VI PUCHAR PUSZCZY PISKIEJczw. 2017-10-12 19:12
Zgłoszenia klubamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1Mazury Fitness (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
11Maria Ligocka05K121
 
 
2UKS Technik Ruciane-Nida (28)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
12Oliwia Malinowska01K162
23Wiktoria Mrówka01K162
34Emilia Fałtynowicz00K186
45Paulina Zaborowska00K186
56Wiktoria Nowakowska99K186
67Monika Maciuk99K186
78Małgorzata Bączek01K186
89Ewelina Płocharczyk00K186
910Natalia Pachulska98K201
1020Michał Garliński01M164
1121Kamil Gołąb01M164
1222Jakub Nadolny01M164
1323Dominik Pyszny01M164
1424Wiktor Gudański99M186
1525Arkadiusz Jakubczyk99M186
1626Łukasz Czerniewicz99M186
1727Marek Domian00M186
1828Łukasz Orczyk00M186
1929Przemysław Szmigiel99M186
2030Szymon Makarewicz98M204
2131Maciej Waszkiewicz98M204
2232Sebastian Prętkiewicz98M204
2333Jakub Piersa98M204
2434Mateusz Pańkowski849101596M2112
2538Damian Jakubczyk95M2112
2658Dariusz Bączek65M503
2771Jędrzej / Aleksa Bączek / Czarnecka10OPENR5
2872Paulina, Anna, Ł Szymańscy86OPENR5
 
 
3Puszcza Knyszyńska (3)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
111Majka Boruk93K211
242Grzegorz Załuska88M2112
343Karol Pietraszko93M2112
 
 
4Indywidualnie (12)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
112Monika Górniak81K353
215Agnieszka Marek747200388K401
316Klaudia Danielska69K501
418Barbara Popławska61K552
537Piotr Pawłowicz88413387M2112
646Grzegorz Nikonowicz80M354
769Dorota Potocka74OPEN5
870Alexander Potocki72OPEN5
976Kuba / Antek Potocki / Dmuchowski03OPENS4
1077Karol / Mateusz Potocki / Michalak02OPENS4
1178Zofia / Gracjan Korwek / Burnos00OPENS4
1279Klaudia / Gabrie Budrewicz / Babicz02OPENS4
 
 
515 Giżycka Brygada Zmech. (12)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
113Ewa Nikonowicz80K353
235Bogusz Grabowski87M2112
339Rafał Milewski89M2112
447Jacek Więcko78M354
548Sylwester Ceniuk78M354
651Mirosław Bryl77M407
752Mariusz Pełszyński73M407
853Mieczysław Grzeluk73M407
954Marek Sudoł77M407
1057Mariusz Ramotowski687201186M451
1159Krzysztof Marcinkiewicz64M503
1266Mirosław Włodarczyk86OPEN5
 
 
6JW 3797 (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
114Natalia Dzika83K353
 
 
7UMKS ORKAN Ostróda (6)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
117Danuta Mikielska59413380K552
219Regina Łuńska56413394K60+1
355Dariusz Jachna73412252M407
461Marek Mikielski60413379M551
563Janusz Bohaczek52413376M65+3
664Zbigniew Łuński52413395M65+3
 
 
8Nadleśnictwo Pisz (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
136Adrian Szlaszyński86M2112
 
 
9Charty Puszczy Piskiej (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
140Mateusz Pomianek80M2112
 
 
10Nadleśnictwo Maskulińskie (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
141Marcin Duda80M2112
245Ksawery PrzerwaTetmajer83M2112
 
 
11Nadleśnictwo Spychowo (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
144Maciej Ligocki76M2112
 
 
12Klub Uzerbejdżan (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
149Rafał Zagroba80M354
 
 
1314 dappanc Suwałki (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
150Paweł Wiliwis75M407
274Bartłomiej i Sta Stefanowicz79OPENR5
 
 
14WKB Meta Lubliniec (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
156Arkadiusz Rosiński68M407
 
 
15Nadleśnictwo Głęboki Bród (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
160Grzegorz Jasnoch67M503
273Julita, Urszula Jasnoch09OPENR5
 
 
16Nadleśnictwo Strzałowo (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
162Feliks + Bunia Kaczanowski55M601
267Bartosz Potoczny93OPEN5
 
 
17PUKS Młode Orły (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
165Stanisław Wasilewski468626617M65+3
 
 
18TEAM Małkinia (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
168Beata Samsel85OPEN5
275Beatka Samsel85OPENR5