Cała Polska biega z mapąśr. 23-05-2018 14:44
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
A (13)2,5 km23 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(50)5(51)6(38)7(39)8(40)9(41)10(42)11(43)12(44)13(45)14(52)
15(46)16(47)17(34)18(33)19(48)20(32)21(31)22(49)23(100)Meta
 
115Bartosz Smyk14:390:361:041:311:552:163:263:424:214:565:316:136:527:408:29
UKS Traper Złocieniec0:360:280:270:240:211:100:160:390:350:350:420:390:480:49
9:2810:0311:0712:1812:5313:1713:4714:2114:3114:39
0:590:351:041:110:350:240:300:340:100:08
288Daniel Rotter15:150:361:051:311:592:243:464:055:035:446:146:547:298:138:54
SZWLA Stargard0:360:290:260:280:251:220:190:580:410:300:400:350:440:41
9:5610:4311:4712:5213:2413:4514:1314:5815:0815:15
1:020:471:041:050:320:210:280:450:100:07
32Marcin Filipek16:510:501:261:592:503:435:055:366:146:437:188:068:449:2410:22
DAS/12BZ0:500:360:330:510:531:220:310:380:290:350:480:380:400:58
11:3012:0013:0513:5714:3014:5615:3116:3216:4216:51
1:080:301:050:520:330:260:351:010:100:09
414Hanna Przeszłowska17:100:431:131:422:132:313:524:104:535:286:046:497:318:279:20
UKS Traper Złocieniec0:430:300:290:310:181:210:180:430:350:360:450:420:560:53
10:2511:1112:4114:1614:5115:1816:2116:5517:0517:10
1:050:461:301:350:350:271:030:340:100:05
513Tadeusz Krawiec19:180:441:192:002:393:044:455:076:006:457:328:299:1710:1511:18
Aktywne Choszczno0:440:350:410:390:251:410:220:530:450:470:570:480:581:03
12:4013:4215:1716:3017:0117:3818:2118:5819:1019:18
1:221:021:351:130:310:370:430:370:120:08
68Grzegorz Szajna19:430:481:342:413:313:595:356:057:057:388:169:5910:4011:2912:24
DAS/12BZ0:480:461:070:500:281:360:301:000:330:381:430:410:490:55
13:3114:2015:3416:3717:1717:5318:2819:2019:3419:43
1:070:491:141:030:400:360:350:520:140:09
75Robert Wrona20:140:401:221:572:332:544:174:406:437:149:2910:1911:1411:5412:47
DAS/12BZ0:400:420:350:360:211:230:232:030:312:150:500:550:400:53
14:0614:4916:2017:2918:0518:4519:1419:5520:0820:14
1:190:431:311:090:360:400:290:410:130:06
89Maciej Jurkiewicz20:521:172:353:254:375:539:209:4210:1810:4711:2012:0912:4913:2914:30
DAS/12BZ1:171:180:501:121:163:270:220:360:290:330:490:400:401:01
15:2916:0217:0718:0018:3118:5919:2920:2920:4720:52
0:590:331:050:530:310:280:301:000:180:05
91Oliwia Brzezińska25:300:581:422:333:404:336:036:367:478:259:3310:2711:2812:2613:34
indywidualnie0:580:440:511:070:531:300:331:110:381:080:541:010:581:08
14:5415:4417:2921:2322:0222:3123:1324:0325:2325:30
1:200:501:453:540:390:290:420:501:200:07
1010Katarzyna Ciesielska30:230:421:282:032:433:096:296:537:509:1012:4113:3914:2815:1716:28
DAS/12BZ0:420:460:350:400:263:200:240:571:203:310:580:490:491:11
18:0818:5524:5425:5726:5428:3829:2230:0030:1230:23
1:400:475:591:030:571:440:440:380:120:11
114Milena Dziurzyńska31:280:551:522:333:153:365:005:516:457:289:0211:0512:0313:0314:06
DAS/12BZ0:550:570:410:420:211:240:510:540:431:342:030:581:001:03
16:1416:5718:2219:2519:5829:0630:1631:0631:2031:28
2:080:431:251:030:339:081:100:500:140:08
123Agnieszka Zielińska34:051:253:555:035:306:2710:1211:1612:5113:3714:3415:5218:0019:1121:22
DAS/12BZ1:252:301:080:270:573:451:041:350:460:571:182:081:112:11
23:5325:5427:4329:0330:2431:5632:4133:4533:5734:05
2:312:011:491:201:211:320:451:040:120:08
 
7Mateusz Cichynkl0:551:522:323:354:578:188:409:179:5910:3411:1812:1513:1415:33
DAS/12BZ0:550:570:401:031:223:210:220:370:420:350:440:570:592:19
20:2020:5623:2025:3526:0726:3927:1028:07-----28:19
4:470:362:242:150:320:320:310:570:12
 
 
 
B (6)2,1 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(47)6(46)7(52)8(45)9(44)10(43)11(42)12(41)13(40)14(39)
15(38)16(37)17(50)18(51)19(100)Meta
 
187Miłosz Majchrzak17:590:381:151:593:094:225:106:327:378:399:3110:3811:2913:3814:31
Kajakarstwo Klasyczne Choszczn0:380:370:441:101:130:481:221:051:020:521:070:512:090:53
15:2316:2817:0317:2417:4717:59
0:521:050:350:210:230:12
284Martyna Wojdak26:090:321:041:433:004:285:0610:4315:1616:3117:4918:3419:1320:1623:02
ZS1 Choszczno0:320:320:391:171:280:385:374:331:151:180:450:391:032:46
23:3724:3125:0125:2725:5026:0926:02
0:350:540:300:260:230:19*100
383Julia Jasiewicz27:071:332:032:403:595:286:0711:4116:1417:4018:4819:3320:1421:1524:04
ZS1 Choszczno1:330:300:371:191:290:395:344:331:261:080:450:411:012:49
24:3625:3026:0226:2626:5127:07
0:320:540:320:240:250:16
486Dawid Rurarz27:180:451:203:246:038:339:0610:2911:3412:3713:3214:3115:2317:4318:28
Kajakarstwo Klasyczne Choszczn0:450:352:042:392:300:331:231:051:030:550:590:522:200:45
22:3124:1726:1926:4427:0627:18
4:031:462:020:250:220:12
 
85Jonasz Chmurankl0:43-----1:292:133:013:354:255:236:126:517:358:088:389:14
Kajakarstwo Klasyczne Choszczn0:430:460:440:480:340:500:580:490:390:440:330:300:36
9:3810:2611:0011:4712:1412:21
0:240:480:340:470:270:07
16Kewin Jankowskinkl0:251:006:447:2510:3711:1014:2619:0520:1722:0823:4025:5426:55-----
UKS Traper Złocieniec0:250:355:440:413:120:333:164:391:121:511:322:141:01
28:2129:2630:3030:5331:0831:15
1:261:051:040:230:150:07
 
 
 
C (14)1,7 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(35)2(36)3(37)4(50)5(51)6(39)7(40)8(41)9(38)10(34)11(33)12(48)13(32)14(31)
15(49)16(100)Meta
 
117Nadia Malinowska13:290:341:311:582:424:285:216:156:557:429:3910:4011:2212:0412:44
SP3 Choszczno0:340:570:270:441:460:530:540:400:471:571:010:420:420:40
13:1013:2013:29
0:260:100:09
222Bartosz Duchnicz17:040:451:211:532:413:007:378:229:019:5111:0612:0814:5515:2316:00
SP3 Choszczno0:450:360:320:480:194:370:450:390:501:151:022:470:280:37
16:4316:5917:04
0:430:160:05
321Samuel Gołębiewski18:210:331:171:512:483:124:467:558:3310:5712:1814:3815:3116:0716:54
SP3 Choszczno0:330:440:340:570:241:343:090:382:241:212:200:530:360:47
18:0518:1618:21
1:110:110:05
428Jakub Łyczkowski21:041:262:523:265:227:158:5210:0610:5512:3415:3516:5718:4719:0919:57
SP1 Suliszewo1:261:260:341:561:531:371:140:491:393:011:221:500:220:48
20:4220:5621:04
0:450:140:08
526Anita Szymanowska22:002:057:408:069:079:4511:3613:3314:0415:0816:1817:4819:1320:1721:10
SP Korytowo2:055:350:261:010:381:511:570:311:041:101:301:251:040:53
21:4421:5322:00
0:340:090:07
618Anna Kowalska23:111:124:365:155:507:5212:0114:2715:0015:4916:5919:4920:3421:2222:13
SP3 Choszczno1:123:240:390:352:024:092:260:330:491:102:500:450:480:51
22:4123:0223:11
0:280:210:09
723Jakub Wasielewski24:040:445:346:176:548:5712:5615:3216:0616:5418:0220:5121:3822:2423:19
SP3 Choszczno0:444:500:430:372:033:592:360:340:481:082:490:470:460:55
23:4723:5824:04
0:280:110:06
820Matylda Pytel24:212:353:314:265:397:209:4312:4413:1514:0115:2618:2420:0221:0622:56
SP3 Choszczno2:350:560:551:131:412:233:010:310:461:252:581:381:041:50
24:0324:1324:21
1:070:100:08
927Marcel Kokot38:411:463:074:175:306:009:2213:5814:3130:0331:2835:5636:2136:4537:20
SP Korytowo1:461:211:101:130:303:224:360:3315:321:254:280:250:240:35
38:0038:3438:41
0:400:340:07
1030Kaja Jabłońska40:081:244:135:146:227:0510:2614:5515:2831:0632:2037:0537:3638:0738:45
SP1 Suliszewo1:242:491:011:080:433:214:290:3315:381:144:450:310:310:38
39:4739:5940:08
1:020:120:09
1129Wiktoria Gurazda44:076:118:119:1610:2510:5714:2419:0219:3435:0836:2441:0941:3942:1142:51
SP1 Suliszewo6:112:001:051:090:323:274:380:3215:341:164:450:300:320:40
43:4543:5744:07
0:540:120:10
1225Magdalena Majcher45:407:3710:0911:1112:3413:0816:1920:5421:2637:1338:2642:5443:2843:5644:29
SP Korytowo7:372:321:021:230:343:114:350:3215:471:134:280:340:280:33
44:5845:3245:4045:32
0:290:340:08*100
 
24Maksym Wysokińskinkl0:361:091:482:393:024:385:346:14-----7:5210:0010:5311:2411:58
SP3 Choszczno0:360:330:390:510:231:360:560:401:382:080:530:310:34
12:4712:5713:03
0:490:100:06
19Joanna Szymczaknkl0:421:322:093:075:236:497:338:20-----10:3112:1112:5113:2714:02
SP3 Choszczno0:420:500:370:582:161:260:440:472:111:400:400:360:35
14:5015:0115:09
0:480:110:08
 
 
 
D (41)1,3 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(48)3(33)4(34)5(47)6(46)7(52)8(39)9(37)10(50)11(51)12(100)Meta
 
145Konrad Pierzak10:220:321:291:573:014:245:066:126:408:399:1910:0010:1610:22
SP3 Choszczno0:320:570:281:041:230:421:060:281:590:400:410:160:06
243Grzegorz Basisty12:430:301:051:352:273:564:365:486:2510:5211:5612:1812:3712:43
SP3 Choszczno0:300:350:300:521:290:401:120:374:271:040:220:190:06
333Zuzanna Miciul13:230:391:442:133:385:206:117:369:3311:1012:2712:4713:1013:23
SP1 Choszczno0:391:050:291:251:420:511:251:571:371:170:200:230:13
482Maria Galińska13:320:331:482:243:385:426:478:339:1610:2311:2413:0913:2513:32
SP1 Choszczno0:331:150:361:142:041:051:460:431:071:011:450:160:07
531Katarzyna Kozikowska14:260:392:002:473:585:326:198:339:1411:3513:0413:2614:1614:26
SP1 Choszczno0:391:210:471:111:340:472:140:412:211:290:220:500:10
637Jakub Nieczysty14:300:452:273:085:166:598:109:4610:4412:2313:2613:5814:2114:30
SP1 Choszczno0:451:420:412:081:431:111:360:581:391:030:320:230:09
781Wiktor Woźniak14:350:363:103:434:536:398:079:3110:2011:2712:2314:1214:2714:35
SP1 Choszczno0:362:340:331:101:461:281:240:491:070:561:490:150:08
842Amelia Sakowska14:450:352:514:075:307:339:1510:4211:3212:5014:0214:2414:3914:45
SP3 Choszczno0:352:161:161:232:031:421:270:501:181:120:220:150:06
938Maciej Kiernicki16:450:481:492:273:446:158:2110:2411:1014:3915:1915:4116:3316:45
SP1 Choszczno0:481:010:381:172:312:062:030:463:290:400:220:520:12
1032Antonina Mężykowska17:110:402:224:115:187:119:3712:2713:0815:3816:1916:4217:0417:11
SP1 Choszczno0:401:421:491:071:532:262:500:412:300:410:230:220:07
1155Wiktoria Szott17:292:283:424:185:507:539:3510:4811:5815:0016:3616:5717:2017:29
SP1 Suliszewo2:281:140:361:322:031:421:131:103:021:360:210:230:09
1280Szymon Makowski17:570:301:452:193:359:1410:0911:3112:1413:4315:0417:3417:4917:57
SP1 Choszczno0:301:150:341:165:390:551:220:431:291:212:300:150:08
1359Miłosz Gromadzki18:391:102:393:265:4611:5712:4514:0615:0016:5517:3518:1518:3118:39
SP1 Suliszewo1:101:290:472:206:110:481:210:541:550:400:400:160:08
1465Krystian Dąbrowski18:580:583:424:156:068:149:0711:3412:1214:5016:0718:0618:4418:58
SP1 Suliszewo0:582:440:331:512:080:532:270:382:381:171:590:380:14
1562Kamil Majcher19:311:453:035:557:1012:0413:0415:4216:1917:3718:3519:0419:2319:31
SP1 Suliszewo1:451:182:521:154:541:002:380:371:180:580:290:190:08
1653Nadia Goźdź21:290:562:363:356:559:4414:3216:3717:4619:3520:4321:0221:2121:29
SP1 Suliszewo0:561:400:593:202:494:482:051:091:491:080:190:190:08
1761Szymon Gilewski21:330:392:253:494:5912:2514:5817:4418:2119:3420:3320:5821:2521:33
SP1 Suliszewo0:391:461:241:107:262:332:460:371:130:590:250:270:08
1841Patryk Płóciennik21:441:004:215:287:179:2410:3112:3414:2116:4217:4918:3621:3421:44
SP1 Choszczno1:003:211:071:492:071:072:031:472:211:070:472:580:10
1944Miłosz Siekacz22:230:291:241:593:2012:0213:0015:1916:0820:4121:2321:4422:0922:23
SP3 Choszczno0:290:550:351:218:420:582:190:494:330:420:210:250:14
2036Patryk Plaszczyk22:390:502:103:014:487:348:349:5810:4215:4120:5521:5122:2922:39
SP1 Choszczno0:501:200:511:472:461:001:240:444:595:140:560:380:10
2157Maciej Baranowski22:571:112:364:478:3316:0416:5518:1419:0720:5921:3722:2022:4322:57
SP1 Suliszewo1:111:252:113:467:310:511:190:531:520:380:430:230:14
2248Szymon Perłakowski23:181:012:483:3711:5214:4915:4116:5617:4719:0920:2422:1822:3623:18
SP Korytowo1:011:470:498:152:570:521:150:511:221:151:540:180:42
2369Szymon Tomczyk23:530:512:103:266:1615:0216:1017:2418:1922:3923:1123:2823:4723:53
SP3 Choszczno0:511:191:162:508:461:081:140:554:200:320:170:190:06
2467Natalia Nykiel25:311:174:586:1910:4913:4718:0920:4221:5623:4224:3624:5925:2325:31
SP1 Suliszewo1:173:411:214:302:584:222:331:141:460:540:230:240:08
2546Martyna Kuleta25:581:542:563:396:3515:3116:2418:1420:1123:4124:3825:0925:5025:58
SP3 Choszczno1:541:020:432:568:560:531:501:573:300:570:310:410:08
2639Oskar Burzyński25:592:443:173:544:428:3011:3012:3520:3521:5724:1124:2925:4825:59
SP1 Choszczno2:440:330:370:483:483:001:058:001:222:140:181:190:11
2735Maria Murat26:565:066:108:2810:5316:2717:0818:5623:2725:0425:5726:1426:4826:56
SP1 Choszczno5:061:042:182:255:340:411:484:311:370:530:170:340:08
2858Maciej Skory28:171:043:066:449:4919:0019:4521:2424:1226:3627:3427:5028:1028:17
SP1 Suliszewo1:042:023:383:059:110:451:392:482:240:580:160:200:07
2954Magdalena. Majcher29:041:052:314:428:2416:5417:4819:3320:5227:4428:1828:3628:5529:04
SP1 Suliszewo1:051:262:113:428:300:541:451:196:520:340:180:190:09
3052Martyna Urwentowicz29:281:223:095:489:0716:0917:2922:3124:0026:5228:3428:5529:1829:28
SP1 Suliszewo1:221:472:393:197:021:205:021:292:521:420:210:230:10
3147Marek Dam29:330:462:304:478:2611:4115:5718:0920:4827:5028:3728:5929:2329:33
SP Korytowo0:461:442:173:393:154:162:122:397:020:470:220:240:10
3264Dagmara Bieniecka32:5511:4213:0615:5317:0822:0823:0125:3826:1028:5330:1932:0932:3632:55
SP1 Suliszewo11:421:242:471:155:000:532:370:322:431:261:500:270:19
3334Martyna Pawlak32:596:197:2014:3016:5422:2523:0924:5429:3231:0831:5532:1232:4932:59
SP1 Choszczno6:191:017:102:245:310:441:454:381:360:470:170:370:10
3450Natalia Mańka35:559:2211:0913:2015:3823:0026:0327:5732:2934:0234:5635:1735:4635:55
SP Korytowo9:221:472:112:187:223:031:544:321:330:540:210:290:09
3549Bartosz Sól38:320:402:273:0712:2415:4020:1221:5232:1534:0136:5037:4038:2338:32
SP Korytowo0:401:470:409:173:164:321:4010:231:462:490:500:430:09
3663Anna Szymulewicz46:501:053:248:1510:1026:0727:2732:3740:1644:4445:3646:2046:4046:50
SP1 Suliszewo1:052:194:511:5515:571:205:107:394:280:520:440:200:10
3751Honorata Betler48:301:346:227:2211:1030:3835:1537:0244:4646:4747:3347:5548:2148:30
SP Korytowo1:344:481:003:4819:284:371:477:442:010:460:220:260:09
 
66Oskar Fiedorowicznkl1:112:333:495:31-----8:2217:2518:0421:4622:5623:2423:5224:06
SP1 Suliszewo1:111:221:161:422:519:030:393:421:100:280:280:14
6:55
*37
60Emilka Szczublewskankl0:502:113:435:0512:0513:2415:45----------22:2523:2323:4924:07
SP1 Suliszewo0:501:211:321:227:001:192:216:400:580:260:18
23:58
*100
40Bartosz Starukiewicznkl0:25-----2:0211:0813:2014:0516:2518:1920:3721:4222:1625:2225:38
SP1 Choszczno0:251:379:062:120:452:201:542:181:050:343:060:16
1:0225:30
*32*100
68Dawid Ilnickinkl1:10-----3:518:2317:0518:1319:3020:2324:4225:2225:5326:27
SP3 Choszczno1:102:414:328:421:081:170:534:190:400:310:34
1:55
*32
 
 
 
E (6)0,9 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(48)3(33)4(36)5(35)6(50)7(100)Meta
 
176Tymoteusz Mąderek10:561:172:394:457:328:509:5710:4210:56
SP1 Suliszewo1:171:222:062:471:181:070:450:14
272Filip Kołczykiewicz21:170:512:145:0918:0719:2020:1821:0721:17
SP Korytowo0:511:232:5512:581:130:580:490:10
375Maja Baranowska21:434:115:2310:4616:3019:4620:4021:2921:43
SP1 Suliszewo4:111:125:235:443:160:540:490:14
474Marek Meissner23:192:544:257:1820:0221:2922:2623:1123:19
SP Korytowo2:541:312:5312:441:270:570:450:08
579Piotr Tomczyk57:350:332:286:1524:0246:3155:3657:2757:35
SP3 Choszczno0:331:553:4717:4722:299:051:510:08
 
73Wiktor Perłakowskinkl8:41-----19:0022:1023:2324:2925:1625:306:29
SP Korytowo8:4110:193:101:131:060:470:14*48