VI PUCHAR PUSZCZY PISKIEJpt. 2017-10-13 10:21
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (2)2,1 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Maria Ligocka05Mazury Fitness40:00
2wakatwakat43:00
 
 
K16 (3)5,0 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Oliwia Malinowska01UKS Technik Ruciane-Nida2:00
2Wiktoria Mrówka01UKS Technik Ruciane-Nida5:00
3wakatwakat8:00
 
 
K18 (7)5,3 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Małgorzata Bączek01UKS Technik Ruciane-Nida41:00
2Ewelina Płocharczyk00UKS Technik Ruciane-Nida44:00
3Emilia Fałtynowicz00UKS Technik Ruciane-Nida47:00
4Monika Maciuk99UKS Technik Ruciane-Nida50:00
5Paulina Zaborowska00UKS Technik Ruciane-Nida53:00
6Wiktoria Nowakowska99UKS Technik Ruciane-Nida56:00
7wakatwakat59:00
 
 
K20 (2)5,5 km13 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Natalia Pachulska98UKS Technik Ruciane-Nida24:00
2wakatwakat27:00
 
 
K21 (2)5,5 km13 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Majka Boruk93Puszcza Knyszyńska6:00
2wakatwakat9:00
 
 
K35 (4)5,5 km13 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ewa Nikonowicz8015 Giżycka Brygada Zmech.12:00
2Natalia Dzika83JW 379715:00
3Monika Górniak81Indywidualnie18:00
4wakatwakat21:00
 
 
K40 (2)5,5 km13 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Agnieszka Marek747200388Indywidualnie0:00
2wakatwakat3:00
 
 
K50 (2)5,0 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Klaudia Danielska69Indywidualnie11:00
2wakatwakat14:00
 
 
K55 (3)5,0 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Barbara Popławska61Indywidualnie17:00
2Danuta Mikielska59413380UMKS ORKAN Ostróda20:00
3wakatwakat23:00
 
 
K60+ (2)4,2 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Regina Łuńska56413394UMKS ORKAN Ostróda44:00
2wakatwakat47:00
 
 
M16 (5)6,3 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jakub Nadolny01UKS Technik Ruciane-Nida33:00
2Dominik Pyszny01UKS Technik Ruciane-Nida36:00
3Michał Garliński01UKS Technik Ruciane-Nida39:00
4Kamil Gołąb01UKS Technik Ruciane-Nida42:00
5wakatwakat45:00
 
 
M18 (7)7,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik Ruciane-Nida14:00
2Wiktor Gudański99UKS Technik Ruciane-Nida17:00
3Łukasz Orczyk00UKS Technik Ruciane-Nida20:00
4Łukasz Czerniewicz99UKS Technik Ruciane-Nida23:00
5Marek Domian00UKS Technik Ruciane-Nida26:00
6Przemysław Szmigiel99UKS Technik Ruciane-Nida29:00
7wakatwakat32:00
 
 
M20 (5)8,0 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Sebastian Prętkiewicz98UKS Technik Ruciane-Nida25:00
2Jakub Piersa98UKS Technik Ruciane-Nida28:00
3Maciej Waszkiewicz98UKS Technik Ruciane-Nida31:00
4Szymon Makarewicz98UKS Technik Ruciane-Nida34:00
5wakatwakat37:00
 
 
M21 (13)8,6 km18 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bogusz Grabowski8715 Giżycka Brygada Zmech.1:00
2Mateusz Pomianek80Charty Puszczy Piskiej4:00
3Marcin Duda80Nadleśnictwo Maskulińskie7:00
4Grzegorz Załuska88Puszcza Knyszyńska10:00
5Mateusz Pańkowski849101596UKS Technik Ruciane-Nida13:00
6Piotr Pawłowicz88413387Indywidualnie16:00
7Adrian Szlaszyński86Nadleśnictwo Pisz19:00
8Karol Pietraszko93Puszcza Knyszyńska22:00
9Rafał Milewski8915 Giżycka Brygada Zmech.25:00
10Maciej Ligocki76Nadleśnictwo Spychowo28:00
11Ksawery PrzerwaTetmajer83Nadleśnictwo Maskulińskie31:00
12Damian Jakubczyk95UKS Technik Ruciane-Nida34:00
13wakatwakat37:00
 
 
M35 (5)8,0 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jacek Więcko7815 Giżycka Brygada Zmech.40:00
2Rafał Zagroba80Klub Uzerbejdżan43:00
3Grzegorz Nikonowicz80Indywidualnie46:00
4Sylwester Ceniuk7815 Giżycka Brygada Zmech.49:00
5wakatwakat52:00
 
 
M40 (8)8,0 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Marek Sudoł7715 Giżycka Brygada Zmech.1:00
2Mirosław Bryl7715 Giżycka Brygada Zmech.4:00
3Paweł Wiliwis7514 dappanc Suwałki7:00
4Mieczysław Grzeluk7315 Giżycka Brygada Zmech.10:00
5Arkadiusz Rosiński68WKB Meta Lubliniec13:00
6Mariusz Pełszyński7315 Giżycka Brygada Zmech.16:00
7Dariusz Jachna73412252UMKS ORKAN Ostróda19:00
8wakatwakat22:00
 
 
M45 (2)7,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mariusz Ramotowski68720118615 Giżycka Brygada Zmech.35:00
2wakatwakat38:00
 
 
M50 (4)7,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dariusz Bączek65UKS Technik Ruciane-Nida2:00
2Krzysztof Marcinkiewicz6415 Giżycka Brygada Zmech.5:00
3Grzegorz Jasnoch67Nadleśnictwo Głęboki Bród8:00
4wakatwakat11:00
 
 
M55 (2)6,3 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Marek Mikielski60413379UMKS ORKAN Ostróda48:00
2wakatwakat51:00
 
 
M60 (2)5,0 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Feliks + Bunia Kaczanowski55Nadleśnictwo Strzałowo26:00
2wakatwakat29:00
 
 
M65+ (4)4,2 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zbigniew Łuński52413395UMKS ORKAN Ostróda32:00
2Stanisław Wasilewski468626617PUKS Młode Orły35:00
3Janusz Bohaczek52413376UMKS ORKAN Ostróda38:00
4wakatwakat41:00
 
 
OPEN (6)3,3 km8 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dorota Potocka74Indywidualnie33:00
2Beata Samsel85TEAM Małkinia36:00
3Bartosz Potoczny93Nadleśnictwo Strzałowo39:00
4Alexander Potocki72Indywidualnie42:00
5Mirosław Włodarczyk8615 Giżycka Brygada Zmech.45:00
6wakatwakat48:00
 
 
OPENR (6)2,1 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Paulina, Anna, Ł Szymańscy86UKS Technik Ruciane-Nida0:00
2Bartłomiej i Sta Stefanowicz7914 dappanc Suwałki3:00
3Jędrzej / Aleksa Bączek / Czarnecka10UKS Technik Ruciane-Nida6:00
4Julita, Urszula Jasnoch09Nadleśnictwo Głęboki Bród9:00
5Beatka Samsel85TEAM Małkinia12:00
6wakatwakat15:00
 
 
OPENS (5)2,5 km7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Karol / Mateusz Potocki / Michalak02Indywidualnie18:00
2Klaudia / Gabrie Budrewicz / Babicz02Indywidualnie21:00
3Kuba / Antek Potocki / Dmuchowski03Indywidualnie24:00
4Zofia / Gracjan Korwek / Burnos00Indywidualnie27:00
5wakatwakat30:00