Mistrzostwa Gminy Choszczno i Powiatu Choszczeńskiegopt. 27-04-2018 13:14
Zgłoszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
11BLOG Bydgoszcz (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Zbigniew Klawczyński62M55/60XX
 
 
2Aktywne Choszczno (28)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Hubert Wiktorski11KM10RXX
2Krzysztof Butryn76M35/40XX
3Tadeusz Krawiec60M55/60XX
4Aleksander Raźniewski13KM10RXX
5Maja Angerman07K12XX
6Piotr Tomczyk08M10XX
7Szymon Tomczyk06M12XX
8Zuza Szymanek07K12XX
9Aleksander SzymanekK10NXX
10Kacper Miszczak07M12XX
11Julia Łopusiewicz09K10NXX
12Wiktoria Jeżek06K12XX
13Wiktoria Lewdańska11K10NXX
14Dagmara Lewdańska10K10NXX
15Zara Gawrońska08K10XX
16Zosia Dąbrowska11K10NXX
17Patryk Kacprzak07M10XX
18Amelka Kula09K10NXX
19Maja Iwaniec07K12XX
20Julia Raźniewska07K12XX
21Roksana Duplak06K12XX
22Martyna Kuleta06K12XX
23Dominik Butryn04OPENXX
24Krystian Butryn08OPENXX
25Michał Sołtys09OPENXX
26Adrian Sołtys04OPENXX
27Marcel Możdżyński06M12XX
28Konrad Pierzak06M12XX
 
 
3BBL Police (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Robert Petersburski749201345M35/40XX
 
 
4Bydgoszcz (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Marek Lewandowski91M20/21XX
2Ryszard Jakielaszek498631450M65+XX
 
 
5Chełmno (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Krzysztof Lewandowski857211177M20/21XX
 
 
6JW1223/Koszalin (12)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Krzysztof MadejskiM20/21X
2Mariusz ŁukawskiM20/21X
3Wojciech UstianowskiM20/21X
4Krzysztof MusiałM35/40X
5Cezary FamulskiM35/40X
6Mirosław GóreckiM35/40X
7Sebastian RybaczekM35/40X
8Wiesław JaroszM45/50X
9Adam CyganM45/50X
10Justyna KrzyżaniakK20/21X
11Natalia RosowskaK20/21X
12Joanna PilarskaK35/40X
 
 
7Skarmat Toruń (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tomasz Koczko62431927M55/60XX
2Krzysztof Wojciechowski74430946M20/21XX
3Jacek Płonka67435247M20/21XX
4Kamil Zieliński74435231OPENXX
5Wiesław Steinke587204934M55/60XX
 
 
8UKS Dębołęka (16)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Magdalena Chwalińska072102056K12XX
2Aniela Sowa062013791K12XX
3Julia Paszkiewicz042013793K14XX
4Weronika Prężyna032013797K16XX
5Piotr Jaszczyk062102064M12XX
6Oskar Sowa032102070M16XX
7Mateusz Kuzia022007553M16XX
8Mateusz Aftyka972090694M20/21XX
9Zdzisław Dominiak54886302M55/60XX
10Marek Krzyminiewski857208179M20/21XX
11Hubert Szałowiński897208170M20/21XX
12Krzysztof Paliwoda857208171M20/21XX
13Sławomir Krzyminiewski737208173M45/50XX
14Paweł Pomagalski727208172M45/50XX
15Gabryiela Trzepacz932103944K20/21X
16Bernadetta Klawińska812103945K35/40XX
 
 
9UKS Traper Złocieniec (29)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Adam Borek122035292KM10RXX
2Maja Kubacka08682388K10NXX
3Nadia Stempniewska10682391K10NXX
4Zuzanna Osak11682383K10NXX
5Łukasz Duda11682387M10NXX
6Paweł Miłaszewicz12553462M10XX
7Kornelia Duda09682392K10XX
8Alicja Borek072035300K12XX
9Magdalena Miłaszewicz07682381K12XX
10Mateusz Gradek079101309M12XX
11Sabatini Corda04682383K14XX
12Paulina Szczurko05682385K14XX
13Kelwin Jankowski042035290M14XX
14Maciej Osak038650895M16XX
15Zuzanna Kmieć03682395K16XX
16Aneta Urban048650897K16XX
17Hanna Przeszłowska031970209K16XX
18Adrianna Kmieć00682384K18X
19Zuzanna Gradek038650896K18XX
20Szymon Szadzewicz02682394M16XX
21Bartosz Smyk022035291M16XX
22Paulina Kozieł002035299K18XX
23Beata Gradek78682382K35/40XX
24Monika Borek80682390K35/40XX
25Szczepan Fiederowicz781997225M35/40XX
26Tomasz Duda82553462M35/40XX
27Jan Macul628650886M55/60XX
28Jakub Sawościanik981998923M20/21XX
29Hieronim Fiederowicz553461M14XX
 
 
10UMKS Orkan Ostróda (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ewa Lewoń55889676K45/50+XX
 
 
11das/12 BZ (12)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Robert Wrona91OPENXX
2Agnieszka Zielińska90OPENXX
3Maciej Szelest94OPENXX
4Elżbieta Garbicz77OPENXX
5Krzysztof Krawczyk78OPENXX
6Grzegorz Szajna88OPENXX
7Katarzyna Ciesielska83OPENXX
8Marcin Gadziński82OPENXX
9Marcin Filipek83OPENXX
10Mateusz CichyOPENXX
11Mariola WładyczakOPENXX
12Paweł Sawka89OPENXX
 
 
12KOS BnO Szczecin (17)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Weronika Matyja071394413K12XX
2Piotr Kotkowiak049201342M14XX
3Bartosz Kotkowiak069201343M12XX
4Magdalena Sadzikowska022090689K16XX
5Andrzej Sadzikowski712090698M45/50XX
6Stanisław Płytnik667205883M45/50XX
7Anna Płytnik779201335K35/40XX
8Leon Pawłowski059201348M14XX
9Daria Mikuła071394468K12XX
10Iga Mikuła071394473K12XX
11Miłosz Baczulis021394402M16XX
12Natalia Kusztelska051418054K14XX
13Miłosz Czyński049201349M14XX
14Jakub Kondys029201334M16XX
15Dominika Welc092050607K10XX
16Magdalena Baczulis779201347K35/40X
17Hubert Świerczyński88881105M20/21X
 
 
13UKS Junior Suliszewo (20)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Maja Baranowska10K10NXX
2Martyna Urwentowicz08K10XX
3Magdalena Majcher08K10XX
4Eemilka Szczublewska08K10XX
5Nadia Góźdź08K10XX
6Maciej Baranowski08M10XX
7Krystian Dąbrowski07M12XX
8Szymon Gilewski07M12XX
9Kamil Majcher07M12XX
10Kornel Majcher06M12XX
11Anna Szymulewicz07K12XX
12Oskar Fiedorowicz06M12XX
13Sandra Warchałowska05K14XX
14Amelia Gajda05K14XX
15Roksana Staniewska06K12XX
16Michał Studziński04M14XX
17Jakub Studziński06M12XX
18Maciej Mintus07M12XX
19Miłosz Gromadzki08M10XX
20Wiktoria Gurazda05K14XX
 
 
14Kajakarstwo Klasyczne Choszczn (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Miłosz Majchrzak03M16X
2Dawid Rurarz03M16X
3Jakub Trojanek03M16X
4Kacper Matyjaszczyk03M16X
5Jonasz Chmura02M16X
6Kacper Gronet03M16X
7Zuzanna Grzelak05K14X
8Joanna Lasek05K14X
 
 
151 Brygada Logistyczna (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Daniel Bałdyga808009221M35/40XX
 
 
90001Szczecin (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Stanisław Łydka82M35/40X
2Paulina Zientek88K20/21XX
3Dawid Gorlach85M20/21XX
 
 
90002Fundacja Czadzik (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mirosław Dzidek81OPENX
 
 
90003KS Modrzew Skwierzyna (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bartłomiej Małecki79M35/40X
 
 
90004ODN Bydgoszcz (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Tadeusz Szulc68M45/50X
 
 
90005ZHP Choszczno (9)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Nadia Malinowska04K14X
2Julia Bobrowska05K14X
3Mateusz Rudawski03M16X
4Nikola Nowak08K10NX
5Zuzanna Proszkiewicz04K14X
6Szymon Janukowicz07M12X
7Jagoda Szerszenowicz06K12X
8Dominik Piechota93M20/21X
9Dorota Białach94K20/21X