Cała Polska biega z mapąśr. 23-05-2018 00:50
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
A (17)2,5 km23 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Elżbieta Garbicz418351DAS/12BZ22:00
2Maciej Jurkiewicz418425DAS/12BZ23:00
3Mateusz Cichy418344DAS/12BZ24:00
4Bartosz Smyk8650886UKS Traper Złocieniec25:00
5Marcin Gadziński418362DAS/12BZ26:00
6Marcin Filipek418384DAS/12BZ27:00
7Oliwia Brzezińska99indywidualnie28:00
8Grzegorz Szajna418365DAS/12BZ29:00
9Milena Dziurzyńska418413DAS/12BZ30:00
10Hanna Przeszłowska8650885UKS Traper Złocieniec31:00
11Robert Wrona418415DAS/12BZ32:00
12Katarzyna Ciesielska418381DAS/12BZ33:00
13Tadeusz KrawiecAktywne Choszczno34:00
14Mateusz Pawluczuk418347DAS/12BZ35:00
15Bartłomiej MazanKOS BnO Szczecin36:00
16Agnieszka Zielińska418360DAS/12BZ37:00
17Aleksandra MazanKOS BnO Szczecin38:00
 
 
B (1)2,1 km19 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kewin Jankowski8650895UKS Traper Złocieniec21:00
 
 
C (14)1,7 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Samuel Gołębiewski04418402SP3 Choszczno0:00
2Nadia Malinowska04418389SP3 Choszczno1:00
3Magdalena Majcher04418370SP Korytowo2:00
4Bartosz Duchnicz04418428SP3 Choszczno3:00
5Wiktoria Gurazda418380SP1 Suliszewo4:00
6Joanna Szymczak04418423SP3 Choszczno5:00
7Jakub Łyczkowski418392SP1 Suliszewo6:00
8Maksym Wysokiński04418353SP3 Choszczno7:00
9Kaja Jabłońska418372SP1 Suliszewo8:00
10Marcel Kokot04418418SP Korytowo9:00
11Jakub Wasielewski04418343SP3 Choszczno10:00
12Anna Kowalska04418387SP3 Choszczno11:00
13Anita Szymanowska04418410SP Korytowo12:00
14Matylda Pytel04418430SP3 Choszczno13:00
 
 
D (39)1,3 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dagmara Bieniecka361849SP1 Suliszewo0:00
2Antonina Mężykowska06418348SP1 Choszczno1:00
3Natalia Mańka05418369SP Korytowo2:00
4Patryk Plaszczyk06418340SP1 Choszczno3:00
5Maciej Mintus418394SP1 Suliszewo4:00
6Martyna Pawlak06418355SP1 Choszczno5:00
7Anna Szymulewicz418406SP1 Suliszewo6:00
8Konrad Pierzak06418358SP3 Choszczno7:00
9Szymon Gilewski418368SP1 Suliszewo8:00
10Maciej Kiernicki06418363SP1 Choszczno9:00
11Kamil Majcher418409SP1 Suliszewo10:00
12Maria Murat06418412SP1 Choszczno11:00
13Oskar Fiedorowicz418376SP1 Suliszewo12:00
14Katarzyna Kozikowska07222899SP1 Choszczno13:00
15Krystian Dąbrowski418349SP1 Suliszewo14:00
16Jakub Nieczysty06418408SP1 Choszczno15:00
17Martyna Urwentowicz418421SP1 Suliszewo16:00
18Honorata Betler05418346SP Korytowo17:00
19Maciej Baranowski418339SP1 Suliszewo18:00
20Szymon Perłakowski07418374SP Korytowo19:00
21Emilka Szczublewska418352SP1 Suliszewo20:00
22Bartosz Starukiewicz06412548SP1 Choszczno21:00
23Miłosz Gromadzki418730SP1 Suliszewo22:00
24Oskar Burzyński06418383SP1 Choszczno23:00
25Maciej Skory418364SP1 Suliszewo24:00
26Patryk Płóciennik06418379SP1 Choszczno25:00
27Magdalena. Majcher418359SP1 Suliszewo26:00
28Martyna Kuleta06418417SP3 Choszczno27:00
29Wiktoria Szott418356SP1 Suliszewo28:00
30Dawid Ilnicki06412549SP3 Choszczno29:00
31Zuzanna Miciul06418371SP1 Choszczno30:00
32Szymon Tomczyk06418422SP3 Choszczno31:00
33Bartosz Sól06418342SP Korytowo32:00
34Miłosz Siekacz05418419SP3 Choszczno33:00
35Amelia Gajda418414SP1 Suliszewo34:00
36Amelia Sakowska05418397SP3 Choszczno35:00
37Marek Dam07418386SP Korytowo36:00
38Grzegorz Basisty05418429SP3 Choszczno37:00
39Nadia Goźdź418396SP1 Suliszewo38:00
 
 
E (7)0,9 km7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ada Tatarczuk15indywidualnie14:00
2Wiktor Perłakowski08430377SP Korytowo15:00
3Matylda Rymarczyk10indywidualnie16:00
4Marek Meissner08418399SP Korytowo17:00
5Tymoteusz Mąderek418354SP1 Suliszewo18:00
6Filip Kołczykiewicz08418345SP Korytowo19:00
7Maja Baranowska418411SP1 Suliszewo20:00