Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - dyst. średnisob. 2017-06-24 18:14
Wyniki nieoficjalne - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (3/3)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Magdalena MiłaszewiczUKS Traper Złocieniec10:370:00
2Nadia StempniewskaUKS Traper Złocieniec12:33+1:56
3Oliwia RozperskaUKS Traper Złocieniec13:42+3:05
 
 
 
K10 (6/6)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Alicja BorekUKS Traper Złocieniec7:540:00
2Wiktoria WłodarczykUKS Traper Złocieniec11:13+3:19
3Izabela StefaniakKOS BnO Szczecin11:29+3:35
4Maja KulaKOS BnO Szczecin11:55+4:01
5Weronika MatyjaKOS BnO Szczecin18:13+10:19
6Natalia NykielAktywne Choszczno33:18+25:24
 
 
 
K12 (3/5)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Paulina SzczurkoUKS Traper Złocieniec12:360:00
2Sandra WarchałowskaAktywne Choszczno33:40+21:04
3Wiktoria GurazdaAktywne Choszczno37:39+25:03
 
 
 
K14 (4/5)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Aneta UrbanUKS Traper Złocieniec12:190:00
2Hanna PrzeszłowskaUKS Traper Złocieniec12:35+0:16
3Magdalena SadzikowskaKOS BnO Szczecin12:55+0:36
4Katarzyna MankaAktywne Choszczno38:17+25:58
 
 
 
K16 (2/2)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zuzanna GradekUKS Traper Złocieniec12:500:00
2Zuzanna KmiećUKS Traper Złocieniec15:53+3:03
 
 
 
K18 (4/5)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Katarzyna MaciejewskaUKS Traper Złocieniec19:090:00
2Patrycja ChrubczyńskaUKS Traper Złocieniec20:21+1:12
3Paulina KoziełUKS Traper Złocieniec22:37+3:28
4Sandra BarankiewiczUKS Traper Złocieniec34:06+14:57
 
 
 
K20/21 (2/5)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Aleksandra MazanUKS Traper Złocieniec17:460:00
2Martyna MaculUKS Traper Złocieniec18:39+0:53
 
 
 
K35/40 (8/9)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Monika BorekUKS Traper Złocieniec13:080:00
2Anna PłytnikKOS BnO Szczecin17:34+4:26
3Joanna SzewczykSKARMAT Toruń17:48+4:40
4Agnieszka MąkolBorne Sulinowo21:58+8:50
5Magdalena BaczulisKOS BnO Szczecin22:30+9:22
6Beata GradekUKS Traper Złocieniec23:26+10:18
7Agnieszka WłodarczykUKS Traper Złocieniec23:45+10:37
8Kinga MatyjaKOS BnO Szczecin28:28+15:20
 
 
 
M10N (2/2)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Paweł MiłaszewiczUKS Traper Złocieniec21:190:00
2Adaś DzietczykAktywne Choszczno24:58+3:39
 
 
 
M10 (1/1)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mateusz GradekUKS Traper Złocieniec9:150:00
 
 
 
M12 (5/5)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Leon PawłowskiKOS BnO Szczecin9:150:00
2Bartosz KotkowiakKOS BnO Szczecin12:08+2:53
3Olaf KwiatkowskiKOS BnO Szczecin21:26+12:11
4Marcel MożdżyńskiAktywne Choszczno27:40+18:25
5Konrad PierzakAktywne Choszczno33:56+24:41
 
 
 
M14 (4/8)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mateusz KulaKOS BnO Szczecin11:120:00
2Piotr KotkowiakKOS BnO Szczecin15:39+4:27
3Miłosz CzyńskiKOS BnO Szczecin21:22+10:10
4Heronim FiedorowiczUKS Traper Złocieniec37:33+26:21
 
 
 
M16 (5/6)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jakub KondysKOS BnO Szczecin14:250:00
2Bartosz SmykUKS Traper Złocieniec14:36+0:11
3Michał BiernatKOS BnO Szczecin15:14+0:49
4Mateusz GrzegorczykKOS BnO Szczecin16:49+2:24
5Miłosz BaczulisKOS BnO Szczecin24:19+9:54
 
 
 
M18 (2/2)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Dominik ŁaszkiewiczUKS Traper Złocieniec16:410:00
2Łukasz SzóstakUKS Traper Złocieniec23:28+6:47
 
 
 
M20/21 (4/5)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław15:450:00
2Krzysztof WojciechowskiSKARMAT Toruń18:38+2:53
3Bartosz MaculUKS Traper Złocieniec19:34+3:49
4Kamil DzietczykAktywne Choszczno25:39+9:54
 
 
 
M35/40 (3/4)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Szczepan FiedorowiczUKS Traper Złocieniec15:250:00
2Łukasz WłodarczykUKS Traper Złocieniec23:35+8:10
 
Krzysztof BorekUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
M45/50 (5/5)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tadeusz Szulc22 ODN Bydgoszcz16:510:00
2Andrzej SadzikowskiKOS BnO Szczecin17:45+0:54
3Grzegorz MatuszewskiKOS BnO Szczecin17:57+1:06
4Stanisław PłytnikKOS BnO Szczecin18:21+1:30
5Jarosław GradekUKS Traper Złocieniec19:22+2:31
 
 
 
M55/60 (3/3)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tomasz KoczkoSKARMAT Toruń13:340:00
2Waldemar FijorSKARMAT Toruń16:01+2:27
3Bogdan LewońUMKS ORKAN Ostróda19:03+5:29
 
 
 
M65+ (1/1)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tomasz OwczarskiWKS Chojnice17:550:00
 
 
 
OPEN (1/1)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
Oliwia NykielAktywne Choszcznonkl
 
 
 
KM10N (2/3)Status: 18:13
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Pola PrzeszłowskaUKS Traper Złocieniec12:060:00
2Adam BorekUKS Traper Złocieniec27:52+15:46