Mistrzostwa Gminy Choszczno i Powiatu Choszczeńskiegopt. 27-04-2018 13:13
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K10N (11)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Aleksander SzymanekAktywne ChoszcznoXX
2Julia Łopusiewicz09Aktywne ChoszcznoXX
3Wiktoria Lewdańska11Aktywne ChoszcznoXX
4Dagmara Lewdańska10Aktywne ChoszcznoXX
5Zosia Dąbrowska11Aktywne ChoszcznoXX
6Amelka Kula09Aktywne ChoszcznoXX
7Maja Kubacka08682388UKS Traper ZłocieniecXX
8Nadia Stempniewska10682391UKS Traper ZłocieniecXX
9Zuzanna Osak11682383UKS Traper ZłocieniecXX
10Maja Baranowska10UKS Junior SuliszewoXX
11Nikola Nowak08ZHP ChoszcznoX
 
 
2K10 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Zara Gawrońska08Aktywne ChoszcznoXX
2Kornelia Duda09682392UKS Traper ZłocieniecXX
3Dominika Welc092050607KOS BnO SzczecinXX
4Martyna Urwentowicz08UKS Junior SuliszewoXX
5Magdalena Majcher08UKS Junior SuliszewoXX
6Eemilka Szczublewska08UKS Junior SuliszewoXX
7Nadia Góźdź08UKS Junior SuliszewoXX
 
 
3K12 (17)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Maja Angerman07Aktywne ChoszcznoXX
2Zuza Szymanek07Aktywne ChoszcznoXX
3Wiktoria Jeżek06Aktywne ChoszcznoXX
4Maja Iwaniec07Aktywne ChoszcznoXX
5Julia Raźniewska07Aktywne ChoszcznoXX
6Roksana Duplak06Aktywne ChoszcznoXX
7Martyna Kuleta06Aktywne ChoszcznoXX
8Magdalena Chwalińska072102056UKS DębołękaXX
9Aniela Sowa062013791UKS DębołękaXX
10Alicja Borek072035300UKS Traper ZłocieniecXX
11Magdalena Miłaszewicz07682381UKS Traper ZłocieniecXX
12Weronika Matyja071394413KOS BnO SzczecinXX
13Daria Mikuła071394468KOS BnO SzczecinXX
14Iga Mikuła071394473KOS BnO SzczecinXX
15Anna Szymulewicz07UKS Junior SuliszewoXX
16Roksana Staniewska06UKS Junior SuliszewoXX
17Jagoda Szerszenowicz06ZHP ChoszcznoX
 
 
4K14 (12)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Julia Paszkiewicz042013793UKS DębołękaXX
2Sabatini Corda04682383UKS Traper ZłocieniecXX
3Paulina Szczurko05682385UKS Traper ZłocieniecXX
4Natalia Kusztelska051418054KOS BnO SzczecinXX
5Sandra Warchałowska05UKS Junior SuliszewoXX
6Amelia Gajda05UKS Junior SuliszewoXX
7Zuzanna Grzelak05Kajakarstwo Klasyczne ChoszcznX
8Joanna Lasek05Kajakarstwo Klasyczne ChoszcznX
9Wiktoria Gurazda05UKS Junior SuliszewoXX
10Nadia Malinowska04ZHP ChoszcznoX
11Julia Bobrowska05ZHP ChoszcznoX
12Zuzanna Proszkiewicz04ZHP ChoszcznoX
 
 
5K16 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Weronika Prężyna032013797UKS DębołękaXX
2Zuzanna Kmieć03682395UKS Traper ZłocieniecXX
3Aneta Urban048650897UKS Traper ZłocieniecXX
4Hanna Przeszłowska031970209UKS Traper ZłocieniecXX
5Magdalena Sadzikowska022090689KOS BnO SzczecinXX
 
 
6K18 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Adrianna Kmieć00682384UKS Traper ZłocieniecX
2Zuzanna Gradek038650896UKS Traper ZłocieniecXX
3Paulina Kozieł002035299UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
7K20/21 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Justyna KrzyżaniakJW1223/KoszalinX
2Natalia RosowskaJW1223/KoszalinX
3Gabryiela Trzepacz932103944UKS DębołękaX
4Paulina Zientek88SzczecinXX
5Dorota Białach94ZHP ChoszcznoX
 
 
8K35/40 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Joanna PilarskaJW1223/KoszalinX
2Bernadetta Klawińska812103945UKS DębołękaXX
3Beata Gradek78682382UKS Traper ZłocieniecXX
4Monika Borek80682390UKS Traper ZłocieniecXX
5Anna Płytnik779201335KOS BnO SzczecinXX
6Magdalena Baczulis779201347KOS BnO SzczecinX
 
 
9K45/50+ (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ewa Lewoń55889676UMKS Orkan OstródaXX
 
 
10KM10R (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Hubert Wiktorski11Aktywne ChoszcznoXX
2Aleksander Raźniewski13Aktywne ChoszcznoXX
3Adam Borek122035292UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
11M10N (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Łukasz Duda11682387UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
12M10 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Piotr Tomczyk08Aktywne ChoszcznoXX
2Patryk Kacprzak07Aktywne ChoszcznoXX
3Paweł Miłaszewicz12553462UKS Traper ZłocieniecXX
4Maciej Baranowski08UKS Junior SuliszewoXX
5Miłosz Gromadzki08UKS Junior SuliszewoXX
 
 
13M12 (15)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Szymon Tomczyk06Aktywne ChoszcznoXX
2Kacper Miszczak07Aktywne ChoszcznoXX
3Piotr Jaszczyk062102064UKS DębołękaXX
4Mateusz Gradek079101309UKS Traper ZłocieniecXX
5Bartosz Kotkowiak069201343KOS BnO SzczecinXX
6Krystian Dąbrowski07UKS Junior SuliszewoXX
7Szymon Gilewski07UKS Junior SuliszewoXX
8Kamil Majcher07UKS Junior SuliszewoXX
9Kornel Majcher06UKS Junior SuliszewoXX
10Oskar Fiedorowicz06UKS Junior SuliszewoXX
11Jakub Studziński06UKS Junior SuliszewoXX
12Maciej Mintus07UKS Junior SuliszewoXX
13Marcel Możdżyński06Aktywne ChoszcznoXX
14Konrad Pierzak06Aktywne ChoszcznoXX
15Szymon Janukowicz07ZHP ChoszcznoX
 
 
14M14 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kelwin Jankowski042035290UKS Traper ZłocieniecXX
2Piotr Kotkowiak049201342KOS BnO SzczecinXX
3Leon Pawłowski059201348KOS BnO SzczecinXX
4Miłosz Czyński049201349KOS BnO SzczecinXX
5Michał Studziński04UKS Junior SuliszewoXX
6Hieronim Fiederowicz553461UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
15M16 (14)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Oskar Sowa032102070UKS DębołękaXX
2Mateusz Kuzia022007553UKS DębołękaXX
3Maciej Osak038650895UKS Traper ZłocieniecXX
4Szymon Szadzewicz02682394UKS Traper ZłocieniecXX
5Bartosz Smyk022035291UKS Traper ZłocieniecXX
6Miłosz Baczulis021394402KOS BnO SzczecinXX
7Jakub Kondys029201334KOS BnO SzczecinXX
8Miłosz Majchrzak03Kajakarstwo Klasyczne ChoszcznX
9Dawid Rurarz03Kajakarstwo Klasyczne ChoszcznX
10Jakub Trojanek03Kajakarstwo Klasyczne ChoszcznX
11Kacper Matyjaszczyk03Kajakarstwo Klasyczne ChoszcznX
12Jonasz Chmura02Kajakarstwo Klasyczne ChoszcznX
13Kacper Gronet03Kajakarstwo Klasyczne ChoszcznX
14Mateusz Rudawski03ZHP ChoszcznoX
 
 
17M20/21 (15)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Marek Lewandowski91BydgoszczXX
2Krzysztof Lewandowski857211177ChełmnoXX
3Krzysztof MadejskiJW1223/KoszalinX
4Mariusz ŁukawskiJW1223/KoszalinX
5Wojciech UstianowskiJW1223/KoszalinX
6Krzysztof Wojciechowski74430946Skarmat ToruńXX
7Jacek Płonka67435247Skarmat ToruńXX
8Mateusz Aftyka972090694UKS DębołękaXX
9Marek Krzyminiewski857208179UKS DębołękaXX
10Hubert Szałowiński897208170UKS DębołękaXX
11Krzysztof Paliwoda857208171UKS DębołękaXX
12Jakub Sawościanik981998923UKS Traper ZłocieniecXX
13Hubert Świerczyński88881105KOS BnO SzczecinX
14Dawid Gorlach85SzczecinXX
15Dominik Piechota93ZHP ChoszcznoX
 
 
18M35/40 (11)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Krzysztof Butryn76Aktywne ChoszcznoXX
2Robert Petersburski749201345BBL PoliceXX
3Krzysztof MusiałJW1223/KoszalinX
4Cezary FamulskiJW1223/KoszalinX
5Mirosław GóreckiJW1223/KoszalinX
6Sebastian RybaczekJW1223/KoszalinX
7Szczepan Fiederowicz781997225UKS Traper ZłocieniecXX
8Tomasz Duda82553462UKS Traper ZłocieniecXX
9Daniel Bałdyga8080092211 Brygada LogistycznaXX
10Stanisław Łydka82SzczecinX
11Bartłomiej Małecki79KS Modrzew SkwierzynaX
 
 
19M45/50 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Wiesław JaroszJW1223/KoszalinX
2Adam CyganJW1223/KoszalinX
3Sławomir Krzyminiewski737208173UKS DębołękaXX
4Paweł Pomagalski727208172UKS DębołękaXX
5Andrzej Sadzikowski712090698KOS BnO SzczecinXX
6Stanisław Płytnik667205883KOS BnO SzczecinXX
7Tadeusz Szulc68ODN BydgoszczX
 
 
20M55/60 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Zbigniew Klawczyński621BLOG BydgoszczXX
2Tadeusz Krawiec60Aktywne ChoszcznoXX
3Tomasz Koczko62431927Skarmat ToruńXX
4Wiesław Steinke587204934Skarmat ToruńXX
5Zdzisław Dominiak54886302UKS DębołękaXX
6Jan Macul628650886UKS Traper ZłocieniecXX
 
 
21M65+ (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ryszard Jakielaszek498631450BydgoszczXX
 
 
22OPEN (18)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Dominik Butryn04Aktywne ChoszcznoXX
2Krystian Butryn08Aktywne ChoszcznoXX
3Kamil Zieliński74435231Skarmat ToruńXX
4Robert Wrona91das/12 BZXX
5Agnieszka Zielińska90das/12 BZXX
6Maciej Szelest94das/12 BZXX
7Elżbieta Garbicz77das/12 BZXX
8Krzysztof Krawczyk78das/12 BZXX
9Grzegorz Szajna88das/12 BZXX
10Katarzyna Ciesielska83das/12 BZXX
11Marcin Gadziński82das/12 BZXX
12Marcin Filipek83das/12 BZXX
13Mateusz Cichydas/12 BZXX
14Mariola Władyczakdas/12 BZXX
15Paweł Sawka89das/12 BZXX
16Michał Sołtys09Aktywne ChoszcznoXX
17Adrian Sołtys04Aktywne ChoszcznoXX
18Mirosław Dzidek81Fundacja CzadzikX