Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - dyst. średniniedz. 2017-06-25 23:34
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (3)2,3 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(52)3(53)4(54)5(100)Meta
 
11Oliwia Rozperska19:354:497:4915:5718:2619:1219:35
UKS Traper Złocieniec4:493:008:082:290:460:23
23Magdalena Miłaszewicz22:034:3415:0119:0221:0021:4322:03
UKS Traper Złocieniec4:3410:274:011:580:430:20
32Nadia Stempniewska28:004:0020:5825:0326:5827:4028:00
UKS Traper Złocieniec4:0016:584:051:550:420:20
 
 
 
K10 (6)1,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(52)3(53)4(43)5(54)6(100)Meta
 
14Maja Kula14:373:576:378:2612:0013:2814:1814:37
KOS BnO Szczecin3:572:401:493:341:280:500:19
27Alicja Borek15:174:206:358:4612:4514:1414:5615:17
UKS Traper Złocieniec4:202:152:113:591:290:420:21
35Weronika Matyja18:573:379:4011:4815:4717:2818:3218:57
KOS BnO Szczecin3:376:032:083:591:411:040:25
48Wiktoria Włodarczyk21:183:317:1210:3517:4220:0520:5821:18
UKS Traper Złocieniec3:313:413:237:072:230:530:20
59Izabela Stefaniak42:155:0122:1026:5036:4240:4341:4942:15
KOS BnO Szczecin5:0117:094:409:524:011:060:26
 
6Natalia Nykielnkl----------31:24----------121:40122:3719:1337:2351:4155:33121:43
Aktywne Choszczno31:2490:160:57*43*42*38*31*100
 
 
 
K12 (3)1,8 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(53)3(52)4(51)5(56)6(54)7(100)Meta
 
113Paulina Szczurko35:434:368:3124:2126:3030:0434:3735:2035:43
UKS Traper Złocieniec4:363:5515:502:093:344:330:430:23
 
11Sandra Warchałowskankl8:2619:26--------------------110:32111:2726:0240:1844:22
Aktywne Choszczno8:2611:0091:060:55*42*38*31
10Wiktoria Gurazdankl20:2431:25--------------------122:32123:2938:0352:2356:23
Aktywne Choszczno20:2411:0191:070:57*42*38*31
 
 
 
K14 (4)2,7 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(53)3(42)4(38)5(31)6(34)7(44)8(47)9(48)10(100)Meta
 
119Aneta Urban30:112:435:327:1310:5812:1215:5619:5123:4028:1729:4930:11
UKS Traper Złocieniec2:432:491:413:451:143:443:553:494:371:320:22
215Magdalena Sadzikowska40:533:497:469:4814:3115:5020:2528:1333:4038:4440:2740:53
KOS BnO Szczecin3:493:572:024:431:194:357:485:275:041:430:26
318Hanna Przeszłowska45:264:197:419:3613:4716:2522:4426:4934:1842:2945:0545:26
UKS Traper Złocieniec4:193:221:554:112:386:194:057:298:112:360:21
 
17Katarzyna Mankankl7:2112:5618:5124:5633:2045:57-----54:4883:4785:5986:4086:19
Aktywne Choszczno7:215:355:556:058:2412:378:5128:592:120:41*100
 
 
 
K16 (2)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(55)3(32)4(49)5(31)6(35)7(39)8(40)9(37)10(41)11(42)12(43)13(50)14(100)
Meta
 
122Zuzanna Gradek39:292:194:457:338:5610:4316:3418:3020:3924:5628:0130:4535:1838:0139:13
UKS Traper Złocieniec2:192:262:481:231:475:511:562:094:173:052:444:332:431:12
39:29
0:16
2202Zuzanna Kmieć44:442:325:467:489:4812:0919:1622:5925:3730:0533:0635:5340:2543:1344:21
UKS Traper Złocieniec2:323:142:022:002:217:073:432:384:283:012:474:322:481:08
44:44
0:23
 
 
 
K18 (2)4,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(36)3(33)4(32)5(49)6(31)7(41)8(42)9(47)10(46)11(45)12(44)13(43)14(50)
15(100)Meta
 
126Katarzyna Maciejewska58:242:596:186:5511:0912:4415:4119:4122:4538:4041:2442:4646:3552:5456:52
UKS Traper Złocieniec2:593:190:374:141:352:574:003:0415:552:441:223:496:193:58
58:0358:24
1:110:21
227Patrycja Chrubczyńska61:272:298:028:5313:5115:5823:4127:4331:1340:2543:3144:4850:5156:1859:40
UKS Traper Złocieniec2:295:330:514:582:077:434:023:309:123:061:176:035:273:22
61:0861:27
1:280:19
 
 
 
K20/21 (1)4,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(32)3(33)4(36)5(34)6(31)7(49)8(37)9(35)10(43)11(44)12(45)13(46)14(47)
15(50)16(100)Meta
 
130Martyna Macul46:493:296:299:5010:2312:2714:5716:2319:3523:4429:0334:1936:4237:5141:28
UKS Traper Złocieniec3:293:003:210:332:042:301:263:124:095:195:162:231:093:37
45:2446:3346:4921:27
3:561:090:16*41
 
 
 
K35/40 (8)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(55)3(32)4(49)5(31)6(35)7(39)8(40)9(37)10(41)11(42)12(43)13(50)14(100)
Meta
 
139Monika Borek44:262:285:257:409:4211:5719:1122:5525:2529:3832:5435:3440:1643:0244:08
UKS Traper Złocieniec2:282:572:152:022:157:143:442:304:133:162:404:422:461:06
44:26
0:18
234Beata Gradek50:546:449:5713:0915:5418:0625:2128:5431:4436:1839:0942:0346:2749:2450:30
UKS Traper Złocieniec6:443:133:122:452:127:153:332:504:342:512:544:242:571:06
50:54
0:24
340Agnieszka Włodarczyk56:323:448:2011:3013:5616:0323:2634:5737:3042:0744:5947:5052:2355:0556:12
UKS Traper Złocieniec3:444:363:102:262:077:2311:312:334:372:522:514:332:421:07
56:32
0:20
435Anna Płytnik64:453:498:2812:0413:5216:1522:0524:0229:1234:0837:4049:0256:3562:2364:18
KOS BnO Szczecin3:494:393:361:482:235:501:575:104:563:3211:227:335:481:55
64:4564:23
0:27*100
537Agnieszka Mąkol70:433:496:5310:0212:5015:2320:5822:5628:5833:0340:4455:1762:3368:3570:20
Borne Sulinowo3:493:043:092:482:335:351:586:024:057:4114:337:166:021:45
70:43
0:23
 
38Sylwia Telatyńskankl-----227:33-------------------------297:27--------------------344:53-----
Aktywne Choszczno227:3369:5447:26
364:5386:4790:0095:24101:05109:45157:29168:40181:58189:59203:15242:19252:23
20:00*69*67*66*68*61*64*45*59*58*31*44*54
268:35270:15330:37
*43*43*51
36Kinga Matyjankl15:3521:2725:53-------------------------------------------------------
KOS BnO Szczecin15:355:524:26
33Magdalena Baczulisnkl14:5320:0024:4126:32--------------------------------------------------
KOS BnO Szczecin14:535:074:411:51
 
 
 
M10N (2)2,3 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(52)3(53)4(54)5(100)Meta
 
141Paweł Miłaszewicz15:284:587:5711:1013:4415:0015:28
UKS Traper Złocieniec4:582:593:132:341:160:28
 
42Adaś Dzietczyknkl28:29---------------88:4289:52706:41718:394:4319:1622:59
Aktywne Choszczno28:2960:131:10*43*53*42*38*31
 
 
 
M10 (1)1,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(52)3(53)4(43)5(54)6(100)Meta
 
143Mateusz Gradek13:433:195:457:4310:4712:4113:2313:43
UKS Traper Złocieniec3:192:261:583:041:540:420:20
 
 
 
M12 (5)1,8 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(53)3(52)4(51)5(56)6(54)7(100)Meta
 
145Leon Pawłowski26:504:0011:0416:0719:3622:4425:4126:2926:50
KOS BnO Szczecin4:007:045:033:293:082:570:480:21
247Bartosz Kotkowiak30:017:0314:1218:5322:4025:4628:4629:3830:01
KOS BnO Szczecin7:037:094:413:473:063:000:520:23
 
Konrad Pierzaknkl705:28717:21--------------------87:4688:552:5717:2021:18
Aktywne Choszczno705:2811:531:09*42*38*31
46Marcel Możdżyńskinkl714:255:24--------------------96:3397:2511:5426:2430:19
Aktywne Choszczno714:2591:090:52*42*38*31
44Olaf Kwiatkowskinkl28:58----------49:20---------------
KOS BnO Szczecin28:5820:22
 
 
 
M14 (6)3,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(53)3(43)4(51)5(38)6(31)7(34)8(44)9(47)10(48)11(100)Meta
 
150Mateusz Kula25:263:425:077:349:0210:4711:5614:5917:2120:4323:4725:0725:26
KOS BnO Szczecin3:421:252:271:281:451:093:032:223:223:041:200:19
251Miłosz Czyński38:565:016:4910:5212:5714:5616:0423:1225:3730:5236:5338:3738:56
KOS BnO Szczecin5:011:484:032:051:591:087:082:255:156:011:440:19
349Piotr Kotkowiak43:296:117:5110:4913:3215:3316:4621:5726:2534:0141:4943:0943:29
KOS BnO Szczecin6:111:402:582:432:011:135:114:287:367:481:200:20
455Maciej Osak56:307:0610:3214:3918:2721:3123:3030:4234:3341:5253:0356:0356:30
UKS Traper Złocieniec7:063:264:073:483:041:597:123:517:1911:113:000:27
554Heronim Fiedorowicz81:0217:1425:4729:0331:2939:4741:0947:3058:0968:1777:4080:2781:02
UKS Traper Złocieniec17:148:333:162:268:181:226:2110:3910:089:232:470:35
648Jarosław Vlasiuk82:0320:0928:4431:5034:2742:4244:0650:2360:5471:1279:4581:4082:03
KOS BnO Szczecin20:098:353:062:378:151:246:1710:3110:188:331:550:23
 
 
 
M16 (5)4,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(36)3(33)4(32)5(49)6(31)7(41)8(42)9(47)10(46)11(45)12(44)13(43)14(50)
15(100)Meta
 
158Michał Biernat40:141:483:574:247:529:1711:0614:1616:1723:1125:4426:3629:0534:4338:35
KOS BnO Szczecin1:482:090:273:281:251:493:102:016:542:330:522:295:383:52
39:5640:14
1:210:18
257Jakub Kondys40:152:155:346:1610:5313:0314:4418:1820:3725:5428:2029:2432:0736:1038:56
KOS BnO Szczecin2:153:190:424:372:101:413:342:195:172:261:042:434:032:46
39:5740:1538:15
1:010:18*48
360Bartosz Smyk45:262:184:415:109:0010:3412:5615:4117:4125:1928:2129:2932:4936:5344:04
UKS Traper Złocieniec2:182:230:293:501:342:222:452:007:383:021:083:204:047:11
45:0845:2645:10
1:040:18*100
456Mateusz Grzegorczyk56:573:355:556:2811:3616:3018:4223:2125:4333:3636:1337:5341:4246:0455:15
KOS BnO Szczecin3:352:200:335:084:542:124:392:227:532:371:403:494:229:11
56:3456:57
1:190:23
561Miłosz Baczulis82:302:398:139:2116:0218:1020:0829:2632:0851:1055:2356:4861:5773:0980:20
KOS BnO Szczecin2:395:341:086:412:081:589:182:4219:024:131:255:0911:127:11
82:1282:30
1:520:18
 
 
 
M18 (1)5,1 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(36)5(34)6(38)7(41)8(37)9(40)10(39)11(42)12(43)13(44)14(45)
15(46)16(47)17(50)18(100)Meta
 
163Dominik Łaszkiewicz53:222:325:038:509:3711:4315:0617:3921:3724:5433:2835:3338:5042:4445:05
UKS Traper Złocieniec2:322:313:470:472:063:232:333:583:178:342:053:173:542:21
46:1548:5152:0653:0653:22
1:102:363:151:000:16
 
 
 
M20/21 (5)5,4 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(36)5(34)6(38)7(35)8(39)9(40)10(37)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(45)16(46)17(47)18(48)19(100)Meta
 
166Jakub Sawościanik40:362:304:117:087:399:2512:3315:3216:5819:0421:2723:0024:5227:3930:33
UKS Traper Złocieniec2:301:412:570:311:463:082:591:262:062:231:331:522:472:54
32:5833:5536:2139:1140:2040:36
2:250:572:262:501:090:16
265Bartłomiej Mazan44:252:163:547:548:2610:4914:0316:2218:5620:5823:0124:2926:4429:2832:43
WKS Śląsk Wrocław2:161:384:000:322:233:142:192:342:022:031:282:152:443:15
34:5936:0138:5542:4044:0544:25
2:161:022:543:451:250:20
367Sebastian Wesołowski58:012:554:337:418:1214:2018:0820:5022:1123:5734:4036:1138:0640:5846:16
1 Brygada Logistyczna2:551:383:080:316:083:482:421:211:4610:431:311:552:525:18
48:4250:0252:5056:3057:4158:01
2:261:202:483:401:110:20
 
64Krzysztof Wojciechowskinkl2:574:357:328:0610:0013:11----------25:5027:5129:3232:2334:5240:05
SKARMAT Toruń2:571:382:570:341:543:1112:392:011:412:512:295:13
42:3543:5246:4350:0451:3251:49
2:301:172:513:211:280:17
68Kamil Dzietczyknkl50:53-----------------------------------------------------------------
Aktywne Choszczno50:53
-------------------------117:5114:3526:42
66:58*43*53
 
 
 
M35/40 (3)5,1 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(36)5(34)6(38)7(41)8(37)9(40)10(39)11(42)12(43)13(44)14(45)
15(46)16(47)17(50)18(100)Meta
 
172Szczepan Fiedorowicz42:232:354:217:237:579:5313:1315:3017:2620:5522:3624:2027:2431:0533:08
UKS Traper Złocieniec2:351:463:020:341:563:202:171:563:291:411:443:043:412:03
34:1136:4840:3442:0342:23
1:032:373:461:290:20
270Łukasz Włodarczyk79:034:267:3411:4112:2317:2827:4631:2936:1741:3947:1149:0557:4063:0566:12
UKS Traper Złocieniec4:263:084:070:425:0510:183:434:485:225:321:548:355:253:07
67:4171:1877:2978:4279:03
1:293:376:111:130:21
371Krzysztof Borek119:589:3124:5629:0732:2737:5842:0547:3653:4666:1668:2471:4284:0599:35103:05
UKS Traper Złocieniec9:3115:254:113:205:314:075:316:1012:302:083:1812:2315:303:30
104:49111:40118:27119:35119:58
1:446:516:471:080:23
 
 
 
M45/50 (5)4,8 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(38)2(32)3(33)4(36)5(34)6(31)7(49)8(37)9(35)10(43)11(44)12(45)13(46)14(47)
15(50)16(100)Meta
 
179Tadeusz Szulc56:344:087:2311:1511:5214:0716:4318:2722:3326:3731:4542:1244:2245:3250:36
22 ODN Bydgoszcz4:083:153:520:372:152:361:444:064:045:0810:272:101:105:04
55:0056:1356:34
4:241:130:21
277Stanisław Płytnik57:178:4711:1615:1215:5017:5820:3726:0531:0835:2439:2042:5345:1246:2049:16
KOS BnO Szczecin8:472:293:560:382:082:395:285:034:163:563:332:191:082:56
55:5456:5357:17
6:380:590:24
3200Jarosław Gradek60:414:117:5213:4114:2616:5919:4926:4930:5933:4737:5341:5844:3846:0152:32
UKS Traper Złocieniec4:113:415:490:452:332:507:004:102:484:064:052:401:236:31
59:2560:2160:4160:22
6:530:560:20*100
478Grzegorz Matuszewski63:144:109:4014:2115:0717:4820:5427:4932:2437:5342:1846:0149:0150:1853:56
KOS BnO Szczecin4:105:304:410:462:413:066:554:355:294:253:433:001:173:38
61:3962:5363:14
7:431:140:21
576Andrzej Sadzikowski63:494:066:5110:0510:4015:1421:1523:0029:0532:5044:0648:2752:0954:5058:30
KOS BnO Szczecin4:062:453:140:354:346:011:456:053:4511:164:213:422:413:40
62:3263:2963:4963:31
4:020:570:20*100
 
 
 
M55/60 (6)4,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(36)3(33)4(32)5(49)6(31)7(41)8(42)9(47)10(46)11(45)12(44)13(43)14(50)
15(100)Meta
 
180Tomasz Koczko46:032:144:365:059:0411:2314:2017:0119:4026:2929:1130:2332:2038:3644:25
SKARMAT Toruń2:142:220:293:592:192:572:412:396:492:421:121:576:165:49
45:4546:03
1:200:18
282Waldemar Fijor54:442:365:516:4211:1920:4122:5226:0428:5935:4339:0140:2443:4849:1452:23
SKARMAT Toruń2:363:150:514:379:222:113:122:556:443:181:233:245:263:09
54:1954:44
1:560:25
383Bogdan Lewoń56:402:365:466:2813:1015:0117:1522:4925:4834:1737:5239:1043:2649:0654:27
UMKS ORKAN Ostróda2:363:100:426:421:512:145:342:598:293:351:184:165:405:21
56:1256:40
1:450:28
485Zbigniew Klawczyński57:301:555:416:2210:1212:4614:3723:0030:1736:2039:0440:1745:1052:5155:50
1 Brygada Logistyczna Bydgoszc1:553:460:413:502:341:518:237:176:032:441:134:537:412:59
57:0657:3057:08
1:160:24*100
581Wiesław Steinke80:123:567:228:1113:4417:2620:3332:3135:4043:5948:3450:1755:0073:3677:31
SKARMAT Toruń3:563:260:495:333:423:0711:583:098:194:351:434:4318:363:55
79:4580:12
2:140:27
684Tomasz Sikora117:404:5420:5521:3027:3131:3634:3439:5943:1658:2563:5165:3073:16106:50111:26
Świdwin4:5416:010:356:014:052:585:253:1715:095:261:397:4633:344:36
117:05117:40
5:390:35
 
 
 
M65+ (4)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(34)2(55)3(32)4(49)5(31)6(35)7(39)8(40)9(37)10(41)11(42)12(43)13(50)14(100)
Meta
 
189Tomasz Owczarski48:112:586:009:0612:0314:1422:1925:1728:0332:0135:1938:1742:3245:5647:42
WKS Chojnice2:583:023:062:572:118:052:582:463:583:182:584:153:241:46
48:11
0:29
290Władysław Królikowski54:192:296:459:4713:4015:5223:3928:1330:5634:3441:3244:1148:1252:0753:49
Modrzew Skwierzyna2:294:163:023:532:127:474:342:433:386:582:394:013:551:42
54:19
0:30
387Władysław Wołochowicz55:593:075:5918:0019:4122:1127:4730:1433:2138:1542:3945:4350:2253:4355:30
KOS BnO Szczecin3:072:5212:011:412:305:362:273:074:544:243:044:393:211:47
55:5955:34
0:29*100
488Henryk Skwirowski58:513:279:2312:2317:2721:0726:3531:3434:2241:1945:3648:3853:1756:4058:25
12 bdow Szczecin3:275:563:005:043:405:284:592:486:574:173:024:393:231:45
58:5158:28
0:26*100
 
 
 
OPEN (4)3,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(53)3(43)4(51)5(38)6(31)7(34)8(44)9(47)10(48)11(100)Meta
 
1201Bartosz Macul62:0517:0120:1424:4429:3933:1535:2341:3146:5052:4558:1961:2462:05
UKS Traper Złocieniec17:013:134:304:553:362:086:085:195:555:343:050:41
291Kamil Zieliński70:3412:4314:2117:2121:0431:2333:5745:0750:1254:2867:4170:1170:34
SKARMAT Toruń12:431:383:003:4310:192:3411:105:054:1613:132:300:23
386Krzysztof Przerwa88:299:0712:0019:3126:4132:2835:2842:0348:0559:4085:5088:0288:29
Modrzew Skwierzyna9:072:537:317:105:473:006:356:0211:3526:102:120:27
 
16Oliwia Nykielnkl-----29:27----------50:2154:25--------------------120:36121:3318:02
Aktywne Choszczno29:2720:544:0466:110:57*43
36:00
*42
 
 
 
KM10N (2)2,3 km5 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(52)3(53)4(54)5(100)Meta
 
194Adam Borek14:56-------------------------14:56
UKS Traper Złocieniec14:56
293Zuzanna Osak22:006:1011:2415:5920:1621:3122:00
UKS Traper Złocieniec6:105:144:354:171:150:29