Mistrzostwa Gminy Choszczno i Powiatu Choszczeńskiegosob. 28-04-2018 20:06
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (7)1,3 km 10 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(44)3(56)4(32)5(31)6(57)7(100)Meta
 
164Maja Kubacka14:501:193:005:029:0110:3513:5314:3814:50
UKS Traper Złocieniec1:191:412:023:591:343:180:450:12
265Nadia Stempniewska16:521:239:5411:0112:5614:4016:1416:4416:52
UKS Traper Złocieniec1:238:311:071:551:441:340:300:08
314Wiktoria Lewdańska19:092:564:406:078:169:38-----13:5814:0911:52
Aktywne Choszczno2:561:441:272:091:224:200:11*52
415Dagmara Lewdańska21:114:546:388:0110:1511:37-----15:5616:1113:49
Aktywne Choszczno4:541:441:232:141:224:190:15*52
5121Maja Baranowska23:022:40----------8:4110:1711:4412:4913:023:385:13
UKS Junior Suliszewo2:406:011:361:271:050:13*42*37
666Zuzanna Osak42:352:16-------------------------17:2417:35
UKS Traper Złocieniec2:1615:080:11
7164Nikola Nowak67:201:262:1817:5144:09-----59:2161:4662:2041:0561:50
ZHP Choszczno1:260:5215:3326:1815:122:250:34*31*100
 
 
 
K10 (7)0,9 km 10 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(44)3(56)4(32)5(31)6(57)7(100)Meta
 
169Kornelia Duda10:592:123:114:576:468:3810:1210:5110:5910:51
UKS Traper Złocieniec2:120:591:461:491:521:340:390:08*100
2118Dominika Welc11:101:292:294:136:538:1210:2411:0111:10
KOS BnO Szczecin1:291:001:442:401:192:120:370:09
316Zara Gawrońska11:331:322:224:066:018:0910:3711:1811:332:113:163:428:419:09
Aktywne Choszczno1:320:501:441:552:082:280:410:15*42*43*37*49*55
10:0711:20
*46*100
4124Eemilka Szczublewska15:361:312:204:426:569:4714:4615:2415:36
UKS Junior Suliszewo1:310:492:222:142:514:590:380:12
5123Magdalena Majcher18:011:452:467:209:5811:5617:1517:4918:01
UKS Junior Suliszewo1:451:014:342:381:585:190:340:12
6125Nadia Góźdź21:121:533:039:3012:4614:0720:0121:0321:1216:13
UKS Junior Suliszewo1:531:106:273:161:215:541:020:09*51
7122Maja Zajtanowska43:223:0816:3019:07-----25:29-----32:5633:22
UKS Junior Suliszewo3:0813:222:376:227:270:26
 
 
 
K12 (15)1,0 km 20 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(44)3(56)4(32)5(52)6(31)7(47)8(50)9(100)Meta
 
1113Iga Mikuła10:002:122:523:595:366:477:438:459:119:5210:00
KOS BnO Szczecin2:120:401:071:371:110:561:020:260:410:08
270Alicja Borek10:101:201:583:595:216:187:368:368:5810:0110:103:09
UKS Traper Złocieniec1:200:382:011:220:571:181:000:221:030:09*38
3104Weronika Matyja10:591:252:103:565:537:028:249:3010:0410:5010:59
KOS BnO Szczecin1:250:451:461:571:091:221:060:340:460:09
4112Daria Mikuła12:131:253:555:557:288:269:3110:4411:1212:0312:13
KOS BnO Szczecin1:252:302:001:330:581:051:130:280:510:10
522Roksana Duplak12:201:182:154:176:228:019:3510:5911:2912:1112:20
Aktywne Choszczno1:180:572:022:051:391:341:240:300:420:09
671Magdalena Miłaszewicz12:571:422:375:117:079:1010:1711:2812:0312:4912:57
UKS Traper Złocieniec1:420:552:341:562:031:071:110:350:460:08
7131Anna Szymulewicz14:262:093:024:417:119:0210:5412:4313:1914:1414:26
UKS Junior Suliszewo2:090:531:392:301:511:521:490:360:550:12
823Martyna Kuleta16:201:573:005:257:3910:4612:2014:3015:1216:1116:20
Aktywne Choszczno1:571:032:252:143:071:342:100:420:590:09
921Julia Raźniewska17:351:111:553:168:3110:4012:1214:1016:3617:2517:35
Aktywne Choszczno1:110:441:215:152:091:321:582:260:490:10
1020Maja Iwaniec18:413:535:057:169:4112:5214:2816:5617:3118:3318:41
Aktywne Choszczno3:531:122:112:253:111:362:280:351:020:08
116Maja Angerman20:435:597:039:2111:4414:5016:2218:4319:2920:3420:43
Aktywne Choszczno5:591:042:182:233:061:322:210:461:050:09
129Zuza Szymanek21:392:085:547:1812:3314:4616:2018:0820:3521:2821:39
Aktywne Choszczno2:083:461:245:152:131:341:482:270:530:11
1348Aniela Sowa24:261:392:243:555:527:538:5622:4223:1624:1724:2624:19
UKS Dębołęka1:390:451:311:572:011:0313:460:341:010:09*100
1447Magdalena Chwalińska28:271:342:307:5710:0512:0213:3226:4327:1828:1928:27
UKS Dębołęka1:340:565:272:081:571:3013:110:351:010:08
15167Jagoda Szerszenowicz36:151:272:153:296:0916:4118:5534:0834:3235:4136:15
ZHP Choszczno1:270:481:142:4010:322:1415:130:241:090:34
 
 
 
K14 (9)1,3 km 20 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(37)4(44)5(42)6(32)7(53)8(55)9(58)10(54)11(100)Meta
 
1115Natalia Kusztelska11:501:021:552:333:123:255:267:378:4210:0510:5511:4211:50
KOS BnO Szczecin1:020:530:380:390:132:012:111:051:230:500:470:08
274Paulina Szczurko18:576:097:047:5510:1810:3612:4114:4615:2416:5618:0118:5018:57
UKS Traper Złocieniec6:090:550:512:230:182:052:050:381:321:050:490:07
349Julia Paszkiewicz20:491:252:373:446:246:4410:4013:2514:3817:1619:1320:4120:49
UKS Dębołęka1:251:121:072:400:203:562:451:132:381:571:280:08
473Sabatini Corda20:581:099:069:5812:2412:3814:4416:4917:2318:5419:5920:5120:581:46
UKS Traper Złocieniec1:097:570:522:260:142:062:050:341:311:050:520:07*44
2:51
*40
5161Nadia Malinowska24:191:022:063:134:505:079:2711:3212:1120:4622:5023:5424:19
ZHP Choszczno1:021:041:071:370:174:202:050:398:352:041:040:25
6162Julia Bobrowska33:131:543:134:486:417:0913:0417:1321:3624:0631:2832:5933:13
ZHP Choszczno1:541:191:351:530:285:554:094:232:307:221:310:14
7133Sandra Warchałowska37:222:014:276:237:568:0717:1620:5326:3535:0336:0137:1237:22
UKS Junior Suliszewo2:012:261:561:330:119:093:375:428:280:581:110:10
8148Joanna Lasek41:228:279:2910:2111:5812:0921:1724:5930:3739:0140:1041:1041:2211:31
Kajakarstwo Klasyczne Choszczn8:271:020:521:370:119:083:425:388:241:091:000:12*42
32:15
*51
9147Zuzanna Grzelak43:242:117:1313:1314:3014:4727:2631:0632:4041:0641:5943:1143:2434:16
Kajakarstwo Klasyczne Choszczn2:115:026:001:170:1712:393:401:348:260:531:120:13*51
 
 
 
K16 (4)1,5 km 30 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(35)4(36)5(44)6(42)7(32)8(53)9(55)10(46)11(47)12(50)13(100)Meta
 
179Hanna Przeszłowska12:391:062:023:133:445:225:327:419:269:5610:3211:1311:3812:3112:39
UKS Traper Złocieniec1:060:561:110:311:380:102:091:450:300:360:410:250:530:08
2107Magdalena Sadzikowska16:271:302:334:144:436:356:509:4612:2212:5813:4115:1715:3816:1916:27
KOS BnO Szczecin1:301:031:410:291:520:152:562:360:360:431:360:210:410:08
377Zuzanna Kmieć17:431:162:183:564:266:507:0610:5313:2614:0214:4416:2116:4517:3017:43
UKS Traper Złocieniec1:161:021:380:302:240:163:472:330:360:421:370:240:450:13
 
78Aneta Urbannkl0:591:483:163:425:315:43-----8:048:329:149:5110:1311:0411:11
UKS Traper Złocieniec0:590:491:280:261:490:122:210:280:420:370:220:510:07
 
 
 
K18 (2)1,8 km 30 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(33)3(38)4(37)5(36)6(35)7(34)8(40)9(42)10(41)11(32)12(31)13(53)14(58)
15(54)16(100)Meta
 
181Zuzanna Gradek14:471:081:582:493:254:214:545:547:107:398:4110:0610:4711:4813:08
UKS Traper Złocieniec1:080:500:510:360:560:331:001:160:291:021:250:411:011:20
13:5114:3914:47
0:430:480:08
284Paulina Kozieł23:061:363:294:345:266:557:519:0812:2613:0214:2416:3217:3518:4520:54
UKS Traper Złocieniec1:361:531:050:521:290:561:173:180:361:222:081:031:102:09
21:5822:5823:06
1:041:000:08
 
 
 
K20/21 (2)2,3 km 40 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(51)3(47)4(46)5(45)6(39)7(44)8(43)9(40)10(42)11(41)12(38)13(37)14(34)
15(33)16(32)17(31)18(50)19(100)Meta
 
1Karolina Jahnz18:421:352:404:164:576:267:318:058:589:4510:1411:1711:4512:3413:25
BWD Stargard1:351:051:360:411:291:050:340:530:470:291:030:280:490:51
14:3215:4216:2817:4318:3418:42
1:071:100:461:150:510:08
 
169Dorota Białachnkl3:324:496:3013:5021:4123:0624:2325:0830:1631:1633:0233:5235:1042:30
ZHP Choszczno3:321:171:417:207:511:251:170:455:081:001:460:501:187:20
44:3446:2847:07-----51:40
2:041:540:394:33
 
 
 
K35/40 (5)1,5 km 30 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(35)4(36)5(44)6(42)7(32)8(53)9(55)10(46)11(47)12(50)13(100)Meta
 
186Monika Borek13:311:122:223:574:235:445:568:079:3910:2110:5711:5112:4013:2313:31
UKS Traper Złocieniec1:121:101:350:261:210:122:111:320:420:360:540:490:430:08
285Beata Gradek16:011:212:254:274:587:277:4210:1011:5512:3613:1814:1214:4815:4916:01
UKS Traper Złocieniec1:211:042:020:312:290:152:281:450:410:420:540:361:010:12
3110Anna Płytnik18:281:212:387:287:5610:0110:1512:4314:4915:3216:1317:0217:3218:1918:28
KOS BnO Szczecin1:211:174:500:282:050:142:282:060:430:410:490:300:470:09
4120Magdalena Baczulis20:191:192:465:446:108:018:3513:5715:5316:4218:1019:0019:2820:1020:19
KOS BnO Szczecin1:191:272:580:261:510:345:221:560:491:280:500:280:420:09
562Bernadetta Klawińska35:292:013:315:486:359:4310:0414:0716:0016:3928:1128:5134:3835:1935:29
UKS Dębołęka2:011:302:170:473:080:214:031:530:3911:320:405:470:410:10
 
 
 
KM10R (3)1,3 km 10 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(44)3(56)4(32)5(31)6(57)7(100)Meta
 
163Adam Borek9:351:232:063:335:217:308:529:249:356:41
UKS Traper Złocieniec1:230:431:271:482:091:220:320:11*55
2Łukasz Dehmel10:001:382:253:536:027:279:049:4710:00
Aktywne Choszczno1:380:471:282:091:251:370:430:13
32Hubert Wiktorski13:162:373:326:058:3910:1912:1013:0113:16
Aktywne Choszczno2:370:552:332:341:401:510:510:15
 
 
 
M10N (2)1,3 km 10 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(44)3(56)4(32)5(31)6(57)7(100)Meta
 
1Szymon Szyszkowski11:551:342:234:086:038:4310:4011:3311:552:093:143:448:219:07
Aktywne Choszczno1:340:491:451:552:401:570:530:22*42*43*37*49*55
10:0911:38
*46*100
267Łukasz Duda15:331:302:234:456:589:5814:4915:2315:3312:16
UKS Traper Złocieniec1:300:532:222:133:004:510:340:10*51
 
 
 
M10 (6)0,9 km 10 m7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(44)3(56)4(32)5(31)6(57)7(100)Meta
 
168Paweł Miłaszewicz10:501:312:225:207:328:3210:0710:4010:50
UKS Traper Złocieniec1:310:512:582:121:001:350:330:10
2140Jakub Gilewski24:371:592:5012:0519:3521:1022:4723:3924:37
UKS Junior Suliszewo1:590:519:157:301:351:370:520:58
37Piotr Tomczyk24:592:523:4313:0220:3222:1423:5224:4424:59
Aktywne Choszczno2:520:519:197:301:421:380:520:15
4Jakub Szyszkowski31:582:383:47---------------15:5116:3916:585:086:2112:27
Aktywne Choszczno2:381:0912:040:480:19*38*41*52
518Patryk Kacprzak34:041:142:04-----16:00-----22:2823:4924:044:269:2811:40
Aktywne Choszczno1:140:5013:566:281:210:15*38*48*31
6126Maciej Baranowski38:275:476:4214:5527:2129:1337:1538:1238:278:12
UKS Junior Suliszewo5:470:558:1312:261:528:020:570:15*38
 
 
 
M12 (13)1,0 km 20 m9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(44)3(56)4(32)5(52)6(31)7(47)8(50)9(100)Meta
 
172Mateusz Gradek10:181:292:154:045:446:477:388:509:1810:1010:18
UKS Traper Złocieniec1:290:461:491:401:030:511:120:280:520:08
2106Bartosz Kotkowiak11:152:243:164:596:427:528:359:5710:2311:0511:15
KOS BnO Szczecin2:240:521:431:431:100:431:220:260:420:10
3153Konrad Pierzak13:061:233:174:576:317:308:5910:3412:2412:5713:06
Aktywne Choszczno1:231:541:401:340:591:291:351:500:330:09
451Piotr Jaszczyk13:242:453:376:098:179:4010:4012:0912:3313:1613:24
UKS Dębołęka2:450:522:322:081:231:001:290:240:430:08
5152Marcel Możdżyński14:021:362:194:227:519:5511:2912:4213:0713:5314:02
Aktywne Choszczno1:360:432:033:292:041:341:130:250:460:09
611Kacper Miszczak15:091:472:505:467:559:4011:1213:1114:0314:5615:09
Aktywne Choszczno1:471:032:562:091:451:321:590:520:530:13
7127Krystian Dąbrowski17:563:053:556:328:5110:3912:0914:0014:4517:4517:56
UKS Junior Suliszewo3:050:502:372:191:481:301:510:453:000:11
88Szymon Tomczyk29:062:383:3816:4319:5422:2223:4325:0727:5028:5629:06
Aktywne Choszczno2:381:0013:053:112:281:211:242:431:060:10
 
129Adrian Kokwankl2:41----------6:538:179:5711:0911:3312:2012:293:154:389:29
UKS Junior Suliszewo2:414:121:241:401:120:240:470:09*42*38*49
130Kornel Majchernkl7:38----------11:5513:1314:5216:0616:2817:1717:280:212:163:17
UKS Junior Suliszewo7:384:171:181:391:140:220:490:11*45*50*47
8:118:119:3214:31
*42*42*38*49
138Jakub Studzińskinkl718:2825:38-----36:19----------55:4256:1067:1667:40719:2814:2322:54
UKS Junior Suliszewo718:2810:4119:230:2811:060:24*38*35*36
25:5442:3845:4652:26
*42*53*55*46
128Szymon Gilewskinkl1:442:365:107:218:439:42-----11:4112:26
UKS Junior Suliszewo1:440:522:342:111:220:591:590:45
166Szymon Janukowicznkl3:2839:33-----------------------------------43:0010:4117:5919:36
ZHP Choszczno3:2836:053:27*56*32*52
19:3621:2732:3434:45
*52*31*50*100
 
 
 
M14 (5)1,5 km 30 m13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(35)4(36)5(44)6(42)7(32)8(53)9(55)10(46)11(47)12(50)13(100)Meta
 
1116Miłosz Czyński11:110:541:333:203:424:565:056:328:088:339:3410:1010:2811:0311:11
KOS BnO Szczecin0:540:391:470:221:140:091:271:360:251:010:360:180:350:08
2105Piotr Kotkowiak13:321:122:063:384:046:036:148:5910:3611:1011:4712:2512:4713:2513:32
KOS BnO Szczecin1:120:541:320:261:590:112:451:370:340:370:380:220:380:07
3154Hieronim Fiederowicz23:271:282:577:578:3111:4412:0815:3918:5019:4520:5621:5722:3223:2023:27
UKS Traper Złocieniec1:281:295:000:343:130:243:313:110:551:111:010:350:480:07
475Kelwin Jankowski77:4212:3713:5928:0528:4031:1358:2861:1164:2565:0065:4466:3675:5076:4877:42
UKS Traper Złocieniec12:371:2214:060:352:3327:152:433:140:350:440:529:140:580:54
1235:541239:031244:391271:341273:11
*43*71*40*91*100
 
111Leon Pawłowskinkl1:001:453:253:475:045:147:008:228:51-----10:0510:2511:0811:15
KOS BnO Szczecin1:000:451:400:221:170:101:461:220:291:140:200:430:07
 
 
 
M16 (11)1,8 km 30 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(33)3(38)4(37)5(36)6(35)7(34)8(40)9(42)10(41)11(32)12(31)13(53)14(58)
15(54)16(100)Meta
 
183Bartosz Smyk15:322:082:444:044:385:326:016:448:058:369:3311:0311:4412:3113:57
UKS Traper Złocieniec2:080:361:200:340:540:290:431:210:310:571:300:410:471:26
14:3915:2415:32
0:420:450:08
252Oskar Sowa15:561:352:292:546:096:477:127:508:529:2310:1711:3812:2713:0014:26
UKS Dębołęka1:350:540:253:150:380:250:381:020:310:541:210:490:331:26
15:1015:5115:56
0:440:410:05
353Mateusz Kuzia16:151:192:172:443:204:334:585:456:567:358:4610:1611:0511:4414:13
UKS Dębołęka1:190:580:270:361:130:250:471:110:391:111:300:490:392:29
15:2216:0716:15
1:090:450:08
4117Jakub Kondys18:152:256:527:378:108:579:1510:1911:2311:5112:4313:5614:3115:3416:51
KOS BnO Szczecin2:254:270:450:330:470:181:041:040:280:521:130:351:031:17
17:2918:0818:15
0:380:390:07
576Maciej Osak19:121:162:203:294:165:145:457:229:049:4110:5212:4513:4514:5717:11
UKS Traper Złocieniec1:161:041:090:470:580:311:371:420:371:111:531:001:122:14
18:0419:0319:12
0:530:590:09
5163Mateusz Rudawski19:122:183:233:494:315:516:307:188:589:4911:0813:1614:1415:1117:00
ZHP Choszczno2:181:050:260:421:200:390:481:400:511:192:080:580:571:49
18:1019:0319:12
1:100:530:09
7141Miłosz Majchrzak20:112:534:285:025:407:037:258:3110:0610:5412:0414:0115:0916:1818:24
Kajakarstwo Klasyczne Choszczn2:531:350:340:381:230:221:061:350:481:101:571:081:092:06
19:0820:0120:11
0:440:530:10
8143Jakub Trojanek20:221:232:443:534:315:326:419:0810:3811:1912:4514:1915:4716:4718:35
Kajakarstwo Klasyczne Choszczn1:231:211:090:381:011:092:271:300:411:261:341:281:001:48
19:2520:1420:22
0:500:490:08
982Szymon Szadzewicz30:421:1810:3211:2212:1913:5014:2916:4419:0819:2921:2023:1524:1224:5827:58
UKS Traper Złocieniec1:189:140:500:571:310:392:152:240:211:511:550:570:463:00
29:1830:3330:42
1:201:150:09
 
145Jonasz Chmurankl1:332:252:523:256:54-----8:039:239:5511:0412:2113:0413:4415:11
Kajakarstwo Klasyczne Choszczn1:330:520:270:333:291:091:200:321:091:170:430:401:27
15:5316:3916:488:28
0:420:460:09*56
142Dawid Rurarznkl22:22------------------------------------------------------------24:52
Kajakarstwo Klasyczne Choszczn22:222:30
26:2527:1627:291:094:094:345:169:0210:0710:5211:4015:5118:06
1:330:510:13*53*56*38*37*36*34*56*43*42*41
19:4720:54
*32*31
 
 
 
M20/21 (9)2,6 km 50 m21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(41)10(42)11(40)12(43)13(44)14(39)
15(45)16(46)17(47)18(48)19(49)20(50)21(100)Meta
 
129Krzysztof Lewandowski14:390:591:362:443:204:164:375:225:546:207:237:518:078:288:58
Chełmno0:590:371:080:360:560:210:450:320:261:030:280:160:210:30
9:3710:3611:2012:1312:5913:5914:3214:39
0:390:590:440:530:461:000:330:07
227Marek Lewandowski15:071:021:352:343:264:064:275:195:486:167:257:528:088:419:12
Bydgoszcz1:020:330:590:520:400:210:520:290:281:090:270:160:330:31
10:0010:5811:3212:2713:2014:2814:5915:07
0:480:580:340:550:531:080:310:08
390Jakub Sawościanik18:171:582:383:445:155:596:247:248:068:389:4810:1610:3411:0411:31
UKS Traper Złocieniec1:580:401:061:310:440:251:000:420:321:100:280:180:300:27
12:1713:2714:0715:1216:0617:3218:1018:17
0:461:100:401:050:541:260:380:07
444Krzysztof Wojciechowski18:191:072:043:254:174:475:166:246:567:198:238:5310:0010:4911:29
Skarmat Toruń1:070:571:210:520:300:291:080:320:231:040:301:070:490:40
12:0513:4514:3615:3416:1717:3318:0618:19
0:361:400:510:580:431:160:330:13
5119Hubert Świerczyński21:181:262:193:425:095:556:237:438:359:1110:5011:3612:0112:2913:11
KOS BnO Szczecin1:260:531:231:270:460:281:200:520:361:390:460:250:280:42
14:0415:2716:0917:2018:2120:2321:0921:18
0:531:230:421:111:012:020:460:09
654Mateusz Aftyka24:261:162:044:034:475:255:499:239:5810:2911:3412:0716:2416:5417:26
UKS Dębołęka1:160:481:590:440:380:243:340:350:311:050:334:170:300:32
18:0719:3820:2021:2122:1423:3624:1724:267:15
0:411:310:421:010:531:220:410:09*40
7168Dominik Piechota25:583:043:474:517:108:068:3510:3411:2512:0013:4114:1914:4215:3416:24
ZHP Choszczno3:040:431:042:190:560:291:590:510:351:410:380:230:520:50
17:5119:3820:2121:4522:4424:4525:3525:58
1:271:470:431:240:592:010:500:23
 
56Marek Krzyminiewskinkl2:213:354:536:016:437:168:279:129:4713:5614:4515:0015:34-----
UKS Dębołęka2:211:141:181:080:420:331:110:450:354:090:490:150:34
17:1018:3119:1620:2121:1522:3123:1223:20
1:361:210:451:050:541:160:410:08
58Krzysztof Paliwodankl1:292:123:224:295:466:10-----10:4011:1112:5913:4214:0214:4615:44
UKS Dębołęka1:290:431:101:071:170:244:300:311:480:430:200:440:58
16:2817:5618:4019:4720:5322:3623:2523:377:58
0:441:280:441:071:061:430:490:12*44
 
 
 
M35/40 (4)2,6 km 50 m21 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(36)7(37)8(38)9(41)10(42)11(40)12(43)13(44)14(39)
15(45)16(46)17(47)18(48)19(49)20(50)21(100)Meta
 
187Szczepan Fiederowicz15:461:061:573:083:524:425:045:536:296:578:048:348:499:159:43
UKS Traper Złocieniec1:060:511:110:440:500:220:490:360:281:070:300:150:260:28
10:2411:2712:1013:0813:5715:0615:4015:46
0:411:030:430:580:491:090:340:06
2149Daniel Bałdyga16:141:191:573:123:594:304:525:446:216:467:448:178:329:029:30
1 Brygada Logistyczna1:190:381:150:470:310:220:520:370:250:580:330:150:300:28
10:2311:3712:2913:2614:1415:2616:0716:14
0:531:140:520:570:481:120:410:07
388Tomasz Duda21:301:392:264:085:066:016:277:428:238:5110:1011:5912:1912:5113:36
UKS Traper Złocieniec1:390:471:420:580:550:261:150:410:281:191:490:200:320:45
14:3015:4316:2117:5919:0620:4221:2221:30
0:541:130:381:381:071:360:400:08
 
26Robert Petersburskinkl2:072:514:155:125:526:167:107:448:129:179:469:5810:24-----
BBL Police2:070:441:240:570:400:240:540:340:281:050:290:120:26
11:4312:4513:1814:1515:0516:1216:4616:55
1:191:020:330:570:501:070:340:09
 
 
 
M45/50 (5)2,3 km 40 m19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(49)2(51)3(47)4(46)5(45)6(39)7(44)8(43)9(40)10(42)11(41)12(38)13(37)14(34)
15(33)16(32)17(31)18(50)19(100)Meta
 
1Tomasz Stryjak19:521:302:153:504:295:536:567:419:209:5710:3411:4212:1212:5713:45
Bydgoszcz1:300:451:350:391:241:030:451:390:370:371:080:300:450:48
14:4716:0516:5919:0919:4319:52
1:021:180:542:100:340:09
2108Andrzej Sadzikowski21:041:212:043:143:535:136:118:309:5610:3211:5913:0513:3314:1315:32
KOS BnO Szczecin1:210:431:100:391:200:582:191:260:361:271:060:280:401:19
16:5417:5918:4320:1620:5621:04
1:221:050:441:330:400:08
360Paweł Pomagalski38:061:473:005:205:5710:3511:5812:4213:2615:3622:1126:1326:3427:4029:52
UKS Dębołęka1:471:132:200:374:381:230:440:442:106:354:020:211:062:12
31:2633:0634:5037:0937:5738:0623:35
1:341:401:442:190:480:09*38
 
59Sławomir Krzyminiewskinkl1:412:293:594:536:097:128:018:318:539:2210:25-----12:0713:23
UKS Dębołęka1:410:481:300:541:161:030:490:300:220:291:031:421:16
14:2615:2816:2217:4118:2118:29
1:031:020:541:190:400:08
109Stanisław Płytniknkl1:402:324:214:567:208:018:4311:2112:09-----13:4114:0914:5415:43
KOS BnO Szczecin1:400:521:490:352:240:410:422:380:481:320:280:450:49
17:2818:3619:5721:1121:4521:54
1:451:081:211:140:340:09
 
 
 
M55/60 (5)2,1 km 35 m18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(33)3(38)4(37)5(36)6(35)7(34)8(40)9(42)10(41)11(32)12(31)13(53)14(50)
15(51)16(49)17(46)18(100)Meta
 
11Zbigniew Klawczyński17:561:222:182:563:334:224:515:407:007:429:1110:3511:2212:2313:58
1BLOG Bydgoszcz1:220:560:380:370:490:290:491:200:421:291:240:471:011:35
15:2716:1617:0517:4717:56
1:290:490:490:420:09
242Tomasz Koczko19:141:041:572:343:014:015:386:448:0310:0711:1112:3213:2614:1115:27
Skarmat Toruń1:040:530:370:271:001:371:061:192:041:041:210:540:451:16
17:0217:4618:2619:0619:14
1:350:440:400:400:08
34Tadeusz Krawiec21:501:162:253:344:195:155:406:408:349:2110:3612:3113:3414:3016:36
Aktywne Choszczno1:161:091:090:450:560:251:001:540:471:151:551:030:562:06
18:3819:4420:4721:4121:50
2:021:061:030:540:09
489Jan Macul24:481:162:353:484:445:486:348:1910:2711:0512:1814:1915:1417:2720:05
UKS Traper Złocieniec1:161:191:130:561:040:461:452:080:381:132:010:552:132:38
22:0322:5523:4424:3724:4818:32
1:580:520:490:530:11*46
555Zdzisław Dominiak29:052:214:024:595:507:257:599:2511:1512:0513:4016:3017:4319:1923:18
UKS Dębołęka2:211:410:570:511:350:341:261:500:501:352:501:131:363:59
25:2426:3227:4128:5229:05
2:061:081:091:110:13
 
 
 
M65+ (1)1,8 km 30 m16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(52)2(33)3(38)4(37)5(36)6(35)7(34)8(40)9(42)10(41)11(32)12(31)13(53)14(58)
15(54)16(100)Meta
 
128Ryszard Jakielaszek20:241:272:304:045:286:206:5210:4212:0412:5413:5715:3616:2317:1018:41
Bydgoszcz1:271:031:341:240:520:323:501:220:501:031:390:470:471:31
19:2920:1620:24
0:480:470:08
 
 
 
OPEN (14)1,3 km 20 m11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(38)3(37)4(44)5(42)6(32)7(53)8(55)9(58)10(54)11(100)Meta
 
1100Marcin Filipek13:101:132:032:505:065:197:158:339:0610:2812:0113:0013:10
das/12 BZ1:130:500:472:160:131:561:180:331:221:330:590:10
2201Lena Możdżyńska13:211:112:112:584:344:507:099:069:5311:1812:1413:1113:21
Aktywne Choszczno1:111:000:471:360:162:191:570:471:250:560:570:10
3103Paweł Sawka14:001:051:592:343:484:186:207:308:0511:5413:0513:5114:00
das/12 BZ1:050:540:351:140:302:021:100:353:491:110:460:09
496Krzysztof Krawczyk16:151:192:313:495:005:317:419:4510:2514:0815:1616:0616:15
das/12 BZ1:191:121:181:110:312:102:040:403:431:080:500:09
592Robert Wrona17:051:402:403:318:399:0011:2712:4613:5915:0716:0916:5417:05
das/12 BZ1:401:000:515:080:212:271:191:131:081:020:450:11
6200Oliwia Bziezińska18:012:423:444:346:447:0411:2113:4214:5116:0216:5717:5118:0117:52
Aktywne Choszczno2:421:020:502:100:204:172:211:091:110:550:540:10*100
794Maciej Szelest18:043:074:014:377:027:119:2510:5611:4413:1616:3617:5518:04
das/12 BZ3:070:540:362:250:092:141:310:481:323:201:190:09
8102Mariola Władyczak18:34716:12718:485:427:157:3310:1412:2713:1516:1117:2618:2518:34
das/12 BZ716:122:361:330:182:412:130:482:561:150:590:09
998Katarzyna Ciesielska19:061:392:436:047:568:0810:2611:5812:4214:1717:5718:5419:06
das/12 BZ1:391:043:211:520:122:181:320:441:353:400:570:12
10101Mateusz Cichy21:284:596:046:588:008:3713:1615:0515:4619:2620:2321:1921:28
das/12 BZ4:591:050:541:020:374:391:490:413:400:570:560:09
1195Elżbieta Garbicz22:101:142:176:2310:5811:0713:2815:0015:4717:2020:5621:5022:1021:51
das/12 BZ1:141:034:064:350:092:211:320:471:333:360:540:20*100
12151Adrian Sołtys23:15715:37718:055:106:166:4311:2813:5117:5920:2222:0523:0523:15
Aktywne Choszczno715:372:281:060:274:452:234:082:231:431:000:10
1393Agnieszka Zielińska24:312:114:4611:3813:1313:3016:1218:2519:1022:0923:2224:2124:31
das/12 BZ2:112:356:521:350:172:422:130:452:591:130:590:10
14150Michał Sołtys29:191:354:0711:1312:3312:4517:3319:5023:5726:2028:0429:0629:19
Aktywne Choszczno1:352:327:061:200:124:482:174:072:231:441:020:13