Mistrzostwa Gminy Choszczno i Powiatu Choszczeńskiegoniedz. 29-04-2018 17:27
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (6)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
165Nadia Stempniewska32:142:088:1816:24----------21:5722:1410:14
UKS Traper Złocieniec2:086:108:065:330:17*36
264Maja Kubacka38:1414:2723:2129:0831:1835:0137:5538:14
UKS Traper Złocieniec14:278:545:472:103:432:540:19
315Dagmara Lewdańska41:57715:1611:5417:1831:0037:1641:3341:57
Aktywne Choszczno715:165:2413:426:164:170:24
466Zuzanna Osak43:355:3324:0532:4137:1441:0843:1843:35
UKS Traper Złocieniec5:3318:328:364:333:542:100:17
514Wiktoria Lewdańska51:164:2321:0126:2540:0946:2750:3951:16
Aktywne Choszczno4:2316:385:2413:446:184:120:37
6121Maja Baranowska67:143:3517:4235:1946:15-----61:5562:14
UKS Junior Suliszewo3:3514:0717:3710:5615:400:19
 
 
 
K10 (4)1,7 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(36)4(33)5(44)6(35)7(100)Meta
 
169Kornelia Duda26:362:265:217:0213:1819:2924:2226:2326:36
UKS Traper Złocieniec2:262:551:416:166:114:532:010:13
2124Eemilka Szczublewska30:033:138:3010:0716:1522:2727:3829:4730:03
UKS Junior Suliszewo3:135:171:376:086:125:112:090:16
3118Dominika Welc34:212:5512:1016:2721:0324:1132:1134:0734:21
KOS BnO Szczecin2:559:154:174:363:088:001:560:14
4122Maja Zajtanowska91:3046:25-------------------------66:0066:30
UKS Junior Suliszewo46:2519:350:30
 
 
 
K12 (14)2,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(36)4(32)5(34)6(44)7(47)8(48)9(35)10(100)Meta
 
170Alicja Borek24:422:174:137:568:4812:3214:1615:5720:4922:4824:2924:42
UKS Traper Złocieniec2:171:563:430:523:441:441:414:521:591:410:13
2104Weronika Matyja25:462:465:158:5310:0314:5816:4117:5921:3123:3025:3025:46
KOS BnO Szczecin2:462:293:381:104:551:431:183:321:592:000:16
3113Iga Mikuła27:462:247:0510:3311:3315:2319:1720:3423:4525:4227:3127:46
KOS BnO Szczecin2:244:413:281:003:503:541:173:111:571:490:15
4112Daria Mikuła28:002:397:0810:5311:5015:5617:1918:5323:5125:5227:4428:00
KOS BnO Szczecin2:394:293:450:574:061:231:344:582:011:520:16
548Aniela Sowa35:552:2913:2120:2621:1125:2126:3627:4631:0833:5535:3835:55
UKS Dębołęka2:2910:527:050:454:101:151:103:222:471:430:17
671Magdalena Miłaszewicz40:372:4119:2422:3523:4527:5229:3231:2235:3838:3740:2240:37
UKS Traper Złocieniec2:4116:433:111:104:071:401:504:162:591:450:15
720Maja Iwaniec62:464:0320:3928:3638:5745:2847:3750:4356:0959:1962:3062:46
Aktywne Choszczno4:0316:367:5710:216:312:093:065:263:103:110:16
822Roksana Duplak66:514:0612:2317:3443:0951:0453:0656:0762:0364:4866:3666:5155:42
Aktywne Choszczno4:068:175:1125:357:552:023:015:562:451:480:15*55
96Maja Angerman73:0723:5041:3247:4150:5557:2059:3562:1968:0570:5272:4773:07
Aktywne Choszczno23:5017:426:093:146:252:152:445:462:471:550:20
1047Magdalena Chwalińska77:1315:1427:0632:4937:3755:0458:2662:1170:3474:1276:5777:13
UKS Dębołęka15:1411:525:434:4817:273:223:458:233:382:450:16
1121Julia Raźniewska83:1432:5950:1056:4459:5966:2468:2971:3777:0680:2583:0183:14
Aktywne Choszczno32:5917:116:343:156:252:053:085:293:192:360:13
129Zuza Szymanek89:137:1931:1438:3266:0172:2674:3377:4583:0886:2288:5989:13
Aktywne Choszczno7:1923:557:1827:296:252:073:125:233:142:370:14
13131Anna Szymulewicz101:4639:2751:2057:1062:0279:3782:3786:3094:4198:16101:24101:46
UKS Junior Suliszewo39:2711:535:504:5217:353:003:538:113:353:080:22
 
23Martyna Kuletankl4:1623:0841:3742:58--------------------65:1168:2068:38
Aktywne Choszczno4:1618:5218:291:2122:133:090:18
 
 
 
K14 (3)2,7 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(42)4(38)5(43)6(47)7(44)8(34)9(48)10(35)11(100)Meta
 
1115Natalia Kusztelska25:363:175:477:3410:5014:2617:3918:2619:4021:2423:5125:2125:36
KOS BnO Szczecin3:172:301:473:163:363:130:471:141:442:271:300:15
274Paulina Szczurko27:004:247:269:3813:0514:5718:5219:5220:5323:1225:0726:4727:00
UKS Traper Złocieniec4:243:022:123:271:523:551:001:012:191:551:400:13
373Sabatini Corda79:266:3710:1713:0833:1939:2651:0868:4071:2575:1277:4479:1579:26
UKS Traper Złocieniec6:373:402:5120:116:0711:4217:322:453:472:321:310:11
 
 
 
K16 (4)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(42)4(49)5(40)6(43)7(47)8(44)9(34)10(48)11(35)12(100)Meta
 
178Aneta Urban32:413:005:237:3511:1815:3718:2324:3325:5827:0429:0130:4132:2732:41
UKS Traper Złocieniec3:002:232:123:434:192:466:101:251:061:571:401:460:14
277Zuzanna Kmieć34:003:498:019:4714:5116:5219:5724:1626:0027:2429:5132:0833:4834:00
UKS Traper Złocieniec3:494:121:465:042:013:054:191:441:242:272:171:400:12
3107Magdalena Sadzikowska35:563:497:249:0118:0319:5023:0327:1528:5730:0931:5934:0835:4035:56
KOS BnO Szczecin3:493:351:379:021:473:134:121:421:121:502:091:320:16
479Hanna Przeszłowska44:363:566:237:4913:4219:4223:1535:3137:0738:2540:4142:4144:2244:36
UKS Traper Złocieniec3:562:271:265:536:003:3312:161:361:182:162:001:410:14
 
 
 
K18 (3)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(49)4(41)5(46)6(39)7(42)8(43)9(55)10(34)11(45)12(35)13(53)14(100)
Meta
 
181Zuzanna Gradek33:293:348:0212:1114:4216:4319:5421:3324:1726:5527:5829:0130:3232:4933:11
UKS Traper Złocieniec3:344:284:092:312:013:111:392:442:381:031:031:312:170:22
33:29
0:18
284Paulina Kozieł62:165:1811:4814:3921:3727:2133:0036:1943:2449:4752:3154:4757:5861:4362:02
UKS Traper Złocieniec5:186:302:516:585:445:393:197:056:232:442:163:113:450:19
62:16
0:14
380Adrianna Kmieć70:155:1316:4721:3426:0033:3944:4147:3051:4855:2359:4662:3966:4969:4170:01
UKS Traper Złocieniec5:1311:344:474:267:3911:022:494:183:354:232:534:102:520:20
70:15
0:14
 
 
 
K20/21 (5)4,0 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(40)4(41)5(46)6(52)7(39)8(54)9(43)10(55)11(34)12(45)13(35)14(53)
15(100)Meta
 
1Karolina Jahnz54:134:199:0010:3815:2920:4327:0831:2437:2541:1344:5448:3750:0851:5353:41
BWD Stargard4:194:411:384:515:146:254:166:013:483:413:431:311:451:48
53:5854:13
0:170:15
261Gabryiela Trzepacz63:178:1012:3213:4529:2735:5439:0341:2845:4350:1653:5657:3359:1360:5662:42
UKS Dębołęka8:104:221:1315:426:273:092:254:154:333:403:371:401:431:46
63:0363:17
0:210:14
3157Paulina Zientek67:095:179:4711:2523:3126:1729:4332:0836:5943:3856:4758:5661:2264:2466:17
Szczecin5:174:301:3812:062:463:262:254:516:3913:092:092:263:021:53
66:5267:09
0:350:17
440Natalia Rosowska88:3710:5621:1823:4234:5141:3046:0149:5260:4867:3873:2875:4683:0385:2887:47
JW1223/Koszalin10:5610:222:2411:096:394:313:5110:566:505:502:187:172:252:19
88:1788:37
0:300:20
539Justyna Krzyżaniak97:418:2215:2016:3744:0550:4055:1158:5969:5276:5282:3384:5892:0194:3496:44
JW1223/Koszalin8:226:581:1727:286:354:313:4810:537:005:412:257:032:332:10
97:2397:41
0:390:18
 
 
 
K35/40 (4)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(49)4(41)5(46)6(39)7(42)8(43)9(55)10(34)11(45)12(35)13(53)14(100)
Meta
 
185Beata Gradek56:196:2012:1220:2223:0127:1433:2335:1438:4747:4950:0151:4353:2655:3955:59
UKS Traper Złocieniec6:205:528:102:394:136:091:513:339:022:121:421:432:130:20
56:19
0:20
2110Anna Płytnik59:356:3511:2513:2320:4330:3536:2138:1641:4450:4852:5854:4556:3058:5359:16
KOS BnO Szczecin6:354:501:587:209:525:461:553:289:042:101:471:452:230:23
59:35
0:19
386Monika Borek65:1112:4216:4319:1526:2836:3142:2544:0847:0156:5058:5560:4162:1964:3764:55
UKS Traper Złocieniec12:424:012:327:1310:035:541:432:539:492:051:461:382:180:18
65:1151:34
0:16*47
462Bernadetta Klawińska68:377:0911:3415:1325:3528:1933:0136:2446:2361:4663:2065:0366:1468:0268:20
UKS Dębołęka7:094:253:3910:222:444:423:239:5915:231:341:431:111:480:18
68:37
0:17
 
 
 
KM10R (2)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
163Adam Borek17:042:356:139:3811:4914:2616:4817:04
UKS Traper Złocieniec2:353:383:252:112:372:220:16
2Maks Szuba61:546:2322:3344:5949:4057:3961:1361:54
Aktywne Choszczno6:2316:1022:264:417:593:340:41
 
 
 
M10N (2)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
1Szymon Szyszkowski42:122:5418:0423:2031:1038:2341:5842:12
Aktywne Choszczno2:5415:105:167:507:133:350:14
267Łukasz Duda44:493:3221:0126:2334:1641:3244:3344:49
UKS Traper Złocieniec3:3217:295:227:537:163:010:16
 
 
 
M10 (5)1,7 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(36)4(33)5(44)6(35)7(100)Meta
 
168Paweł Miłaszewicz21:542:515:337:089:4012:4818:5021:3221:54
UKS Traper Złocieniec2:512:421:352:323:086:022:420:22
2126Maciej Baranowski62:374:3011:3229:1636:1645:15-----57:2257:3718:3353:16
UKS Junior Suliszewo4:307:0217:447:008:5912:070:15*33*48
3Jakub Szyszkowski96:399:1313:2316:4828:21---------------81:39
Aktywne Choszczno9:134:103:2511:3353:18
47Piotr Tomczyk103:4716:0219:2022:5334:14---------------88:47
Aktywne Choszczno16:023:183:3311:2154:33
518Patryk Kacprzak109:5122:0925:1628:4140:23---------------94:51
Aktywne Choszczno22:093:073:2511:4254:28
 
 
 
M12 (9)2,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(36)4(32)5(34)6(44)7(47)8(48)9(35)10(100)Meta
 
1106Bartosz Kotkowiak24:082:165:458:5810:2615:0016:1217:1619:5321:5923:5824:08
KOS BnO Szczecin2:163:293:131:284:341:121:042:372:061:590:10
272Mateusz Gradek25:242:194:578:339:3914:0915:4316:5720:1922:5625:0925:24
UKS Traper Złocieniec2:192:383:361:064:301:341:143:222:372:130:15
351Piotr Jaszczyk30:103:5211:4414:5216:2120:5922:1523:2125:5528:0929:5430:10
UKS Dębołęka3:527:523:081:294:381:161:062:342:141:450:16
4Miłosz Siekacz54:134:4012:2620:4730:0538:0239:5642:5248:5751:5053:5754:13
Aktywne Choszczno4:407:468:219:187:571:542:566:052:532:070:16
5153Konrad Pierzak59:5910:5328:3834:3637:5044:2146:2149:0555:0157:5459:4259:5914:24
Aktywne Choszczno10:5317:455:583:146:312:002:445:562:531:480:17*32
6152Marcel Możdżyński72:504:5310:1028:2829:4355:5361:5263:2668:1970:3072:3772:50
Aktywne Choszczno4:535:1718:181:1526:105:591:344:532:112:070:13
 
128Szymon Gilewskinkl2:1014:2626:3528:2641:1447:1548:2955:48-----58:3758:57
UKS Junior Suliszewo2:1012:1612:091:5112:486:011:147:192:490:20
8Szymon Tomczyknkl6:16-----38:2639:2664:4171:0372:3177:1779:3781:4081:55
Aktywne Choszczno6:1632:101:0025:156:221:284:462:202:030:15
139Mateusz Gurazdankl35:4044:0562:21-----------------------------------
UKS Junior Suliszewo35:408:2518:16
 
 
 
M14 (5)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(42)4(49)5(40)6(43)7(47)8(44)9(34)10(48)11(35)12(100)Meta
 
1116Miłosz Czyński23:222:494:295:478:5610:2614:3417:0717:5118:4320:0621:4723:0823:22
KOS BnO Szczecin2:491:401:183:091:304:082:330:440:521:231:411:210:14
2111Leon Pawłowski25:253:045:046:3910:2712:2815:1117:5919:1320:2122:0123:3825:1225:25
KOS BnO Szczecin3:042:001:353:482:012:432:481:141:081:401:371:340:13
3105Piotr Kotkowiak39:163:316:428:2413:1115:5219:5424:5832:2233:4735:4337:2039:0039:16
KOS BnO Szczecin3:313:111:424:472:414:025:047:241:251:561:371:400:16
475Kelwin Jankowski46:007:4120:0321:4926:5429:1232:0236:1338:0339:2741:4944:1045:4846:00
UKS Traper Złocieniec7:4112:221:465:052:182:504:111:501:242:222:211:380:12
5154Hieronim Fiederowicz104:5521:0523:2825:4735:5147:2769:0184:5290:4892:5497:31102:15104:36104:55
UKS Traper Złocieniec21:052:232:1910:0411:3621:3415:515:562:064:374:442:210:19
 
 
 
M16 (5)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(49)4(41)5(46)6(39)7(42)8(43)9(55)10(34)11(45)12(35)13(53)14(100)
Meta
 
1117Jakub Kondys29:333:277:028:5411:1413:2116:4218:0520:3823:0324:0625:0626:3728:5829:18
KOS BnO Szczecin3:273:351:522:202:073:211:232:332:251:031:001:312:210:20
29:33
0:15
252Oskar Sowa32:055:008:2111:4913:4415:3819:2220:4923:0525:4727:1828:0729:2731:3531:52
UKS Dębołęka5:003:213:281:551:543:441:272:162:421:310:491:202:080:17
32:05
0:13
383Bartosz Smyk32:254:247:289:2912:3014:5118:1719:4822:3126:0627:2428:2930:0031:5032:12
UKS Traper Złocieniec4:243:042:013:012:213:261:312:433:351:181:051:311:500:22
32:25
0:13
453Mateusz Kuzia34:424:367:479:4813:1716:3222:1424:0126:4129:1430:1231:1232:3234:0734:27
UKS Dębołęka4:363:112:013:293:155:421:472:402:330:581:001:201:350:20
34:42
0:15
582Szymon Szadzewicz77:349:3613:0817:5834:3837:1442:0345:1755:2070:4172:4574:0675:1377:0377:22
UKS Traper Złocieniec9:363:324:5016:402:364:493:1410:0315:212:041:211:071:500:19
77:34
0:12
 
 
 
M18 (1)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(42)4(49)5(40)6(43)7(47)8(44)9(34)10(48)11(35)12(100)Meta
 
176Maciej Osak48:019:1213:0715:4125:1728:5032:5537:4838:4039:5242:3245:3247:4048:01
UKS Traper Złocieniec9:123:552:349:363:334:054:530:521:122:403:002:080:21
 
 
 
M20/21 (11)4,8 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(50)3(39)4(42)5(38)6(41)7(46)8(52)9(49)10(40)11(43)12(37)13(55)14(45)
15(35)16(53)17(100)Meta
 
129Krzysztof Lewandowski38:194:0312:2614:5116:0618:0020:5223:0924:4825:5327:1529:4331:4233:3735:02
Chełmno4:038:232:251:151:542:522:171:391:051:222:281:591:551:25
36:2537:4838:0738:19
1:231:230:190:12
290Jakub Sawościanik39:205:488:5811:5313:0715:1419:5422:0924:1925:3727:0529:3431:2633:3835:56
UKS Traper Złocieniec5:483:102:551:142:074:402:152:101:181:282:291:522:122:18
37:2538:5139:0839:20
1:291:260:170:12
344Krzysztof Wojciechowski41:285:158:4311:1412:2714:4519:0221:2023:3524:5726:3128:4330:4435:2536:54
Skarmat Toruń5:153:282:311:132:184:172:182:151:221:342:122:014:411:29
38:1141:0241:1741:28
1:172:510:150:11
427Marek Lewandowski45:595:058:1310:5912:0514:1717:3919:3524:0725:3126:5530:2432:0134:1442:11
Bydgoszcz5:053:082:461:062:123:221:564:321:241:243:291:372:137:57
43:3045:2445:4345:59
1:191:540:190:16
554Mateusz Aftyka56:136:2813:0317:3019:0221:2025:2231:1333:1834:3736:1941:0943:2249:4851:29
UKS Dębołęka6:286:354:271:322:184:025:512:051:191:424:502:136:261:41
53:3255:3855:5756:13
2:032:060:190:16
656Marek Krzyminiewski60:275:4612:5316:2218:1721:2330:1533:2336:1237:4839:3943:4049:2153:1655:06
UKS Dębołęka5:467:073:291:553:068:523:082:491:361:514:015:413:551:50
58:0059:4860:1160:27
2:541:480:230:16
731Mariusz Łukawski78:057:5012:1716:2818:4422:4344:3347:1250:3052:4455:4459:3163:5069:4172:44
JW1223/Koszalin7:504:274:112:163:5921:502:393:182:143:003:474:195:513:03
74:5177:3477:5278:05
2:072:430:180:13
832Wojciech Ustianowski90:208:4219:0726:4529:3535:3056:4359:2462:3464:4267:5271:2775:5381:4484:50
JW1223/Koszalin8:4210:257:382:505:5521:132:413:102:083:103:354:265:513:06
86:5489:4590:0390:20
2:042:510:180:17
9158Dawid Gorlach94:317:3329:3934:1936:3939:4644:2047:5557:5660:2065:1775:0877:5785:0288:20
Szczecin7:3322:064:402:203:074:343:3510:012:244:579:512:497:053:18
91:0693:4294:0194:31
2:462:360:190:30
 
58Krzysztof Paliwodankl8:1618:3223:2925:0628:0633:4538:2142:4544:2246:0349:08-----58:0269:06
UKS Dębołęka8:1610:164:571:373:005:394:364:241:371:413:058:5411:04
70:3872:3672:5873:1551:5557:18
1:321:580:220:17*33*47
30Krzysztof Madejskinkl18:3431:2938:2740:2043:31-----69:2774:1479:0883:2287:2792:0596:0198:48
JW1223/Koszalin18:3412:556:581:533:1125:564:474:544:144:054:383:562:47
102:20104:22105:01105:21
3:322:020:390:20
 
 
 
M35/40 (7)4,7 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(56)3(50)4(39)5(38)6(41)7(46)8(52)9(49)10(40)11(43)12(55)13(45)14(35)
15(53)16(100)Meta
 
187Szczepan Fiederowicz38:542:525:038:4611:3414:3819:5723:0725:1426:3028:2531:0433:4935:1536:33
UKS Traper Złocieniec2:522:113:432:483:045:193:102:071:161:552:392:451:261:18
38:0338:4038:54
1:300:370:14
2149Daniel Bałdyga39:253:536:149:4213:4918:0621:4623:4725:5426:5728:2330:5234:4336:0737:28
1 Brygada Logistyczna3:532:213:284:074:173:402:012:071:031:262:293:511:241:21
38:5339:1039:25
1:250:170:15
3159Bartłomiej Małecki44:293:146:1110:5513:5917:4023:3225:5528:1029:4431:2733:3338:0040:5342:25
KS Modrzew Skwierzyna3:142:574:443:043:415:522:232:151:341:432:064:272:531:32
43:5644:1544:29
1:310:190:14
4155Stanisław Łydka61:083:596:5513:0419:3629:2437:2641:0243:5645:2347:0849:3952:3056:1057:52
Szczecin3:592:566:096:329:488:023:362:541:271:452:312:513:401:42
60:3660:5461:08
2:440:180:14
526Robert Petersburski63:124:038:3012:1424:4731:0835:1039:5743:3345:0246:3449:1652:5558:3960:44
BBL Police4:034:273:4412:336:214:024:473:361:291:322:423:395:442:05
62:4063:0063:12
1:560:200:12
688Tomasz Duda69:376:2710:1620:3725:5631:5537:4642:2546:0048:1551:4755:4960:4063:2865:51
UKS Traper Złocieniec6:273:4910:215:195:595:514:393:352:153:324:024:512:482:23
68:4069:1169:37
2:490:310:26
733Krzysztof Musiał76:099:3713:2118:5522:1327:2748:3951:2054:2657:3059:4763:2967:2771:3573:34
JW1223/Koszalin9:373:445:343:185:1421:122:413:063:042:173:423:584:081:59
75:3175:5276:09
1:570:210:17
 
 
 
M45/50 (8)4,0 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(40)4(41)5(46)6(52)7(39)8(54)9(43)10(55)11(34)12(45)13(35)14(53)
15(100)Meta
 
1160Tadeusz Szulc37:434:017:459:1913:0715:3818:1320:1922:4126:3929:4231:0932:5535:1337:08
22 ODN Bydgoszcz4:013:441:343:482:312:352:062:223:583:031:271:462:181:55
37:3037:43
0:220:13
259Sławomir Krzyminiewski38:074:338:279:4513:1518:1821:0823:0225:0529:2932:0533:2834:3735:5137:31
UKS Dębołęka4:333:541:183:305:032:501:542:034:242:361:231:091:141:40
37:5238:07
0:210:15
3109Stanisław Płytnik40:415:348:409:4715:5318:2920:5623:0925:1929:3132:4734:0535:4838:1740:09
KOS BnO Szczecin5:343:061:076:062:362:272:132:104:123:161:181:432:291:52
40:2840:41
0:190:13
460Paweł Pomagalski49:226:3610:2811:4415:3020:1323:2325:5631:3436:1839:5843:3645:1046:5948:46
UKS Dębołęka6:363:521:163:464:433:102:335:384:443:403:381:341:491:47
49:0849:22
0:220:14
5108Andrzej Sadzikowski58:154:379:0410:2918:5721:4526:5529:0733:3338:2245:0546:3054:1155:4957:36
KOS BnO Szczecin4:374:271:258:282:485:102:124:264:496:431:257:411:381:47
58:0158:15
0:250:14
637Wiesław Jarosz61:116:1310:0111:2927:1433:5737:0539:2443:2647:3552:1755:3156:5759:0560:39
JW1223/Koszalin6:133:481:2815:456:433:082:194:024:094:423:141:262:081:34
60:5861:11
0:190:13
738Adam Cygan83:2910:0516:1218:3929:5936:3540:2144:3355:1662:5468:3070:4977:5880:2582:40
JW1223/Koszalin10:056:072:2711:206:363:464:1210:437:385:362:197:092:272:15
83:1383:29
0:330:16
 
Tomasz Stryjaknkl3:397:198:3312:2817:0520:20-----35:5040:1943:2845:1546:2748:2850:25
Bydgoszcz3:393:401:143:554:373:1515:304:293:091:471:122:011:57
50:4951:07
0:240:18
 
 
 
M55/60 (6)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(49)4(41)5(46)6(39)7(42)8(43)9(55)10(34)11(45)12(35)13(53)14(100)
Meta
 
142Tomasz Koczko36:274:408:2310:1812:3115:1319:0320:4923:5129:5131:1533:0334:2135:5836:13
Skarmat Toruń4:403:431:552:132:423:501:463:026:001:241:481:181:370:15
36:27
0:14
21Zbigniew Klawczyński38:084:138:1610:3516:0919:0722:2724:0626:5730:2431:5733:0634:3937:3337:54
1BLOG Bydgoszcz4:134:032:195:342:583:201:392:513:271:331:091:332:540:21
38:08
0:14
34Tadeusz Krawiec41:244:038:4714:0816:3221:2925:2226:5030:1533:4135:3936:5838:3640:4241:09
Aktywne Choszczno4:034:445:212:244:573:531:283:253:261:581:191:382:060:27
41:24
0:15
489Jan Macul44:134:3210:0912:4515:0317:5823:5326:2029:4333:2238:0139:2641:2943:3443:56
UKS Traper Złocieniec4:325:372:362:182:555:552:273:233:394:391:252:032:050:22
44:13
0:17
546Wiesław Steinke62:237:1112:4817:1820:3327:1733:4036:1841:2752:5155:4357:1559:0961:4662:07
Skarmat Toruń7:115:374:303:156:446:232:385:0911:242:521:321:542:370:21
62:23
0:16
655Zdzisław Dominiak76:0313:2020:0724:0528:1134:4441:4244:3655:1461:0463:4567:5171:2974:5875:40
UKS Dębołęka13:206:473:584:066:336:582:5410:385:502:414:063:383:290:42
76:03
0:23
 
 
 
M65+ (1)3,0 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(49)4(52)5(39)6(42)7(43)8(55)9(45)10(35)11(53)12(100)Meta
 
128Ryszard Jakielaszek42:5114:4418:2920:1922:5924:4727:0530:1034:2538:1939:5442:0942:3142:51
Bydgoszcz14:443:451:502:401:482:183:054:153:541:352:150:220:20
 
 
 
OPEN (8)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(42)4(49)5(40)6(43)7(47)8(44)9(34)10(48)11(35)12(100)Meta
 
1156Mirosław Dzidek31:253:345:577:4312:5214:5917:4722:1024:0525:1427:1829:2131:0831:25
Fundacja Czadzik3:342:231:465:092:072:484:231:551:092:042:031:470:17
31:10
*100
2100Marcin Filipek40:524:176:128:5815:5721:1026:4532:3434:1435:4537:3339:1640:3640:52
das/12 BZ4:171:552:466:595:135:355:491:401:311:481:431:200:16
3103Paweł Sawka46:2110:4213:1415:5120:2122:5732:5136:5238:4340:2142:2444:0746:0446:21
das/12 BZ10:422:322:374:302:369:544:011:511:382:031:431:570:17
4151Adrian Sołtys94:18701:45714:10719:398:0920:1752:3564:1381:4384:3288:4291:3894:0494:18
Aktywne Choszczno701:4512:255:2912:0832:1811:3817:302:494:102:562:260:14
598Katarzyna Ciesielska115:0220:1027:3129:5455:2160:3267:0892:48105:59106:58110:46113:02114:37115:02
das/12 BZ20:107:212:2325:275:116:3625:4013:110:593:482:161:350:25
692Robert Wrona118:0023:1230:3432:5658:2463:2670:0695:53109:01110:01113:51115:58117:39118:00
das/12 BZ23:127:222:2225:285:026:4025:4713:081:003:502:071:410:21
7150Michał Sołtys118:215:4918:1223:2232:1144:1676:3188:15105:45108:29112:44115:35118:08118:21
Aktywne Choszczno5:4912:235:108:4912:0532:1511:4417:302:444:152:512:330:13
 
202Kamil Dzietczyknkl------------------------------------------------------------
Aktywne Choszczno
8:42
*51