Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - dyst. średnipt. 2017-06-23 10:54
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K10N (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Magdalena Miłaszewicz682381UKS Traper ZłocieniecXX26:007:003887
2Nadia Stempniewska682383UKS Traper ZłocieniecXX24:001:00
3Oliwia Rozperska418224UKS Traper ZłocieniecXX28:004:00
4wakatwakatXX30:0010:00
 
 
2K10 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Alicja Borek2035300UKS Traper ZłocieniecXX8:0012:003314
2Wiktoria Włodarczyk553474UKS Traper ZłocieniecXX2:006:003546
3Izabela Stefaniak1394441KOS BnO SzczecinXX0:000:003767
4Maja Kula1394407KOS BnO SzczecinXX4:0015:003962
5Weronika Matyja1394488KOS BnO SzczecinXX10:009:003958
6Natalia Nykiel07Aktywne ChoszcznoXX6:003:00
7wakatwakatXX12:0018:00
 
 
3K12 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Paulina Szczurko682385UKS Traper ZłocieniecXX3:0011:003545
2Natalia Kusztelska1394435KOS BnO SzczecinXX7:005:003827
3Katarzyna Mańka04Aktywne ChoszcznoXX1:008:00
4Wiktoria Gurazda05Aktywne ChoszcznoXX5:002:00
5Sandra Warchałowska05Aktywne ChoszcznoXX9:0014:00
6wakatwakatXX11:0017:00
 
 
4K14 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Aneta Urban682392UKS Traper ZłocieniecXX9:001:002910
2Zuzanna Kmieć682395UKS Traper ZłocieniecXX1:007:002576
3Weronika Olejnik682393UKS Traper ZłocieniecXX5:0013:003316
4Hanna Przeszłowska1970209UKS Traper ZłocieniecXX13:0019:003317
5Magdalena Sadzikowska2090689KOS BnO SzczecinXX3:0016:003453
6Oliwia Nykiel04Aktywne ChoszcznoXX7:004:00
7Katarzyna Manka04Aktywne ChoszcznoXX11:0010:00
8wakatwakatXX15:0022:00
 
 
5K16 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Zuzanna Gradek9101309UKS Traper ZłocieniecXX32:0029:002575
2wakatwakatXX34:0032:00
 
 
6K18 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Katarzyna Maciejewska553478UKS Traper ZłocieniecXX0:001:001420
2Patrycja Chrubczyńska553462UKS Traper ZłocieniecXX8:004:001942
3Katarzyna Sobczak2050616UKS Traper ZłocieniecXX6:007:00
4Sandra Barankiewicz2035298UKS Traper ZłocieniecXX2:0010:00
5Paulina Kozieł2050609UKS Traper ZłocieniecXX4:0013:00
6wakatwakatXX10:0016:00
 
 
7K20/21 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Lena MożdzyńskaAktywne ChoszcznoX2:00
2Aleksandra Mazan9101308UKS Traper ZłocieniecXX0:0020:00328
3Martyna Macul2050606UKS Traper ZłocieniecXX6:0026:00
4Agnieszka Alabrudzińska1394440KOS BnO SzczecinXX4:0023:00
5Katarzyna Figołuszka90Aktywne ChoszcznoXX8:0029:00
6wakatwakatXX10:0032:00
 
 
8K35/40 (9)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sylwia TelatyńskaAktywne ChoszcznoXX9:0038:00
2Agnieszka MąkolBorne SulinowoXX13:0029:00
3Agnieszka Włodarczyk682391UKS Traper ZłocieniecXX5:0020:003888
4Monika Borek682390UKS Traper ZłocieniecXX11:0032:00
5Beata Gradek682382UKS Traper ZłocieniecXX1:0026:003887
6Magdalena Baczulis1394457KOS BnO SzczecinXX15:0041:003744
7Kinga Matyja1394432KOS BnO SzczecinXX3:0023:00
8Anna Płytnik9201335KOS BnO SzczecinXX7:0035:003669
9wakatwakatXX17:0044:00
 
 
9K45/50 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1wakatwakatXX43:00
 
 
10K55+ (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1wakatwakatXX35:00
 
 
11M10N (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Adaś DzietczykAktywne ChoszcznoXX18:0036:00
2Paweł Miłaszewicz2035296UKS Traper ZłocieniecXX20:0033:00
3wakatwakatXX22:0039:00
 
 
12M10 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mateusz Gradek682387UKS Traper ZłocieniecXX14:0021:003542
2wakatwakatXX16:0024:00
 
 
13M12 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Marcel MożdżyńskiAktywne ChoszcznoXX15:0028:0003993
2Bartosz Kotkowiak9201343KOS BnO SzczecinXX17:0031:003664
3Olaf Kwiatkowski1394465KOS BnO SzczecinXX13:0025:003968
4Leon Pawłowski9201348KOS BnO SzczecinXX21:0034:003451
5wakatwakatXX19:0037:00
 
 
14M14 (9)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Daniel KalupaAktywne ChoszcznoXX23:0024:0003990
2Jonasz Udycz553461UKS Traper ZłocieniecXX19:0030:003319
3Maciej Osak682384UKS Traper ZłocieniecXX27:0042:003543
4Heronim Fiedorowicz682394UKS Traper ZłocieniecXX31:0036:003884
5Piotr Kotkowiak9201342KOS BnO SzczecinXX33:0021:003665
6Jarosław Vlasiuk9201346KOS BnO SzczecinXX29:0033:003674
7Miłosz Czyński9201349KOS BnO SzczecinXX21:0027:003443
8Mateusz Kula8636996KOS BnO SzczecinXX25:0039:003666
9wakatwakatXX35:0045:00
 
 
15M16 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Maciej TelatyńskiAktywne ChoszcznoXX18:0022:0003996
2Bartosz Smyk2035291UKS Traper ZłocieniecXX14:0031:002159
3Miłosz Baczulis9201347KOS BnO SzczecinXX20:0028:003441
4Mateusz Grzegorczyk9201337KOS BnO SzczecinXX12:0034:003447
5Jakub Kondys9201334KOS BnO SzczecinXX24:0019:003663
6Michał Biernat9201344KOS BnO SzczecinXX16:0025:003442
7wakatwakatXX22:0037:00
 
 
16M18 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Dominik Łaszkiewicz2035292UKS Traper ZłocieniecXX33:003:002161
2Łukasz Szóstak2035290UKS Traper ZłocieniecXX31:000:00
3wakatwakatXX35:006:00
 
 
17M20/21 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sebastian Wesołowski891 Brygada LogistycznaX5:00
2Kamil DzietczykAktywne ChoszcznoXX23:008:00
3Jakub Sawościanik2050614UKS Traper ZłocieniecXX27:0014:00
4Krzysztof Wojciechowski74435248SKARMAT ToruńXX25:0011:00C32009
5Bartłomiej Mazan921001WKS Śląsk WrocławXX21:002:001319
6wakatwakatXX29:0017:00
 
 
18M35/40 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Daniel Bałdyga8080092211 Brygada Logistyczna BydgoszcXX18:0018:00
2Rafał Grochowalski78indywidualnieX12:00
3Tomasz MożdżyńskiAktywne ChoszcznoX24:00
4Szczepan Fiedorowicz1997225UKS Traper ZłocieniecXX14:009:002906
5Jarosław Gradek682388UKS Traper ZłocieniecXX12:0027:003886
6Łukasz Włodarczyk2035295UKS Traper ZłocieniecXX20:0015:003889
7Krzysztof Borek2050603UKS Traper ZłocieniecXX16:0021:00
8wakatwakatXX22:0030:00
 
 
19M45/50 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Grzegorz Matuszewski68KOS BnO SzczecinXX34:000:004094
2Tadeusz Szulc22 ODN BydgoszczXX28:006:00
3Andrzej Sadzikowski2090698KOS BnO SzczecinXX30:009:003672
4Stanisław Płytnik7205883KOS BnO SzczecinXX26:003:003670
5wakatwakatXX32:0012:00
 
 
20M55/60 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tomasz Sikora58ŚwidwinX17:00
2Zbigniew Klawczyński621 Brygada Logistyczna BydgoszcX2:003895
3Krzysztof Przerwa61Modrzew SkwierzynaX8:00
4Bogdan Lewoń55413396UMKS ORKAN OstródaXX26:0014:0000130K
5Tomasz Koczko62435230SKARMAT ToruńXX28:005:00C32041
6Wiesław Steinke597204934SKARMAT ToruńX20:00C32010
7Waldemar Fijor58430901SKARMAT ToruńXX24:0011:00C32001
8wakatwakatXX30:0023:00
 
 
21M65+ (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tomasz Owczarski51430921WKS ChojniceXX17:0030:00
2Władysław Królikowski47427592Modrzew SkwierzynaX27:00884
3Władysław Wołochowicz457591KOS BnO SzczecinX36:00886
4Henryk Skwirowski48139449412 bdow SzczecinX33:00
5wakatwakatXX19:0039:00
 
 
22OPEN (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kamil Zieliński68431940SKARMAT ToruńX15:00
2wakatwakatXX18:00
 
 
23KM10N (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Adam Borek2050605UKS Traper ZłocieniecXX25:0016:00
2Zuzanna Osak2050610UKS Traper ZłocieniecXX23:0013:00
3Pola Przeszłowska2050617UKS Traper ZłocieniecXX27:0019:00
4wakatwakatXX29:0022:00