Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - dyst. średniniedz. 2017-06-25 23:32
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (3)2,3 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Oliwia RozperskaUKS Traper Złocieniec19:350:00
2Magdalena MiłaszewiczUKS Traper Złocieniec22:03+2:28
3Nadia StempniewskaUKS Traper Złocieniec28:00+8:25
 
 
 
K10 (6)1,4 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Maja KulaKOS BnO Szczecin14:370:00
2Alicja BorekUKS Traper Złocieniec15:17+0:40
3Weronika MatyjaKOS BnO Szczecin18:57+4:20
4Wiktoria WłodarczykUKS Traper Złocieniec21:18+6:41
5Izabela StefaniakKOS BnO Szczecin42:15+27:38
 
Natalia NykielAktywne Choszcznonkl
 
 
 
K12 (3)1,8 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Paulina SzczurkoUKS Traper Złocieniec35:430:00
 
Sandra WarchałowskaAktywne Choszcznonkl
Wiktoria GurazdaAktywne Choszcznonkl
 
 
 
K14 (4)2,7 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Aneta UrbanUKS Traper Złocieniec30:110:00
2Magdalena SadzikowskaKOS BnO Szczecin40:53+10:42
3Hanna PrzeszłowskaUKS Traper Złocieniec45:26+15:15
 
Katarzyna MankaAktywne Choszcznonkl
 
 
 
K16 (2)3,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Zuzanna GradekUKS Traper Złocieniec39:290:00
2Zuzanna KmiećUKS Traper Złocieniec44:44+5:15
 
 
 
K18 (2)4,2 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Katarzyna MaciejewskaUKS Traper Złocieniec58:240:00
2Patrycja ChrubczyńskaUKS Traper Złocieniec61:27+3:03
 
 
 
K20/21 (1)4,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Martyna MaculUKS Traper Złocieniec46:490:00
 
 
 
K35/40 (8)3,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Monika BorekUKS Traper Złocieniec44:260:00
2Beata GradekUKS Traper Złocieniec50:54+6:28
3Agnieszka WłodarczykUKS Traper Złocieniec56:32+12:06
4Anna PłytnikKOS BnO Szczecin64:45+20:19
5Agnieszka MąkolBorne Sulinowo70:43+26:17
 
Sylwia TelatyńskaAktywne Choszcznonkl
Kinga MatyjaKOS BnO Szczecinnkl
Magdalena BaczulisKOS BnO Szczecinnkl
 
 
 
M10N (2)2,3 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Paweł MiłaszewiczUKS Traper Złocieniec15:280:00
 
Adaś DzietczykAktywne Choszcznonkl
 
 
 
M10 (1)1,4 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Mateusz GradekUKS Traper Złocieniec13:430:00
 
 
 
M12 (5)1,8 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Leon PawłowskiKOS BnO Szczecin26:500:00
2Bartosz KotkowiakKOS BnO Szczecin30:01+3:11
 
Konrad PierzakAktywne Choszcznonkl
Marcel MożdżyńskiAktywne Choszcznonkl
Olaf KwiatkowskiKOS BnO Szczecinnkl
 
 
 
M14 (6)3,0 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Mateusz KulaKOS BnO Szczecin25:260:00
2Miłosz CzyńskiKOS BnO Szczecin38:56+13:30
3Piotr KotkowiakKOS BnO Szczecin43:29+18:03
4Maciej OsakUKS Traper Złocieniec56:30+31:04
5Heronim FiedorowiczUKS Traper Złocieniec81:02+55:36
6Jarosław VlasiukKOS BnO Szczecin82:03+56:37
 
 
 
M16 (5)4,2 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Michał BiernatKOS BnO Szczecin40:140:00
2Jakub KondysKOS BnO Szczecin40:15+0:01
3Bartosz SmykUKS Traper Złocieniec45:26+5:12
4Mateusz GrzegorczykKOS BnO Szczecin56:57+16:43
5Miłosz BaczulisKOS BnO Szczecin82:30+42:16
 
 
 
M18 (1)5,1 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Dominik ŁaszkiewiczUKS Traper Złocieniec53:220:00
 
 
 
M20/21 (5)5,4 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Jakub SawościanikUKS Traper Złocieniec40:360:00
2Bartłomiej MazanWKS Śląsk Wrocław44:25+3:49
3Sebastian Wesołowski1 Brygada Logistyczna58:01+17:25
 
Krzysztof WojciechowskiSKARMAT Toruńnkl
Kamil DzietczykAktywne Choszcznonkl
 
 
 
M35/40 (3)5,1 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Szczepan FiedorowiczUKS Traper Złocieniec42:230:00
2Łukasz WłodarczykUKS Traper Złocieniec79:03+36:40
3Krzysztof BorekUKS Traper Złocieniec119:58+77:35
 
 
 
M45/50 (5)4,8 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Tadeusz Szulc22 ODN Bydgoszcz56:340:00
2Stanisław PłytnikKOS BnO Szczecin57:17+0:43
3Jarosław GradekUKS Traper Złocieniec60:41+4:07
4Grzegorz MatuszewskiKOS BnO Szczecin63:14+6:40
5Andrzej SadzikowskiKOS BnO Szczecin63:49+7:15
 
 
 
M55/60 (6)4,2 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Tomasz KoczkoSKARMAT Toruń46:030:00
2Waldemar FijorSKARMAT Toruń54:44+8:41
3Bogdan LewońUMKS ORKAN Ostróda56:40+10:37
4Zbigniew Klawczyński1 Brygada Logistyczna Bydgoszc57:30+11:27
5Wiesław SteinkeSKARMAT Toruń80:12+34:09
6Tomasz SikoraŚwidwin117:40+71:37
 
 
 
M65+ (4)3,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Tomasz OwczarskiWKS Chojnice48:110:00
2Władysław KrólikowskiModrzew Skwierzyna54:19+6:08
3Władysław WołochowiczKOS BnO Szczecin55:59+7:48
4Henryk Skwirowski12 bdow Szczecin58:51+10:40
 
 
 
OPEN (4)3,0 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Bartosz MaculUKS Traper Złocieniec62:050:00
2Kamil ZielińskiSKARMAT Toruń70:34+8:29
3Krzysztof PrzerwaModrzew Skwierzyna88:29+26:24
 
Oliwia NykielAktywne Choszcznonkl
 
 
 
KM10N (2)2,3 km5 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasKara +Strata
1Adam BorekUKS Traper Złocieniec14:560:00
2Zuzanna OsakUKS Traper Złocieniec22:00+7:04