Rzecko Cupczw. 2017-10-05 21:58
Zgłoszenia klubamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1SP3 Choszczno (15)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
11Roksana Duplak06A23
22Martyna Kuleta06A23
33Konrad Pietrzak06A23
44Hanna Jurkiewicz05A23
55Paulina Ulikowska05A23
66Amelia Sakowskal05A23
77Zuzanna Kozanecka06A23
821Joanna Szymczak04B29
922Nadia Malinowska04B29
1023Samuel Gołębiewski04B29
1124Maksym Wysokuski04B29
1225Jakub Wasielewski04B29
1326Bartosz Duchnicz04B29
1427Marcel Desecki04B29
1528Franciszek Błaszczyk04B29
 
 
2Gimnazjum Choszczo (12)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
19Gustaw Gromadzki02B29
210Remigiusz Wolniak02B29
311Paula Grejć02B29
412Martyna Sławińska02B29
513Wiktoria Joksch02B29
614Jonasz Chmura02B29
715Igor Bruzgo03B29
816Kacper  Krowicki03B29
917Filip Wojciechowski03B29
1018Kacper Czubala03B29
1119Miłosz Majchrzak03B29
1220Maja Szetela03B29
 
 
3SP Korytowo (4)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
129Anita Szymanowska04B29
230Katarzyna Mańka04B29
331Bartosz Wszędybył04B29
48Filip Kołczykiewicz0810N10
 
 
4ZS Nr 2 Choszczno (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
132Rafal Piórkowski98C2
233Mateusz Czarnowski98C2
 
 
5indywidualnie (3)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
134Tadeusz Krawiec60OPEN M7
235Łukasz ŚwitajOPEN M7
337Mirosław Dzidek81606281998OPEN M7
 
 
6KPPSP Choszczno (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
136Paweł GindaOPEN M7
 
 
7Aktywne Choszczno (3)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
138Kamil Dzietczyk83OPEN M7
239Tomasz Możdżyński79OPEN M7
340Sylwia Telatyńska77OPEN K1
 
 
9UKS Junior Suliszewo (32)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
141Daniel Jarmarkiewicz90OPEN M7
242Martyna Urwentowicz0710N10
343Emilka Szczublewska0710N10
444Magdalena Majcher0710N10
545Natalka Jabłońska0710N10
646Nadia Gużdż0710N10
747Wiktoria Szott0710N10
848Maciek Mintus0710N10
949Miłosz Gromadzki0710N10
1050Maciej Skory0710N10
1151Kornel Majcher06A23
1252Szymon Gilewski06A23
1353Kraszewski Piotr06A23
1454Mateusz Gurazda06A23
1555Dagmara Bieniecka06A23
1656Anna Szymulewicz06A23
1757Aurelia Jakrzuk06A23
1858Konrad Nowakowski05A23
1959Jakub Łyczkowski05A23
2060Oskar Fiedorowicz05A23
2161Kamil Majcher05A23
2262Amelia Gajda05A23
2363Sandra Warchałowska05A23
2464Natalka Studzińska05A23
2565Roksana Staniewska05A23
2666Oliwka Flis05A23
2767Piotr Mazurczak04B29
2868Tomasz Szott04B29
2969Natan Gużdz04B29
3070Oliwia Maderek04B29
3171Wiktoria Gurazda04B29
3272Kaja Jabłońska04B29