Mistrzostwa Gminy Choszczno i Powiatu Choszczeńskiegoniedz. 29-04-2018 17:25
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (6)2,4 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Nadia StempniewskaUKS Traper Złocieniec32:140:00
2Maja KubackaUKS Traper Złocieniec38:14+6:00
3Dagmara LewdańskaAktywne Choszczno41:57+9:43
4Zuzanna OsakUKS Traper Złocieniec43:35+11:21
5Wiktoria LewdańskaAktywne Choszczno51:16+19:02
6Maja BaranowskaUKS Junior Suliszewo67:14+35:00
 
 
 
K10 (4)1,7 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kornelia DudaUKS Traper Złocieniec26:360:00
2Eemilka SzczublewskaUKS Junior Suliszewo30:03+3:27
3Dominika WelcKOS BnO Szczecin34:21+7:45
4Maja ZajtanowskaUKS Junior Suliszewo91:30+64:54
 
 
 
K12 (14)2,3 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Alicja BorekUKS Traper Złocieniec24:420:00
2Weronika MatyjaKOS BnO Szczecin25:46+1:04
3Iga MikułaKOS BnO Szczecin27:46+3:04
4Daria MikułaKOS BnO Szczecin28:00+3:18
5Aniela SowaUKS Dębołęka35:55+11:13
6Magdalena MiłaszewiczUKS Traper Złocieniec40:37+15:55
7Maja IwaniecAktywne Choszczno62:46+38:04
8Roksana DuplakAktywne Choszczno66:51+42:09
9Maja AngermanAktywne Choszczno73:07+48:25
10Magdalena ChwalińskaUKS Dębołęka77:13+52:31
11Julia RaźniewskaAktywne Choszczno83:14+58:32
12Zuza SzymanekAktywne Choszczno89:13+64:31
13Anna SzymulewiczUKS Junior Suliszewo101:46+77:04
 
Martyna KuletaAktywne Choszcznonkl
 
 
 
K14 (3)2,7 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Natalia KusztelskaKOS BnO Szczecin25:360:00
2Paulina SzczurkoUKS Traper Złocieniec27:00+1:24
3Sabatini CordaUKS Traper Złocieniec79:26+53:50
 
 
 
K16 (4)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Aneta UrbanUKS Traper Złocieniec32:410:00
2Zuzanna KmiećUKS Traper Złocieniec34:00+1:19
3Magdalena SadzikowskaKOS BnO Szczecin35:56+3:15
4Hanna PrzeszłowskaUKS Traper Złocieniec44:36+11:55
 
 
 
K18 (3)3,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zuzanna GradekUKS Traper Złocieniec33:290:00
2Paulina KoziełUKS Traper Złocieniec62:16+28:47
3Adrianna KmiećUKS Traper Złocieniec70:15+36:46
 
 
 
K20/21 (5)4,0 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Karolina JahnzBWD Stargard54:130:00
2Gabryiela TrzepaczUKS Dębołęka63:17+9:04
3Paulina ZientekSzczecin67:09+12:56
4Natalia RosowskaJW1223/Koszalin88:37+34:24
5Justyna KrzyżaniakJW1223/Koszalin97:41+43:28
 
 
 
K35/40 (4)3,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Beata GradekUKS Traper Złocieniec56:190:00
2Anna PłytnikKOS BnO Szczecin59:35+3:16
3Monika BorekUKS Traper Złocieniec65:11+8:52
4Bernadetta KlawińskaUKS Dębołęka68:37+12:18
 
 
 
KM10R (2)2,4 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Adam BorekUKS Traper Złocieniec17:040:00
2Maks SzubaAktywne Choszczno61:54+44:50
 
 
 
M10N (2)2,4 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Szymon SzyszkowskiAktywne Choszczno42:120:00
2Łukasz DudaUKS Traper Złocieniec44:49+2:37
 
 
 
M10 (5)1,7 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Paweł MiłaszewiczUKS Traper Złocieniec21:540:00
2Maciej BaranowskiUKS Junior Suliszewo62:37+40:43
3Jakub SzyszkowskiAktywne Choszczno96:39+74:45
4Piotr TomczykAktywne Choszczno103:47+81:53
5Patryk KacprzakAktywne Choszczno109:51+87:57
 
 
 
M12 (9)2,3 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Bartosz KotkowiakKOS BnO Szczecin24:080:00
2Mateusz GradekUKS Traper Złocieniec25:24+1:16
3Piotr JaszczykUKS Dębołęka30:10+6:02
4Miłosz SiekaczAktywne Choszczno54:13+30:05
5Konrad PierzakAktywne Choszczno59:59+35:51
6Marcel MożdżyńskiAktywne Choszczno72:50+48:42
 
Szymon GilewskiUKS Junior Suliszewonkl
Szymon TomczykAktywne Choszcznonkl
Mateusz GurazdaUKS Junior Suliszewonkl
 
 
 
M14 (5)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Miłosz CzyńskiKOS BnO Szczecin23:220:00
2Leon PawłowskiKOS BnO Szczecin25:25+2:03
3Piotr KotkowiakKOS BnO Szczecin39:16+15:54
4Kelwin JankowskiUKS Traper Złocieniec46:00+22:38
5Hieronim FiederowiczUKS Traper Złocieniec104:55+81:33
 
 
 
M16 (5)3,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jakub KondysKOS BnO Szczecin29:330:00
2Oskar SowaUKS Dębołęka32:05+2:32
3Bartosz SmykUKS Traper Złocieniec32:25+2:52
4Mateusz KuziaUKS Dębołęka34:42+5:09
5Szymon SzadzewiczUKS Traper Złocieniec77:34+48:01
 
 
 
M18 (1)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Maciej OsakUKS Traper Złocieniec48:010:00
 
 
 
M20/21 (11)4,8 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krzysztof LewandowskiChełmno38:190:00
2Jakub SawościanikUKS Traper Złocieniec39:20+1:01
3Krzysztof WojciechowskiSkarmat Toruń41:28+3:09
4Marek LewandowskiBydgoszcz45:59+7:40
5Mateusz AftykaUKS Dębołęka56:13+17:54
6Marek KrzyminiewskiUKS Dębołęka60:27+22:08
7Mariusz ŁukawskiJW1223/Koszalin78:05+39:46
8Wojciech UstianowskiJW1223/Koszalin90:20+52:01
9Dawid GorlachSzczecin94:31+56:12
 
Krzysztof PaliwodaUKS Dębołękankl
Krzysztof MadejskiJW1223/Koszalinnkl
 
 
 
M35/40 (7)4,7 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Szczepan FiederowiczUKS Traper Złocieniec38:540:00
2Daniel Bałdyga1 Brygada Logistyczna39:25+0:31
3Bartłomiej MałeckiKS Modrzew Skwierzyna44:29+5:35
4Stanisław ŁydkaSzczecin61:08+22:14
5Robert PetersburskiBBL Police63:12+24:18
6Tomasz DudaUKS Traper Złocieniec69:37+30:43
7Krzysztof MusiałJW1223/Koszalin76:09+37:15
 
 
 
M45/50 (8)4,0 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tadeusz Szulc22 ODN Bydgoszcz37:430:00
2Sławomir KrzyminiewskiUKS Dębołęka38:07+0:24
3Stanisław PłytnikKOS BnO Szczecin40:41+2:58
4Paweł PomagalskiUKS Dębołęka49:22+11:39
5Andrzej SadzikowskiKOS BnO Szczecin58:15+20:32
6Wiesław JaroszJW1223/Koszalin61:11+23:28
7Adam CyganJW1223/Koszalin83:29+45:46
 
Tomasz StryjakBydgoszcznkl
 
 
 
M55/60 (6)3,6 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tomasz KoczkoSkarmat Toruń36:270:00
2Zbigniew Klawczyński1BLOG Bydgoszcz38:08+1:41
3Tadeusz KrawiecAktywne Choszczno41:24+4:57
4Jan MaculUKS Traper Złocieniec44:13+7:46
5Wiesław SteinkeSkarmat Toruń62:23+25:56
6Zdzisław DominiakUKS Dębołęka76:03+39:36
 
 
 
M65+ (1)3,0 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Ryszard JakielaszekBydgoszcz42:510:00
 
 
 
OPEN (8)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mirosław DzidekFundacja Czadzik31:250:00
2Marcin Filipekdas/12 BZ40:52+9:27
3Paweł Sawkadas/12 BZ46:21+14:56
4Adrian SołtysAktywne Choszczno94:18+62:53
5Katarzyna Ciesielskadas/12 BZ115:02+83:37
6Robert Wronadas/12 BZ118:00+86:35
7Michał SołtysAktywne Choszczno118:21+86:56
 
Kamil DzietczykAktywne Choszcznonkl