Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - dyst. średnipt. 2017-06-23 10:53
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (4)2,3 km5 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Nadia Stempniewska682383UKS Traper Złocieniec1:00
2Oliwia Rozperska418224UKS Traper Złocieniec4:00
3Magdalena Miłaszewicz682381UKS Traper Złocieniec7:00
4wakatwakat10:00
 
 
K10 (7)1,4 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Izabela Stefaniak1394441KOS BnO Szczecin0:00
2Natalia Nykiel07Aktywne Choszczno3:00
3Wiktoria Włodarczyk553474UKS Traper Złocieniec6:00
4Weronika Matyja1394488KOS BnO Szczecin9:00
5Alicja Borek2035300UKS Traper Złocieniec12:00
6Maja Kula1394407KOS BnO Szczecin15:00
7wakatwakat18:00
 
 
K12 (6)1,8 km7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Wiktoria Gurazda05Aktywne Choszczno2:00
2Natalia Kusztelska1394435KOS BnO Szczecin5:00
3Katarzyna Mańka04Aktywne Choszczno8:00
4Paulina Szczurko682385UKS Traper Złocieniec11:00
5Sandra Warchałowska05Aktywne Choszczno14:00
6wakatwakat17:00
 
 
K14 (8)2,7 km10 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Aneta Urban682392UKS Traper Złocieniec1:00
2Oliwia Nykiel04Aktywne Choszczno4:00
3Zuzanna Kmieć682395UKS Traper Złocieniec7:00
4Katarzyna Manka04Aktywne Choszczno10:00
5Weronika Olejnik682393UKS Traper Złocieniec13:00
6Magdalena Sadzikowska2090689KOS BnO Szczecin16:00
7Hanna Przeszłowska1970209UKS Traper Złocieniec19:00
8wakatwakat22:00
 
 
K16 (2)3,6 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zuzanna Gradek9101309UKS Traper Złocieniec29:00
2wakatwakat32:00
 
 
K18 (6)4,2 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Katarzyna Maciejewska553478UKS Traper Złocieniec1:00
2Patrycja Chrubczyńska553462UKS Traper Złocieniec4:00
3Katarzyna Sobczak2050616UKS Traper Złocieniec7:00
4Sandra Barankiewicz2035298UKS Traper Złocieniec10:00
5Paulina Kozieł2050609UKS Traper Złocieniec13:00
6wakatwakat16:00
 
 
K20/21 (5)4,8 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Aleksandra Mazan9101308UKS Traper Złocieniec20:00
2Agnieszka Alabrudzińska1394440KOS BnO Szczecin23:00
3Martyna Macul2050606UKS Traper Złocieniec26:00
4Katarzyna Figołuszka90Aktywne Choszczno29:00
5wakatwakat32:00
 
 
K35/40 (9)2,7 km10 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Agnieszka Włodarczyk682391UKS Traper Złocieniec20:00
2Kinga Matyja1394432KOS BnO Szczecin23:00
3Beata Gradek682382UKS Traper Złocieniec26:00
4Agnieszka MąkolBorne Sulinowo29:00
5Monika Borek682390UKS Traper Złocieniec32:00
6Anna Płytnik9201335KOS BnO Szczecin35:00
7Sylwia TelatyńskaAktywne Choszczno38:00
8Magdalena Baczulis1394457KOS BnO Szczecin41:00
9wakatwakat44:00
 
 
K45/50 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat43:00
 
 
K55+ (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat35:00
 
 
M10N (3)2,3 km5 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Paweł Miłaszewicz2035296UKS Traper Złocieniec33:00
2Adaś DzietczykAktywne Choszczno36:00
3wakatwakat39:00
 
 
M10 (2)1,4 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mateusz Gradek682387UKS Traper Złocieniec21:00
2wakatwakat24:00
 
 
M12 (5)1,8 km7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Olaf Kwiatkowski1394465KOS BnO Szczecin25:00
2Marcel MożdżyńskiAktywne Choszczno28:00
3Bartosz Kotkowiak9201343KOS BnO Szczecin31:00
4Leon Pawłowski9201348KOS BnO Szczecin34:00
5wakatwakat37:00
 
 
M14 (9)3,0 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Piotr Kotkowiak9201342KOS BnO Szczecin21:00
2Daniel KalupaAktywne Choszczno24:00
3Miłosz Czyński9201349KOS BnO Szczecin27:00
4Jonasz Udycz553461UKS Traper Złocieniec30:00
5Jarosław Vlasiuk9201346KOS BnO Szczecin33:00
6Heronim Fiedorowicz682394UKS Traper Złocieniec36:00
7Mateusz Kula8636996KOS BnO Szczecin39:00
8Maciej Osak682384UKS Traper Złocieniec42:00
9wakatwakat45:00
 
 
M16 (7)4,2 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jakub Kondys9201334KOS BnO Szczecin19:00
2Maciej TelatyńskiAktywne Choszczno22:00
3Michał Biernat9201344KOS BnO Szczecin25:00
4Miłosz Baczulis9201347KOS BnO Szczecin28:00
5Bartosz Smyk2035291UKS Traper Złocieniec31:00
6Mateusz Grzegorczyk9201337KOS BnO Szczecin34:00
7wakatwakat37:00
 
 
M18 (3)5,1 km18 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Łukasz Szóstak2035290UKS Traper Złocieniec0:00
2Dominik Łaszkiewicz2035292UKS Traper Złocieniec3:00
3wakatwakat6:00
 
 
M20/21 (6)5,4 km19 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bartłomiej Mazan921001WKS Śląsk Wrocław2:00
2Sebastian Wesołowski891 Brygada Logistyczna5:00
3Kamil DzietczykAktywne Choszczno8:00
4Krzysztof Wojciechowski74435248SKARMAT Toruń11:00
5Jakub Sawościanik2050614UKS Traper Złocieniec14:00
6wakatwakat17:00
 
 
M35/40 (8)5,1 km18 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Szczepan Fiedorowicz1997225UKS Traper Złocieniec9:00
2Rafał Grochowalski78indywidualnie12:00
3Łukasz Włodarczyk2035295UKS Traper Złocieniec15:00
4Daniel Bałdyga8080092211 Brygada Logistyczna Bydgoszc18:00
5Krzysztof Borek2050603UKS Traper Złocieniec21:00
6Tomasz MożdżyńskiAktywne Choszczno24:00
7Jarosław Gradek682388UKS Traper Złocieniec27:00
8wakatwakat30:00
 
 
M45/50 (5)4,8 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Grzegorz Matuszewski68KOS BnO Szczecin0:00
2Stanisław Płytnik7205883KOS BnO Szczecin3:00
3Tadeusz Szulc22 ODN Bydgoszcz6:00
4Andrzej Sadzikowski2090698KOS BnO Szczecin9:00
5wakatwakat12:00
 
 
M55/60 (8)4,2 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zbigniew Klawczyński621 Brygada Logistyczna Bydgoszc2:00
2Tomasz Koczko62435230SKARMAT Toruń5:00
3Krzysztof Przerwa61Modrzew Skwierzyna8:00
4Waldemar Fijor58430901SKARMAT Toruń11:00
5Bogdan Lewoń55413396UMKS ORKAN Ostróda14:00
6Tomasz Sikora58Świdwin17:00
7Wiesław Steinke597204934SKARMAT Toruń20:00
8wakatwakat23:00
 
 
M65+ (5)2,7 km10 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Władysław Królikowski47427592Modrzew Skwierzyna27:00
2Tomasz Owczarski51430921WKS Chojnice30:00
3Henryk Skwirowski48139449412 bdow Szczecin33:00
4Władysław Wołochowicz457591KOS BnO Szczecin36:00
5wakatwakat39:00
 
 
OPEN (2)3,0 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kamil Zieliński68431940SKARMAT Toruń15:00
2wakatwakat18:00
 
 
KM10N (4)2,3 km5 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zuzanna Osak2050610UKS Traper Złocieniec13:00
2Adam Borek2050605UKS Traper Złocieniec16:00
3Pola Przeszłowska2050617UKS Traper Złocieniec19:00
4wakatwakat22:00