Cała Polska biega z mapąśr. 23-05-2018 00:48
Zgłoszenia kategoriamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1A (17)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Oliwia Brzezińska99indywidualnie28:00
2Tadeusz KrawiecAktywne Choszczno34:00
3Bartłomiej MazanKOS BnO Szczecin36:00
4Aleksandra MazanKOS BnO Szczecin38:00
5Mateusz Cichy418344DAS/12BZ24:00
6Mateusz Pawluczuk418347DAS/12BZ35:00
7Elżbieta Garbicz418351DAS/12BZ22:00
8Agnieszka Zielińska418360DAS/12BZ37:00
9Marcin Gadziński418362DAS/12BZ26:00
10Grzegorz Szajna418365DAS/12BZ29:00
11Katarzyna Ciesielska418381DAS/12BZ33:00
12Marcin Filipek418384DAS/12BZ27:00
13Milena Dziurzyńska418413DAS/12BZ30:00
14Robert Wrona418415DAS/12BZ32:00
15Maciej Jurkiewicz418425DAS/12BZ23:00
16Hanna Przeszłowska8650885UKS Traper Złocieniec31:00
17Bartosz Smyk8650886UKS Traper Złocieniec25:00
 
 
2B (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kewin Jankowski8650895UKS Traper Złocieniec21:00
 
 
3C (14)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jakub Wasielewski04418343SP3 Choszczno10:00
2Maksym Wysokiński04418353SP3 Choszczno7:00
3Magdalena Majcher04418370SP Korytowo2:00
4Kaja Jabłońska418372SP1 Suliszewo8:00
5Wiktoria Gurazda418380SP1 Suliszewo4:00
6Anna Kowalska04418387SP3 Choszczno11:00
7Nadia Malinowska04418389SP3 Choszczno1:00
8Jakub Łyczkowski418392SP1 Suliszewo6:00
9Samuel Gołębiewski04418402SP3 Choszczno0:00
10Anita Szymanowska04418410SP Korytowo12:00
11Marcel Kokot04418418SP Korytowo9:00
12Joanna Szymczak04418423SP3 Choszczno5:00
13Bartosz Duchnicz04418428SP3 Choszczno3:00
14Matylda Pytel04418430SP3 Choszczno13:00
 
 
4D (39)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Katarzyna Kozikowska07222899SP1 Choszczno13:00
2Dagmara Bieniecka361849SP1 Suliszewo0:00
3Bartosz Starukiewicz06412548SP1 Choszczno21:00
4Dawid Ilnicki06412549SP3 Choszczno29:00
5Maciej Baranowski418339SP1 Suliszewo18:00
6Patryk Plaszczyk06418340SP1 Choszczno3:00
7Bartosz Sól06418342SP Korytowo32:00
8Honorata Betler05418346SP Korytowo17:00
9Antonina Mężykowska06418348SP1 Choszczno1:00
10Krystian Dąbrowski418349SP1 Suliszewo14:00
11Emilka Szczublewska418352SP1 Suliszewo20:00
12Martyna Pawlak06418355SP1 Choszczno5:00
13Wiktoria Szott418356SP1 Suliszewo28:00
14Konrad Pierzak06418358SP3 Choszczno7:00
15Magdalena. Majcher418359SP1 Suliszewo26:00
16Maciej Kiernicki06418363SP1 Choszczno9:00
17Maciej Skory418364SP1 Suliszewo24:00
18Szymon Gilewski418368SP1 Suliszewo8:00
19Natalia Mańka05418369SP Korytowo2:00
20Zuzanna Miciul06418371SP1 Choszczno30:00
21Szymon Perłakowski07418374SP Korytowo19:00
22Oskar Fiedorowicz418376SP1 Suliszewo12:00
23Patryk Płóciennik06418379SP1 Choszczno25:00
24Oskar Burzyński06418383SP1 Choszczno23:00
25Marek Dam07418386SP Korytowo36:00
26Maciej Mintus418394SP1 Suliszewo4:00
27Nadia Goźdź418396SP1 Suliszewo38:00
28Amelia Sakowska05418397SP3 Choszczno35:00
29Anna Szymulewicz418406SP1 Suliszewo6:00
30Jakub Nieczysty06418408SP1 Choszczno15:00
31Kamil Majcher418409SP1 Suliszewo10:00
32Maria Murat06418412SP1 Choszczno11:00
33Amelia Gajda418414SP1 Suliszewo34:00
34Martyna Kuleta06418417SP3 Choszczno27:00
35Miłosz Siekacz05418419SP3 Choszczno33:00
36Martyna Urwentowicz418421SP1 Suliszewo16:00
37Szymon Tomczyk06418422SP3 Choszczno31:00
38Grzegorz Basisty05418429SP3 Choszczno37:00
39Miłosz Gromadzki418730SP1 Suliszewo22:00
 
 
5E (7)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Matylda Rymarczyk10indywidualnie16:00
2Ada Tatarczuk15indywidualnie14:00
3Filip Kołczykiewicz08418345SP Korytowo19:00
4Tymoteusz Mąderek418354SP1 Suliszewo18:00
5Marek Meissner08418399SP Korytowo17:00
6Maja Baranowska418411SP1 Suliszewo20:00
7Wiktor Perłakowski08430377SP Korytowo15:00