VI PUCHAR PUSZCZY PISKIEJczw. 2017-10-12 19:11
Zgłoszenia kategoriamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K12 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Maria Ligocka05Mazury Fitness
 
 
3K16 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Oliwia Malinowska01UKS Technik Ruciane-Nida
2Wiktoria Mrówka01UKS Technik Ruciane-Nida
 
 
4K18 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Emilia Fałtynowicz00UKS Technik Ruciane-Nida
2Paulina Zaborowska00UKS Technik Ruciane-Nida
3Wiktoria Nowakowska99UKS Technik Ruciane-Nida
4Monika Maciuk99UKS Technik Ruciane-Nida
5Małgorzata Bączek01UKS Technik Ruciane-Nida
6Ewelina Płocharczyk00UKS Technik Ruciane-Nida
 
 
5K20 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Natalia Pachulska98UKS Technik Ruciane-Nida
 
 
6K21 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Majka Boruk93Puszcza Knyszyńska
 
 
7K35 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Monika Górniak81Indywidualnie
2Ewa Nikonowicz8015 Giżycka Brygada Zmech.
3Natalia Dzika83JW 3797
 
 
8K40 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Agnieszka Marek747200388Indywidualnie
 
 
10K50 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Klaudia Danielska69Indywidualnie
 
 
11K55 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Barbara Popławska61Indywidualnie
2Danuta Mikielska59413380UMKS ORKAN Ostróda
 
 
12K60+ (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Regina Łuńska56413394UMKS ORKAN Ostróda
 
 
15M16 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Michał Garliński01UKS Technik Ruciane-Nida
2Kamil Gołąb01UKS Technik Ruciane-Nida
3Jakub Nadolny01UKS Technik Ruciane-Nida
4Dominik Pyszny01UKS Technik Ruciane-Nida
 
 
16M18 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Wiktor Gudański99UKS Technik Ruciane-Nida
2Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik Ruciane-Nida
3Łukasz Czerniewicz99UKS Technik Ruciane-Nida
4Marek Domian00UKS Technik Ruciane-Nida
5Łukasz Orczyk00UKS Technik Ruciane-Nida
6Przemysław Szmigiel99UKS Technik Ruciane-Nida
 
 
17M20 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Szymon Makarewicz98UKS Technik Ruciane-Nida
2Maciej Waszkiewicz98UKS Technik Ruciane-Nida
3Sebastian Prętkiewicz98UKS Technik Ruciane-Nida
4Jakub Piersa98UKS Technik Ruciane-Nida
 
 
18M21 (12)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bogusz Grabowski8715 Giżycka Brygada Zmech.
2Adrian Szlaszyński86Nadleśnictwo Pisz
3Damian Jakubczyk95UKS Technik Ruciane-Nida
4Rafał Milewski8915 Giżycka Brygada Zmech.
5Mateusz Pomianek80Charty Puszczy Piskiej
6Marcin Duda80Nadleśnictwo Maskulińskie
7Grzegorz Załuska88Puszcza Knyszyńska
8Karol Pietraszko93Puszcza Knyszyńska
9Maciej Ligocki76Nadleśnictwo Spychowo
10Ksawery PrzerwaTetmajer83Nadleśnictwo Maskulińskie
11Piotr Pawłowicz88413387Indywidualnie
12Mateusz Pańkowski849101596UKS Technik Ruciane-Nida
 
 
19M35 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Grzegorz Nikonowicz80Indywidualnie
2Jacek Więcko7815 Giżycka Brygada Zmech.
3Sylwester Ceniuk7815 Giżycka Brygada Zmech.
4Rafał Zagroba80Klub Uzerbejdżan
 
 
20M40 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Paweł Wiliwis7514 dappanc Suwałki
2Mirosław Bryl7715 Giżycka Brygada Zmech.
3Mariusz Pełszyński7315 Giżycka Brygada Zmech.
4Mieczysław Grzeluk7315 Giżycka Brygada Zmech.
5Marek Sudoł7715 Giżycka Brygada Zmech.
6Arkadiusz Rosiński68WKB Meta Lubliniec
7Dariusz Jachna73412252UMKS ORKAN Ostróda
 
 
21M45 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mariusz Ramotowski68720118615 Giżycka Brygada Zmech.
 
 
22M50 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dariusz Bączek65UKS Technik Ruciane-Nida
2Krzysztof Marcinkiewicz6415 Giżycka Brygada Zmech.
3Grzegorz Jasnoch67Nadleśnictwo Głęboki Bród
 
 
23M55 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Marek Mikielski60413379UMKS ORKAN Ostróda
 
 
24M60 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Feliks + Bunia Kaczanowski55Nadleśnictwo Strzałowo
 
 
25M65+ (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Janusz Bohaczek52413376UMKS ORKAN Ostróda
2Zbigniew Łuński52413395UMKS ORKAN Ostróda
3Stanisław Wasilewski468626617PUKS Młode Orły
 
 
26OPEN (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mirosław Włodarczyk8615 Giżycka Brygada Zmech.
2Bartosz Potoczny93Nadleśnictwo Strzałowo
3Beata Samsel85TEAM Małkinia
4Dorota Potocka74Indywidualnie
5Alexander Potocki72Indywidualnie
 
 
27OPENR (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jędrzej / Aleksa Bączek / Czarnecka10UKS Technik Ruciane-Nida
2Paulina, Anna, Ł Szymańscy86UKS Technik Ruciane-Nida
3Julita, Urszula Jasnoch09Nadleśnictwo Głęboki Bród
4Bartłomiej i Sta Stefanowicz7914 dappanc Suwałki
5Beatka Samsel85TEAM Małkinia
 
 
28OPENS (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kuba / Antek Potocki / Dmuchowski03Indywidualnie
2Karol / Mateusz Potocki / Michalak02Indywidualnie
3Zofia / Gracjan Korwek / Burnos00Indywidualnie
4Klaudia / Gabrie Budrewicz / Babicz02Indywidualnie