Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - dyst. średnipt. 2017-06-23 10:53
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (4)1,5 km9 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Nadia Stempniewska682383UKS Traper Złocieniec24:00
2Magdalena Miłaszewicz682381UKS Traper Złocieniec26:00
3Oliwia Rozperska418224UKS Traper Złocieniec28:00
4wakatwakat30:00
 
 
K10 (7)0,9 km9 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Izabela Stefaniak1394441KOS BnO Szczecin0:00
2Wiktoria Włodarczyk553474UKS Traper Złocieniec2:00
3Maja Kula1394407KOS BnO Szczecin4:00
4Natalia Nykiel07Aktywne Choszczno6:00
5Alicja Borek2035300UKS Traper Złocieniec8:00
6Weronika Matyja1394488KOS BnO Szczecin10:00
7wakatwakat12:00
 
 
K12 (6)1,2 km10 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Katarzyna Mańka04Aktywne Choszczno1:00
2Paulina Szczurko682385UKS Traper Złocieniec3:00
3Wiktoria Gurazda05Aktywne Choszczno5:00
4Natalia Kusztelska1394435KOS BnO Szczecin7:00
5Sandra Warchałowska05Aktywne Choszczno9:00
6wakatwakat11:00
 
 
K14 (8)1,8 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zuzanna Kmieć682395UKS Traper Złocieniec1:00
2Magdalena Sadzikowska2090689KOS BnO Szczecin3:00
3Weronika Olejnik682393UKS Traper Złocieniec5:00
4Oliwia Nykiel04Aktywne Choszczno7:00
5Aneta Urban682392UKS Traper Złocieniec9:00
6Katarzyna Manka04Aktywne Choszczno11:00
7Hanna Przeszłowska1970209UKS Traper Złocieniec13:00
8wakatwakat15:00
 
 
K16 (2)1,9 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zuzanna Gradek9101309UKS Traper Złocieniec32:00
2wakatwakat34:00
 
 
K18 (6)2,1 km17 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Katarzyna Maciejewska553478UKS Traper Złocieniec0:00
2Sandra Barankiewicz2035298UKS Traper Złocieniec2:00
3Paulina Kozieł2050609UKS Traper Złocieniec4:00
4Katarzyna Sobczak2050616UKS Traper Złocieniec6:00
5Patrycja Chrubczyńska553462UKS Traper Złocieniec8:00
6wakatwakat10:00
 
 
K20/21 (6)2,4 km19 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Aleksandra Mazan9101308UKS Traper Złocieniec0:00
2Lena MożdzyńskaAktywne Choszczno2:00
3Agnieszka Alabrudzińska1394440KOS BnO Szczecin4:00
4Martyna Macul2050606UKS Traper Złocieniec6:00
5Katarzyna Figołuszka90Aktywne Choszczno8:00
6wakatwakat10:00
 
 
K35/40 (9)1,9 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Beata Gradek682382UKS Traper Złocieniec1:00
2Kinga Matyja1394432KOS BnO Szczecin3:00
3Agnieszka Włodarczyk682391UKS Traper Złocieniec5:00
4Anna Płytnik9201335KOS BnO Szczecin7:00
5Sylwia TelatyńskaAktywne Choszczno9:00
6Monika Borek682390UKS Traper Złocieniec11:00
7Agnieszka MąkolBorne Sulinowo13:00
8Magdalena Baczulis1394457KOS BnO Szczecin15:00
9wakatwakat17:00
 
 
M10N (3)1,5 km9 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Adaś DzietczykAktywne Choszczno18:00
2Paweł Miłaszewicz2035296UKS Traper Złocieniec20:00
3wakatwakat22:00
 
 
M10 (2)0,9 km9 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mateusz Gradek682387UKS Traper Złocieniec14:00
2wakatwakat16:00
 
 
M12 (5)1,2 km10 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Olaf Kwiatkowski1394465KOS BnO Szczecin13:00
2Marcel MożdżyńskiAktywne Choszczno15:00
3Bartosz Kotkowiak9201343KOS BnO Szczecin17:00
4wakatwakat19:00
5Leon Pawłowski9201348KOS BnO Szczecin21:00
 
 
M14 (9)1,9 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jonasz Udycz553461UKS Traper Złocieniec19:00
2Miłosz Czyński9201349KOS BnO Szczecin21:00
3Daniel KalupaAktywne Choszczno23:00
4Mateusz Kula8636996KOS BnO Szczecin25:00
5Maciej Osak682384UKS Traper Złocieniec27:00
6Jarosław Vlasiuk9201346KOS BnO Szczecin29:00
7Heronim Fiedorowicz682394UKS Traper Złocieniec31:00
8Piotr Kotkowiak9201342KOS BnO Szczecin33:00
9wakatwakat35:00
 
 
M16 (7)2,1 km17 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mateusz Grzegorczyk9201337KOS BnO Szczecin12:00
2Bartosz Smyk2035291UKS Traper Złocieniec14:00
3Michał Biernat9201344KOS BnO Szczecin16:00
4Maciej TelatyńskiAktywne Choszczno18:00
5Miłosz Baczulis9201347KOS BnO Szczecin20:00
6wakatwakat22:00
7Jakub Kondys9201334KOS BnO Szczecin24:00
 
 
M18 (3)2,4 km19 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Łukasz Szóstak2035290UKS Traper Złocieniec31:00
2Dominik Łaszkiewicz2035292UKS Traper Złocieniec33:00
3wakatwakat35:00
 
 
M20/21 (5)2,4 km20 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bartłomiej Mazan921001WKS Śląsk Wrocław21:00
2Kamil DzietczykAktywne Choszczno23:00
3Krzysztof Wojciechowski74435248SKARMAT Toruń25:00
4Jakub Sawościanik2050614UKS Traper Złocieniec27:00
5wakatwakat29:00
 
 
M35/40 (6)2,4 km19 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jarosław Gradek682388UKS Traper Złocieniec12:00
2Szczepan Fiedorowicz1997225UKS Traper Złocieniec14:00
3Krzysztof Borek2050603UKS Traper Złocieniec16:00
4Daniel Bałdyga8080092211 Brygada Logistyczna Bydgoszc18:00
5Łukasz Włodarczyk2035295UKS Traper Złocieniec20:00
6wakatwakat22:00
 
 
M45/50 (5)2,1 km17 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Stanisław Płytnik7205883KOS BnO Szczecin26:00
2Tadeusz Szulc22 ODN Bydgoszcz28:00
3Andrzej Sadzikowski2090698KOS BnO Szczecin30:00
4wakatwakat32:00
5Grzegorz Matuszewski68KOS BnO Szczecin34:00
 
 
M55/60 (4)1,9 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Waldemar Fijor58430901SKARMAT Toruń24:00
2Bogdan Lewoń55413396UMKS ORKAN Ostróda26:00
3Tomasz Koczko62435230SKARMAT Toruń28:00
4wakatwakat30:00
 
 
M65+ (2)1,8 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Tomasz Owczarski51430921WKS Chojnice17:00
2wakatwakat19:00
 
 
KM10N (4)1,5 km9 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zuzanna Osak2050610UKS Traper Złocieniec23:00
2Adam Borek2050605UKS Traper Złocieniec25:00
3Pola Przeszłowska2050617UKS Traper Złocieniec27:00
4wakatwakat29:00