Mistrzostwa Gminy Choszczno i Powiatu Choszczeńskiegosob. 28-04-2018 20:03
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (7)1,3 km 10 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Maja KubackaUKS Traper Złocieniec14:500:00
2Nadia StempniewskaUKS Traper Złocieniec16:52+2:02
3Wiktoria LewdańskaAktywne Choszczno19:09+4:19
4Dagmara LewdańskaAktywne Choszczno21:11+6:21
5Maja BaranowskaUKS Junior Suliszewo23:02+8:12
6Zuzanna OsakUKS Traper Złocieniec42:35+27:45
7Nikola NowakZHP Choszczno67:20+52:30
 
 
 
K10 (7)0,9 km 10 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kornelia DudaUKS Traper Złocieniec10:590:00
2Dominika WelcKOS BnO Szczecin11:10+0:11
3Zara GawrońskaAktywne Choszczno11:33+0:34
4Eemilka SzczublewskaUKS Junior Suliszewo15:36+4:37
5Magdalena MajcherUKS Junior Suliszewo18:01+7:02
6Nadia GóźdźUKS Junior Suliszewo21:12+10:13
7Maja ZajtanowskaUKS Junior Suliszewo43:22+32:23
 
 
 
K12 (15)1,0 km 20 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Iga MikułaKOS BnO Szczecin10:000:00
2Alicja BorekUKS Traper Złocieniec10:10+0:10
3Weronika MatyjaKOS BnO Szczecin10:59+0:59
4Daria MikułaKOS BnO Szczecin12:13+2:13
5Roksana DuplakAktywne Choszczno12:20+2:20
6Magdalena MiłaszewiczUKS Traper Złocieniec12:57+2:57
7Anna SzymulewiczUKS Junior Suliszewo14:26+4:26
8Martyna KuletaAktywne Choszczno16:20+6:20
9Julia RaźniewskaAktywne Choszczno17:35+7:35
10Maja IwaniecAktywne Choszczno18:41+8:41
11Maja AngermanAktywne Choszczno20:43+10:43
12Zuza SzymanekAktywne Choszczno21:39+11:39
13Aniela SowaUKS Dębołęka24:26+14:26
14Magdalena ChwalińskaUKS Dębołęka28:27+18:27
15Jagoda SzerszenowiczZHP Choszczno36:15+26:15
 
 
 
K14 (9)1,3 km 20 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Natalia KusztelskaKOS BnO Szczecin11:500:00
2Paulina SzczurkoUKS Traper Złocieniec18:57+7:07
3Julia PaszkiewiczUKS Dębołęka20:49+8:59
4Sabatini CordaUKS Traper Złocieniec20:58+9:08
5Nadia MalinowskaZHP Choszczno24:19+12:29
6Julia BobrowskaZHP Choszczno33:13+21:23
7Sandra WarchałowskaUKS Junior Suliszewo37:22+25:32
8Joanna LasekKajakarstwo Klasyczne Choszczn41:22+29:32
9Zuzanna GrzelakKajakarstwo Klasyczne Choszczn43:24+31:34
 
 
 
K16 (4)1,5 km 30 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Hanna PrzeszłowskaUKS Traper Złocieniec12:390:00
2Magdalena SadzikowskaKOS BnO Szczecin16:27+3:48
3Zuzanna KmiećUKS Traper Złocieniec17:43+5:04
 
Aneta UrbanUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
K18 (2)1,8 km 30 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zuzanna GradekUKS Traper Złocieniec14:470:00
2Paulina KoziełUKS Traper Złocieniec23:06+8:19
 
 
 
K20/21 (2)2,3 km 40 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Karolina JahnzBWD Stargard18:420:00
 
Dorota BiałachZHP Choszcznonkl
 
 
 
K35/40 (5)1,5 km 30 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Monika BorekUKS Traper Złocieniec13:310:00
2Beata GradekUKS Traper Złocieniec16:01+2:30
3Anna PłytnikKOS BnO Szczecin18:28+4:57
4Magdalena BaczulisKOS BnO Szczecin20:19+6:48
5Bernadetta KlawińskaUKS Dębołęka35:29+21:58
 
 
 
KM10R (3)1,3 km 10 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Adam BorekUKS Traper Złocieniec9:350:00
2Łukasz DehmelAktywne Choszczno10:00+0:25
3Hubert WiktorskiAktywne Choszczno13:16+3:41
 
 
 
M10N (2)1,3 km 10 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Szymon SzyszkowskiAktywne Choszczno11:550:00
2Łukasz DudaUKS Traper Złocieniec15:33+3:38
 
 
 
M10 (6)0,9 km 10 m7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Paweł MiłaszewiczUKS Traper Złocieniec10:500:00
2Jakub GilewskiUKS Junior Suliszewo24:37+13:47
3Piotr TomczykAktywne Choszczno24:59+14:09
4Jakub SzyszkowskiAktywne Choszczno31:58+21:08
5Patryk KacprzakAktywne Choszczno34:04+23:14
6Maciej BaranowskiUKS Junior Suliszewo38:27+27:37
 
 
 
M12 (13)1,0 km 20 m9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mateusz GradekUKS Traper Złocieniec10:180:00
2Bartosz KotkowiakKOS BnO Szczecin11:15+0:57
3Konrad PierzakAktywne Choszczno13:06+2:48
4Piotr JaszczykUKS Dębołęka13:24+3:06
5Marcel MożdżyńskiAktywne Choszczno14:02+3:44
6Kacper MiszczakAktywne Choszczno15:09+4:51
7Krystian DąbrowskiUKS Junior Suliszewo17:56+7:38
8Szymon TomczykAktywne Choszczno29:06+18:48
 
Adrian KokwaUKS Junior Suliszewonkl
Kornel MajcherUKS Junior Suliszewonkl
Jakub StudzińskiUKS Junior Suliszewonkl
Szymon GilewskiUKS Junior Suliszewonkl
Szymon JanukowiczZHP Choszcznonkl
 
 
 
M14 (5)1,5 km 30 m13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Miłosz CzyńskiKOS BnO Szczecin11:110:00
2Piotr KotkowiakKOS BnO Szczecin13:32+2:21
3Hieronim FiederowiczUKS Traper Złocieniec23:27+12:16
4Kelwin JankowskiUKS Traper Złocieniec77:42+66:31
 
Leon PawłowskiKOS BnO Szczecinnkl
 
 
 
M16 (11)1,8 km 30 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Bartosz SmykUKS Traper Złocieniec15:320:00
2Oskar SowaUKS Dębołęka15:56+0:24
3Mateusz KuziaUKS Dębołęka16:15+0:43
4Jakub KondysKOS BnO Szczecin18:15+2:43
5Maciej OsakUKS Traper Złocieniec19:12+3:40
5Mateusz RudawskiZHP Choszczno19:12+3:40
7Miłosz MajchrzakKajakarstwo Klasyczne Choszczn20:11+4:39
8Jakub TrojanekKajakarstwo Klasyczne Choszczn20:22+4:50
9Szymon SzadzewiczUKS Traper Złocieniec30:42+15:10
 
Jonasz ChmuraKajakarstwo Klasyczne Choszcznnkl
Dawid RurarzKajakarstwo Klasyczne Choszcznnkl
 
 
 
M20/21 (9)2,6 km 50 m21 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krzysztof LewandowskiChełmno14:390:00
2Marek LewandowskiBydgoszcz15:07+0:28
3Jakub SawościanikUKS Traper Złocieniec18:17+3:38
4Krzysztof WojciechowskiSkarmat Toruń18:19+3:40
5Hubert ŚwierczyńskiKOS BnO Szczecin21:18+6:39
6Mateusz AftykaUKS Dębołęka24:26+9:47
7Dominik PiechotaZHP Choszczno25:58+11:19
 
Marek KrzyminiewskiUKS Dębołękankl
Krzysztof PaliwodaUKS Dębołękankl
 
 
 
M35/40 (4)2,6 km 50 m21 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Szczepan FiederowiczUKS Traper Złocieniec15:460:00
2Daniel Bałdyga1 Brygada Logistyczna16:14+0:28
3Tomasz DudaUKS Traper Złocieniec21:30+5:44
 
Robert PetersburskiBBL Policenkl
 
 
 
M45/50 (5)2,3 km 40 m19 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tomasz StryjakBydgoszcz19:520:00
2Andrzej SadzikowskiKOS BnO Szczecin21:04+1:12
3Paweł PomagalskiUKS Dębołęka38:06+18:14
 
Sławomir KrzyminiewskiUKS Dębołękankl
Stanisław PłytnikKOS BnO Szczecinnkl
 
 
 
M55/60 (5)2,1 km 35 m18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zbigniew Klawczyński1BLOG Bydgoszcz17:560:00
2Tomasz KoczkoSkarmat Toruń19:14+1:18
3Tadeusz KrawiecAktywne Choszczno21:50+3:54
4Jan MaculUKS Traper Złocieniec24:48+6:52
5Zdzisław DominiakUKS Dębołęka29:05+11:09
 
 
 
M65+ (1)1,8 km 30 m16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Ryszard JakielaszekBydgoszcz20:240:00
 
 
 
OPEN (14)1,3 km 20 m11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Marcin Filipekdas/12 BZ13:100:00
2Lena MożdżyńskaAktywne Choszczno13:21+0:11
3Paweł Sawkadas/12 BZ14:00+0:50
4Krzysztof Krawczykdas/12 BZ16:15+3:05
5Robert Wronadas/12 BZ17:05+3:55
6Oliwia BziezińskaAktywne Choszczno18:01+4:51
7Maciej Szelestdas/12 BZ18:04+4:54
8Mariola Władyczakdas/12 BZ18:34+5:24
9Katarzyna Ciesielskadas/12 BZ19:06+5:56
10Mateusz Cichydas/12 BZ21:28+8:18
11Elżbieta Garbiczdas/12 BZ22:10+9:00
12Adrian SołtysAktywne Choszczno23:15+10:05
13Agnieszka Zielińskadas/12 BZ24:31+11:21
14Michał SołtysAktywne Choszczno29:19+16:09