Cała Polska biega z mapąśr. 23-05-2018 00:49
Zgłoszenia klubamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1indywidualnie (3)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
11Oliwia Brzezińska99A1728:00
270Matylda Rymarczyk10E716:00
371Ada Tatarczuk15E714:00
 
 
2DAS/12BZ (11)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
12Marcin Filipek418384A1727:00
23Agnieszka Zielińska418360A1737:00
34Milena Dziurzyńska418413A1730:00
45Robert Wrona418415A1732:00
56Mateusz Pawluczuk418347A1735:00
67Mateusz Cichy418344A1724:00
78Grzegorz Szajna418365A1729:00
89Maciej Jurkiewicz418425A1723:00
910Katarzyna Ciesielska418381A1733:00
1011Elżbieta Garbicz418351A1722:00
1112Marcin Gadziński418362A1726:00
 
 
3Aktywne Choszczno (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
113Tadeusz KrawiecA1734:00
 
 
4UKS Traper Złocieniec (3)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
114Hanna Przeszłowska8650885A1731:00
215Bartosz Smyk8650886A1725:00
316Kewin Jankowski8650895B121:00
 
 
5SP3 Choszczno (15)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
117Nadia Malinowska04418389C141:00
218Anna Kowalska04418387C1411:00
319Joanna Szymczak04418423C145:00
420Matylda Pytel04418430C1413:00
521Samuel Gołębiewski04418402C140:00
622Bartosz Duchnicz04418428C143:00
723Jakub Wasielewski04418343C1410:00
824Maksym Wysokiński04418353C147:00
942Amelia Sakowska05418397D3935:00
1043Grzegorz Basisty05418429D3937:00
1144Miłosz Siekacz05418419D3933:00
1245Konrad Pierzak06418358D397:00
1346Martyna Kuleta06418417D3927:00
1468Dawid Ilnicki06412549D3929:00
1569Szymon Tomczyk06418422D3931:00
 
 
6SP Korytowo (11)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
125Magdalena Majcher04418370C142:00
226Anita Szymanowska04418410C1412:00
327Marcel Kokot04418418C149:00
447Marek Dam07418386D3936:00
548Szymon Perłakowski07418374D3919:00
649Bartosz Sól06418342D3932:00
750Natalia Mańka05418369D392:00
851Honorata Betler05418346D3917:00
972Filip Kołczykiewicz08418345E719:00
1073Wiktor Perłakowski08430377E715:00
1174Marek Meissner08418399E717:00
 
 
7SP1 Suliszewo (21)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
128Jakub Łyczkowski418392C146:00
229Wiktoria Gurazda418380C144:00
330Kaja Jabłońska418372C148:00
452Martyna Urwentowicz418421D3916:00
553Nadia Goźdź418396D3938:00
654Magdalena. Majcher418359D3926:00
755Wiktoria Szott418356D3928:00
856Maciej Mintus418394D394:00
957Maciej Baranowski418339D3918:00
1058Maciej Skory418364D3924:00
1159Miłosz Gromadzki418730D3922:00
1260Emilka Szczublewska418352D3920:00
1361Szymon Gilewski418368D398:00
1462Kamil Majcher418409D3910:00
1563Anna Szymulewicz418406D396:00
1664Dagmara Bieniecka361849D390:00
1765Krystian Dąbrowski418349D3914:00
1866Oskar Fiedorowicz418376D3912:00
1967Amelia Gajda418414D3934:00
2075Maja Baranowska418411E720:00
2176Tymoteusz Mąderek418354E718:00
 
 
8SP1 Choszczno (11)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
131Katarzyna Kozikowska07222899D3913:00
232Antonina Mężykowska06418348D391:00
333Zuzanna Miciul06418371D3930:00
434Martyna Pawlak06418355D395:00
535Maria Murat06418412D3911:00
636Patryk Plaszczyk06418340D393:00
737Jakub Nieczysty06418408D3915:00
838Maciej Kiernicki06418363D399:00
939Oskar Burzyński06418383D3923:00
1040Bartosz Starukiewicz06412548D3921:00
1141Patryk Płóciennik06418379D3925:00
 
 
90001KOS BnO Szczecin (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
177Bartłomiej MazanA1736:00
278Aleksandra MazanA1738:00