Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - dyst. średnipt. 2017-06-23 10:55
Zgłoszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
11 Brygada Logistyczna Bydgoszc (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Daniel Bałdyga808009221M35/40XX18:0018:00
2Zbigniew Klawczyński62M55/60X2:003895
 
 
2WKS Chojnice (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tomasz Owczarski51430921M65+XX17:0030:00
 
 
3Świdwin (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tomasz Sikora58M55/60X17:00
 
 
4indywidualnie (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Rafał Grochowalski78M35/40X12:00
 
 
5Modrzew Skwierzyna (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Władysław Królikowski47427592M65+X27:00884
2Krzysztof Przerwa61M55/60X8:00
 
 
7UMKS ORKAN Ostróda (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bogdan Lewoń55413396M55/60XX26:0014:0000130K
 
 
81 Brygada Logistyczna (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Sebastian Wesołowski89M20/21X5:00
 
 
9Aktywne Choszczno (15)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Marcel MożdżyńskiM12XX15:0028:0003993
2Lena MożdzyńskaK20/21X2:00
3Tomasz MożdżyńskiM35/40X24:00
4Kamil DzietczykM20/21XX23:008:00
5Adaś DzietczykM10NXX18:0036:00
6Sylwia TelatyńskaK35/40XX9:0038:00
7Maciej TelatyńskiM16XX18:0022:0003996
8Daniel KalupaM14XX23:0024:0003990
9Katarzyna Figołuszka90K20/21XX8:0029:00
10Katarzyna Mańka04K12XX1:008:00
11Wiktoria Gurazda05K12XX5:002:00
12Sandra Warchałowska05K12XX9:0014:00
13Oliwia Nykiel04K14XX7:004:00
14Natalia Nykiel07K10XX6:003:00
15Katarzyna Manka04K14XX11:0010:00
 
 
10Borne Sulinowo (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Agnieszka MąkolK35/40XX13:0029:00
 
 
1122 ODN Bydgoszcz (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tadeusz SzulcM45/50XX28:006:00
 
 
12UKS Traper Złocieniec (37)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Magdalena Miłaszewicz682381K10NXX26:007:003887
2Nadia Stempniewska682383K10NXX24:001:00
3Oliwia Rozperska418224K10NXX28:004:00
4Alicja Borek2035300K10XX8:0012:003314
5Wiktoria Włodarczyk553474K10XX2:006:003546
6Paulina Szczurko682385K12XX3:0011:003545
7Aneta Urban682392K14XX9:001:002910
8Zuzanna Kmieć682395K14XX1:007:002576
9Weronika Olejnik682393K14XX5:0013:003316
10Hanna Przeszłowska1970209K14XX13:0019:003317
11Zuzanna Gradek9101309K16XX32:0029:002575
12Katarzyna Maciejewska553478K18XX0:001:001420
13Patrycja Chrubczyńska553462K18XX8:004:001942
14Katarzyna Sobczak2050616K18XX6:007:00
15Sandra Barankiewicz2035298K18XX2:0010:00
16Aleksandra Mazan9101308K20/21XX0:0020:00328
17Agnieszka Włodarczyk682391K35/40XX5:0020:003888
18Monika Borek682390K35/40XX11:0032:00
19Beata Gradek682382K35/40XX1:0026:003887
20Paweł Miłaszewicz2035296M10NXX20:0033:00
21Mateusz Gradek682387M10XX14:0021:003542
22Jonasz Udycz553461M14XX19:0030:003319
23Maciej Osak682384M14XX27:0042:003543
24Heronim Fiedorowicz682394M14XX31:0036:003884
25Bartosz Smyk2035291M16XX14:0031:002159
26Dominik Łaszkiewicz2035292M18XX33:003:002161
27Łukasz Szóstak2035290M18XX31:000:00
28Jakub Sawościanik2050614M20/21XX27:0014:00
29Szczepan Fiedorowicz1997225M35/40XX14:009:002906
30Jarosław Gradek682388M35/40XX12:0027:003886
31Łukasz Włodarczyk2035295M35/40XX20:0015:003889
32Adam Borek2050605KM10NXX25:0016:00
33Zuzanna Osak2050610KM10NXX23:0013:00
34Pola Przeszłowska2050617KM10NXX27:0019:00
35Krzysztof Borek2050603M35/40XX16:0021:00
36Martyna Macul2050606K20/21XX6:0026:00
37Paulina Kozieł2050609K18XX4:0013:00
 
 
13SKARMAT Toruń (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tomasz Koczko62435230M55/60XX28:005:00C32041
2Krzysztof Wojciechowski74435248M20/21XX25:0011:00C32009
3Wiesław Steinke597204934M55/60X20:00C32010
4Waldemar Fijor58430901M55/60XX24:0011:00C32001
5Kamil Zieliński68431940OPENX15:00
 
 
14KOS BnO Szczecin (24)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Grzegorz Matuszewski68M45/50XX34:000:004094
2Magdalena Baczulis1394457K35/40XX15:0041:003744
3Miłosz Baczulis9201347M16XX20:0028:003441
4Piotr Kotkowiak9201342M14XX33:0021:003665
5Bartosz Kotkowiak9201343M12XX17:0031:003664
6Jarosław Vlasiuk9201346M14XX29:0033:003674
7Miłosz Czyński9201349M14XX21:0027:003443
8Olaf Kwiatkowski1394465M12XX13:0025:003968
9Agnieszka Alabrudzińska1394440K20/21XX4:0023:00
10Izabela Stefaniak1394441K10XX0:000:003767
11Mateusz Grzegorczyk9201337M16XX12:0034:003447
12Władysław Wołochowicz457591M65+X36:00886
13Andrzej Sadzikowski2090698M45/50XX30:009:003672
14Magdalena Sadzikowska2090689K14XX3:0016:003453
15Mateusz Kula8636996M14XX25:0039:003666
16Maja Kula1394407K10XX4:0015:003962
17Leon Pawłowski9201348M12XX21:0034:003451
18Weronika Matyja1394488K10XX10:009:003958
19Kinga Matyja1394432K35/40XX3:0023:00
20Natalia Kusztelska1394435K12XX7:005:003827
21Anna Płytnik9201335K35/40XX7:0035:003669
22Stanisław Płytnik7205883M45/50XX26:003:003670
23Jakub Kondys9201334M16XX24:0019:003663
24Michał Biernat9201344M16XX16:0025:003442
 
 
15WKS Śląsk Wrocław (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bartłomiej Mazan921001M20/21XX21:002:001319
 
 
1612 bdow Szczecin (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Henryk Skwirowski481394494M65+X33:00