Rzecko Cupczw. 2017-10-05 22:22
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
10N (10)2,3 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Maciej Skory07UKS Junior Suliszewo1:00
2Maciek Mintus07UKS Junior Suliszewo3:00
3Wiktoria Szott07UKS Junior Suliszewo5:00
4Magdalena Majcher07UKS Junior Suliszewo7:00
5Emilka Szczublewska07UKS Junior Suliszewo9:00
6Miłosz Gromadzki07UKS Junior Suliszewo11:00
7Martyna Urwentowicz07UKS Junior Suliszewo13:00
8Natalka Jabłońska07UKS Junior Suliszewo15:00
9Filip Kołczykiewicz08SP Korytowo17:00
10Nadia Gużdż07UKS Junior Suliszewo19:00
 
 
A (23)1,6 km7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Anna Szymulewicz06UKS Junior Suliszewo0:00
2Konrad Nowakowski05UKS Junior Suliszewo2:00
3Zuzanna Kozanecka06SP3 Choszczno4:00
4Sandra Warchałowska05UKS Junior Suliszewo6:00
5Oliwka Flis05UKS Junior Suliszewo8:00
6Hanna Jurkiewicz05SP3 Choszczno10:00
7Oskar Fiedorowicz05UKS Junior Suliszewo12:00
8Roksana Staniewska05UKS Junior Suliszewo14:00
9Roksana Duplak06SP3 Choszczno16:00
10Dagmara Bieniecka06UKS Junior Suliszewo18:00
11Kornel Majcher06UKS Junior Suliszewo20:00
12Martyna Kuleta06SP3 Choszczno22:00
13Natalka Studzińska05UKS Junior Suliszewo24:00
14Aurelia Jakrzuk06UKS Junior Suliszewo26:00
15Paulina Ulikowska05SP3 Choszczno28:00
16Szymon Gilewski06UKS Junior Suliszewo30:00
17Amelia Gajda05UKS Junior Suliszewo32:00
18Konrad Pietrzak06SP3 Choszczno34:00
19Jakub Łyczkowski05UKS Junior Suliszewo36:00
20Kamil Majcher05UKS Junior Suliszewo38:00
21Amelia Sakowskal05SP3 Choszczno40:00
22Mateusz Gurazda06UKS Junior Suliszewo42:00
23Kraszewski Piotr06UKS Junior Suliszewo44:00
 
 
B (29)2,3 km10 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kacper Czubala03Gimnazjum Choszczo1:00
2Bartosz Duchnicz04SP3 Choszczno3:00
3Gustaw Gromadzki02Gimnazjum Choszczo5:00
4Natan Gużdz04UKS Junior Suliszewo7:00
5Joanna Szymczak04SP3 Choszczno9:00
6Kaja Jabłońska04UKS Junior Suliszewo11:00
7Miłosz Majchrzak03Gimnazjum Choszczo13:00
8Tomasz Szott04UKS Junior Suliszewo15:00
9Martyna Sławińska02Gimnazjum Choszczo17:00
10Nadia Malinowska04SP3 Choszczno19:00
11Filip Wojciechowski03Gimnazjum Choszczo21:00
12Maksym Wysokuski04SP3 Choszczno23:00
13Maja Szetela03Gimnazjum Choszczo25:00
14Wiktoria Gurazda04UKS Junior Suliszewo27:00
15Remigiusz Wolniak02Gimnazjum Choszczo29:00
16Oliwia Maderek04UKS Junior Suliszewo31:00
17Paula Grejć02Gimnazjum Choszczo33:00
18Anita Szymanowska04SP Korytowo35:00
19Igor Bruzgo03Gimnazjum Choszczo37:00
20Bartosz Wszędybył04SP Korytowo39:00
21Piotr Mazurczak04UKS Junior Suliszewo41:00
22Jakub Wasielewski04SP3 Choszczno43:00
23Jonasz Chmura02Gimnazjum Choszczo45:00
24Samuel Gołębiewski04SP3 Choszczno47:00
25Wiktoria Joksch02Gimnazjum Choszczo49:00
26Marcel Desecki04SP3 Choszczno51:00
27Kacper  Krowicki03Gimnazjum Choszczo53:00
28Franciszek Błaszczyk04SP3 Choszczno55:00
29Katarzyna Mańka04SP Korytowo57:00
 
 
C (2)3,0 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Rafal Piórkowski98ZS Nr 2 Choszczno0:00
2Mateusz Czarnowski98ZS Nr 2 Choszczno2:00
 
 
OPEN M (7)3,6 km13 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Łukasz Świtajindywidualnie23:00
2Paweł GindaKPPSP Choszczno25:00
3Daniel Jarmarkiewicz90UKS Junior Suliszewo27:00
4Tadeusz Krawiec60indywidualnie29:00
5Tomasz Możdżyński79Aktywne Choszczno31:00
6Mirosław Dzidek81606281998indywidualnie33:00
7Kamil Dzietczyk83Aktywne Choszczno35:00
 
 
OPEN K (1)3,0 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Sylwia Telatyńska77Aktywne Choszczno4:00