VI PUCHAR PUSZCZY PISKIEJsob. 2017-10-14 21:27
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (1)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(54)3(55)4(52)5(53)6(100)Meta
 
11Maria Ligocka59:455:4113:0418:1328:4953:3259:2959:45
Mazury Fitness5:417:235:0910:3624:435:570:16
 
 
 
K16 (2)5,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(42)3(43)4(44)5(54)6(41)7(40)8(57)9(45)10(53)11(100)Meta
 
3Wiktoria Mrówkankl-------------------------------------------------------
UKS Technik Ruciane-Nida
2Oliwia Malinowskankl-------------------------------------------------------
UKS Technik Ruciane-Nida
 
 
 
K18 (4)5,3 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(42)4(43)5(44)6(52)7(41)8(40)9(57)10(45)11(53)12(100)Meta
 
18Małgorzata Bączek58:444:509:0912:2120:1424:0030:3835:0239:5143:3651:2656:4058:2758:44
UKS Technik Ruciane-Nida4:504:193:127:533:466:384:244:493:457:505:141:470:17
58:32
*100
26Wiktoria Nowakowska81:596:2711:1714:2027:2243:1348:3854:3059:4666:2974:3379:3881:4581:59
UKS Technik Ruciane-Nida6:274:503:0313:0215:515:255:525:166:438:045:052:070:14
35Paulina Zaborowska86:179:2314:1917:2530:2746:1051:4557:3263:0569:3277:5183:2986:0286:17
UKS Technik Ruciane-Nida9:234:563:0613:0215:435:355:475:336:278:195:382:330:15
44Emilia Fałtynowicz129:0221:4329:3634:3354:0763:0972:1080:4189:5798:30113:29125:45128:45129:02
UKS Technik Ruciane-Nida21:437:534:5719:349:029:018:319:168:3314:5912:163:000:17
 
 
 
K20 (1)5,5 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(31)3(49)4(36)5(37)6(38)7(39)8(40)9(57)10(45)11(46)12(56)13(100)Meta
 
110Natalia Pachulska105:0914:0720:4522:2532:0852:4657:2567:3470:5376:5092:5399:23103:41104:54105:09
UKS Technik Ruciane-Nida14:076:381:409:4320:384:3910:093:195:5716:036:304:181:130:15
 
 
 
K21 (2)5,5 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(31)3(49)4(36)5(37)6(38)7(39)8(40)9(57)10(45)11(46)12(56)13(100)Meta
 
111Majka Boruk80:142:4811:0515:2724:4133:4238:4652:3156:2761:1869:4974:2378:4579:5880:14
Puszcza Knyszyńska2:488:174:229:149:015:0413:453:564:518:314:344:221:130:16
214Natalia Dzika87:233:148:189:4519:1630:3637:0048:4152:0858:1271:4078:1385:3187:0287:23
JW 37973:145:041:279:3111:206:2411:413:276:0413:286:337:181:310:21
 
 
 
K35 (2)5,5 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(31)3(49)4(36)5(37)6(38)7(39)8(40)9(57)10(45)11(46)12(56)13(100)Meta
 
113Ewa Nikonowicz90:256:0711:2113:1022:0833:4140:0651:3755:1161:4175:3681:1688:1490:0790:25
15 Giżycka Brygada Zmech.6:075:141:498:5811:336:2511:313:346:3013:555:406:581:530:18
212Monika Górniak133:299:2615:1518:1027:3338:3043:3161:2366:3985:2797:43124:52132:02133:07133:29
Indywidualnie9:265:492:559:2310:575:0117:525:1618:4812:1627:097:101:050:22
 
 
 
K40 (1)5,5 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(31)3(49)4(36)5(37)6(38)7(39)8(40)9(57)10(45)11(46)12(56)13(100)Meta
 
115Agnieszka Marek100:222:587:128:3416:5625:3230:1159:2362:3373:4485:2791:4198:3899:51100:22
Indywidualnie2:584:141:228:228:364:3929:123:1011:1111:436:146:571:130:31
 
 
 
K50 (1)5,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(42)3(43)4(44)5(54)6(41)7(40)8(57)9(45)10(53)11(100)Meta
 
116Klaudia Danielska142:5240:5748:4672:5579:3089:4696:27105:29117:44130:50139:04142:28142:52
Indywidualnie40:577:4924:096:3510:166:419:0212:1513:068:143:240:24
 
 
 
K55 (2)5,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(42)3(43)4(44)5(54)6(41)7(40)8(57)9(45)10(53)11(100)Meta
 
117Danuta Mikielska74:407:1813:4325:2730:5037:0844:0551:0856:1566:4371:5474:2474:40
UMKS ORKAN Ostróda7:186:2511:445:236:186:577:035:0710:285:112:300:16
218Barbara Popławska96:097:4025:1038:1943:5052:3356:3566:1572:2585:4492:5395:4896:09
Indywidualnie7:4017:3013:095:318:434:029:406:1013:197:092:550:21
 
 
 
K60+ (1)4,2 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(31)3(49)4(38)5(39)6(40)7(57)8(45)9(46)10(56)11(100)Meta
 
119Regina Łuńska87:095:1615:4317:4628:2247:5351:1156:5773:1479:2784:5386:4487:09
UMKS ORKAN Ostróda5:1610:272:0310:3619:313:185:4616:176:135:261:510:25
 
 
 
M18 (4)7,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(32)3(33)4(34)5(35)6(42)7(41)8(49)9(38)10(39)11(40)12(57)13(46)14(56)
15(100)Meta
 
126Łukasz Czerniewicz87:584:057:1412:1119:0823:0044:1450:2756:5262:1469:2071:3275:1582:5286:51
UKS Technik Ruciane-Nida4:053:094:576:573:5221:146:136:255:227:062:123:437:373:59
87:4487:58
0:530:14
2101Artur Głowacki89:2012:1821:0428:5432:3435:2743:4650:0155:3260:5967:1870:2574:1684:4488:13
UKS Technik Ruciane-Nida12:188:467:503:402:538:196:155:315:276:193:073:5110:283:29
89:0689:20
0:530:14
325Arkadiusz Jakubczyk97:374:1410:3229:2532:2435:4444:0250:2155:2660:5167:3570:4774:5586:1096:36
UKS Technik Ruciane-Nida4:146:1818:532:593:208:186:195:055:256:443:124:0811:1510:26
97:2297:37
0:460:15
424Wiktor Gudański134:436:1910:4418:2823:4726:3246:5156:1065:1073:1082:4486:1992:25119:15133:28
UKS Technik Ruciane-Nida6:194:257:445:192:4520:199:199:008:009:343:356:0626:5014:13
134:29134:43
1:010:14
 
 
 
M20 (3)8,0 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(42)3(43)4(44)5(54)6(33)7(34)8(35)9(38)10(39)11(40)12(57)13(45)14(46)
15(56)16(100)Meta
 
133Jakub Piersa91:142:3618:0427:2432:2036:3846:1749:1152:5661:5568:4471:3375:4183:4686:47
UKS Technik Ruciane-Nida2:3615:289:204:564:189:392:543:458:596:492:494:088:053:01
90:0391:0091:14
3:160:570:14
231Maciej Waszkiewicz120:102:5922:2431:4036:4442:5452:5257:0560:0172:4284:5488:4293:41101:55105:42
UKS Technik Ruciane-Nida2:5919:259:165:046:109:584:132:5612:4112:123:484:598:143:47
118:58119:52120:10119:58
13:160:540:18*100
332Sebastian Prętkiewicz126:087:4928:2637:4342:4248:5258:4463:0865:5778:4590:4894:4999:35107:49111:38
UKS Technik Ruciane-Nida7:4920:379:174:596:109:524:242:4912:4812:034:014:468:143:49
125:10125:55126:08
13:320:450:13
 
 
 
M21 (11)8,6 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(45)16(46)17(56)18(100)Meta
 
143Karol Pietraszko78:494:237:3514:1617:2520:0426:2232:1335:0740:5042:4847:0854:2460:2666:56
Puszcza Knyszyńska4:233:126:413:092:396:185:512:545:431:584:207:166:026:30
70:2273:0877:4178:2978:4978:32
3:262:464:330:480:20*100
237Piotr Pawłowicz84:546:3711:2127:3630:1231:4436:3142:3745:5451:4654:0458:0064:0169:3272:51
Indywidualnie6:374:4416:152:361:324:476:063:175:522:183:566:015:313:19
76:1579:0983:4984:3784:54
3:242:544:400:480:17
341Marcin Duda90:365:5412:2320:0023:4125:3430:3936:3340:0847:1450:1355:2161:1973:1976:00
Nadleśnictwo Maskulińskie5:546:297:373:411:535:055:543:357:062:595:085:5812:002:41
81:4585:5989:2190:2090:36
5:454:143:220:590:16
436Adrian Szlaszyński92:444:5812:3920:3424:0226:2632:4039:4843:0848:5051:2055:4161:3171:5875:16
Nadleśnictwo Pisz4:587:417:553:282:246:147:083:205:422:304:215:5010:273:18
79:5883:4391:3492:2992:44
4:423:457:510:550:15
540Mateusz Pomianek93:103:5610:5023:5326:4628:3133:3139:3043:0450:1053:0558:1864:1476:1179:05
Charty Puszczy Piskiej3:566:5413:032:531:455:005:593:347:062:555:135:5611:572:54
84:5589:0292:1092:5593:10
5:504:073:080:450:15
642Grzegorz Załuska100:047:0311:3621:0724:3926:4936:0343:2747:4553:1457:1664:0770:2679:3084:56
Puszcza Knyszyńska7:034:339:313:322:109:147:244:185:294:026:516:199:045:26
90:2194:4398:3099:41100:04
5:254:223:471:110:23
738Damian Jakubczyk107:424:468:2721:5525:2430:1936:3243:5747:0755:2757:3863:0480:0590:0393:38
UKS Technik Ruciane-Nida4:463:4113:283:294:556:137:253:108:202:115:2617:019:583:35
98:57102:11106:29107:28107:42
5:193:144:180:590:14
845Ksawery PrzerwaTetmajer111:155:4412:3619:0123:1525:2531:2239:4044:1452:5255:4462:4170:3381:4594:16
Nadleśnictwo Maskulińskie5:446:526:254:142:105:578:184:348:382:526:577:5211:1212:31
100:06104:58109:55110:55111:15
5:504:524:571:000:20
944Maciej Ligocki116:118:1615:3921:5925:5928:0834:3642:4847:3355:3758:3876:0387:0898:39102:12
Nadleśnictwo Spychowo8:167:236:204:002:096:288:124:458:043:0117:2511:0511:313:33
107:48111:45114:48115:55116:11
5:363:573:031:070:16
1035Bogusz Grabowski128:089:2514:0431:3436:0138:5846:2455:1359:4966:5469:2876:1883:29100:04105:22
15 Giżycka Brygada Zmech.9:254:3917:304:272:577:268:494:367:052:346:507:1116:355:18
118:25122:49126:44127:53128:08
13:034:243:551:090:15
1134Mateusz Pańkowski142:3610:5927:4734:1238:4041:0648:4963:5168:3378:4481:5888:29101:01114:36122:24
UKS Technik Ruciane-Nida10:5916:486:254:282:267:4315:024:4210:113:146:3112:3213:357:48
129:41135:10141:05142:18142:36
7:175:295:551:130:18
 
 
 
M35 (3)8,0 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(42)3(43)4(44)5(54)6(33)7(34)8(35)9(38)10(39)11(40)12(57)13(45)14(46)
15(56)16(100)Meta
 
149Rafał Zagroba107:093:5110:5618:4426:3431:3440:4645:1248:1358:4274:5477:4881:3889:4493:47
Klub Uzerbejdżan3:517:057:487:505:009:124:263:0110:2916:122:543:508:064:03
106:01106:53107:09
12:140:520:16
248Sylwester Ceniuk117:242:3812:0425:0428:4437:1048:4760:2564:2874:4285:2890:2695:38103:54108:42
15 Giżycka Brygada Zmech.2:389:2613:003:408:2611:3711:384:0310:1410:464:585:128:164:48
116:02117:06117:24
7:201:040:18
347Jacek Więcko138:435:0623:3243:0149:0254:3573:3477:2379:4096:53107:21111:04120:51128:49132:52
15 Giżycka Brygada Zmech.5:0618:2619:296:015:3318:593:492:1717:1310:283:439:477:584:03
137:41138:26138:43
4:490:450:17
 
 
 
M40 (7)8,0 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(42)3(43)4(44)5(54)6(33)7(34)8(35)9(38)10(39)11(40)12(57)13(45)14(46)
15(56)16(100)Meta
 
150Paweł Wiliwis100:302:5310:2819:2326:3130:5945:3348:5259:2567:5574:5677:5582:0491:0094:22
14 dappanc Suwałki2:537:358:557:084:2814:343:1910:338:307:012:594:098:563:22
99:24100:13100:30
5:020:490:17
255Dariusz Jachna100:321:5018:0124:3335:0441:1054:3758:4861:4270:4478:0880:4884:5692:2796:07
UMKS ORKAN Ostróda1:5016:116:3210:316:0613:274:112:549:027:242:404:087:313:40
99:18100:15100:32
3:110:570:17
353Mieczysław Grzeluk101:563:4410:1030:4636:4241:3554:1357:5960:2471:3879:1781:4486:1793:1897:20
15 Giżycka Brygada Zmech.3:446:2620:365:564:5312:383:462:2511:147:392:274:337:014:02
100:44101:44101:56
3:241:000:12
452Mariusz Pełszyński113:053:0417:1628:4634:0039:4258:4762:1964:5174:5084:4788:0293:51102:07107:02
15 Giżycka Brygada Zmech.3:0414:1211:305:145:4219:053:322:329:599:573:155:498:164:55
111:30112:51113:05
4:281:210:14
556Arkadiusz Rosiński113:132:2222:5831:4837:2043:3952:4756:5059:2971:0887:3990:5796:31103:30107:30
WKB Meta Lubliniec2:2220:368:505:326:199:084:032:3911:3916:313:185:346:594:00
111:44112:56113:13
4:141:120:17
651Mirosław Bryl146:0214:0037:5751:1156:4765:2978:3284:1886:4799:47107:51112:51118:16133:34139:00
15 Giżycka Brygada Zmech.14:0023:5713:145:368:4213:035:462:2913:008:045:005:2515:185:26
144:59145:49146:02
5:590:500:13
754Marek Sudoł149:1927:0935:5546:0154:5561:1483:5987:5589:49102:39111:12115:53121:06136:27142:04
15 Giżycka Brygada Zmech.27:098:4610:068:546:1922:453:561:5412:508:334:415:1315:215:37
148:04148:59149:19
6:000:550:20
 
 
 
M45 (3)7,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(32)3(33)4(34)5(35)6(42)7(41)8(49)9(38)10(39)11(40)12(57)13(46)14(56)
15(100)Meta
 
1100Andrzej Krupiński74:014:127:3117:3720:3322:2329:2535:2539:4245:1051:5254:1258:1269:1472:51
PUKS Młode Orły4:123:1910:062:561:507:026:004:175:286:422:204:0011:023:37
73:4974:01
0:580:12
260Grzegorz Jasnoch76:185:339:0915:5019:3222:2430:4336:5842:2947:5854:1457:2261:1371:3975:10
Nadleśnictwo Głęboki Bród5:333:366:413:422:528:196:155:315:296:163:083:5110:263:31
76:0476:18
0:540:14
357Mariusz Ramotowski117:264:3110:0220:3523:5332:2355:4163:5269:2075:5890:4293:25101:16111:58116:19
15 Giżycka Brygada Zmech.4:315:3110:333:188:3023:188:115:286:3814:442:437:5110:424:21
117:14117:26
0:550:12
 
 
 
M50 (2)7,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(54)2(32)3(33)4(34)5(35)6(42)7(41)8(49)9(38)10(39)11(40)12(57)13(46)14(56)
15(100)Meta
 
158Dariusz Bączek78:045:478:4615:2518:3520:2731:4037:4742:2547:5454:5957:1861:4573:4876:54
UKS Technik Ruciane-Nida5:472:596:393:101:5211:136:074:385:297:052:194:2712:033:06
77:5078:04
0:560:14
259Krzysztof Marcinkiewicz144:317:0915:4026:1329:4231:5352:5271:4180:2688:2196:20101:15117:10134:37141:40
15 Giżycka Brygada Zmech.7:098:3110:333:292:1120:5918:498:457:557:594:5515:5517:277:03
144:04144:31
2:240:27
 
 
 
M55 (1)6,3 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(40)2(38)3(35)4(42)5(54)6(41)7(31)8(49)9(32)10(52)11(45)12(53)13(56)14(100)
Meta
 
161Marek Mikielski64:046:2613:1221:4932:3035:3438:2942:3143:3447:5754:5156:4859:4962:4963:50
UMKS ORKAN Ostróda6:266:468:3710:413:042:554:021:034:236:541:573:013:001:01
64:04
0:14
 
 
 
M60 (1)5,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(42)3(43)4(44)5(54)6(41)7(40)8(57)9(45)10(53)11(100)Meta
 
162Feliks + Bunia Kaczanowski127:449:3937:5855:1264:1374:4481:2389:53102:45115:55123:50127:16127:44
Nadleśnictwo Strzałowo9:3928:1917:149:0110:316:398:3012:5213:107:553:260:28
 
 
 
M65+ (3)4,2 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(41)2(31)3(49)4(38)5(39)6(40)7(57)8(45)9(46)10(56)11(100)Meta
 
164Zbigniew Łuński49:392:1512:5414:0719:1825:3328:2432:4641:0444:3548:2249:2149:39
UMKS ORKAN Ostróda2:1510:391:135:116:152:514:228:183:313:470:590:18
263Janusz Bohaczek51:542:329:3510:3215:5729:5832:5436:4844:3147:3050:5751:4051:54
UMKS ORKAN Ostróda2:327:030:575:2514:012:563:547:432:593:270:430:14
365Stanisław Wasilewski71:512:0412:2513:2419:0343:4348:0654:5262:4166:1870:3371:3571:51
PUKS Młode Orły2:0410:210:595:3924:404:236:467:493:374:151:020:16
 
 
 
OPEN (3)3,3 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(48)3(49)4(50)5(51)6(52)7(53)8(100)Meta
 
170Alexander Potocki52:473:4612:4018:1726:2933:5239:2950:0152:2752:47
Indywidualnie3:468:545:378:127:235:3710:322:260:20
267Bartosz Potoczny71:422:577:5511:1016:4657:1963:2069:1671:2671:42
Nadleśnictwo Strzałowo2:574:583:155:3640:336:015:562:100:16
368Beata Samsel72:2121:2329:3136:3346:0151:5360:3569:0572:0472:21
TEAM Małkinia21:238:087:029:285:528:428:302:590:17
 
 
 
OPENR (4)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(54)3(55)4(52)5(53)6(100)Meta
 
173Julita, Urszula Jasnoch29:455:5410:4613:4221:4927:1129:1829:45
Nadleśnictwo Głęboki Bród5:544:522:568:075:222:070:27
274Bartłomiej i Sta Stefanowicz34:122:298:5312:4519:3729:3733:4634:12
14 dappanc Suwałki2:296:243:526:5210:004:090:26
371Jędrzej / Aleksa Bączek / Czarnecka92:063:3311:3514:5030:1245:0291:4892:06
UKS Technik Ruciane-Nida3:338:023:1515:2214:5046:460:18
472Paulina, Anna, Ł Szymańscy124:3131:1438:4842:3953:5562:08123:55124:31
UKS Technik Ruciane-Nida31:147:343:5111:168:1361:470:36
 
 
 
OPENS (4)2,5 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(47)2(48)3(54)4(55)5(52)6(53)7(100)Meta
 
178Zofia / Gracjan Korwek / Burnos42:517:4917:1221:5626:5135:2440:4742:1342:5142:24
Indywidualnie7:499:234:444:558:335:231:260:38*100
276Kuba / Antek Potocki / Dmuchowski45:243:1816:3522:2826:1036:3843:3645:1145:24
Indywidualnie3:1813:175:533:4210:286:581:350:13
377Karol / Mateusz Potocki / Michalak54:156:0517:4126:3431:5542:2251:4754:0054:15
Indywidualnie6:0511:368:535:2110:279:252:130:15
479Klaudia / Gabrie Budrewicz / Babicz74:422:5425:4043:5947:1757:2071:0974:2774:42
Indywidualnie2:5422:4618:193:1810:0313:493:180:15