Mistrzostwa Gminy Choszczno i Powiatu Choszczeńskiegopt. 27-04-2018 18:11
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (11)2,4 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zosia Dąbrowska11Aktywne Choszczno1:00
2Zuzanna Osak11682383UKS Traper Złocieniec4:00
3Aleksander SzymanekAktywne Choszczno7:00
4Maja Kubacka08682388UKS Traper Złocieniec10:00
5Wiktoria Lewdańska11Aktywne Choszczno13:00
6Amelka Kula09Aktywne Choszczno16:00
7Maja Baranowska10UKS Junior Suliszewo19:00
8Dagmara Lewdańska10Aktywne Choszczno22:00
9Nadia Stempniewska10682391UKS Traper Złocieniec25:00
10Julia Łopusiewicz09Aktywne Choszczno28:00
11wakatwakat31:00
 
 
K10 (8)1,7 km7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Eemilka Szczublewska08UKS Junior Suliszewo0:00
2Kornelia Duda09682392UKS Traper Złocieniec3:00
3Magdalena Majcher08UKS Junior Suliszewo6:00
4Zara Gawrońska08Aktywne Choszczno9:00
5Martyna Urwentowicz08UKS Junior Suliszewo12:00
6Dominika Welc09KOS BnO Szczecin15:00
7Nadia Góźdź08UKS Junior Suliszewo18:00
8wakatwakat21:00
 
 
K12 (17)2,3 km10 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Martyna Kuleta06Aktywne Choszczno1:00
2Daria Mikuła07KOS BnO Szczecin4:00
3Alicja Borek072035300UKS Traper Złocieniec7:00
4Zuza Szymanek07Aktywne Choszczno10:00
5Magdalena Miłaszewicz07682381UKS Traper Złocieniec13:00
6Julia Raźniewska07Aktywne Choszczno16:00
7Anna Szymulewicz07UKS Junior Suliszewo19:00
8Aniela Sowa062013791UKS Dębołęka22:00
9Maja Angerman07Aktywne Choszczno25:00
10Weronika Matyja07KOS BnO Szczecin28:00
11Roksana Duplak06Aktywne Choszczno31:00
12Iga Mikuła07KOS BnO Szczecin34:00
13Maja Iwaniec07Aktywne Choszczno37:00
14Roksana Staniewska06UKS Junior Suliszewo40:00
15Magdalena Chwalińska072102056UKS Dębołęka43:00
16Wiktoria Jeżek06Aktywne Choszczno46:00
17wakatwakat49:00
 
 
K14 (8)2,7 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Julia Paszkiewicz042013793UKS Dębołęka39:00
2Natalia Kusztelska05KOS BnO Szczecin42:00
3Sandra Warchałowska05UKS Junior Suliszewo45:00
4Paulina Szczurko05682385UKS Traper Złocieniec48:00
5Wiktoria Gurazda05UKS Junior Suliszewo51:00
6Sabatini Corda04682383UKS Traper Złocieniec54:00
7Amelia Gajda05UKS Junior Suliszewo57:00
8wakatwakat60:00
 
 
K16 (6)3,1 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Aneta Urban048650897UKS Traper Złocieniec21:00
2Magdalena Sadzikowska02KOS BnO Szczecin24:00
3Zuzanna Kmieć03682395UKS Traper Złocieniec27:00
4Weronika Prężyna032013797UKS Dębołęka30:00
5Hanna Przeszłowska031970209UKS Traper Złocieniec33:00
6wakatwakat36:00
 
 
K18 (3)3,6 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zuzanna Gradek038650896UKS Traper Złocieniec34:00
2Paulina Kozieł002035299UKS Traper Złocieniec37:00
3wakatwakat40:00
 
 
K20/21 (5)4,0 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Justyna KrzyżaniakJW1223/Koszalin43:00
2Gabryiela Trzepacz932103944UKS Dębołęka46:00
3Paulina Zientek88Szczecin49:00
4Natalia RosowskaJW1223/Koszalin52:00
5wakatwakat55:00
 
 
K35/40 (6)3,6 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bernadetta Klawińska812103945UKS Dębołęka47:00
2Monika Borek80682390UKS Traper Złocieniec50:00
3Joanna PilarskaJW1223/Koszalin53:00
4Anna Płytnik77KOS BnO Szczecin56:00
5Beata Gradek78682382UKS Traper Złocieniec59:00
6wakatwakat62:00
 
 
K45/50+ (2)3,0 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ewa Lewoń55889676UMKS Orkan Ostróda1:00
2wakatwakat4:00
 
 
KM10R (4)2,4 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Hubert Wiktorski11Aktywne Choszczno50:00
2Adam Borek122035292UKS Traper Złocieniec53:00
3Aleksander Raźniewski13Aktywne Choszczno56:00
4wakatwakat59:00
 
 
M10N (2)2,4 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Łukasz Duda11682387UKS Traper Złocieniec51:00
2wakatwakat54:00
 
 
M10 (6)1,7 km7 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Miłosz Gromadzki08UKS Junior Suliszewo24:00
2Patryk Kacprzak07Aktywne Choszczno27:00
3Paweł Miłaszewicz12553462UKS Traper Złocieniec30:00
4Piotr Tomczyk08Aktywne Choszczno33:00
5Maciej Baranowski08UKS Junior Suliszewo36:00
6wakatwakat39:00
 
 
M12 (15)2,3 km10 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jakub Studziński06UKS Junior Suliszewo2:00
2Szymon Tomczyk06Aktywne Choszczno5:00
3Kamil Majcher07UKS Junior Suliszewo8:00
4Mateusz Gradek079101309UKS Traper Złocieniec11:00
5Marcel Możdżyński06Aktywne Choszczno14:00
6Oskar Fiedorowicz06UKS Junior Suliszewo17:00
7Kacper Miszczak07Aktywne Choszczno20:00
8Maciej Mintus07UKS Junior Suliszewo23:00
9Piotr Jaszczyk062102064UKS Dębołęka26:00
10Szymon Gilewski07UKS Junior Suliszewo29:00
11Bartosz Kotkowiak06KOS BnO Szczecin32:00
12Kornel Majcher06UKS Junior Suliszewo35:00
13Konrad Pierzak06Aktywne Choszczno38:00
14Krystian Dąbrowski07UKS Junior Suliszewo41:00
15wakatwakat44:00
 
 
M14 (7)3,1 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Leon Pawłowski05KOS BnO Szczecin0:00
2Hieronim Fiederowicz553461UKS Traper Złocieniec3:00
3Miłosz Czyński04KOS BnO Szczecin6:00
4Michał Studziński04UKS Junior Suliszewo9:00
5Piotr Kotkowiak04KOS BnO Szczecin12:00
6Kelwin Jankowski042035290UKS Traper Złocieniec15:00
7wakatwakat18:00
 
 
M16 (8)3,6 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bartosz Smyk022035291UKS Traper Złocieniec23:00
2Mateusz Kuzia022007553UKS Dębołęka26:00
3Maciej Osak038650895UKS Traper Złocieniec29:00
4Jakub Kondys02KOS BnO Szczecin32:00
5Oskar Sowa032102070UKS Dębołęka35:00
6Szymon Szadzewicz02682394UKS Traper Złocieniec38:00
7Miłosz Baczulis02KOS BnO Szczecin41:00
8wakatwakat44:00
 
 
M18 (1)4,0 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat61:00
 
 
M20/21 (14)4,8 km17 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Krzysztof Wojciechowski74430946Skarmat Toruń13:00
2Wojciech UstianowskiJW1223/Koszalin16:00
3Krzysztof Paliwoda857208171UKS Dębołęka19:00
4Krzysztof Lewandowski857211177Chełmno22:00
5Mateusz Aftyka972090694UKS Dębołęka25:00
6Mariusz ŁukawskiJW1223/Koszalin28:00
7Hubert Szałowiński897208170UKS Dębołęka31:00
8Jacek Płonka67435247Skarmat Toruń34:00
9Jakub Sawościanik981998923UKS Traper Złocieniec37:00
10Dawid Gorlach85Szczecin40:00
11Krzysztof MadejskiJW1223/Koszalin43:00
12Marek Lewandowski91Bydgoszcz46:00
13Marek Krzyminiewski857208179UKS Dębołęka49:00
14wakatwakat52:00
 
 
M35/40 (12)4,7 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Szczepan Fiederowicz781997225UKS Traper Złocieniec0:00
2Mirosław GóreckiJW1223/Koszalin3:00
3Tomasz Duda82553462UKS Traper Złocieniec6:00
4Bartłomiej Małecki79KS Modrzew Skwierzyna9:00
5Stanisław Łydka82Szczecin12:00
6Sebastian RybaczekJW1223/Koszalin15:00
7Robert Petersburski749201345BBL Police18:00
8Daniel Bałdyga801 Brygada Logistyczna21:00
9Krzysztof MusiałJW1223/Koszalin24:00
10Krzysztof Butryn76Aktywne Choszczno27:00
11Cezary FamulskiJW1223/Koszalin30:00
12wakatwakat33:00
 
 
M45/50 (8)4,0 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Stanisław Płytnik66KOS BnO Szczecin42:00
2Tadeusz Szulc68ODN Bydgoszcz45:00
3Wiesław JaroszJW1223/Koszalin48:00
4Andrzej Sadzikowski71KOS BnO Szczecin51:00
5Sławomir Krzyminiewski737208173UKS Dębołęka54:00
6Adam CyganJW1223/Koszalin57:00
7Paweł Pomagalski727208172UKS Dębołęka60:00
8wakatwakat63:00
 
 
M55/60 (7)3,6 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zbigniew Klawczyński621BLOG Bydgoszcz2:00
2Tomasz Koczko62431927Skarmat Toruń5:00
3Jan Macul628650886UKS Traper Złocieniec8:00
4Tadeusz Krawiec602108825Aktywne Choszczno11:00
5Zdzisław Dominiak54886302UKS Dębołęka14:00
6Wiesław Steinke587204934Skarmat Toruń17:00
7wakatwakat20:00
 
 
M65+ (2)3,0 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Ryszard Jakielaszek498631450Bydgoszcz7:00
2wakatwakat10:00
 
 
OPEN (19)3,1 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Grzegorz Szajna88das/12 BZ2:00
2Paweł Sawka89das/12 BZ5:00
3Dominik Butryn04Aktywne Choszczno8:00
4Maciej Szelest94das/12 BZ11:00
5Agnieszka Zielińska90das/12 BZ14:00
6Michał Sołtys09Aktywne Choszczno17:00
7Mariola Władyczakdas/12 BZ20:00
8Elżbieta Garbicz77das/12 BZ23:00
9Krystian Butryn08Aktywne Choszczno26:00
10Krzysztof Krawczyk78das/12 BZ29:00
11Marcin Gadziński82das/12 BZ32:00
12Kamil Zieliński74435231Skarmat Toruń35:00
13Mateusz Cichydas/12 BZ38:00
14Adrian Sołtys04Aktywne Choszczno41:00
15Robert Wrona91das/12 BZ44:00
16Katarzyna Ciesielska83das/12 BZ47:00
17Mirosław Dzidek81Fundacja Czadzik50:00
18Marcin Filipek83das/12 BZ53:00
19wakatwakat56:00