VI PUCHAR PUSZCZY PISKIEJsob. 2017-10-14 21:26
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (1)2,1 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Maria LigockaMazury Fitness59:450:00
 
 
 
K16 (2)5,0 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
Wiktoria MrówkaUKS Technik Ruciane-Nidankl
Oliwia MalinowskaUKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
K18 (4)5,3 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Małgorzata BączekUKS Technik Ruciane-Nida58:440:00
2Wiktoria NowakowskaUKS Technik Ruciane-Nida81:59+23:15
3Paulina ZaborowskaUKS Technik Ruciane-Nida86:17+27:33
4Emilia FałtynowiczUKS Technik Ruciane-Nida129:02+70:18
 
 
 
K20 (1)5,5 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Natalia PachulskaUKS Technik Ruciane-Nida105:090:00
 
 
 
K21 (2)5,5 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Majka BorukPuszcza Knyszyńska80:140:00
2Natalia DzikaJW 379787:23+7:09
 
 
 
K35 (2)5,5 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Ewa Nikonowicz15 Giżycka Brygada Zmech.90:250:00
2Monika GórniakIndywidualnie133:29+43:04
 
 
 
K40 (1)5,5 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Agnieszka MarekIndywidualnie100:220:00
 
 
 
K50 (1)5,0 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Klaudia DanielskaIndywidualnie142:520:00
 
 
 
K55 (2)5,0 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Danuta MikielskaUMKS ORKAN Ostróda74:400:00
2Barbara PopławskaIndywidualnie96:09+21:29
 
 
 
K60+ (1)4,2 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Regina ŁuńskaUMKS ORKAN Ostróda87:090:00
 
 
 
M18 (4)7,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Łukasz CzerniewiczUKS Technik Ruciane-Nida87:580:00
2Artur GłowackiUKS Technik Ruciane-Nida89:20+1:22
3Arkadiusz JakubczykUKS Technik Ruciane-Nida97:37+9:39
4Wiktor GudańskiUKS Technik Ruciane-Nida134:43+46:45
 
 
 
M20 (3)8,0 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jakub PiersaUKS Technik Ruciane-Nida91:140:00
2Maciej WaszkiewiczUKS Technik Ruciane-Nida120:10+28:56
3Sebastian PrętkiewiczUKS Technik Ruciane-Nida126:08+34:54
 
 
 
M21 (11)8,6 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Karol PietraszkoPuszcza Knyszyńska78:490:00
2Piotr PawłowiczIndywidualnie84:54+6:05
3Marcin DudaNadleśnictwo Maskulińskie90:36+11:47
4Adrian SzlaszyńskiNadleśnictwo Pisz92:44+13:55
5Mateusz PomianekCharty Puszczy Piskiej93:10+14:21
6Grzegorz ZałuskaPuszcza Knyszyńska100:04+21:15
7Damian JakubczykUKS Technik Ruciane-Nida107:42+28:53
8Ksawery PrzerwaTetmajerNadleśnictwo Maskulińskie111:15+32:26
9Maciej LigockiNadleśnictwo Spychowo116:11+37:22
10Bogusz Grabowski15 Giżycka Brygada Zmech.128:08+49:19
11Mateusz PańkowskiUKS Technik Ruciane-Nida142:36+63:47
 
 
 
M35 (3)8,0 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Rafał ZagrobaKlub Uzerbejdżan107:090:00
2Sylwester Ceniuk15 Giżycka Brygada Zmech.117:24+10:15
3Jacek Więcko15 Giżycka Brygada Zmech.138:43+31:34
 
 
 
M40 (7)8,0 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Paweł Wiliwis14 dappanc Suwałki100:300:00
2Dariusz JachnaUMKS ORKAN Ostróda100:32+0:02
3Mieczysław Grzeluk15 Giżycka Brygada Zmech.101:56+1:26
4Mariusz Pełszyński15 Giżycka Brygada Zmech.113:05+12:35
5Arkadiusz RosińskiWKB Meta Lubliniec113:13+12:43
6Mirosław Bryl15 Giżycka Brygada Zmech.146:02+45:32
7Marek Sudoł15 Giżycka Brygada Zmech.149:19+48:49
 
 
 
M45 (3)7,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Andrzej KrupińskiPUKS Młode Orły74:010:00
2Grzegorz JasnochNadleśnictwo Głęboki Bród76:18+2:17
3Mariusz Ramotowski15 Giżycka Brygada Zmech.117:26+43:25
 
 
 
M50 (2)7,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Dariusz BączekUKS Technik Ruciane-Nida78:040:00
2Krzysztof Marcinkiewicz15 Giżycka Brygada Zmech.144:31+66:27
 
 
 
M55 (1)6,3 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Marek MikielskiUMKS ORKAN Ostróda64:040:00
 
 
 
M60 (1)5,0 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Feliks + Bunia KaczanowskiNadleśnictwo Strzałowo127:440:00
 
 
 
M65+ (3)4,2 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zbigniew ŁuńskiUMKS ORKAN Ostróda49:390:00
2Janusz BohaczekUMKS ORKAN Ostróda51:54+2:15
3Stanisław WasilewskiPUKS Młode Orły71:51+22:12
 
 
 
OPEN (3)3,3 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Alexander PotockiIndywidualnie52:470:00
2Bartosz PotocznyNadleśnictwo Strzałowo71:42+18:55
3Beata SamselTEAM Małkinia72:21+19:34
 
 
 
OPENR (4)2,1 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Julita, Urszula JasnochNadleśnictwo Głęboki Bród29:450:00
2Bartłomiej i Sta Stefanowicz14 dappanc Suwałki34:12+4:27
3Jędrzej / Aleksa Bączek / CzarneckaUKS Technik Ruciane-Nida92:06+62:21
4Paulina, Anna, Ł SzymańscyUKS Technik Ruciane-Nida124:31+94:46
 
 
 
OPENS (4)2,5 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zofia / Gracjan Korwek / BurnosIndywidualnie42:510:00
2Kuba / Antek Potocki / DmuchowskiIndywidualnie45:24+2:33
3Karol / Mateusz Potocki / MichalakIndywidualnie54:15+11:24
4Klaudia / Gabrie Budrewicz / BabiczIndywidualnie74:42+31:51