Mistrzostwa Gminy Choszczno i Powiatu Choszczeńskiegopt. 27-04-2018 17:25
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (12)1,3 km 10 m7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zosia Dąbrowska11Aktywne Choszczno33:00
2Nikola Nowak08ZHP Choszczno34:00
3Julia Łopusiewicz09Aktywne Choszczno35:00
4Zuzanna Osak11682383UKS Traper Złocieniec36:00
5Amelka Kula09Aktywne Choszczno37:00
6Maja Baranowska10UKS Junior Suliszewo38:00
7Aleksander SzymanekAktywne Choszczno39:00
8Maja Kubacka08682388UKS Traper Złocieniec40:00
9Dagmara Lewdańska10Aktywne Choszczno41:00
10Nadia Stempniewska10682391UKS Traper Złocieniec42:00
11Wiktoria Lewdańska11Aktywne Choszczno43:00
12wakatwakat44:00
 
 
K10 (8)0,9 km 10 m7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Nadia Góźdź08UKS Junior Suliszewo47:00
2Kornelia Duda09682392UKS Traper Złocieniec48:00
3Magdalena Majcher08UKS Junior Suliszewo49:00
4Dominika Welc092050607KOS BnO Szczecin50:00
5Eemilka Szczublewska08UKS Junior Suliszewo51:00
6Zara Gawrońska08Aktywne Choszczno52:00
7Martyna Urwentowicz08UKS Junior Suliszewo53:00
8wakatwakat54:00
 
 
K12 (18)1,0 km 20 m9 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jagoda Szerszenowicz06ZHP Choszczno29:00
2Maja Angerman07Aktywne Choszczno30:00
3Anna Szymulewicz07UKS Junior Suliszewo31:00
4Maja Iwaniec07Aktywne Choszczno32:00
5Daria Mikuła071394468KOS BnO Szczecin33:00
6Martyna Kuleta06Aktywne Choszczno34:00
7Alicja Borek072035300UKS Traper Złocieniec35:00
8Zuza Szymanek07Aktywne Choszczno36:00
9Magdalena Chwalińska072102056UKS Dębołęka37:00
10Wiktoria Jeżek06Aktywne Choszczno38:00
11Iga Mikuła071394473KOS BnO Szczecin39:00
12Julia Raźniewska07Aktywne Choszczno40:00
13Aniela Sowa062013791UKS Dębołęka41:00
14Roksana Duplak06Aktywne Choszczno42:00
15Magdalena Miłaszewicz07682381UKS Traper Złocieniec43:00
16Roksana Staniewska06UKS Junior Suliszewo44:00
17Weronika Matyja071394413KOS BnO Szczecin45:00
18wakatwakat46:00
 
 
K14 (13)1,3 km 20 m11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Wiktoria Gurazda05UKS Junior Suliszewo45:00
2Julia Paszkiewicz042013793UKS Dębołęka46:00
3Nadia Malinowska04ZHP Choszczno47:00
4Zuzanna Grzelak05Kajakarstwo Klasyczne Choszczn48:00
5Julia Bobrowska05ZHP Choszczno49:00
6Joanna Lasek05Kajakarstwo Klasyczne Choszczn50:00
7Zuzanna Proszkiewicz04ZHP Choszczno51:00
8Natalia Kusztelska051418054KOS BnO Szczecin52:00
9Sabatini Corda04682383UKS Traper Złocieniec53:00
10Sandra Warchałowska05UKS Junior Suliszewo54:00
11Paulina Szczurko05682385UKS Traper Złocieniec55:00
12Amelia Gajda05UKS Junior Suliszewo56:00
13wakatwakat57:00
 
 
K16 (6)1,5 km 30 m13 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Hanna Przeszłowska031970209UKS Traper Złocieniec19:00
2Weronika Prężyna032013797UKS Dębołęka20:00
3Zuzanna Kmieć03682395UKS Traper Złocieniec21:00
4Magdalena Sadzikowska022090689KOS BnO Szczecin22:00
5Aneta Urban048650897UKS Traper Złocieniec23:00
6wakatwakat24:00
 
 
K18 (4)1,8 km 30 m16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zuzanna Gradek038650896UKS Traper Złocieniec14:00
2Adrianna Kmieć00682384UKS Traper Złocieniec15:00
3Paulina Kozieł002035299UKS Traper Złocieniec16:00
4wakatwakat17:00
 
 
K20/21 (3)2,3 km 40 m19 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Paulina Zientek88Szczecin55:00
2Dorota Białach94ZHP Choszczno56:00
3wakatwakat57:00
 
 
K35/40 (6)1,5 km 30 m13 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Magdalena Baczulis779201347KOS BnO Szczecin25:00
2Beata Gradek78682382UKS Traper Złocieniec26:00
3Bernadetta Klawińska812103945UKS Dębołęka27:00
4Monika Borek80682390UKS Traper Złocieniec28:00
5Anna Płytnik779201335KOS BnO Szczecin29:00
6wakatwakat30:00
 
 
K45/50+ (2)1,5 km 30 m13 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ewa Lewoń55889676UMKS Orkan Ostróda31:00
2wakatwakat32:00
 
 
KM10R (4)1,3 km 10 m7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Hubert Wiktorski11Aktywne Choszczno53:00
2Adam Borek122035292UKS Traper Złocieniec54:00
3Aleksander Raźniewski13Aktywne Choszczno55:00
4wakatwakat56:00
 
 
M10N (2)1,3 km 10 m7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Łukasz Duda11682387UKS Traper Złocieniec51:00
2wakatwakat52:00
 
 
M10 (6)0,9 km 10 m7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Patryk Kacprzak07Aktywne Choszczno23:00
2Paweł Miłaszewicz12553462UKS Traper Złocieniec24:00
3Maciej Baranowski08UKS Junior Suliszewo25:00
4Piotr Tomczyk08Aktywne Choszczno26:00
5Miłosz Gromadzki08UKS Junior Suliszewo27:00
6wakatwakat28:00
 
 
M12 (16)1,0 km 20 m9 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kornel Majcher06UKS Junior Suliszewo7:00
2Piotr Jaszczyk062102064UKS Dębołęka8:00
3Szymon Gilewski07UKS Junior Suliszewo9:00
4Bartosz Kotkowiak069201343KOS BnO Szczecin10:00
5Mateusz Gradek079101309UKS Traper Złocieniec11:00
6Kamil Majcher07UKS Junior Suliszewo12:00
7Marcel Możdżyński06Aktywne Choszczno13:00
8Krystian Dąbrowski07UKS Junior Suliszewo14:00
9Kacper Miszczak07Aktywne Choszczno15:00
10Jakub Studziński06UKS Junior Suliszewo16:00
11Konrad Pierzak06Aktywne Choszczno17:00
12Oskar Fiedorowicz06UKS Junior Suliszewo18:00
13Szymon Tomczyk06Aktywne Choszczno19:00
14Szymon Janukowicz07ZHP Choszczno20:00
15Maciej Mintus07UKS Junior Suliszewo21:00
16wakatwakat22:00
 
 
M14 (7)1,5 km 30 m13 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Leon Pawłowski059201348KOS BnO Szczecin0:00
2Hieronim Fiederowicz553461UKS Traper Złocieniec1:00
3Miłosz Czyński049201349KOS BnO Szczecin2:00
4Michał Studziński04UKS Junior Suliszewo3:00
5Kelwin Jankowski042035290UKS Traper Złocieniec4:00
6Piotr Kotkowiak049201342KOS BnO Szczecin5:00
7wakatwakat6:00
 
 
M16 (15)1,8 km 30 m16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Miłosz Majchrzak03Kajakarstwo Klasyczne Choszczn18:00
2Mateusz Rudawski03ZHP Choszczno19:00
3Mateusz Kuzia022007553UKS Dębołęka20:00
4Kacper Gronet03Kajakarstwo Klasyczne Choszczn21:00
5Miłosz Baczulis021394402KOS BnO Szczecin22:00
6Kacper Matyjaszczyk03Kajakarstwo Klasyczne Choszczn23:00
7Oskar Sowa032102070UKS Dębołęka24:00
8Bartosz Smyk022035291UKS Traper Złocieniec25:00
9Jakub Trojanek03Kajakarstwo Klasyczne Choszczn26:00
10Maciej Osak038650895UKS Traper Złocieniec27:00
11Jakub Kondys029201334KOS BnO Szczecin28:00
12Dawid Rurarz03Kajakarstwo Klasyczne Choszczn29:00
13Szymon Szadzewicz02682394UKS Traper Złocieniec30:00
14Jonasz Chmura02Kajakarstwo Klasyczne Choszczn31:00
15wakatwakat32:00
 
 
M18 (1)2,3 km 40 m19 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat57:00
 
 
M20/21 (13)2,6 km 50 m21 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Hubert Szałowiński897208170UKS Dębołęka0:00
2Dominik Piechota93ZHP Choszczno1:00
3Jakub Sawościanik981998923UKS Traper Złocieniec2:00
4Krzysztof Paliwoda857208171UKS Dębołęka3:00
5Dawid Gorlach85Szczecin4:00
6Mateusz Aftyka972090694UKS Dębołęka5:00
7Marek Lewandowski91Bydgoszcz6:00
8Krzysztof Wojciechowski74430946Skarmat Toruń7:00
9Marek Krzyminiewski857208179UKS Dębołęka8:00
10Hubert Świerczyński88881105KOS BnO Szczecin9:00
11Krzysztof Lewandowski857211177Chełmno10:00
12Jacek Płonka67435247Skarmat Toruń11:00
13wakatwakat12:00
 
 
M35/40 (6)2,6 km 50 m21 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Tomasz Duda82553462UKS Traper Złocieniec13:00
2Krzysztof Butryn76Aktywne Choszczno14:00
3Daniel Bałdyga8080092211 Brygada Logistyczna15:00
4Robert Petersburski749201345BBL Police16:00
5Szczepan Fiederowicz781997225UKS Traper Złocieniec17:00
6wakatwakat18:00
 
 
M45/50 (5)2,3 km 40 m19 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Andrzej Sadzikowski712090698KOS BnO Szczecin9:00
2Paweł Pomagalski727208172UKS Dębołęka10:00
3Stanisław Płytnik667205883KOS BnO Szczecin11:00
4Sławomir Krzyminiewski737208173UKS Dębołęka12:00
5wakatwakat13:00
 
 
M55/60 (7)2,1 km 35 m18 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Tomasz Koczko62431927Skarmat Toruń0:00
2Tadeusz Krawiec60Aktywne Choszczno1:00
3Jan Macul628650886UKS Traper Złocieniec2:00
4Zdzisław Dominiak54886302UKS Dębołęka3:00
5Zbigniew Klawczyński621BLOG Bydgoszcz4:00
6Wiesław Steinke587204934Skarmat Toruń5:00
7wakatwakat6:00
 
 
M65+ (2)1,8 km 30 m16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ryszard Jakielaszek498631450Bydgoszcz7:00
2wakatwakat8:00
 
 
OPEN (18)1,3 km 20 m11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Elżbieta Garbicz77das/12 BZ33:00
2Marcin Filipek83das/12 BZ34:00
3Dominik Butryn04Aktywne Choszczno35:00
4Katarzyna Ciesielska83das/12 BZ36:00
5Maciej Szelest94das/12 BZ37:00
6Kamil Zieliński74435231Skarmat Toruń38:00
7Paweł Sawka89das/12 BZ39:00
8Agnieszka Zielińska90das/12 BZ40:00
9Michał Sołtys09Aktywne Choszczno41:00
10Marcin Gadziński82das/12 BZ42:00
11Mateusz Cichydas/12 BZ43:00
12Krystian Butryn08Aktywne Choszczno44:00
13Grzegorz Szajna88das/12 BZ45:00
14Mariola Władyczakdas/12 BZ46:00
15Adrian Sołtys04Aktywne Choszczno47:00
16Krzysztof Krawczyk78das/12 BZ48:00
17wakatwakat49:00
18Robert Wrona91das/12 BZ50:00