Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - dyst. średnisob. 2017-06-24 18:16
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (3)1,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(32)3(33)4(51)5(37)6(45)7(46)8(50)9(100)Meta
 
13Magdalena Miłaszewicz10:371:412:372:503:103:437:187:389:4110:2510:37
UKS Traper Złocieniec1:410:560:130:200:333:350:202:030:440:12
22Nadia Stempniewska12:331:322:464:017:337:599:139:3611:3412:2112:33
UKS Traper Złocieniec1:321:141:153:320:261:140:231:580:470:12
31Oliwia Rozperska13:422:024:084:335:596:439:069:3112:5613:2713:42
UKS Traper Złocieniec2:022:060:251:260:442:230:253:250:310:15
 
 
 
K10 (6)0,9 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(34)3(33)4(51)5(43)6(45)7(46)8(50)9(100)Meta
 
17Alicja Borek7:542:132:563:363:594:355:456:067:087:427:54
UKS Traper Złocieniec2:130:430:400:230:361:100:211:020:340:12
28Wiktoria Włodarczyk11:131:282:263:103:384:075:185:4510:2710:5811:13
UKS Traper Złocieniec1:280:580:440:280:291:110:274:420:310:15
39Izabela Stefaniak11:292:343:374:194:485:286:417:1010:4411:1311:29
KOS BnO Szczecin2:341:030:420:290:401:130:293:340:290:16
44Maja Kula11:552:573:554:405:015:396:557:2511:0511:4411:55
KOS BnO Szczecin2:570:580:450:210:381:160:303:400:390:11
55Weronika Matyja18:133:404:375:265:526:277:5910:0117:1618:0118:13
KOS BnO Szczecin3:400:570:490:260:351:322:027:150:450:12
66Natalia Nykiel33:182:11-----7:338:06-----12:0314:4222:1322:5723:185:489:24
Aktywne Choszczno2:115:220:333:572:397:310:440:21*32*37
 
 
 
K12 (3)1,2 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(44)3(45)4(41)5(54)6(43)7(40)8(46)9(50)10(100)Meta
 
113Paulina Szczurko12:361:202:012:453:414:415:359:5610:4311:4412:2412:36
UKS Traper Złocieniec1:200:410:440:561:000:544:210:471:010:400:12
211Sandra Warchałowska33:405:007:178:1016:5418:2219:5326:0227:0232:5333:2533:40
Aktywne Choszczno5:002:170:538:441:281:316:091:005:510:320:15
310Wiktoria Gurazda37:392:023:085:0520:5322:1923:5129:5931:0036:5137:2437:39
Aktywne Choszczno2:021:061:5715:481:261:326:081:015:510:330:15
 
 
 
K14 (4)1,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(37)3(36)4(35)5(34)6(51)7(44)8(45)9(41)10(54)11(43)12(40)13(46)14(100)
Meta
 
119Aneta Urban12:191:382:303:404:165:316:196:587:348:149:059:5710:3211:1512:06
UKS Traper Złocieniec1:380:521:100:361:150:480:390:360:400:510:520:350:430:51
12:19
0:13
218Hanna Przeszłowska12:351:212:103:143:494:475:436:246:597:458:409:5610:3311:2312:22
UKS Traper Złocieniec1:210:491:040:350:580:560:410:350:460:551:160:370:500:59
12:35
0:13
315Magdalena Sadzikowska12:551:112:013:284:275:226:116:507:438:269:3410:2811:0611:4812:40
KOS BnO Szczecin1:110:501:270:590:550:490:390:530:431:080:540:380:420:52
12:55
0:15
417Katarzyna Manka38:172:514:268:319:1310:1511:3312:1925:5232:1733:2634:3835:4636:5138:00
Aktywne Choszczno2:511:354:050:421:021:180:4613:336:251:091:121:081:051:09
38:17
0:17
 
 
 
K16 (2)1,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(43)3(45)4(39)5(38)6(32)7(35)8(36)9(37)10(33)11(53)12(44)13(46)14(50)
15(100)Meta
 
122Zuzanna Gradek12:501:012:313:323:554:575:446:567:348:419:239:5410:2611:1512:06
UKS Traper Złocieniec1:011:301:010:231:020:471:120:381:070:420:310:320:490:51
12:3712:50
0:310:13
2202Zuzanna Kmieć15:531:112:373:404:085:406:478:129:0710:5511:4412:1713:0813:5315:05
UKS Traper Złocieniec1:111:261:030:281:321:071:250:551:480:490:330:510:451:12
15:4115:53
0:360:12
 
 
 
K18 (4)2,1 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(51)3(44)4(39)5(38)6(32)7(37)8(36)9(35)10(34)11(43)12(42)13(41)14(46)
15(49)16(47)17(100)Meta
 
126Katarzyna Maciejewska19:090:531:352:113:014:145:015:466:587:388:269:1911:5214:3815:09
UKS Traper Złocieniec0:530:420:360:501:130:470:451:120:400:480:532:332:460:31
16:1418:2118:5519:09
1:052:070:340:14
227Patrycja Chrubczyńska20:211:052:112:463:384:426:187:058:168:559:5811:0313:3817:0117:34
UKS Traper Złocieniec1:051:060:350:521:041:360:471:110:391:031:052:353:230:33
18:5019:3620:0820:21
1:160:460:320:13
324Paulina Kozieł22:371:021:492:413:384:596:277:289:179:5611:1512:3515:1417:2117:44
UKS Traper Złocieniec1:020:470:520:571:211:281:011:490:391:191:202:392:070:23
20:4421:4722:1922:37
3:001:030:320:18
423Sandra Barankiewicz34:064:155:0913:3514:4115:4917:1918:3819:5821:1322:1023:1526:1229:1729:48
UKS Traper Złocieniec4:150:548:261:061:081:301:191:201:150:571:052:573:050:31
32:4633:2633:5034:066:037:25
2:580:400:240:16*34*35
 
 
 
K20/21 (2)2,4 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(51)3(34)4(35)5(36)6(37)7(32)8(31)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(45)
15(46)16(49)17(47)18(50)19(100)Meta
 
132Aleksandra Mazan17:460:441:442:283:143:535:055:516:407:418:319:2811:0813:1314:07
UKS Traper Złocieniec0:441:000:440:460:391:120:460:491:010:500:571:402:050:54
14:2415:3216:0616:5717:3217:46
0:171:080:340:510:350:14
230Martyna Macul18:390:511:502:323:203:585:085:536:377:358:229:3611:1813:4514:43
UKS Traper Złocieniec0:510:590:420:480:381:100:450:440:580:471:141:422:270:58
15:0116:0117:0017:4918:2718:39
0:181:000:590:490:380:12
 
 
 
K35/40 (8)1,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(43)3(45)4(39)5(38)6(32)7(35)8(36)9(37)10(33)11(53)12(44)13(46)14(50)
15(100)Meta
 
139Monika Borek13:081:042:273:263:534:566:067:157:518:569:4010:1310:4411:2912:23
UKS Traper Złocieniec1:041:230:590:271:031:101:090:361:050:440:330:310:450:54
12:5513:08
0:320:13
235Anna Płytnik17:341:343:314:355:076:207:208:5110:5212:2613:0613:4214:1915:1916:37
KOS BnO Szczecin1:341:571:040:321:131:001:312:011:340:400:360:371:001:18
17:1917:34
0:420:15
3Joanna Szewczyk17:481:193:064:094:477:188:179:2610:0613:0313:3214:0114:3315:3617:03
SKARMAT Toruń1:191:471:030:382:310:591:090:402:570:290:290:321:031:27
17:3717:48
0:340:11
437Agnieszka Mąkol21:582:174:436:086:478:179:4511:0111:4814:4015:3016:0817:0819:1621:06
Borne Sulinowo2:172:261:250:391:301:281:160:472:520:500:381:002:081:50
21:4221:58
0:360:16
533Magdalena Baczulis22:301:353:074:224:566:137:398:549:3210:5711:4512:1612:5413:5021:00
KOS BnO Szczecin1:351:321:150:341:171:261:150:381:250:480:310:380:567:10
22:1622:30
1:160:14
634Beata Gradek23:261:083:004:086:157:358:349:5212:0413:4414:2114:5815:3116:3322:27
UKS Traper Złocieniec1:081:521:082:071:200:591:182:121:400:370:370:331:025:54
23:0823:26
0:410:18
740Agnieszka Włodarczyk23:451:142:535:295:597:208:2113:0413:5216:2117:0017:3518:1519:2823:01
UKS Traper Złocieniec1:141:392:360:301:211:014:430:482:290:390:350:401:133:33
23:3223:45
0:310:13
836Kinga Matyja28:283:446:067:318:3210:4412:3414:0915:0918:3719:2820:1621:0522:1627:24
KOS BnO Szczecin3:442:221:251:012:121:501:351:003:280:510:480:491:115:08
28:0728:28
0:430:21
 
 
 
M10N (2)1,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(32)3(33)4(51)5(37)6(45)7(46)8(50)9(100)Meta
 
141Paweł Miłaszewicz21:191:566:508:0616:0016:2418:3018:5920:0220:5921:194:2512:3513:40
UKS Traper Złocieniec1:564:541:167:540:242:060:291:030:570:20*34*52*32
242Adaś Dzietczyk24:583:249:1111:0111:5914:1317:5719:1723:0524:2924:58
Aktywne Choszczno3:245:471:500:582:143:441:203:481:240:29
 
 
 
M10 (1)0,9 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(34)3(33)4(51)5(43)6(45)7(46)8(50)9(100)Meta
 
143Mateusz Gradek9:151:332:274:164:395:076:226:488:219:019:15
UKS Traper Złocieniec1:330:541:490:230:281:150:261:330:400:14
 
 
 
M12 (5)1,2 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(44)3(45)4(41)5(54)6(43)7(40)8(46)9(50)10(100)Meta
 
145Leon Pawłowski9:151:171:572:303:175:055:526:247:108:229:029:15
KOS BnO Szczecin1:170:400:330:471:480:470:320:461:120:400:13
247Bartosz Kotkowiak12:081:532:473:475:006:117:298:059:2311:0911:5412:08
KOS BnO Szczecin1:530:541:001:131:111:180:361:181:460:450:14
344Olaf Kwiatkowski21:266:127:108:079:2011:0615:1315:5616:5220:4221:1121:26
KOS BnO Szczecin6:120:580:571:131:464:070:430:563:500:290:15
446Marcel Możdżyński27:404:307:158:199:1811:1212:0619:5021:0126:5427:2627:40
Aktywne Choszczno4:302:451:040:591:540:547:441:115:530:320:14
5Konrad Pierzak33:564:0212:5418:5321:5322:5326:4627:5028:5633:0333:3633:56
Aktywne Choszczno4:028:525:593:001:003:531:041:064:070:330:20
 
 
 
M14 (4)1,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(43)3(45)4(39)5(38)6(32)7(35)8(36)9(37)10(33)11(53)12(44)13(46)14(50)
15(100)Meta
 
150Mateusz Kula11:120:552:092:553:194:134:585:506:247:247:538:198:439:2310:31
KOS BnO Szczecin0:551:140:460:240:540:450:520:341:000:290:260:240:401:08
11:0111:12
0:300:11
249Piotr Kotkowiak15:391:233:044:104:435:597:018:179:1410:3811:2011:5412:2913:3014:51
KOS BnO Szczecin1:231:411:060:331:161:021:160:571:240:420:340:351:011:21
15:2615:39
0:350:13
351Miłosz Czyński21:221:242:463:475:507:007:519:1015:5517:0317:3918:1918:5219:4320:40
KOS BnO Szczecin1:241:221:012:031:100:511:196:451:080:360:400:330:510:57
21:0921:22
0:290:13
454Heronim Fiedorowicz37:332:507:109:1114:4318:2320:3824:0526:0728:5629:5530:5632:2033:3736:34
UKS Traper Złocieniec2:504:202:015:323:402:153:272:022:490:591:011:241:172:57
37:1737:33
0:430:16
 
 
 
M16 (5)2,1 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(51)3(44)4(39)5(38)6(32)7(37)8(36)9(35)10(34)11(43)12(42)13(41)14(46)
15(49)16(47)17(100)Meta
 
157Jakub Kondys14:250:561:392:143:003:584:445:276:246:567:388:3010:0511:4211:59
KOS BnO Szczecin0:560:430:350:460:580:460:430:570:320:420:521:351:370:17
13:2013:5414:1414:25
1:210:340:200:11
260Bartosz Smyk14:360:411:201:522:343:334:435:236:186:527:418:2810:0812:0212:21
UKS Traper Złocieniec0:410:390:320:420:591:100:400:550:340:490:471:401:540:19
13:2113:5314:2114:36
1:000:320:280:15
358Michał Biernat15:140:461:292:002:433:464:335:156:166:597:428:3110:2912:2212:42
KOS BnO Szczecin0:460:430:310:431:030:470:421:010:430:430:491:581:530:20
13:4414:3715:0215:14
1:020:530:250:12
456Mateusz Grzegorczyk16:490:451:272:012:454:085:206:067:258:119:0010:1712:1614:1114:38
KOS BnO Szczecin0:450:420:340:441:231:120:461:190:460:491:171:591:550:27
15:3516:0916:3616:49
0:570:340:270:13
561Miłosz Baczulis24:190:531:402:185:346:538:078:5710:2310:5711:4612:4817:1720:1620:46
KOS BnO Szczecin0:530:470:383:161:191:140:501:260:340:491:024:292:590:30
22:1623:4524:0824:19
1:301:290:230:11
 
 
 
M18 (2)2,4 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(51)3(34)4(35)5(36)6(37)7(32)8(31)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(45)
15(46)16(49)17(47)18(50)19(100)Meta
 
163Dominik Łaszkiewicz16:410:341:202:032:393:134:134:515:346:277:108:019:1110:5811:41
UKS Traper Złocieniec0:340:460:430:360:341:000:380:430:530:430:511:101:470:43
11:5713:3214:5216:0416:3116:41
0:161:351:201:120:270:10
262Łukasz Szóstak23:281:021:543:123:534:425:466:407:438:4310:1511:4113:2916:1417:27
UKS Traper Złocieniec1:020:521:180:410:491:040:541:031:001:321:261:482:451:13
17:4419:3520:4122:2623:1123:28
0:171:511:061:450:450:17
 
 
 
M20/21 (4)2,4 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(34)4(35)5(36)6(37)7(32)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(45)
15(46)16(47)17(48)18(49)19(50)20(100)Meta
 
165Bartłomiej Mazan15:450:451:322:012:383:114:144:555:346:327:208:159:1911:0812:04
WKS Śląsk Wrocław0:450:470:290:370:331:030:410:390:580:480:551:041:490:56
12:2213:0713:4113:5015:0115:3415:45
0:180:450:340:091:110:330:11
264Krzysztof Wojciechowski18:381:162:002:323:073:545:015:466:247:358:269:3010:4512:3513:34
SKARMAT Toruń1:160:440:320:350:471:070:450:381:110:511:041:151:500:59
13:5415:3316:0916:1918:0618:2818:38
0:201:390:360:101:470:220:10
3201Bartosz Macul19:340:481:302:012:433:214:425:326:247:398:389:4811:0913:3414:42
UKS Traper Złocieniec0:480:420:310:420:381:210:500:521:150:591:101:212:251:08
15:0316:0516:4716:5918:4719:2219:34
0:211:020:420:121:480:350:12
468Kamil Dzietczyk25:391:131:592:373:174:075:135:586:457:4911:0212:4514:1416:0717:05
Aktywne Choszczno1:130:460:380:400:501:060:450:471:043:131:431:291:530:58
17:3521:0522:0022:1024:5825:2725:39
0:303:300:550:102:480:290:12
 
 
 
M35/40 (3)2,4 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(51)3(34)4(35)5(36)6(37)7(32)8(31)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(45)
15(46)16(49)17(47)18(50)19(100)Meta
 
172Szczepan Fiedorowicz15:250:421:362:162:503:224:214:595:416:477:328:279:3511:0611:55
UKS Traper Złocieniec0:420:540:400:340:320:590:380:421:060:450:551:081:310:49
12:1313:0713:4314:4715:1315:25
0:180:540:361:040:260:12
270Łukasz Włodarczyk23:351:402:393:183:556:057:368:199:1510:1010:5811:5913:3515:5716:53
UKS Traper Złocieniec1:400:590:390:372:101:310:430:560:550:481:011:362:220:56
17:1420:1221:4622:5423:2423:35
0:212:581:341:080:300:11
 
71Krzysztof Boreknkl3:58-----9:12-----------------------------------13:44---------------
UKS Traper Złocieniec3:585:144:32
14:5518:3719:18-----21:1921:320:551:442:203:035:216:467:49
1:113:420:412:010:13*31*51*44*39*32*37*36
8:2610:0211:37
*35*43*42
 
 
 
M45/50 (5)2,1 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(51)3(44)4(39)5(38)6(32)7(37)8(36)9(35)10(34)11(43)12(42)13(41)14(46)
15(49)16(47)17(100)Meta
 
179Tadeusz Szulc16:511:202:042:393:334:385:306:277:388:189:069:5911:3613:2114:21
22 ODN Bydgoszcz1:200:440:350:541:050:520:571:110:400:480:531:371:451:00
15:3816:1316:3816:51
1:170:350:250:13
276Andrzej Sadzikowski17:451:121:532:233:064:065:206:307:408:219:0810:0011:3213:1114:17
KOS BnO Szczecin1:120:410:300:431:001:141:101:100:410:470:521:321:391:06
15:5117:0617:3317:45
1:341:150:270:12
378Grzegorz Matuszewski17:571:092:042:443:374:526:107:018:118:519:4710:4812:5515:2215:41
KOS BnO Szczecin1:090:550:400:531:151:180:511:100:400:561:012:072:270:19
16:3817:1817:4417:57
0:570:400:260:13
477Stanisław Płytnik18:211:001:432:173:595:005:546:417:458:229:0710:0211:5014:1114:37
KOS BnO Szczecin1:000:430:341:421:010:540:471:040:370:450:551:482:210:26
16:0817:4518:1018:21
1:311:370:250:11
5200Jarosław Gradek19:221:432:233:003:444:555:476:3510:4011:2712:1313:0914:3316:0816:26
UKS Traper Złocieniec1:430:400:370:441:110:520:484:050:470:460:561:241:350:18
18:0118:4319:0819:22
1:350:420:250:14
 
 
 
M55/60 (3)1,9 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(43)3(45)4(39)5(38)6(32)7(35)8(36)9(37)10(33)11(53)12(44)13(46)14(50)
15(100)Meta
 
180Tomasz Koczko13:341:162:353:273:534:516:187:147:539:079:4110:1010:5811:4312:57
SKARMAT Toruń1:161:190:520:260:581:270:560:391:140:340:290:480:451:14
13:2213:34
0:250:12
282Waldemar Fijor16:011:523:444:465:246:437:438:599:4311:1611:5312:2412:5713:5915:08
SKARMAT Toruń1:521:521:020:381:191:001:160:441:330:370:310:331:021:09
15:4716:01
0:390:14
383Bogdan Lewoń19:031:273:355:045:397:008:079:4210:5412:4613:3914:1815:0215:5918:11
UMKS ORKAN Ostróda1:272:081:290:351:211:071:351:121:520:530:390:440:572:12
18:5019:03
0:390:13
 
 
 
M65+ (1)1,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(37)3(36)4(35)5(34)6(51)7(44)8(45)9(41)10(54)11(43)12(40)13(46)14(100)
Meta
 
189Tomasz Owczarski17:552:123:225:096:207:368:459:4110:3311:2612:3113:5115:0116:1917:40
WKS Chojnice2:121:101:471:111:161:090:560:520:531:051:201:101:181:21
17:55
0:15
 
 
 
OPEN (1)1,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(37)3(36)4(35)5(34)6(51)7(44)8(45)9(41)10(54)11(43)12(40)13(46)14(100)
Meta
 
16Oliwia Nykielnkl5:118:0310:3014:0415:1717:04-----19:1521:5023:3125:3628:1329:5731:58
Aktywne Choszczno5:112:522:273:341:131:472:112:351:412:052:371:442:01
32:15
0:17
 
 
 
KM10N (2)1,5 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(32)3(33)4(51)5(37)6(45)7(46)8(50)9(100)Meta
 
192Pola Przeszłowska12:063:07-----5:265:58-----8:048:3110:4411:4112:064:166:40
UKS Traper Złocieniec3:072:190:322:060:272:130:570:25*34*43
294Adam Borek27:5220:3521:4222:0522:30-----24:4525:1226:4327:2827:5223:11
UKS Traper Złocieniec20:351:070:230:252:150:271:310:450:24*43