik Ruciane-Nida12:480:00(1)2:040:00(1)6:000:00(1)3:370:00(1)2:521:142:544:03
39:0241:5443:4645:3145:400:00(1)
3:302:521:521:450:090:00(1)
 
 
6Małgorzata Ligockankl15:25+2:37(2)18:04+3:12(2)26:09+5:17(2)32:18+7:49(2)----------60:0569:0475:56
UKS Technik Ruciane-Nida15:25+2:37(2)2:39+0:35(2)8:05+2:05(2)6:09+2:32(2)27:478:596:52
84:5590:4694:2598:3698:46
8:595:513:394:110:10+0:01(2)
 
 
 
 
K-18 (4)4,2 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(46)3(41)4(40)5(39)6(38)7(37)8(36)9(32)
10(42)11(43)12(52)13(54)14(100)Meta
 
110Monika Maciuk56:026:57+2:08(3)14:49+2:22(2)18:280:00(1)21:57+0:47(2)25:38+2:58(2)-----29:2733:1037:41
UKS Technik Ruciane-Nida6:57+2:08(3)7:52+0:14(2)3:390:00(1)3:29+0:58(2)3:41+2:11(4)3:493:434:31
44:5151:1053:0755:1355:5256:020:00(1)
7:106:191:572:060:390:10+0:02(2)
 
28Paulina Zaborowska56:114:490:00(1)12:270:00(1)18:39+0:11(2)21:100:00(1)22:400:00(1)-----26:0938:2642:48
UKS Technik Ruciane-Nida4:490:00(1)7:380:00(1)6:12+2:33(2)2:310:00(1)1:300:00(1)3:2912:174:22
46:0350:4152:3555:2856:0156:11+0:09(2)
3:154:381:542:530:330:10+0:02(2)
 
37Wiktoria Nowakowska59:595:42+0:53(2)15:10+2:43(3)21:45+3:17(3)25:51+4:41(3)27:25+4:45(3)-----32:3137:2844:47
UKS Technik Ruciane-Nida5:42+0:53(2)9:28+1:50(3)6:35+2:56(4)4:06+1:35(3)1:34+0:04(3)5:064:577:19
49:1755:1856:4459:1059:5159:59+3:57(3)
4:306:011:262:260:410:080:00(1)
 
49Emilia Fałtynowicz66:3211:19+6:30(4)21:15+8:48(4)27:34+9:06(4)32:03+10:53(4)33:35+10:55(4)-----38:4143:3451:01
UKS Technik Ruciane-Nida11:19+6:30(4)9:56+2:18(4)6:19+2:40(3)4:29+1:58(4)1:32+0:02(2)5:064:537:27
55:2261:2362:5765:1866:1366:32+10:30(4)
4:216:011:342:210:550:19+0:11(4)
 
 
 
 
K-20 (1)4,2 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(46)3(41)4(40)5(39)6(38)7(37)8(36)9(32)
10(42)11(43)12(52)13(54)14(100)Meta
 
113Natalia Pachulska71:096:590:00(1)15:290:00(1)20:120:00(1)23:090:00(1)25:330:00(1)-----29:4840:5046:41
UKS Technik Ruciane-Nida6:590:00(1)8:300:00(1)4:430:00(1)2:570:00(1)2:240:00(1)4:1511:025:51
52:2662:3764:4170:1070:5871:090:00(1)
5:4510:112:045:290:480:110:00(1)
 
 
 
 
K-21 (2)4,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(45)3(33)4(32)5(42)6(31)7(37)8(39)9(40)
10(41)11(46)12(47)13(53)14(44)15(100)Meta
 
116Katarzyna Sypuła44:104:010:00(1)6:130:00(1)9:020:00(1)10:250:00(1)13:120:00(1)16:050:00(1)22:300:00(1)26:340:00(1)27:450:00(1)
UNTS Warszawa4:010:00(1)2:120:00(1)2:490:00(1)1:230:00(1)2:470:00(1)2:53+0:37(2)6:250:00(1)4:04+0:15(2)1:110:00(1)
30:390:00(1)33:430:00(1)37:190:00(1)40:000:00(1)42:030:00(1)44:010:00(1)44:100:00(1)
2:540:00(1)3:040:00(1)3:360:00(1)2:410:00(1)2:03+0:14(2)1:580:00(1)0:090:00(1)
 
217Edyta Karpierz-Pawłowicz88:204:23+0:22(2)15:42+9:29(2)18:47+9:45(2)20:44+10:19(2)28:43+15:31(2)30:59+14:54(2)38:12+15:42(2)42:01+15:27(2)47:37+19:52(2)
Indywidualnie4:23+0:22(2)11:19+9:07(2)3:05+0:16(2)1:57+0:34(2)7:59+5:12(2)2:160:00(1)7:13+0:48(2)3:490:00(1)5:36+4:25(2)
73:34+42:55(2)77:30+43:47(2)81:11+43:52(2)84:09+44:09(2)85:58+43:55(2)88:09+44:08(2)88:20+44:10(2)
25:57+23:03(2)3:56+0:52(2)3:41+0:05(2)2:58+0:17(2)1:490:00(1)2:11+0:13(2)0:11+0:02(2)
 
 
 
 
K-35 (3)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(31)3(36)4(37)5(38)6(39)7(40)8(41)9(46)
10(47)11(53)12(44)13(100)Meta
 
121Agata Michałowska82:3815:21+3:58(2)23:15+7:55(3)33:42+5:57(2)39:17+3:42(2)-----48:2451:0755:2260:25
KS SPÓJNIA WARSZAWA15:21+3:58(2)7:54+3:57(3)10:270:00(1)5:350:00(1)9:072:434:155:03
67:3173:5578:4982:2882:380:00(1)
7:066:244:543:390:100:00(1)
 
222Anna Orzoł94:5411:230:00(1)15:200:00(1)27:450:00(1)35:350:00(1)-----53:1855:1663:4770:02
Indywidualnie11:230:00(1)3:570:00(1)12:25+1:58(2)7:50+2:15(2)17:431:588:316:15
81:5285:2490:5694:4194:54+12:16(2)
11:503:325:323:450:13+0:02(3)
 
320Monika Górniak100:5317:19+5:56(3)21:17+5:57(2)33:42+5:57(2)41:33+5:58(3)-----59:1561:1869:4976:00
Indywidualnie17:19+5:56(3)3:58+0:01(2)12:25+1:58(2)7:51+2:16(3)17:422:038:316:11
87:5091:2296:59100:42100:53+18:15(3)
11:503:325:373:430:11+0:00(2)
 
 
 
 
K-40 (2)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(31)3(36)4(37)5(38)6(39)7(40)8(41)9(46)
10(47)11(53)12(44)13(100)Meta
 
126Agnieszka Marek45:496:160:00(1)8:080:00(1)13:320:00(1)21:110:00(1)-----24:2025:2627:4831:01
Indywidualnie6:160:00(1)1:520:00(1)5:240:00(1)7:39+3:06(2)3:091:062:223:13
36:3939:4143:5045:3845:490:00(1)
5:383:024:091:480:11+0:01(2)
 
224Janina Banach65:208:51+2:35(2)10:47+2:39(2)30:27+16:55(2)35:00+13:49(2)-----38:5141:3145:3450:55
UMKS ORKAN Ostróda8:51+2:35(2)1:56+0:04(2)19:40+14:16(2)4:330:00(1)3:512:404:035:21
54:5458:3662:0165:1065:20+19:31(2)
3:593:423:253:090:100:00(1)
 
 
 
 
K-50 (1)3,4 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(31)3(49)4(37)5(39)6(40)7(41)8(46)9(48)
10(43)11(44)12(100)Meta
 
27Barbara Popławskankl29:250:00(1)30:440:00(1)37:150:00(1)-----51:2752:3856:5761:1779:21
Indywidualnie29:250:00(1)1:190:00(1)6:310:00(1)14:121:114:194:2018:04
89:3597:40100:10100:23
10:148:052:300:13
 
 
 
 
K-55 (3)3,4 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(31)3(49)4(37)5(39)6(40)7(41)8(46)9(48)
10(43)11(44)12(100)Meta
 
129Elena Soloveva41:174:380:00(1)5:430:00(1)8:050:00(1)13:240:00(1)17:020:00(1)18:250:00(1)21:430:00(1)25:310:00(1)28:100:00(1)
PionerSK4:380:00(1)1:050:00(1)2:220:00(1)5:190:00(1)3:380:00(1)1:230:00(1)3:180:00(1)3:480:00(1)2:390:00(1)
36:150:00(1)38:420:00(1)41:060:00(1)41:170:00(1)
8:05+3:26(2)2:270:00(1)2:240:00(1)0:11+0:00(2)
 
232Danuta Mikielska47:375:43+1:05(2)7:43+2:00(3)10:27+2:22(3)16:32+3:08(3)21:38+4:36(2)23:32+5:07(2)27:31+5:48(2)33:51+8:20(2)37:27+9:17(2)
UMKS ORKAN Ostróda5:43+1:05(2)2:00+0:55(3)2:44+0:22(3)6:05+0:46(2)5:06+1:28(2)1:54+0:31(2)3:59+0:41(2)6:20+2:32(2)3:36+0:57(2)
42:06+5:51(2)44:53+6:11(2)47:26+6:20(2)47:37+6:20(2)
4:390:00(1)2:47+0:20(2)2:33+0:09(2)0:110:00(1)
 
330Bożena Barnik74:116:12+1:34(3)7:25+1:42(2)10:07+2:02(2)16:27+3:03(2)27:34+10:32(3)29:51+11:26(3)34:39+12:56(3)47:45+22:14(3)57:52+29:42(3)
KU AZS WAT6:12+1:34(3)1:13+0:08(2)2:42+0:20(2)6:20+1:01(3)11:07+7:29(3)2:17+0:54(3)4:48+1:30(3)13:06+9:18(3)10:07+7:28(3)
67:30+31:15(3)70:51+32:09(3)74:00+32:54(3)74:11+32:54(3)
9:38+4:59(3)3:21+0:54(3)3:09+0:45(3)0:11+0:00(3)
 
 
 
 
K-60+ (4)3,4 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(31)3(49)4(37)5(39)6(40)7(41)8(46)9(48)
10(43)11(44)12(100)Meta
 
134Natalia Smirnova49:477:04+0:35(2)8:320:00(1)11:050:00(1)18:06+1:19(2)23:290:00(1)25:340:00(1)29:010:00(1)33:310:00(1)37:170:00(1)
PionerSK7:04+0:35(2)1:280:00(1)2:33+0:32(2)7:01+1:45(3)5:230:00(1)2:05+0:04(2)3:27+0:09(2)4:300:00(1)3:46+0:05(2)
43:240:00(1)46:310:00(1)49:320:00(1)49:470:00(1)
6:07+0:43(2)3:070:00(1)3:01+0:01(2)0:150:00(1)
 
235Regina Łuńska55:4512:14+5:45(3)14:18+5:46(3)17:09+6:04(3)23:55+7:08(3)29:37+6:08(2)31:38+6:04(2)34:56+5:55(2)39:34+6:03(2)43:15+5:58(2)
UMKS ORKAN Ostróda12:14+5:45(3)2:04+0:36(2)2:51+0:50(3)6:46+1:30(2)5:42+0:19(2)2:010:00(1)3:180:00(1)4:38+0:08(2)3:410:00(1)
48:39+5:15(2)52:28+5:57(2)55:28+5:56(2)55:45+5:58(2)
5:240:00(1)3:49+0:42(2)3:000:00(1)0:17+0:01(2)
 
 
33Ewa Lewońnkl6:290:00(1)9:30+0:58(2)11:31+0:26(2)16:470:00(1)-----22:1538:1941:4144:16
UMKS ORKAN Ostróda6:290:00(1)3:01+1:33(3)2:010:00(1)5:160:00(1)5:2816:043:222:35
48:4157:2160:0360:22
4:258:402:420:19+0:04(3)
 
37Wiesława Karpierznkl---------------------------------------------
Indywidualnie
---------------
 
 
 
 
M-12 (1)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(50)3(51)4(48)5(52)6(53)7(54)8(100)Meta
 
138Tymoteusz Kujda43:5413:140:00(1)18:260:00(1)21:510:00(1)25:090:00(1)30:190:00(1)32:270:00(1)42:580:00(1)43:450:00(1)43:540:00(1)
ZS Osielsko13:140:00(1)5:120:00(1)3:250:00(1)3:180:00(1)5:100:00(1)2:080:00(1)10:310:00(1)0:470:00(1)0:090:00(1)
 
 
 
 
M-14 (2)3,1 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(34)3(45)4(31)5(49)6(51)7(46)8(52)9(43)
10(44)11(100)Meta
 
140Piotr Banach42:474:050:00(1)8:400:00(1)13:160:00(1)18:500:00(1)20:470:00(1)25:540:00(1)29:300:00(1)33:400:00(1)35:280:00(1)
UMKS ORKAN Ostróda4:050:00(1)4:35+0:56(2)4:360:00(1)5:34+1:59(2)1:570:00(1)5:070:00(1)3:360:00(1)4:100:00(1)1:48+0:15(2)
40:430:00(1)42:390:00(1)42:470:00(1)
5:15+0:52(2)1:560:00(1)0:080:00(1)
 
242Bartosz Kujda63:1412:19+8:14(2)15:58+7:18(2)21:17+8:01(2)24:52+6:02(2)27:19+6:32(2)43:03+17:09(2)49:34+20:04(2)55:05+21:25(2)56:38+21:10(2)
ZS Osielsko12:19+8:14(2)3:390:00(1)5:19+0:43(2)3:350:00(1)2:27+0:30(2)15:44+10:37(2)6:31+2:55(2)5:31+1:21(2)1:330:00(1)
61:01+20:18(2)63:03+20:24(2)63:14+20:27(2)
4:230:00(1)2:02+0:06(2)0:11+0:03(2)
 
 
 
 
M-18 (3)4,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(45)3(33)4(32)5(42)6(31)7(37)8(39)9(40)
10(41)11(46)12(47)13(53)14(44)15(100)Meta
 
146Łukasz Czerniewicz46:575:57+2:51(2)8:150:00(1)10:130:00(1)12:320:00(1)14:530:00(1)18:540:00(1)24:210:00(1)30:240:00(1)31:370:00(1)
UKS Technik Ruciane-Nida5:57+2:51(2)2:180:00(1)1:580:00(1)2:19+0:53(3)2:21+0:27(2)4:010:00(1)5:270:00(1)6:03+2:32(3)1:130:00(1)
34:260:00(1)37:260:00(1)41:050:00(1)43:320:00(1)44:530:00(1)46:480:00(1)46:570:00(1)
2:490:00(1)3:000:00(1)3:390:00(1)2:270:00(1)1:210:00(1)1:55+0:19(2)0:090:00(1)
 
251Arkadiusz Jakubczyk59:223:060:00(1)15:16+7:01(2)17:18+7:05(2)18:44+6:12(2)20:38+5:45(2)28:22+9:28(2)35:12+10:51(2)40:41+10:17(2)43:22+11:45(2)
UKS Technik Ruciane-Nida3:060:00(1)12:10+9:52(3)2:02+0:04(2)1:260:00(1)1:540:00(1)7:44+3:43(3)6:50+1:23(2)5:29+1:58(2)2:41+1:28(3)
46:20+11:54(2)49:56+12:30(2)53:38+12:33(2)56:06+12:34(2)57:35+12:42(2)59:11+12:23(2)59:22+12:25(2)
2:58+0:09(2)3:36+0:36(2)3:42+0:03(2)2:28+0:01(2)1:29+0:08(2)1:360:00(1)0:11+0:02(2)
 
347Wiktor Gudański73:497:12+4:06(3)17:23+9:08(3)20:55+10:42(3)22:42+10:10(3)28:02+13:09(3)32:03+13:09(3)41:08+16:47(3)44:39+14:15(3)46:30+14:53(3)
UKS Technik Ruciane-Nida7:12+4:06(3)10:11+7:53(2)3:32+1:34(3)1:47+0:21(2)5:20+3:26(3)4:010:00(1)9:05+3:38(3)3:310:00(1)1:51+0:38(2)
49:48+15:22(3)55:16+17:50(3)60:04+18:59(3)64:55+21:23(3)71:32+26:39(3)73:38+26:50(3)73:49+26:52(3)
3:18+0:29(3)5:28+2:28(3)4:48+1:09(3)4:51+2:24(3)6:37+5:16(3)2:06+0:30(3)0:11+0:02(2)
 
 
 
 
M-20 (4)4,9 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(31)3(46)4(41)5(40)6(39)7(38)8(37)9(36)
10(32)11(33)12(34)13(35)14(43)15(44)16(100)Meta
 
158Wiktor Magdaleński46:574:57+0:14(2)8:26+0:13(2)17:240:00(1)19:400:00(1)21:150:00(1)22:520:00(1)-----26:4130:27
UKS Technik Ruciane-Nida4:57+0:14(2)3:29+1:28(3)8:58+3:52(2)2:16+0:06(2)1:350:00(1)1:370:00(1)3:493:46
33:3434:2538:2040:2043:1744:5946:4746:570:00(1)
3:070:513:552:002:571:421:480:10+0:04(2)
 
254Jakub Piersa60:156:12+1:29(3)8:130:00(1)20:29+3:05(2)22:39+2:59(2)24:21+3:06(2)27:18+4:26(2)-----29:4335:40
UKS Technik Ruciane-Nida6:12+1:29(3)2:010:00(1)12:16+7:10(3)2:100:00(1)1:42+0:07(2)2:57+1:20(4)2:255:57
39:1140:0949:1451:1456:5858:3060:0560:15+13:18(2)
3:310:589:052:005:441:321:350:10+0:04(2)
 
359Maciej Waszkiewicz85:004:430:00(1)22:02+13:49(4)27:08+9:44(3)31:54+12:14(3)34:00+12:45(3)36:04+13:12(3)-----43:3049:57
UKS Technik Ruciane-Nida4:430:00(1)17:19+15:18(4)5:060:00(1)4:46+2:36(3)2:06+0:31(3)2:04+0:27(2)7:266:27
55:2158:0571:5974:4579:3882:4584:5085:00+38:03(3)
5:242:4413:542:464:533:072:050:10+0:04(2)
 
455Szymon Makarewicz93:567:10+2:27(4)10:05+1:52(3)36:10+18:46(4)41:03+21:23(4)43:33+22:18(4)45:41+22:49(4)-----52:3859:05
UKS Technik Ruciane-Nida7:10+2:27(4)2:55+0:54(2)26:05+20:59(4)4:53+2:43(4)2:30+0:55(4)2:08+0:31(3)6:576:27
64:3966:5780:3283:4788:3491:4093:5093:56+46:59(4)
5:342:1813:353:154:473:062:100:060:00(1)
 
 
 
 
M-21 (10)5,4 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(42)3(32)4(33)5(34)6(35)7(36)8(37)9(38)
10(39)11(40)12(41)13(46)14(47)15(43)16(44)17(100)Meta
 
169Jarosław Bartczak42:273:50+0:37(4)5:19+0:27(4)7:150:00(1)8:030:00(1)12:380:00(1)14:480:00(1)21:020:00(1)23:590:00(1)-----
UMKS ORKAN Ostróda3:50+0:37(4)1:290:00(1)1:56+0:01(2)0:480:00(1)4:35+0:26(3)2:10+0:39(3)6:14+0:42(2)2:57+0:30(2)
26:5627:5529:4932:3435:0238:5840:3042:1942:270:00(1)
2:570:591:542:452:283:561:321:490:08+0:01(3)
 
268Piotr Pawłowicz47:026:29+3:16(7)8:35+3:43(7)10:30+3:15(3)11:28+3:25(2)15:57+3:19(2)17:28+2:40(2)23:00+1:58(2)25:27+1:28(2)-----
Indywidualnie6:29+3:16(7)2:06+0:37(7)1:550:00(1)0:58+0:10(5)4:29+0:20(2)1:310:00(1)5:320:00(1)2:270:00(1)
27:4828:4435:2337:2540:5643:2944:5746:5547:02+4:35(2)
2:210:566:392:023:312:331:281:580:070:00(1)
 
362Damian Jakubczyk54:243:28+0:15(2)5:09+0:17(3)10:37+3:22(4)11:32+3:29(3)18:29+5:51(3)20:40+5:52(3)29:44+8:42(3)33:53+9:54(3)-----
UKS Technik Ruciane-Nida3:28+0:15(2)1:41+0:12(5)5:28+3:33(7)0:55+0:07(2)6:57+2:48(8)2:11+0:40(4)9:04+3:32(8)4:09+1:42(7)
37:3938:3240:4843:3046:4250:1752:1854:1654:24+11:57(3)
3:460:532:162:423:123:352:011:580:08+0:01(2)
 
473Karol Pietraszko54:383:130:00(1)4:520:00(1)9:26+2:11(2)17:11+9:08(6)21:20+8:42(5)23:27+8:39(5)30:51+9:49(4)33:57+9:58(4)-----
Nadleśnictwo Krynki3:130:00(1)1:39+0:10(4)4:34+2:39(6)7:45+6:57(10)4:090:00(1)2:07+0:36(2)7:24+1:52(3)3:06+0:39(3)
36:4639:5841:4544:1148:1251:1152:5454:2954:38+12:11(4)
2:493:121:472:264:012:591:431:350:09+0:02(4)
 
564Maciej Ligocki59:165:26+2:13(5)7:11+2:19(5)11:02+3:47(5)14:05+6:02(4)20:49+8:11(4)23:07+8:19(4)31:23+10:21(5)35:12+11:13(5)-----
Nadleśnictwo Spychowo5:26+2:13(5)1:45+0:16(6)3:51+1:56(5)3:03+2:15(8)6:44+2:35(6)2:18+0:47(5)8:16+2:44(5)3:49+1:22(6)
38:1240:4143:3147:1051:0255:0557:0359:0559:16+16:49(5)
3:002:292:503:393:524:031:582:020:11+0:04(7)
 
661Paweł Giczewski60:405:45+2:32(6)8:00+3:08(6)16:53+9:38(8)17:48+9:45(7)24:24+11:46(7)26:45+11:57(7)35:48+14:46(7)40:00+16:01(7)-----
JW 1747 Suwałki5:45+2:32(6)2:15+0:46(8)8:53+6:58(9)0:55+0:07(2)6:36+2:27(4)2:21+0:50(7)9:03+3:31(7)4:12+1:45(8)
43:3744:3646:4649:3452:5356:1558:1460:3060:40+18:13(6)
3:370:592:102:483:193:221:592:160:10+0:03(6)
 
765Adrian Szlaszyński62:243:30+0:17(3)5:02+0:10(2)14:12+6:57(6)15:25+7:22(5)23:49+11:11(6)26:26+11:38(6)35:02+14:00(6)38:44+14:45(6)-----
Indywidualnie3:30+0:17(3)1:32+0:03(2)9:10+7:15(10)1:13+0:25(6)8:24+4:15(9)2:37+1:06(8)8:36+3:04(6)3:42+1:15(5)
43:3244:4847:2150:3254:5259:0160:4562:1562:24+19:57(7)
4:481:162:333:114:204:091:441:300:09+0:02(4)
 
863Ksawery Przerwa-Tetmajer76:4223:31+20:18(10)25:07+20:15(9)28:45+21:30(9)32:12+24:09(9)38:52+26:14(9)41:12+26:24(9)49:13+28:11(9)52:53+28:54(9)-----
Nadleśnictwo Maskulińskie23:31+20:18(10)1:36+0:07(3)3:38+1:43(4)3:27+2:39(9)6:40+2:31(5)2:20+0:49(6)8:01+2:29(4)3:40+1:13(4)
55:5861:0962:5966:1269:2372:3374:3176:3176:42+34:15(8)
3:055:111:503:133:113:101:582:000:11+0:04(7)
 
974Mateusz Augustynowicz85:528:19+5:06(8)12:01+7:09(8)15:35+8:20(7)18:06+10:03(8)27:20+14:42(8)30:18+15:30(8)44:40+23:38(8)48:59+25:00(8)-----
BULiGL8:19+5:06(8)3:42+2:13(10)3:34+1:39(3)2:31+1:43(7)9:14+5:05(10)2:58+1:27(10)14:22+8:50(10)4:19+1:52(9)
51:5555:1757:4162:1276:0181:0883:4585:4185:52+43:25(9)
2:563:222:244:3113:495:072:371:560:11+0:04(7)
 
1066Artur Stadnicki98:5022:33+19:20(9)26:14+21:22(10)31:43+24:28(10)32:39+24:36(10)39:33+26:55(10)42:23+27:35(10)56:44+35:42(10)61:04+37:05(10)-----
UKS Technik Ruciane-Nida22:33+19:20(9)3:41+2:12(9)5:29+3:34(8)0:56+0:08(4)6:54+2:45(7)2:50+1:19(9)14:21+8:49(9)4:20+1:53(10)
63:5867:1469:5174:2287:5693:1495:5598:3898:50+56:23(10)
2:543:162:374:3113:345:182:412:430:12+0:05(10)
 
 
 
 
M-35 (6)4,9 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(31)3(46)4(41)5(40)6(39)7(38)8(37)9(36)
10(32)11(33)12(34)13(35)14(43)15(44)16(100)Meta
 
183Mateusz Pomianek41:384:35+0:06(2)6:05+0:22(2)9:520:00(1)11:530:00(1)14:410:00(1)19:22+2:23(2)-----21:3625:32
Nadleśnictwo Maskulińskie4:35+0:06(2)1:30+0:16(2)3:470:00(1)2:010:00(1)2:48+0:53(4)4:41+3:28(6)2:143:56
28:4629:3433:2935:3038:2340:0341:2941:380:00(1)
3:140:483:552:012:531:401:260:09+0:02(3)
 
279Arkadiusz Kujda41:584:290:00(1)5:430:00(1)10:55+1:03(2)13:15+1:22(2)15:46+1:05(2)16:590:00(1)-----19:4222:58
1 Brygada Logistyczna4:290:00(1)1:140:00(1)5:12+1:25(4)2:20+0:19(2)2:31+0:36(3)1:130:00(1)2:433:16
26:3427:3332:0634:2837:4140:0941:5041:58+0:20(2)
3:360:594:332:223:132:281:410:08+0:01(2)
 
378Stanisław Stefanowicz49:474:43+0:14(4)7:17+1:34(3)11:58+2:06(3)19:09+7:16(5)21:04+6:23(4)22:44+5:45(4)-----26:3830:24
JW 1747 Suwałki4:43+0:14(4)2:34+1:20(4)4:41+0:54(2)7:11+5:10(6)1:550:00(1)1:40+0:27(4)3:543:46
34:0135:1640:3242:3345:4147:5749:3649:47+8:09(3)
3:371:155:162:013:082:161:390:11+0:04(5)
 
481Marcin Duda51:004:37+0:08(3)7:45+2:02(4)12:50+2:58(4)17:59+6:06(4)20:27+5:46(3)21:44+4:45(3)-----24:4927:51
Nadleśnictwo Maskulińskie4:37+0:08(3)3:08+1:54(5)5:05+1:18(3)5:09+3:08(5)2:28+0:33(2)1:17+0:04(2)3:053:02
30:5932:1941:0743:0046:2949:1850:5351:00+9:22(4)
3:081:208:481:533:292:491:350:070:00(1)
 
577Rafał Zagroba55:186:37+2:08(5)8:32+2:49(5)14:25+4:33(5)17:20+5:27(3)24:46+10:05(5)26:07+9:08(5)-----29:4833:37
Indywidualnie6:37+2:08(5)1:55+0:41(3)5:53+2:06(6)2:55+0:54(4)7:26+5:31(6)1:21+0:08(3)3:413:49
37:1238:2344:1746:5050:3452:5555:0555:18+13:40(5)
3:351:115:542:333:442:212:100:13+0:06(6)
 
675Adam Bobrowski68:2113:34+9:05(6)16:45+11:02(6)22:02+12:10(6)24:33+12:40(6)28:53+14:12(6)30:34+13:35(6)-----36:4740:15
JW 1747 Suwałki13:34+9:05(6)3:11+1:57(6)5:17+1:30(5)2:31+0:30(3)4:20+2:25(5)1:41+0:28(5)6:133:28
47:1650:4257:5060:0563:4366:3168:1168:21+26:43(6)
7:013:267:082:153:382:481:400:10+0:03(4)
 
 
 
 
M-40 (2)4,9 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(31)3(46)4(41)5(40)6(39)7(38)8(37)9(36)
10(32)11(33)12(34)13(35)14(43)15(44)16(100)Meta
 
185Krzysztof Banach39:164:000:00(1)5:180:00(1)9:170:00(1)11:140:00(1)13:000:00(1)14:270:00(1)-----17:0220:15
UMKS ORKAN Ostróda4:000:00(1)1:180:00(1)3:590:00(1)1:570:00(1)1:460:00(1)1:270:00(1)2:353:13
24:0224:5628:5931:0533:3537:3839:0839:160:00(1)
3:470:544:032:062:304:031:300:080:00(1)
 
286Paweł Wiliwis61:537:04+3:04(2)8:53+3:35(2)13:50+4:33(2)16:08+4:54(2)17:59+4:59(2)36:41+22:14(2)-----39:4642:55
JW 1747 Suwałki7:04+3:04(2)1:49+0:31(2)4:57+0:58(2)2:18+0:21(2)1:51+0:05(2)18:42+17:15(2)3:053:09
46:1147:1451:5754:1357:5759:5461:4261:53+22:37(2)
3:161:034:432:163:441:571:480:11+0:02(2)
 
 
 
 
M-50 (2)4,5 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(55)2(45)3(33)4(32)5(42)6(31)7(37)8(39)9(40)
10(41)11(46)12(47)13(53)14(44)15(100)Meta
 
193Jarosław Lickiewicz55:223:410:00(1)10:08+1:11(2)15:13+3:56(2)16:30+4:17(2)19:09+4:48(2)20:43+4:43(2)26:55+5:37(2)29:470:00(1)36:410:00(1)
indywidualnie Podlaskie3:410:00(1)6:27+2:18(2)5:05+2:45(2)1:17+0:21(2)2:39+0:31(2)1:340:00(1)6:12+0:54(2)2:520:00(1)6:540:00(1)
39:100:00(1)42:510:00(1)48:140:00(1)51:070:00(1)53:170:00(1)55:110:00(1)55:220:00(1)
2:290:00(1)3:410:00(1)5:230:00(1)2:530:00(1)2:100:00(1)1:540:00(1)0:11+0:03(2)
 
 
90Dariusz Bączeknkl4:48+1:07(2)8:570:00(1)11:170:00(1)12:130:00(1)14:210:00(1)16:000:00(1)21:180:00(1)-----31:13
UKS Technik Ruciane-Nida4:48+1:07(2)4:090:00(1)2:200:00(1)0:560:00(1)2:080:00(1)1:39+0:05(2)5:180:00(1)9:55
34:0336:5939:5242:2544:1346:1146:19
2:502:562:532:331:481:580:080:00(1)
 
 
 
 
M-55 (4)4,2 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(46)3(41)4(40)5(39)6(38)7(37)8(36)9(32)
10(42)11(43)12(52)13(54)14(100)Meta
 
196Krzysztof Kraśniewski34:054:01+0:08(2)8:200:00(1)10:250:00(1)12:240:00(1)13:450:00(1)-----16:5220:1523:25
UMKS ORKAN Ostróda4:01+0:08(2)4:190:00(1)2:050:00(1)1:590:00(1)1:210:00(1)3:073:233:10
25:3829:2431:1833:2033:5434:050:00(1)
2:133:461:542:020:340:11+0:03(3)
 
295Bogdan Lech35:073:530:00(1)8:46+0:26(2)11:14+0:49(2)13:35+1:11(2)15:30+1:45(2)-----18:0521:4625:03
UMKS ORKAN Ostróda3:530:00(1)4:53+0:34(2)2:28+0:23(2)2:21+0:22(3)1:55+0:34(3)2:353:413:17
27:1031:1132:2434:2534:5935:07+1:02(2)
2:074:011:132:010:340:080:00(1)
 
399Marek Mikielski36:525:26+1:33(4)10:49+2:29(3)13:21+2:56(3)15:20+2:56(3)16:42+2:57(3)-----19:4923:0826:27
UMKS ORKAN Ostróda5:26+1:33(4)5:23+1:04(3)2:32+0:27(3)1:590:00(1)1:22+0:01(2)3:073:193:19
28:3632:2034:2036:1836:4436:52+2:47(3)
2:093:442:001:580:260:080:00(1)
 
497Sławomir Sypuła56:214:49+0:56(3)13:10+4:50(4)16:40+6:15(4)21:11+8:47(4)26:53+13:08(4)-----30:0536:5641:35
UNTS Warszawa4:49+0:56(3)8:21+4:02(4)3:30+1:25(4)4:31+2:32(4)5:42+4:21(4)3:126:514:39
44:1649:1050:4855:2656:1056:21+22:16(4)
2:414:541:384:380:440:11+0:03(4)
 
 
 
 
M-60 (2)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(31)3(36)4(37)5(38)6(39)7(40)8(41)9(46)
10(47)11(53)12(44)13(100)Meta
 
1100Mikhail Solovev38:424:540:00(1)6:390:00(1)11:120:00(1)15:170:00(1)-----20:1721:5024:1127:48
PionerSK4:540:00(1)1:45+0:10(2)4:330:00(1)4:050:00(1)5:001:332:213:37
31:1034:0735:5838:3138:420:00(1)
3:222:571:512:330:11+0:00(2)
 
2101Viktor Miroshnichenko56:318:00+3:06(2)9:35+2:56(2)14:49+3:37(2)36:29+21:12(2)-----39:1440:2242:3645:46
PionerSK8:00+3:06(2)1:350:00(1)5:14+0:41(2)21:40+17:35(2)2:451:082:143:10
49:0752:1954:2156:2156:31+17:49(2)
3:213:122:022:000:100:00(1)
 
 
 
 
M-65+ (2)3,7 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(31)3(36)4(37)5(38)6(39)7(40)8(41)9(46)
10(47)11(53)12(44)13(100)Meta
 
1104Janusz Bohaczek35:277:11+0:27(2)8:48+0:06(2)13:35+0:16(2)16:53+0:31(2)-----19:3121:0222:5826:33
UMKS ORKAN Ostróda7:11+0:27(2)1:370:00(1)4:47+0:10(2)3:18+0:15(2)2:381:311:563:35
29:1032:1033:3735:1835:270:00(1)
2:373:001:271:410:090:00(1)
 
2105Zbigniew Łuński43:556:440:00(1)8:420:00(1)13:190:00(1)16:220:00(1)-----24:5126:0228:2031:12
UMKS ORKAN Ostróda6:440:00(1)1:58+0:21(2)4:370:00(1)3:030:00(1)8:291:112:182:52
34:5437:3141:4143:4443:55+8:28(2)
3:422:374:102:030:11+0:02(2)
 
 
 
 
OPEN (2)2,7 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(45)3(31)4(49)5(48)6(53)7(43)8(44)9(54)
10(100)Meta
 
1108Paulina Adamska64:4113:34+4:06(2)19:370:00(1)34:35+0:52(2)39:36+0:37(2)45:200:00(1)51:000:00(1)52:220:00(1)62:020:00(1)63:410:00(1)
Nadleśnictwo Spychowo13:34+4:06(2)6:030:00(1)14:58+1:41(2)5:010:00(1)5:440:00(1)5:400:00(1)1:220:00(1)9:40+4:46(2)1:390:00(1)
64:280:00(1)64:410:00(1)
0:470:00(1)0:130:00(1)
 
2107Klaudia Danielska71:149:280:00(1)20:26+0:49(2)33:430:00(1)38:590:00(1)50:30+5:10(2)56:57+5:57(2)60:16+7:54(2)65:10+3:08(2)68:59+5:18(2)
Indywidualnie9:280:00(1)10:58+4:55(2)13:170:00(1)5:16+0:15(2)11:31+5:47(2)6:27+0:47(2)3:19+1:57(2)4:540:00(1)3:49+2:10(2)
71:01+6:33(2)71:14+6:33(2)
2:02+1:15(2)0:130:00(1)
 
 
 
 
OPEN-S (1)2,7 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(45)3(31)4(49)5(48)6(53)7(43)8(44)9(54)
10(100)Meta
 
1119Aleksandra Czarnecka117:4752:320:00(1)58:440:00(1)68:500:00(1)72:340:00(1)77:530:00(1)85:260:00(1)86:500:00(1)112:100:00(1)116:470:00(1)
Indywidualnie52:320:00(1)6:120:00(1)10:060:00(1)3:440:00(1)5:190:00(1)7:330:00(1)1:240:00(1)25:200:00(1)4:370:00(1)
117:350:00(1)117:470:00(1)
0:480:00(1)0:120:00(1)
 
 
 
 
OPEN-R (3)2,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(50)3(51)4(48)5(52)6(53)7(54)8(100)Meta
 
1129Maria, Marta Ligocka30:289:13+1:57(2)14:48+2:17(2)17:10+1:08(2)19:31+0:07(2)22:550:00(1)24:170:00(1)29:290:00(1)30:170:00(1)30:280:00(1)
Nadleśnictwo Spychowo9:13+1:57(2)5:35+0:20(2)2:220:00(1)2:210:00(1)3:240:00(1)1:220:00(1)5:12+0:08(2)0:480:00(1)0:110:00(1)
 
2131Jędrzej i Darius Bączek35:469:21+2:05(3)17:20+4:49(3)20:13+4:11(3)23:13+3:49(3)28:08+5:13(3)29:37+5:20(3)34:41+5:12(2)35:31+5:14(2)35:46+5:18(2)
Indywidualnie9:21+2:05(3)7:59+2:44(3)2:53+0:31(2)3:00+0:39(2)4:55+1:31(2)1:29+0:07(2)5:040:00(1)0:50+0:02(2)0:15+0:04(2)
 
3128Remigiusz Kujda38:237:160:00(1)12:310:00(1)16:020:00(1)19:240:00(1)24:41+1:46(2)26:55+2:38(2)37:06+7:37(3)38:07+7:50(3)38:23+7:55(3)
Niepubliczne Przedszkole Zamec7:160:00(1)5:150:00(1)3:31+1:09(3)3:22+1:01(3)5:17+1:53(3)2:14+0:52(3)10:11+5:07(3)1:01+0:13(3)0:16+0:05(3)