Mistrzostwa Gminy Choszczno i Powiatu Choszczeńskiegoniedz. 29-04-2018 17:30
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K10N (6)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
165Nadia Stempniewska32:142:080:00(1)8:180:00(1)16:240:00(1)----------21:5722:140:00(1)10:14
UKS Traper Złocieniec2:080:00(1)6:100:00(1)8:06+2:42(4)5:330:170:00(1)*36
 
264Maja Kubacka38:1414:27+12:19(5)23:21+15:03(5)29:08+12:44(4)31:18+0:18(2)35:010:00(1)37:550:00(1)38:14+6:00(2)
UKS Traper Złocieniec14:27+12:19(5)8:54+2:44(2)5:47+0:23(3)2:100:00(1)3:430:00(1)2:54+0:44(2)0:19+0:02(3)
 
315Dagmara Lewdańska41:57715:16+713:08(6)11:54+3:36(2)17:18+0:54(2)31:000:00(1)37:16+2:15(2)41:33+3:38(2)41:57+9:43(3)
Aktywne Choszczno715:16+713:08(6)5:240:00(1)13:42+11:32(4)6:16+2:33(3)4:17+2:07(4)0:24+0:07(5)
 
466Zuzanna Osak43:355:33+3:25(4)24:05+15:47(6)32:41+16:17(5)37:14+6:14(3)41:08+6:07(3)43:18+5:23(3)43:35+11:21(4)
UKS Traper Złocieniec5:33+3:25(4)18:32+12:22(5)8:36+3:12(5)4:33+2:23(2)3:54+0:11(2)2:100:00(1)0:170:00(1)
 
514Wiktoria Lewdańska51:164:23+2:15(3)21:01+12:43(4)26:25+10:01(3)40:09+9:09(4)46:27+11:26(4)50:39+12:44(4)51:16+19:02(5)
Aktywne Choszczno4:23+2:15(3)16:38+10:28(4)5:240:00(1)13:44+11:34(5)6:18+2:35(4)4:12+2:02(3)0:37+0:20(6)
 
6121Maja Baranowska67:143:35+1:27(2)17:42+9:24(3)35:19+18:55(6)46:15+15:15(5)-----61:5562:14+35:00(6)
UKS Junior Suliszewo3:35+1:27(2)14:07+7:57(3)17:37+12:13(6)10:56+8:46(3)15:400:19+0:02(3)
 
 
 
 
K10 (4)1,7 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(36)4(33)5(44)6(35)7(100)Meta
 
169Kornelia Duda26:362:260:00(1)5:210:00(1)7:020:00(1)13:180:00(1)19:290:00(1)24:220:00(1)26:230:00(1)26:360:00(1)
UKS Traper Złocieniec2:260:00(1)2:550:00(1)1:41+0:04(2)6:16+1:40(3)6:11+3:03(2)4:530:00(1)2:01+0:05(2)0:130:00(1)
 
2124Eemilka Szczublewska30:033:13+0:47(3)8:30+3:09(2)10:07+3:05(2)16:15+2:57(2)22:27+2:58(2)27:38+3:16(2)29:47+3:24(2)30:03+3:27(2)
UKS Junior Suliszewo3:13+0:47(3)5:17+2:22(2)1:370:00(1)6:08+1:32(2)6:12+3:04(3)5:11+0:18(2)2:09+0:13(3)0:16+0:03(3)
 
3118Dominika Welc34:212:55+0:29(2)12:10+6:49(3)16:27+9:25(3)21:03+7:45(3)24:11+4:42(3)32:11+7:49(3)34:07+7:44(3)34:21+7:45(3)
KOS BnO Szczecin2:55+0:29(2)9:15+6:20(3)4:17+2:40(3)4:360:00(1)3:080:00(1)8:00+3:07(3)1:560:00(1)0:14+0:01(2)
 
4122Maja Zajtanowska91:3046:25+43:59(4)-------------------------66:0066:30+64:54(4)
UKS Junior Suliszewo46:25+43:59(4)19:350:30+0:17(4)
 
 
 
 
K12 (14)2,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(36)4(32)5(34)6(44)7(47)8(48)9(35)
10(100)Meta
 
170Alicja Borek24:422:170:00(1)4:130:00(1)7:560:00(1)8:480:00(1)12:320:00(1)14:160:00(1)15:570:00(1)20:490:00(1)22:480:00(1)
UKS Traper Złocieniec2:170:00(1)1:560:00(1)3:43+0:32(4)0:52+0:07(2)3:440:00(1)1:44+0:29(5)1:41+0:31(5)4:52+1:41(5)1:59+0:02(2)
24:290:00(1)24:420:00(1)
1:410:00(1)0:130:00(1)
 
2104Weronika Matyja25:462:46+0:29(6)5:15+1:02(2)8:53+0:57(2)10:03+1:15(2)14:58+2:26(2)16:41+2:25(2)17:59+2:02(2)21:31+0:42(2)23:30+0:42(2)
KOS BnO Szczecin2:46+0:29(6)2:29+0:33(2)3:38+0:27(3)1:10+0:25(5)4:55+1:11(6)1:43+0:28(4)1:18+0:08(3)3:32+0:21(3)1:59+0:02(2)
25:30+1:01(2)25:46+1:04(2)
2:00+0:19(8)0:16+0:03(7)
 
3113Iga Mikuła27:462:24+0:07(2)7:05+2:52(3)10:33+2:37(3)11:33+2:45(3)15:23+2:51(3)19:17+5:01(4)20:34+4:37(4)23:45+2:56(3)25:42+2:54(3)
KOS BnO Szczecin2:24+0:07(2)4:41+2:45(4)3:28+0:17(2)1:00+0:15(4)3:50+0:06(2)3:54+2:39(13)1:17+0:07(2)3:110:00(1)1:570:00(1)
27:31+3:02(3)27:46+3:04(3)
1:49+0:08(5)0:15+0:02(4)
 
4112Daria Mikuła28:002:39+0:22(4)7:08+2:55(4)10:53+2:57(4)11:50+3:02(4)15:56+3:24(4)17:19+3:03(3)18:53+2:56(3)23:51+3:02(4)25:52+3:04(4)
KOS BnO Szczecin2:39+0:22(4)4:29+2:33(3)3:45+0:34(5)0:57+0:12(3)4:06+0:22(3)1:23+0:08(2)1:34+0:24(4)4:58+1:47(6)2:01+0:04(4)
27:44+3:15(4)28:00+3:18(4)
1:52+0:11(6)0:16+0:03(7)
 
548Aniela Sowa35:552:29+0:12(3)13:21+9:08(6)20:26+12:30(6)21:11+12:23(5)25:21+12:49(5)26:36+12:20(5)27:46+11:49(5)31:08+10:19(5)33:55+11:07(5)
UKS Dębołęka2:29+0:12(3)10:52+8:56(6)7:05+3:54(11)0:450:00(1)4:10+0:26(5)1:150:00(1)1:100:00(1)3:22+0:11(2)2:47+0:50(6)
35:38+11:09(5)35:55+11:13(5)
1:43+0:02(2)0:17+0:04(11)
 
671Magdalena Miłaszewicz40:372:41+0:24(5)19:24+15:11(7)22:35+14:39(7)23:45+14:57(6)27:52+15:20(6)29:32+15:16(6)31:22+15:25(6)35:38+14:49(6)38:37+15:49(6)
UKS Traper Złocieniec2:41+0:24(5)16:43+14:47(10)3:110:00(1)1:10+0:25(5)4:07+0:23(4)1:40+0:25(3)1:50+0:40(6)4:16+1:05(4)2:59+1:02(8)
40:22+15:53(6)40:37+15:55(6)
1:45+0:04(3)0:15+0:02(4)
 
720Maja Iwaniec62:464:03+1:46(7)20:39+16:26(8)28:36+20:40(8)38:57+30:09(8)45:28+32:56(7)47:37+33:21(7)50:43+34:46(7)56:09+35:20(7)59:19+36:31(7)
Aktywne Choszczno4:03+1:46(7)16:36+14:40(9)7:57+4:46(13)10:21+9:36(12)6:31+2:47(10)2:09+0:54(9)3:06+1:56(9)5:26+2:15(8)3:10+1:13(9)
62:30+38:01(7)62:46+38:04(7)
3:11+1:30(13)0:16+0:03(7)
 
822Roksana Duplak66:514:06+1:49(8)12:23+8:10(5)17:34+9:38(5)43:09+34:21(10)51:04+38:32(8)53:06+38:50(8)56:07+40:10(8)62:03+41:14(8)64:48+42:00(8)
Aktywne Choszczno4:06+1:49(8)8:17+6:21(5)5:11+2:00(6)25:35+24:50(13)7:55+4:11(11)2:02+0:47(6)3:01+1:51(8)5:56+2:45(11)2:45+0:48(5)
66:36+42:07(8)66:51+42:09(8)55:42
1:48+0:07(4)0:15+0:02(4)*55
 
96Maja Angerman73:0723:50+21:33(12)41:32+37:19(12)47:41+39:45(12)50:55+42:07(11)57:20+44:48(10)59:35+45:19(10)62:19+46:22(10)68:05+47:16(9)70:52+48:04(9)
Aktywne Choszczno23:50+21:33(12)17:42+15:46(12)6:09+2:58(9)3:14+2:29(8)6:25+2:41(7)2:15+1:00(10)2:44+1:34(7)5:46+2:35(10)2:47+0:50(6)
72:47+48:18(9)73:07+48:25(9)
1:55+0:14(7)0:20+0:07(13)
 
1047Magdalena Chwalińska77:1315:14+12:57(11)27:06+22:53(10)32:49+24:53(9)37:37+28:49(7)55:04+42:32(9)58:26+44:10(9)62:11+46:14(9)70:34+49:45(10)74:12+51:24(10)
UKS Dębołęka15:14+12:57(11)11:52+9:56(7)5:43+2:32(7)4:48+4:03(10)17:27+13:43(12)3:22+2:07(12)3:45+2:35(12)8:23+5:12(13)3:38+1:41(13)
76:57+52:28(10)77:13+52:31(10)
2:45+1:04(11)0:16+0:03(7)
 
1121Julia Raźniewska83:1432:59+30:42(13)50:10+45:57(13)56:44+48:48(13)59:59+51:11(12)66:24+53:52(11)68:29+54:13(11)71:37+55:40(11)77:06+56:17(11)80:25+57:37(11)
Aktywne Choszczno32:59+30:42(13)17:11+15:15(11)6:34+3:23(10)3:15+2:30(9)6:25+2:41(7)2:05+0:50(7)3:08+1:58(10)5:29+2:18(9)3:19+1:22(11)
83:01+58:32(11)83:14+58:32(11)
2:36+0:55(9)0:130:00(1)
 
129Zuza Szymanek89:137:19+5:02(10)31:14+27:01(11)38:32+30:36(10)66:01+57:13(14)72:26+59:54(12)74:33+60:17(12)77:45+61:48(12)83:08+62:19(12)86:22+63:34(12)
Aktywne Choszczno7:19+5:02(10)23:55+21:59(14)7:18+4:07(12)27:29+26:44(14)6:25+2:41(7)2:07+0:52(8)3:12+2:02(11)5:23+2:12(7)3:14+1:17(10)
88:59+64:30(12)89:13+64:31(12)
2:37+0:56(10)0:14+0:01(3)
 
13131Anna Szymulewicz101:4639:27+37:10(14)51:20+47:07(14)57:10+49:14(14)62:02+53:14(13)79:37+67:05(13)82:37+68:21(13)86:30+70:33(13)94:41+73:52(13)98:16+75:28(13)
UKS Junior Suliszewo39:27+37:10(14)11:53+9:57(8)5:50+2:39(8)4:52+4:07(11)17:35+13:51(13)3:00+1:45(11)3:53+2:43(13)8:11+5:00(12)3:35+1:38(12)
101:24+76:55(13)101:46+77:04(13)
3:08+1:27(12)0:22+0:09(14)
 
 
23Martyna Kuletankl4:16+1:59(9)23:08+18:55(9)41:37+33:41(11)42:58+34:10(9)--------------------65:11
Aktywne Choszczno4:16+1:59(9)18:52+16:56(13)18:29+15:18(14)1:21+0:36(7)22:13
68:2068:38
3:090:18+0:05(12)
 
 
 
 
K14 (3)2,7 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(42)4(38)5(43)6(47)7(44)8(34)9(48)
10(35)11(100)Meta
 
1115Natalia Kusztelska25:363:170:00(1)5:470:00(1)7:340:00(1)10:500:00(1)14:260:00(1)17:390:00(1)18:260:00(1)19:400:00(1)21:240:00(1)
KOS BnO Szczecin3:170:00(1)2:300:00(1)1:470:00(1)3:160:00(1)3:36+1:44(2)3:130:00(1)0:470:00(1)1:14+0:13(2)1:440:00(1)
23:510:00(1)25:210:00(1)25:360:00(1)
2:27+0:32(2)1:300:00(1)0:15+0:04(3)
 
274Paulina Szczurko27:004:24+1:07(2)7:26+1:39(2)9:38+2:04(2)13:05+2:15(2)14:57+0:31(2)18:52+1:13(2)19:52+1:26(2)20:53+1:13(2)23:12+1:48(2)
UKS Traper Złocieniec4:24+1:07(2)3:02+0:32(2)2:12+0:25(2)3:27+0:11(2)1:520:00(1)3:55+0:42(2)1:00+0:13(2)1:010:00(1)2:19+0:35(2)
25:07+1:16(2)26:47+1:26(2)27:00+1:24(2)
1:550:00(1)1:40+0:10(3)0:13+0:02(2)
 
373Sabatini Corda79:266:37+3:20(3)10:17+4:30(3)13:08+5:34(3)33:19+22:29(3)39:26+25:00(3)51:08+33:29(3)68:40+50:14(3)71:25+51:45(3)75:12+53:48(3)
UKS Traper Złocieniec6:37+3:20(3)3:40+1:10(3)2:51+1:04(3)20:11+16:55(3)6:07+4:15(3)11:42+8:29(3)17:32+16:45(3)2:45+1:44(3)3:47+2:03(3)
77:44+53:53(3)79:15+53:54(3)79:26+53:50(3)
2:32+0:37(3)1:31+0:01(2)0:110:00(1)
 
 
 
 
K16 (4)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(42)4(49)5(40)6(43)7(47)8(44)9(34)
10(48)11(35)12(100)Meta
 
178Aneta Urban32:413:000:00(1)5:230:00(1)7:350:00(1)11:180:00(1)15:370:00(1)18:230:00(1)24:33+0:17(2)25:580:00(1)27:040:00(1)
UKS Traper Złocieniec3:000:00(1)2:230:00(1)2:12+0:46(4)3:430:00(1)4:19+2:32(3)2:460:00(1)6:10+1:58(3)1:250:00(1)1:060:00(1)
29:010:00(1)30:410:00(1)32:270:00(1)32:410:00(1)
1:57+0:07(2)1:400:00(1)1:46+0:14(4)0:14+0:02(2)
 
277Zuzanna Kmieć34:003:49+0:49(2)8:01+2:38(4)9:47+2:12(4)14:51+3:33(3)16:52+1:15(2)19:57+1:34(2)24:160:00(1)26:00+0:02(2)27:24+0:20(2)
UKS Traper Złocieniec3:49+0:49(2)4:12+1:49(4)1:46+0:20(3)5:04+1:21(2)2:01+0:14(2)3:05+0:19(2)4:19+0:07(2)1:44+0:19(4)1:24+0:18(4)
29:51+0:50(2)32:08+1:27(2)33:48+1:21(2)34:00+1:19(2)
2:27+0:37(4)2:17+0:37(4)1:40+0:08(2)0:120:00(1)
 
3107Magdalena Sadzikowska35:563:49+0:49(2)7:24+2:01(3)9:01+1:26(3)18:03+6:45(4)19:50+4:13(4)23:03+4:40(3)27:15+2:59(3)28:57+2:59(3)30:09+3:05(3)
KOS BnO Szczecin3:49+0:49(2)3:35+1:12(3)1:37+0:11(2)9:02+5:19(4)1:470:00(1)3:13+0:27(3)4:120:00(1)1:42+0:17(3)1:12+0:06(2)
31:59+2:58(3)34:08+3:27(3)35:40+3:13(3)35:56+3:15(3)
1:500:00(1)2:09+0:29(3)1:320:00(1)0:16+0:04(4)
 
479Hanna Przeszłowska44:363:56+0:56(4)6:23+1:00(2)7:49+0:14(2)13:42+2:24(2)19:42+4:05(3)23:15+4:52(4)35:31+11:15(4)37:07+11:09(4)38:25+11:21(4)
UKS Traper Złocieniec3:56+0:56(4)2:27+0:04(2)1:260:00(1)5:53+2:10(3)6:00+4:13(4)3:33+0:47(4)12:16+8:04(4)1:36+0:11(2)1:18+0:12(3)
40:41+11:40(4)42:41+12:00(4)44:22+11:55(4)44:36+11:55(4)
2:16+0:26(3)2:00+0:20(2)1:41+0:09(3)0:14+0:02(2)
 
 
 
 
K18 (3)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(49)4(41)5(46)6(39)7(42)8(43)9(55)
10(34)11(45)12(35)13(53)14(100)Meta
 
181Zuzanna Gradek33:293:340:00(1)8:020:00(1)12:110:00(1)14:420:00(1)16:430:00(1)19:540:00(1)21:330:00(1)24:170:00(1)26:550:00(1)
UKS Traper Złocieniec3:340:00(1)4:280:00(1)4:09+1:18(2)2:310:00(1)2:010:00(1)3:110:00(1)1:390:00(1)2:440:00(1)2:380:00(1)
27:580:00(1)29:010:00(1)30:320:00(1)32:490:00(1)33:110:00(1)33:290:00(1)
1:030:00(1)1:030:00(1)1:310:00(1)2:170:00(1)0:22+0:03(3)0:18+0:04(3)
 
284Paulina Kozieł62:165:18+1:44(3)11:48+3:46(2)14:39+2:28(2)21:37+6:55(2)27:21+10:38(2)33:00+13:06(2)36:19+14:46(2)43:24+19:07(2)49:47+22:52(2)
UKS Traper Złocieniec5:18+1:44(3)6:30+2:02(2)2:510:00(1)6:58+4:27(3)5:44+3:43(2)5:39+2:28(2)3:19+1:40(3)7:05+4:21(3)6:23+3:45(3)
52:31+24:33(2)54:47+25:46(2)57:58+27:26(2)61:43+28:54(2)62:02+28:51(2)62:16+28:47(2)
2:44+1:41(2)2:16+1:13(2)3:11+1:40(2)3:45+1:28(3)0:190:00(1)0:140:00(1)
 
380Adrianna Kmieć70:155:13+1:39(2)16:47+8:45(3)21:34+9:23(3)26:00+11:18(3)33:39+16:56(3)44:41+24:47(3)47:30+25:57(3)51:48+27:31(3)55:23+28:28(3)
UKS Traper Złocieniec5:13+1:39(2)11:34+7:06(3)4:47+1:56(3)4:26+1:55(2)7:39+5:38(3)11:02+7:51(3)2:49+1:10(2)4:18+1:34(2)3:35+0:57(2)
59:46+31:48(3)62:39+33:38(3)66:49+36:17(3)69:41+36:52(3)70:01+36:50(3)70:15+36:46(3)
4:23+3:20(3)2:53+1:50(3)4:10+2:39(3)2:52+0:35(2)0:20+0:01(2)0:140:00(1)
 
 
 
 
K20/21 (5)4,0 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(40)4(41)5(46)6(52)7(39)8(54)9(43)
10(55)11(34)12(45)13(35)14(53)15(100)Meta
 
1Karolina Jahnz54:134:190:00(1)9:000:00(1)10:380:00(1)15:290:00(1)20:430:00(1)27:080:00(1)31:240:00(1)37:25+0:26(2)41:130:00(1)
BWD Stargard4:190:00(1)4:41+0:19(3)1:38+0:25(3)4:510:00(1)5:14+2:28(2)6:25+3:16(5)4:16+1:51(5)6:01+1:46(3)3:480:00(1)
44:540:00(1)48:370:00(1)50:080:00(1)51:530:00(1)53:410:00(1)53:580:00(1)54:130:00(1)
3:41+0:01(2)3:43+1:34(5)1:310:00(1)1:45+0:02(2)1:48+0:02(2)0:170:00(1)0:15+0:01(2)
 
261Gabryiela Trzepacz63:178:10+3:51(3)12:32+3:32(3)13:45+3:07(3)29:27+13:58(3)35:54+15:11(3)39:03+11:55(3)41:28+10:04(3)45:43+8:44(3)50:16+9:03(3)
UKS Dębołęka8:10+3:51(3)4:220:00(1)1:130:00(1)15:42+10:51(4)6:27+3:41(3)3:090:00(1)2:250:00(1)4:150:00(1)4:33+0:45(2)
53:56+9:02(2)57:33+8:56(2)59:13+9:05(2)60:56+9:03(2)62:42+9:01(2)63:03+9:05(2)63:17+9:04(2)
3:400:00(1)3:37+1:28(4)1:40+0:09(2)1:430:00(1)1:460:00(1)0:21+0:04(2)0:140:00(1)
 
3157Paulina Zientek67:095:17+0:58(2)9:47+0:47(2)11:25+0:47(2)23:31+8:02(2)26:17+5:34(2)29:43+2:35(2)32:08+0:44(2)36:590:00(1)43:38+2:25(2)
Szczecin5:17+0:58(2)4:30+0:08(2)1:38+0:25(3)12:06+7:15(3)2:460:00(1)3:26+0:17(2)2:250:00(1)4:51+0:36(2)6:39+2:51(3)
56:47+11:53(3)58:56+10:19(3)61:22+11:14(3)64:24+12:31(3)66:17+12:36(3)66:52+12:54(3)67:09+12:56(3)
13:09+9:29(5)2:090:00(1)2:26+0:55(3)3:02+1:19(5)1:53+0:07(3)0:35+0:18(4)0:17+0:03(3)
 
440Natalia Rosowska88:3710:56+6:37(5)21:18+12:18(5)23:42+13:04(5)34:51+19:22(4)41:30+20:47(4)46:01+18:53(4)49:52+18:28(4)60:48+23:49(4)67:38+26:25(4)
JW1223/Koszalin10:56+6:37(5)10:22+6:00(5)2:24+1:11(5)11:09+6:18(2)6:39+3:53(5)4:31+1:22(3)3:51+1:26(4)10:56+6:41(5)6:50+3:02(4)
73:28+28:34(4)75:46+27:09(4)83:03+32:55(4)85:28+33:35(4)87:47+34:06(4)88:17+34:19(4)88:37+34:24(4)
5:50+2:10(4)2:18+0:09(2)7:17+5:46(5)2:25+0:42(3)2:19+0:33(5)0:30+0:13(3)0:20+0:06(5)
 
539Justyna Krzyżaniak97:418:22+4:03(4)15:20+6:20(4)16:37+5:59(4)44:05+28:36(5)50:40+29:57(5)55:11+28:03(5)58:59+27:35(5)69:52+32:53(5)76:52+35:39(5)
JW1223/Koszalin8:22+4:03(4)6:58+2:36(4)1:17+0:04(2)27:28+22:37(5)6:35+3:49(4)4:31+1:22(3)3:48+1:23(3)10:53+6:38(4)7:00+3:12(5)
82:33+37:39(5)84:58+36:21(5)92:01+41:53(5)94:34+42:41(5)96:44+43:03(5)97:23+43:25(5)97:41+43:28(5)
5:41+2:01(3)2:25+0:16(3)7:03+5:32(4)2:33+0:50(4)2:10+0:24(4)0:39+0:22(5)0:18+0:04(4)
 
 
 
 
K35/40 (4)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(49)4(41)5(46)6(39)7(42)8(43)9(55)
10(34)11(45)12(35)13(53)14(100)Meta
 
185Beata Gradek56:196:200:00(1)12:12+0:47(3)20:22+6:59(4)23:01+2:18(2)27:140:00(1)33:23+0:22(2)35:140:00(1)38:470:00(1)47:490:00(1)
UKS Traper Złocieniec6:200:00(1)5:52+1:51(4)8:10+6:12(4)2:390:00(1)4:13+1:29(2)6:09+1:27(4)1:51+0:08(2)3:33+0:40(3)9:020:00(1)
50:010:00(1)51:430:00(1)53:260:00(1)55:390:00(1)55:590:00(1)56:190:00(1)
2:12+0:38(4)1:420:00(1)1:43+0:32(3)2:13+0:25(2)0:20+0:02(3)0:20+0:04(4)
 
2110Anna Płytnik59:356:35+0:15(2)11:250:00(1)13:230:00(1)20:430:00(1)30:35+3:21(3)36:21+3:20(3)38:16+3:02(3)41:44+2:57(2)50:48+2:59(2)
KOS BnO Szczecin6:35+0:15(2)4:50+0:49(3)1:580:00(1)7:20+4:41(3)9:52+7:08(3)5:46+1:04(2)1:55+0:12(3)3:28+0:35(2)9:04+0:02(2)
52:58+2:57(2)54:45+3:02(2)56:30+3:04(2)58:53+3:14(2)59:16+3:17(2)59:35+3:16(2)
2:10+0:36(3)1:47+0:05(4)1:45+0:34(4)2:23+0:35(4)0:23+0:05(4)0:19+0:03(3)
 
386Monika Borek65:1112:42+6:22(4)16:43+5:18(4)19:15+5:52(3)26:28+5:45(4)36:31+9:17(4)42:25+9:24(4)44:08+8:54(4)47:01+8:14(4)56:50+9:01(3)
UKS Traper Złocieniec12:42+6:22(4)4:010:00(1)2:32+0:34(2)7:13+4:34(2)10:03+7:19(4)5:54+1:12(3)1:430:00(1)2:530:00(1)9:49+0:47(3)
58:55+8:54(3)60:41+8:58(3)62:19+8:53(3)64:37+8:58(3)64:55+8:56(3)65:11+8:52(3)51:34
2:05+0:31(2)1:46+0:04(3)1:38+0:27(2)2:18+0:30(3)0:180:00(1)0:160:00(1)*47
 
462Bernadetta Klawińska68:377:09+0:49(3)11:34+0:09(2)15:13+1:50(2)25:35+4:52(3)28:19+1:05(2)33:010:00(1)36:24+1:10(2)46:23+7:36(3)61:46+13:57(4)
UKS Dębołęka7:09+0:49(3)4:25+0:24(2)3:39+1:41(3)10:22+7:43(4)2:440:00(1)4:420:00(1)3:23+1:40(4)9:59+7:06(4)15:23+6:21(4)
63:20+13:19(4)65:03+13:20(4)66:14+12:48(4)68:02+12:23(4)68:20+12:21(4)68:37+12:18(4)
1:340:00(1)1:43+0:01(2)1:110:00(1)1:480:00(1)0:180:00(1)0:17+0:01(2)
 
 
 
 
KM10R (2)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
163Adam Borek17:042:350:00(1)6:130:00(1)9:380:00(1)11:490:00(1)14:260:00(1)16:480:00(1)17:040:00(1)
UKS Traper Złocieniec2:350:00(1)3:380:00(1)3:250:00(1)2:110:00(1)2:370:00(1)2:220:00(1)0:160:00(1)
 
2Maks Szuba61:546:23+3:48(2)22:33+16:20(2)44:59+35:21(2)49:40+37:51(2)57:39+43:13(2)61:13+44:25(2)61:54+44:50(2)
Aktywne Choszczno6:23+3:48(2)16:10+12:32(2)22:26+19:01(2)4:41+2:30(2)7:59+5:22(2)3:34+1:12(2)0:41+0:25(2)
 
 
 
 
M10N (2)2,4 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(34)5(35)6(100)Meta
 
1Szymon Szyszkowski42:122:540:00(1)18:040:00(1)23:200:00(1)31:100:00(1)38:230:00(1)41:580:00(1)42:120:00(1)
Aktywne Choszczno2:540:00(1)15:100:00(1)5:160:00(1)7:500:00(1)7:130:00(1)3:35+0:34(2)0:140:00(1)
 
267Łukasz Duda44:493:32+0:38(2)21:01+2:57(2)26:23+3:03(2)34:16+3:06(2)41:32+3:09(2)44:33+2:35(2)44:49+2:37(2)
UKS Traper Złocieniec3:32+0:38(2)17:29+2:19(2)5:22+0:06(2)7:53+0:03(2)7:16+0:03(2)3:010:00(1)0:16+0:02(2)
 
 
 
 
M10 (5)1,7 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(36)4(33)5(44)6(35)7(100)Meta
 
168Paweł Miłaszewicz21:542:510:00(1)5:330:00(1)7:080:00(1)9:400:00(1)12:480:00(1)18:500:00(1)21:320:00(1)21:540:00(1)
UKS Traper Złocieniec2:510:00(1)2:420:00(1)1:350:00(1)2:320:00(1)3:080:00(1)6:020:00(1)2:420:00(1)0:22+0:07(2)
 
2126Maciej Baranowski62:374:30+1:39(2)11:32+5:59(2)29:16+22:08(5)36:16+26:36(4)45:15+32:27(2)-----57:2257:37+40:43(2)
UKS Junior Suliszewo4:30+1:39(2)7:02+4:20(5)17:44+16:09(5)7:00+4:28(2)8:59+5:51(2)12:070:150:00(1)
18:3353:16
*33*48
 
3Jakub Szyszkowski96:399:13+6:22(3)13:23+7:50(3)16:48+9:40(2)28:21+18:41(2)---------------81:39+74:45(3)
Aktywne Choszczno9:13+6:22(3)4:10+1:28(4)3:25+1:50(2)11:33+9:01(4)53:18+53:03(3)
 
47Piotr Tomczyk103:4716:02+13:11(4)19:20+13:47(4)22:53+15:45(3)34:14+24:34(3)---------------88:47+81:53(4)
Aktywne Choszczno16:02+13:11(4)3:18+0:36(3)3:33+1:58(4)11:21+8:49(3)54:33+54:18(5)
 
518Patryk Kacprzak109:5122:09+19:18(5)25:16+19:43(5)28:41+21:33(4)40:23+30:43(5)---------------94:51+87:57(5)
Aktywne Choszczno22:09+19:18(5)3:07+0:25(2)3:25+1:50(2)11:42+9:10(5)54:28+54:13(4)
 
 
 
 
M12 (9)2,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(33)3(36)4(32)5(34)6(44)7(47)8(48)9(35)
10(100)Meta
 
1106Bartosz Kotkowiak24:082:16+0:06(2)5:45+0:48(2)8:58+0:25(2)10:26+0:47(2)15:00+0:51(2)16:12+0:29(2)17:16+0:19(2)19:530:00(1)21:590:00(1)
KOS BnO Szczecin2:16+0:06(2)3:29+0:51(2)3:13+0:05(2)1:28+0:22(3)4:34+0:04(2)1:120:00(1)1:040:00(1)2:37+0:03(2)2:060:00(1)
23:580:00(1)24:080:00(1)
1:59+0:14(3)0:100:00(1)
 
272Mateusz Gradek25:242:19+0:09(3)4:570:00(1)8:330:00(1)9:390:00(1)14:090:00(1)15:430:00(1)16:570:00(1)20:19+0:26(2)22:56+0:57(2)
UKS Traper Złocieniec2:19+0:09(3)2:380:00(1)3:36+0:28(3)1:060:00(1)4:300:00(1)1:34+0:22(3)1:14+0:10(3)3:22+0:48(3)2:37+0:31(4)
25:09+1:11(2)25:24+1:16(2)
2:13+0:28(6)0:15+0:05(3)
 
351Piotr Jaszczyk30:103:52+1:42(4)11:44+6:47(4)14:52+6:19(3)16:21+6:42(3)20:59+6:50(3)22:15+6:32(3)23:21+6:24(3)25:55+6:02(3)28:09+6:10(3)
UKS Dębołęka3:52+1:42(4)7:52+5:14(5)3:080:00(1)1:29+0:23(4)4:38+0:08(3)1:16+0:04(2)1:06+0:02(2)2:340:00(1)2:14+0:08(3)
29:54+5:56(3)30:10+6:02(3)
1:450:00(1)0:16+0:06(5)
 
4Miłosz Siekacz54:134:40+2:30(5)12:26+7:29(5)20:47+12:14(4)30:05+20:26(6)38:02+23:53(4)39:56+24:13(4)42:52+25:55(4)48:57+29:04(4)51:50+29:51(4)
Aktywne Choszczno4:40+2:30(5)7:46+5:08(4)8:21+5:13(5)9:18+8:12(7)7:57+3:27(5)1:54+0:42(4)2:56+1:52(7)6:05+3:31(6)2:53+0:47(5)
53:57+29:59(4)54:13+30:05(4)
2:07+0:22(4)0:16+0:06(5)
 
5153Konrad Pierzak59:5910:53+8:43(8)28:38+23:41(7)34:36+26:03(7)37:50+28:11(7)44:21+30:12(6)46:21+30:38(5)49:05+32:08(6)55:01+35:08(5)57:54+35:55(5)
Aktywne Choszczno10:53+8:43(8)17:45+15:07(8)5:58+2:50(4)3:14+2:08(6)6:31+2:01(4)2:00+0:48(5)2:44+1:40(6)5:56+3:22(5)2:53+0:47(5)
59:42+35:44(5)59:59+35:51(5)14:24
1:48+0:03(2)0:17+0:07(7)*32
 
6152Marcel Możdżyński72:504:53+2:43(6)10:10+5:13(3)28:28+19:55(6)29:43+20:04(5)55:53+41:44(7)61:52+46:09(7)63:26+46:29(7)68:19+48:26(7)70:30+48:31(6)
Aktywne Choszczno4:53+2:43(6)5:17+2:39(3)18:18+15:10(8)1:15+0:09(2)26:10+21:40(7)5:59+4:47(6)1:34+0:30(5)4:53+2:19(4)2:11+0:05(2)
72:37+48:39(6)72:50+48:42(6)
2:07+0:22(4)0:13+0:03(2)
 
 
128Szymon Gilewskinkl2:100:00(1)14:26+9:29(6)26:35+18:02(5)28:26+18:47(4)41:14+27:05(5)47:15+31:32(6)48:29+31:32(5)55:48+35:55(6)-----
UKS Junior Suliszewo2:100:00(1)12:16+9:38(7)12:09+9:01(6)1:51+0:45(5)12:48+8:18(6)6:01+4:49(7)1:14+0:10(3)7:19+4:45(7)
58:3758:57
2:490:20+0:10(8)
 
8Szymon Tomczyknkl6:16+4:06(7)-----38:2639:2664:4171:0372:3177:1779:37
Aktywne Choszczno6:16+4:06(7)32:101:0025:156:221:284:462:20
81:4081:55
2:030:15+0:05(3)
 
139Mateusz Gurazdankl35:40+33:30(9)44:05+39:08(8)62:21+53:48(8)------------------------------
UKS Junior Suliszewo35:40+33:30(9)8:25+5:47(6)18:16+15:08(7)
-----
 
 
 
 
M14 (5)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(42)4(49)5(40)6(43)7(47)8(44)9(34)
10(48)11(35)12(100)Meta
 
1116Miłosz Czyński23:222:490:00(1)4:290:00(1)5:470:00(1)8:560:00(1)10:260:00(1)14:340:00(1)17:070:00(1)17:510:00(1)18:430:00(1)
KOS BnO Szczecin2:490:00(1)1:400:00(1)1:180:00(1)3:090:00(1)1:300:00(1)4:08+1:25(4)2:330:00(1)0:440:00(1)0:520:00(1)
20:060:00(1)21:470:00(1)23:080:00(1)23:220:00(1)
1:230:00(1)1:41+0:04(3)1:210:00(1)0:14+0:02(3)
 
2111Leon Pawłowski25:253:04+0:15(2)5:04+0:35(2)6:39+0:52(2)10:27+1:31(2)12:28+2:02(2)15:11+0:37(2)17:59+0:52(2)19:13+1:22(2)20:21+1:38(2)
KOS BnO Szczecin3:04+0:15(2)2:00+0:20(2)1:35+0:17(2)3:48+0:39(2)2:01+0:31(2)2:430:00(1)2:48+0:15(2)1:14+0:30(2)1:08+0:16(2)
22:01+1:55(2)23:38+1:51(2)25:12+2:04(2)25:25+2:03(2)
1:40+0:17(2)1:370:00(1)1:34+0:13(2)0:13+0:01(2)
 
3105Piotr Kotkowiak39:163:31+0:42(3)6:42+2:13(3)8:24+2:37(3)13:11+4:15(3)15:52+5:26(3)19:54+5:20(3)24:58+7:51(3)32:22+14:31(3)33:47+15:04(3)
KOS BnO Szczecin3:31+0:42(3)3:11+1:31(4)1:42+0:24(3)4:47+1:38(3)2:41+1:11(4)4:02+1:19(3)5:04+2:31(4)7:24+6:40(5)1:25+0:33(4)
35:43+15:37(3)37:20+15:33(3)39:00+15:52(3)39:16+15:54(3)
1:56+0:33(3)1:370:00(1)1:40+0:19(4)0:16+0:04(4)
 
475Kelwin Jankowski46:007:41+4:52(4)20:03+15:34(4)21:49+16:02(4)26:54+17:58(4)29:12+18:46(4)32:02+17:28(4)36:13+19:06(4)38:03+20:12(4)39:27+20:44(4)
UKS Traper Złocieniec7:41+4:52(4)12:22+10:42(5)1:46+0:28(4)5:05+1:56(4)2:18+0:48(3)2:50+0:07(2)4:11+1:38(3)1:50+1:06(3)1:24+0:32(3)
41:49+21:43(4)44:10+22:23(4)45:48+22:40(4)46:00+22:38(4)
2:22+0:59(4)2:21+0:44(4)1:38+0:17(3)0:120:00(1)
 
5154Hieronim Fiederowicz104:5521:05+18:16(5)23:28+18:59(5)25:47+20:00(5)35:51+26:55(5)47:27+37:01(5)69:01+54:27(5)84:52+67:45(5)90:48+72:57(5)92:54+74:11(5)
UKS Traper Złocieniec21:05+18:16(5)2:23+0:43(3)2:19+1:01(5)10:04+6:55(5)11:36+10:06(5)21:34+18:51(5)15:51+13:18(5)5:56+5:12(4)2:06+1:14(5)
97:31+77:25(5)102:15+80:28(5)104:36+81:28(5)104:55+81:33(5)
4:37+3:14(5)4:44+3:07(5)2:21+1:00(5)0:19+0:07(5)
 
 
 
 
M16 (5)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(49)4(41)5(46)6(39)7(42)8(43)9(55)
10(34)11(45)12(35)13(53)14(100)Meta
 
1117Jakub Kondys29:333:270:00(1)7:020:00(1)8:540:00(1)11:140:00(1)13:210:00(1)16:420:00(1)18:050:00(1)20:380:00(1)23:030:00(1)
KOS BnO Szczecin3:270:00(1)3:35+0:31(5)1:520:00(1)2:20+0:25(2)2:07+0:13(2)3:210:00(1)1:230:00(1)2:33+0:17(2)2:250:00(1)
24:060:00(1)25:060:00(1)26:370:00(1)28:580:00(1)29:180:00(1)29:330:00(1)
1:03+0:05(2)1:00+0:11(2)1:31+0:24(4)2:21+0:46(5)0:20+0:03(3)0:15+0:03(4)
 
252Oskar Sowa32:055:00+1:33(4)8:21+1:19(4)11:49+2:55(4)13:44+2:30(4)15:38+2:17(3)19:22+2:40(3)20:49+2:44(3)23:05+2:27(3)25:47+2:44(2)
UKS Dębołęka5:00+1:33(4)3:21+0:17(3)3:28+1:36(4)1:550:00(1)1:540:00(1)3:44+0:23(3)1:27+0:04(2)2:160:00(1)2:42+0:17(3)
27:18+3:12(2)28:07+3:01(2)29:27+2:50(2)31:35+2:37(2)31:52+2:34(2)32:05+2:32(2)
1:31+0:33(4)0:490:00(1)1:20+0:13(2)2:08+0:33(4)0:170:00(1)0:13+0:01(2)
 
383Bartosz Smyk32:254:24+0:57(2)7:28+0:26(2)9:29+0:35(2)12:30+1:16(2)14:51+1:30(2)18:17+1:35(2)19:48+1:43(2)22:31+1:53(2)26:06+3:03(3)
UKS Traper Złocieniec4:24+0:57(2)3:040:00(1)2:01+0:09(2)3:01+1:06(3)2:21+0:27(3)3:26+0:05(2)1:31+0:08(3)2:43+0:27(4)3:35+1:10(4)
27:24+3:18(3)28:29+3:23(3)30:00+3:23(3)31:50+2:52(3)32:12+2:54(3)32:25+2:52(3)
1:18+0:20(3)1:05+0:16(4)1:31+0:24(4)1:50+0:15(2)0:22+0:05(5)0:13+0:01(2)
 
453Mateusz Kuzia34:424:36+1:09(3)7:47+0:45(3)9:48+0:54(3)13:17+2:03(3)16:32+3:11(4)22:14+5:32(4)24:01+5:56(4)26:41+6:03(4)29:14+6:11(4)
UKS Dębołęka4:36+1:09(3)3:11+0:07(2)2:01+0:09(2)3:29+1:34(4)3:15+1:21(5)5:42+2:21(5)1:47+0:24(4)2:40+0:24(3)2:33+0:08(2)
30:12+6:06(4)31:12+6:06(4)32:32+5:55(4)34:07+5:09(4)34:27+5:09(4)34:42+5:09(4)
0:580:00(1)1:00+0:11(2)1:20+0:13(2)1:350:00(1)0:20+0:03(3)0:15+0:03(4)
 
582Szymon Szadzewicz77:349:36+6:09(5)13:08+6:06(5)17:58+9:04(5)34:38+23:24(5)37:14+23:53(5)42:03+25:21(5)45:17+27:12(5)55:20+34:42(5)70:41+47:38(5)
UKS Traper Złocieniec9:36+6:09(5)3:32+0:28(4)4:50+2:58(5)16:40+14:45(5)2:36+0:42(4)4:49+1:28(4)3:14+1:51(5)10:03+7:47(5)15:21+12:56(5)
72:45+48:39(5)74:06+49:00(5)75:13+48:36(5)77:03+48:05(5)77:22+48:04(5)77:34+48:01(5)
2:04+1:06(5)1:21+0:32(5)1:070:00(1)1:50+0:15(2)0:19+0:02(2)0:120:00(1)
 
 
 
 
M18 (1)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(42)4(49)5(40)6(43)7(47)8(44)9(34)
10(48)11(35)12(100)Meta
 
176Maciej Osak48:019:120:00(1)13:070:00(1)15:410:00(1)25:170:00(1)28:500:00(1)32:550:00(1)37:480:00(1)38:400:00(1)39:520:00(1)
UKS Traper Złocieniec9:120:00(1)3:550:00(1)2:340:00(1)9:360:00(1)3:330:00(1)4:050:00(1)4:530:00(1)0:520:00(1)1:120:00(1)
42:320:00(1)45:320:00(1)47:400:00(1)48:010:00(1)
2:400:00(1)3:000:00(1)2:080:00(1)0:210:00(1)
 
 
 
 
M20/21 (11)4,8 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(50)3(39)4(42)5(38)6(41)7(46)8(52)9(49)
10(40)11(43)12(37)13(55)14(45)15(35)16(53)17(100)Meta
 
129Krzysztof Lewandowski38:194:030:00(1)12:26+4:13(5)14:51+3:52(4)16:06+4:01(4)18:00+3:43(4)20:52+3:13(4)23:09+3:34(4)24:48+1:13(4)25:53+0:56(4)
Chełmno4:030:00(1)8:23+5:15(7)2:250:00(1)1:15+0:09(4)1:540:00(1)2:520:00(1)2:17+0:21(3)1:390:00(1)1:050:00(1)
27:15+0:44(4)29:43+1:00(3)31:42+0:58(3)33:370:00(1)35:020:00(1)36:250:00(1)37:480:00(1)38:070:00(1)38:190:00(1)
1:220:00(1)2:28+0:16(2)1:59+0:22(3)1:550:00(1)1:250:00(1)1:23+0:06(3)1:230:00(1)0:19+0:04(5)0:12+0:01(2)
 
290Jakub Sawościanik39:205:48+1:45(5)8:58+0:45(3)11:53+0:54(3)13:07+1:02(3)15:14+0:57(3)19:54+2:15(3)22:09+2:34(3)24:19+0:44(3)25:37+0:40(3)
UKS Traper Złocieniec5:48+1:45(5)3:10+0:02(2)2:55+0:30(4)1:14+0:08(3)2:07+0:13(2)4:40+1:48(6)2:15+0:19(2)2:10+0:31(3)1:18+0:13(2)
27:05+0:34(3)29:34+0:51(2)31:26+0:42(2)33:38+0:01(2)35:56+0:54(2)37:25+1:00(2)38:51+1:03(2)39:08+1:01(2)39:20+1:01(2)
1:28+0:06(3)2:29+0:17(3)1:52+0:15(2)2:12+0:17(2)2:18+0:53(5)1:29+0:12(4)1:26+0:03(2)0:17+0:02(2)0:12+0:01(2)
 
344Krzysztof Wojciechowski41:285:15+1:12(3)8:43+0:30(2)11:14+0:15(2)12:27+0:22(2)14:45+0:28(2)19:02+1:23(2)21:20+1:45(2)23:350:00(1)24:570:00(1)
Skarmat Toruń5:15+1:12(3)3:28+0:20(3)2:31+0:06(2)1:13+0:07(2)2:18+0:24(4)4:17+1:25(4)2:18+0:22(4)2:15+0:36(4)1:22+0:17(4)
26:310:00(1)28:430:00(1)30:440:00(1)35:25+1:48(4)36:54+1:52(3)38:11+1:46(3)41:02+3:14(3)41:17+3:10(3)41:28+3:09(3)
1:34+0:12(4)2:120:00(1)2:01+0:24(4)4:41+2:46(5)1:29+0:04(2)1:170:00(1)2:51+1:28(8)0:150:00(1)0:110:00(1)
 
427Marek Lewandowski45:595:05+1:02(2)8:130:00(1)10:590:00(1)12:050:00(1)14:170:00(1)17:390:00(1)19:350:00(1)24:07+0:32(2)25:31+0:34(2)
Bydgoszcz5:05+1:02(2)3:080:00(1)2:46+0:21(3)1:060:00(1)2:12+0:18(3)3:22+0:30(2)1:560:00(1)4:32+2:53(9)1:24+0:19(5)
26:55+0:24(2)30:24+1:41(4)32:01+1:17(4)34:14+0:37(3)42:11+7:09(4)43:30+7:05(4)45:24+7:36(4)45:43+7:36(4)45:59+7:40(4)
1:24+0:02(2)3:29+1:17(5)1:370:00(1)2:13+0:18(3)7:57+6:32(9)1:19+0:02(2)1:54+0:31(4)0:19+0:04(5)0:16+0:05(5)
 
554Mateusz Aftyka56:136:28+2:25(6)13:03+4:50(7)17:30+6:31(7)19:02+6:57(7)21:20+7:03(5)25:22+7:43(5)31:13+11:38(5)33:18+9:43(5)34:37+9:40(5)
UKS Dębołęka6:28+2:25(6)6:35+3:27(5)4:27+2:02(7)1:32+0:26(5)2:18+0:24(4)4:02+1:10(3)5:51+3:55(10)2:05+0:26(2)1:19+0:14(3)
36:19+9:48(5)41:09+12:26(5)43:22+12:38(5)49:48+16:11(5)51:29+16:27(5)53:32+17:07(5)55:38+17:50(5)55:57+17:50(5)56:13+17:54(5)
1:42+0:20(6)4:50+2:38(9)2:13+0:36(5)6:26+4:31(8)1:41+0:16(3)2:03+0:46(5)2:06+0:43(5)0:19+0:04(5)0:16+0:05(5)
 
656Marek Krzyminiewski60:275:46+1:43(4)12:53+4:40(6)16:22+5:23(5)18:17+6:12(5)21:23+7:06(6)30:15+12:36(6)33:23+13:48(6)36:12+12:37(6)37:48+12:51(6)
UKS Dębołęka5:46+1:43(4)7:07+3:59(6)3:29+1:04(5)1:55+0:49(8)3:06+1:12(7)8:52+6:00(8)3:08+1:12(7)2:49+1:10(5)1:36+0:31(6)
39:39+13:08(6)43:40+14:57(6)49:21+18:37(6)53:16+19:39(6)55:06+20:04(6)58:00+21:35(6)59:48+22:00(6)60:11+22:04(6)60:27+22:08(6)
1:51+0:29(7)4:01+1:49(8)5:41+4:04(9)3:55+2:00(4)1:50+0:25(4)2:54+1:37(9)1:48+0:25(3)0:23+0:08(9)0:16+0:05(5)
 
731Mariusz Łukawski78:057:50+3:47(8)12:17+4:04(4)16:28+5:29(6)18:44+6:39(6)22:43+8:26(7)44:33+26:54(9)47:12+27:37(8)50:30+26:55(8)52:44+27:47(8)
JW1223/Koszalin7:50+3:47(8)4:27+1:19(4)4:11+1:46(6)2:16+1:10(9)3:59+2:05(10)21:50+18:58(10)2:39+0:43(5)3:18+1:39(7)2:14+1:09(9)
55:44+29:13(8)59:31+30:48(8)63:50+33:06(7)69:41+36:04(7)72:44+37:42(7)74:51+38:26(7)77:34+39:46(7)77:52+39:45(7)78:05+39:46(7)
3:00+1:38(8)3:47+1:35(7)4:19+2:42(7)5:51+3:56(6)3:03+1:38(6)2:07+0:50(7)2:43+1:20(7)0:18+0:03(3)0:13+0:02(4)
 
832Wojciech Ustianowski90:208:42+4:39(10)19:07+10:54(9)26:45+15:46(9)29:35+17:30(9)35:30+21:13(9)56:43+39:04(10)59:24+39:49(10)62:34+38:59(10)64:42+39:45(10)
JW1223/Koszalin8:42+4:39(10)10:25+7:17(9)7:38+5:13(11)2:50+1:44(11)5:55+4:01(11)21:13+18:21(9)2:41+0:45(6)3:10+1:31(6)2:08+1:03(8)
67:52+41:21(10)71:27+42:44(9)75:53+45:09(8)81:44+48:07(8)84:50+49:48(8)86:54+50:29(8)89:45+51:57(8)90:03+51:56(8)90:20+52:01(8)
3:10+1:48(9)3:35+1:23(6)4:26+2:49(8)5:51+3:56(6)3:06+1:41(7)2:04+0:47(6)2:51+1:28(8)0:18+0:03(3)0:17+0:06(8)
 
9158Dawid Gorlach94:317:33+3:30(7)29:39+21:26(10)34:19+23:20(10)36:39+24:34(10)39:46+25:29(10)44:20+26:41(8)47:55+28:20(9)57:56+34:21(9)60:20+35:23(9)
Szczecin7:33+3:30(7)22:06+18:58(11)4:40+2:15(8)2:20+1:14(10)3:07+1:13(8)4:34+1:42(5)3:35+1:39(8)10:01+8:22(10)2:24+1:19(10)
65:17+38:46(9)75:08+46:25(10)77:57+47:13(9)85:02+51:25(9)88:20+53:18(9)91:06+54:41(9)93:42+55:54(9)94:01+55:54(9)94:31+56:12(9)
4:57+3:35(10)9:51+7:39(10)2:49+1:12(6)7:05+5:10(9)3:18+1:53(8)2:46+1:29(8)2:36+1:13(6)0:19+0:04(5)0:30+0:19(11)
 
 
58Krzysztof Paliwodankl8:16+4:13(9)18:32+10:19(8)23:29+12:30(8)25:06+13:01(8)28:06+13:49(8)33:45+16:06(7)38:21+18:46(7)42:45+19:10(7)44:22+19:25(7)
UKS Dębołęka8:16+4:13(9)10:16+7:08(8)4:57+2:32(9)1:37+0:31(6)3:00+1:06(6)5:39+2:47(7)4:36+2:40(9)4:24+2:45(8)1:37+0:32(7)
46:03+19:32(7)49:08+20:25(7)-----58:0269:0670:3872:3672:5873:15
1:41+0:19(5)3:05+0:53(4)8:5411:041:321:580:220:17+0:06(8)
51:5557:18
*33*47
 
30Krzysztof Madejskinkl18:34+14:31(11)31:29+23:16(11)38:27+27:28(11)40:20+28:15(11)43:31+29:14(11)-----69:2774:1479:08
JW1223/Koszalin18:34+14:31(11)12:55+9:47(10)6:58+4:33(10)1:53+0:47(7)3:11+1:17(9)25:564:474:54
83:2287:2792:0596:0198:48102:20104:22105:01105:21
4:144:054:383:562:473:322:020:390:20+0:09(10)
 
 
 
 
M35/40 (7)4,7 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(56)3(50)4(39)5(38)6(41)7(46)8(52)9(49)
10(40)11(43)12(55)13(45)14(35)15(53)16(100)Meta
 
187Szczepan Fiederowicz38:542:520:00(1)5:030:00(1)8:460:00(1)11:340:00(1)14:380:00(1)19:570:00(1)23:070:00(1)25:140:00(1)26:300:00(1)
UKS Traper Złocieniec2:520:00(1)2:110:00(1)3:43+0:15(2)2:480:00(1)3:040:00(1)5:19+1:39(3)3:10+1:09(4)2:070:00(1)1:16+0:13(2)
28:25+0:02(2)31:04+0:12(2)33:490:00(1)35:150:00(1)36:330:00(1)38:030:00(1)38:400:00(1)38:540:00(1)
1:55+0:29(5)2:39+0:33(4)2:450:00(1)1:26+0:02(2)1:180:00(1)1:30+0:05(2)0:37+0:20(7)0:14+0:02(2)
 
2149Daniel Bałdyga39:253:53+1:01(3)6:14+1:11(3)9:42+0:56(2)13:49+2:15(2)18:06+3:28(3)21:46+1:49(2)23:47+0:40(2)25:54+0:40(2)26:57+0:27(2)
1 Brygada Logistyczna3:53+1:01(3)2:21+0:10(2)3:280:00(1)4:07+1:19(4)4:17+1:13(3)3:400:00(1)2:010:00(1)2:070:00(1)1:030:00(1)
28:230:00(1)30:520:00(1)34:43+0:54(2)36:07+0:52(2)37:28+0:55(2)38:53+0:50(2)39:10+0:30(2)39:25+0:31(2)
1:260:00(1)2:29+0:23(2)3:51+1:06(4)1:240:00(1)1:21+0:03(2)1:250:00(1)0:170:00(1)0:15+0:03(5)
 
3159Bartłomiej Małecki44:293:14+0:22(2)6:11+1:08(2)10:55+2:09(3)13:59+2:25(3)17:40+3:02(2)23:32+3:35(3)25:55+2:48(3)28:10+2:56(3)29:44+3:14(3)
KS Modrzew Skwierzyna3:14+0:22(2)2:57+0:46(4)4:44+1:16(4)3:04+0:16(2)3:41+0:37(2)5:52+2:12(5)2:23+0:22(2)2:15+0:08(3)1:34+0:31(5)
31:27+3:04(3)33:33+2:41(3)38:00+4:11(3)40:53+5:38(3)42:25+5:52(3)43:56+5:53(3)44:15+5:35(3)44:29+5:35(3)
1:43+0:17(3)2:060:00(1)4:27+1:42(6)2:53+1:29(4)1:32+0:14(3)1:31+0:06(3)0:19+0:02(3)0:14+0:02(2)
 
4155Stanisław Łydka61:083:59+1:07(4)6:55+1:52(4)13:04+4:18(5)19:36+8:02(4)29:24+14:46(5)37:26+17:29(5)41:02+17:55(5)43:56+18:42(5)45:23+18:53(5)
Szczecin3:59+1:07(4)2:56+0:45(3)6:09+2:41(6)6:32+3:44(6)9:48+6:44(7)8:02+4:22(6)3:36+1:35(5)2:54+0:47(4)1:27+0:24(3)
47:08+18:45(5)49:39+18:47(5)52:30+18:41(4)56:10+20:55(4)57:52+21:19(4)60:36+22:33(4)60:54+22:14(4)61:08+22:14(4)
1:45+0:19(4)2:31+0:25(3)2:51+0:06(2)3:40+2:16(5)1:42+0:24(4)2:44+1:19(6)0:18+0:01(2)0:14+0:02(2)
 
526Robert Petersburski63:124:03+1:11(5)8:30+3:27(5)12:14+3:28(4)24:47+13:13(6)31:08+16:30(6)35:10+15:13(4)39:57+16:50(4)43:33+18:19(4)45:02+18:32(4)
BBL Police4:03+1:11(5)4:27+2:16(7)3:44+0:16(3)12:33+9:45(7)6:21+3:17(6)4:02+0:22(2)4:47+2:46(7)3:36+1:29(7)1:29+0:26(4)
46:34+18:11(4)49:16+18:24(4)52:55+19:06(5)58:39+23:24(5)60:44+24:11(5)62:40+24:37(5)63:00+24:20(5)63:12+24:18(5)
1:32+0:06(2)2:42+0:36(5)3:39+0:54(3)5:44+4:20(7)2:05+0:47(6)1:56+0:31(4)0:20+0:03(4)0:120:00(1)
 
688Tomasz Duda69:376:27+3:35(6)10:16+5:13(6)20:37+11:51(7)25:56+14:22(7)31:55+17:17(7)37:46+17:49(6)42:25+19:18(6)46:00+20:46(6)48:15+21:45(6)
UKS Traper Złocieniec6:27+3:35(6)3:49+1:38(6)10:21+6:53(7)5:19+2:31(5)5:59+2:55(5)5:51+2:11(4)4:39+2:38(6)3:35+1:28(6)2:15+1:12(6)
51:47+23:24(6)55:49+24:57(6)60:40+26:51(6)63:28+28:13(6)65:51+29:18(6)68:40+30:37(6)69:11+30:31(6)69:37+30:43(6)
3:32+2:06(7)4:02+1:56(7)4:51+2:06(7)2:48+1:24(3)2:23+1:05(7)2:49+1:24(7)0:31+0:14(6)0:26+0:14(7)
 
733Krzysztof Musiał76:099:37+6:45(7)13:21+8:18(7)18:55+10:09(6)22:13+10:39(5)27:27+12:49(4)48:39+28:42(7)51:20+28:13(7)54:26+29:12(7)57:30+31:00(7)
JW1223/Koszalin9:37+6:45(7)3:44+1:33(5)5:34+2:06(5)3:18+0:30(3)5:14+2:10(4)21:12+17:32(7)2:41+0:40(3)3:06+0:59(5)3:04+2:01(7)
59:47+31:24(7)63:29+32:37(7)67:27+33:38(7)71:35+36:20(7)73:34+37:01(7)75:31+37:28(7)75:52+37:12(7)76:09+37:15(7)
2:17+0:51(6)3:42+1:36(6)3:58+1:13(5)4:08+2:44(6)1:59+0:41(5)1:57+0:32(5)0:21+0:04(5)0:17+0:05(6)
 
 
 
 
M45/50 (8)4,0 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(40)4(41)5(46)6(52)7(39)8(54)9(43)
10(55)11(34)12(45)13(35)14(53)15(100)Meta
 
1160Tadeusz Szulc37:434:01+0:22(2)7:45+0:26(2)9:19+0:46(2)13:07+0:39(2)15:380:00(1)18:130:00(1)20:190:00(1)22:410:00(1)26:390:00(1)
22 ODN Bydgoszcz4:01+0:22(2)3:44+0:38(3)1:34+0:27(7)3:48+0:18(3)2:310:00(1)2:35+0:08(2)2:06+0:12(2)2:22+0:19(3)3:580:00(1)
29:420:00(1)31:090:00(1)32:550:00(1)35:130:00(1)37:080:00(1)37:300:00(1)37:430:00(1)
3:03+0:27(2)1:27+0:09(4)1:46+0:37(5)2:18+1:04(5)1:55+0:21(6)0:22+0:03(4)0:130:00(1)
 
259Sławomir Krzyminiewski38:074:33+0:54(3)8:27+1:08(3)9:45+1:12(3)13:15+0:47(3)18:18+2:40(3)21:08+2:55(4)23:02+2:43(2)25:05+2:24(2)29:29+2:50(2)
UKS Dębołęka4:33+0:54(3)3:54+0:48(6)1:18+0:11(4)3:300:00(1)5:03+2:32(6)2:50+0:23(3)1:540:00(1)2:030:00(1)4:24+0:26(4)
32:05+2:23(2)33:28+2:19(2)34:37+1:42(2)35:51+0:38(2)37:31+0:23(2)37:52+0:22(2)38:07+0:24(2)
2:360:00(1)1:23+0:05(2)1:090:00(1)1:140:00(1)1:40+0:06(2)0:21+0:02(3)0:15+0:02(6)
 
3109Stanisław Płytnik40:415:34+1:55(5)8:40+1:21(4)9:47+1:14(4)15:53+3:25(5)18:29+2:51(4)20:56+2:43(3)23:09+2:50(3)25:19+2:38(3)29:31+2:52(3)
KOS BnO Szczecin5:34+1:55(5)3:060:00(1)1:070:00(1)6:06+2:36(5)2:36+0:05(2)2:270:00(1)2:13+0:19(4)2:10+0:07(2)4:12+0:14(3)
32:47+3:05(3)34:05+2:56(3)35:48+2:53(3)38:17+3:04(3)40:09+3:01(3)40:28+2:58(3)40:41+2:58(3)
3:16+0:40(3)1:180:00(1)1:43+0:34(4)2:29+1:15(7)1:52+0:18(5)0:190:00(1)0:130:00(1)
 
460Paweł Pomagalski49:226:36+2:57(7)10:28+3:09(7)11:44+3:11(7)15:30+3:02(4)20:13+4:35(5)23:23+5:10(5)25:56+5:37(4)31:34+8:53(4)36:18+9:39(4)
UKS Dębołęka6:36+2:57(7)3:52+0:46(5)1:16+0:09(3)3:46+0:16(2)4:43+2:12(5)3:10+0:43(5)2:33+0:39(6)5:38+3:35(6)4:44+0:46(5)
39:58+10:16(4)43:36+12:27(4)45:10+12:15(4)46:59+11:46(4)48:46+11:38(4)49:08+11:38(4)49:22+11:39(4)
3:40+1:04(4)3:38+2:20(7)1:34+0:25(3)1:49+0:35(3)1:47+0:13(3)0:22+0:03(4)0:14+0:01(4)
 
5108Andrzej Sadzikowski58:154:37+0:58(4)9:04+1:45(5)10:29+1:56(5)18:57+6:29(6)21:45+6:07(6)26:55+8:42(6)29:07+8:48(5)33:33+10:52(5)38:22+11:43(5)
KOS BnO Szczecin4:37+0:58(4)4:27+1:21(7)1:25+0:18(5)8:28+4:58(6)2:48+0:17(3)5:10+2:43(8)2:12+0:18(3)4:26+2:23(5)4:49+0:51(6)
45:05+15:23(5)46:30+15:21(5)54:11+21:16(5)55:49+20:36(5)57:36+20:28(5)58:01+20:31(5)58:15+20:32(5)
6:43+4:07(7)1:25+0:07(3)7:41+6:32(7)1:38+0:24(2)1:47+0:13(3)0:25+0:06(6)0:14+0:01(4)
 
637Wiesław Jarosz61:116:13+2:34(6)10:01+2:42(6)11:29+2:56(6)27:14+14:46(7)33:57+18:19(7)37:05+18:52(7)39:24+19:05(6)43:26+20:45(6)47:35+20:56(6)
JW1223/Koszalin6:13+2:34(6)3:48+0:42(4)1:28+0:21(6)15:45+12:15(8)6:43+4:12(8)3:08+0:41(4)2:19+0:25(5)4:02+1:59(4)4:09+0:11(2)
52:17+22:35(6)55:31+24:22(6)56:57+24:02(6)59:05+23:52(6)60:39+23:31(6)60:58+23:28(6)61:11+23:28(6)
4:42+2:06(5)3:14+1:56(6)1:26+0:17(2)2:08+0:54(4)1:340:00(1)0:190:00(1)0:130:00(1)
 
738Adam Cygan83:2910:05+6:26(8)16:12+8:53(8)18:39+10:06(8)29:59+17:31(8)36:35+20:57(8)40:21+22:08(8)44:33+24:14(7)55:16+32:35(7)62:54+36:15(7)
JW1223/Koszalin10:05+6:26(8)6:07+3:01(8)2:27+1:20(8)11:20+7:50(7)6:36+4:05(7)3:46+1:19(7)4:12+2:18(7)10:43+8:40(7)7:38+3:40(7)
68:30+38:48(7)70:49+39:40(7)77:58+45:03(7)80:25+45:12(7)82:40+45:32(7)83:13+45:43(7)83:29+45:46(7)
5:36+3:00(6)2:19+1:01(5)7:09+6:00(6)2:27+1:13(6)2:15+0:41(7)0:33+0:14(7)0:16+0:03(7)
 
 
Tomasz Stryjaknkl3:390:00(1)7:190:00(1)8:330:00(1)12:280:00(1)17:05+1:27(2)20:20+2:07(2)-----35:5040:19
Bydgoszcz3:390:00(1)3:40+0:34(2)1:14+0:07(2)3:55+0:25(4)4:37+2:06(4)3:15+0:48(6)15:304:29
43:2845:1546:2748:2850:2550:4951:07
3:091:471:122:011:570:240:18+0:05(8)
 
 
 
 
M55/60 (6)3,6 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(49)4(41)5(46)6(39)7(42)8(43)9(55)
10(34)11(45)12(35)13(53)14(100)Meta
 
142Tomasz Koczko36:274:40+0:37(4)8:23+0:07(2)10:180:00(1)12:310:00(1)15:130:00(1)19:030:00(1)20:490:00(1)23:510:00(1)29:510:00(1)
Skarmat Toruń4:40+0:37(4)3:430:00(1)1:550:00(1)2:130:00(1)2:420:00(1)3:50+0:30(2)1:46+0:18(3)3:02+0:11(2)6:00+2:34(5)
31:150:00(1)33:030:00(1)34:210:00(1)35:580:00(1)36:130:00(1)36:270:00(1)
1:240:00(1)1:48+0:39(5)1:180:00(1)1:370:00(1)0:150:00(1)0:140:00(1)
 
21Zbigniew Klawczyński38:084:13+0:10(2)8:160:00(1)10:35+0:17(2)16:09+3:38(3)19:07+3:54(3)22:27+3:24(2)24:06+3:17(2)26:57+3:06(2)30:24+0:33(2)
1BLOG Bydgoszcz4:13+0:10(2)4:03+0:20(2)2:19+0:24(2)5:34+3:21(6)2:58+0:16(3)3:200:00(1)1:39+0:11(2)2:510:00(1)3:27+0:01(2)
31:57+0:42(2)33:06+0:03(2)34:39+0:18(2)37:33+1:35(2)37:54+1:41(2)38:08+1:41(2)
1:33+0:09(2)1:090:00(1)1:33+0:15(2)2:54+1:17(5)0:21+0:06(2)0:140:00(1)
 
34Tadeusz Krawiec41:244:030:00(1)8:47+0:31(3)14:08+3:50(4)16:32+4:01(4)21:29+6:16(4)25:22+6:19(4)26:50+6:01(4)30:15+6:24(4)33:41+3:50(4)
Aktywne Choszczno4:030:00(1)4:44+1:01(3)5:21+3:26(6)2:24+0:11(3)4:57+2:15(4)3:53+0:33(3)1:280:00(1)3:25+0:34(4)3:260:00(1)
35:39+4:24(3)36:58+3:55(3)38:36+4:15(3)40:42+4:44(3)41:09+4:56(3)41:24+4:57(3)
1:58+0:34(3)1:19+0:10(2)1:38+0:20(3)2:06+0:29(3)0:27+0:12(5)0:15+0:01(3)
 
489Jan Macul44:134:32+0:29(3)10:09+1:53(4)12:45+2:27(3)15:03+2:32(2)17:58+2:45(2)23:53+4:50(3)26:20+5:31(3)29:43+5:52(3)33:22+3:31(3)
UKS Traper Złocieniec4:32+0:29(3)5:37+1:54(4)2:36+0:41(3)2:18+0:05(2)2:55+0:13(2)5:55+2:35(4)2:27+0:59(4)3:23+0:32(3)3:39+0:13(3)
38:01+6:46(4)39:26+6:23(4)41:29+7:08(4)43:34+7:36(4)43:56+7:43(4)44:13+7:46(4)
4:39+3:15(6)1:25+0:16(3)2:03+0:45(5)2:05+0:28(2)0:22+0:07(4)0:17+0:03(5)
 
546Wiesław Steinke62:237:11+3:08(5)12:48+4:32(5)17:18+7:00(5)20:33+8:02(5)27:17+12:04(5)33:40+14:37(5)36:18+15:29(5)41:27+17:36(5)52:51+23:00(5)
Skarmat Toruń7:11+3:08(5)5:37+1:54(4)4:30+2:35(5)3:15+1:02(4)6:44+4:02(6)6:23+3:03(5)2:38+1:10(5)5:09+2:18(5)11:24+7:58(6)
55:43+24:28(5)57:15+24:12(5)59:09+24:48(5)61:46+25:48(5)62:07+25:54(5)62:23+25:56(5)
2:52+1:28(5)1:32+0:23(4)1:54+0:36(4)2:37+1:00(4)0:21+0:06(2)0:16+0:02(4)
 
655Zdzisław Dominiak76:0313:20+9:17(6)20:07+11:51(6)24:05+13:47(6)28:11+15:40(6)34:44+19:31(6)41:42+22:39(6)44:36+23:47(6)55:14+31:23(6)61:04+31:13(6)
UKS Dębołęka13:20+9:17(6)6:47+3:04(6)3:58+2:03(4)4:06+1:53(5)6:33+3:51(5)6:58+3:38(6)2:54+1:26(6)10:38+7:47(6)5:50+2:24(4)
63:45+32:30(6)67:51+34:48(6)71:29+37:08(6)74:58+39:00(6)75:40+39:27(6)76:03+39:36(6)
2:41+1:17(4)4:06+2:57(6)3:38+2:20(6)3:29+1:52(6)0:42+0:27(6)0:23+0:09(6)
 
 
 
 
M65+ (1)3,0 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(38)3(49)4(52)5(39)6(42)7(43)8(55)9(45)
10(35)11(53)12(100)Meta
 
128Ryszard Jakielaszek42:5114:440:00(1)18:290:00(1)20:190:00(1)22:590:00(1)24:470:00(1)27:050:00(1)30:100:00(1)34:250:00(1)38:190:00(1)
Bydgoszcz14:440:00(1)3:450:00(1)1:500:00(1)2:400:00(1)1:480:00(1)2:180:00(1)3:050:00(1)4:150:00(1)3:540:00(1)
39:540:00(1)42:090:00(1)42:310:00(1)42:510:00(1)
1:350:00(1)2:150:00(1)0:220:00(1)0:200:00(1)
 
 
 
 
OPEN (8)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(36)3(42)4(49)5(40)6(43)7(47)8(44)9(34)
10(48)11(35)12(100)Meta
 
1156Mirosław Dzidek31:253:340:00(1)5:570:00(1)7:430:00(1)12:52+4:43(2)14:590:00(1)17:470:00(1)22:100:00(1)24:050:00(1)25:140:00(1)
Fundacja Czadzik3:340:00(1)2:23+0:28(2)1:460:00(1)5:09+0:39(2)2:070:00(1)2:480:00(1)4:23+0:22(2)1:55+0:15(3)1:09+0:10(3)
27:180:00(1)29:210:00(1)31:080:00(1)31:250:00(1)31:10
2:04+0:16(3)2:03+0:20(3)1:47+0:27(4)0:17+0:04(4)*100
 
2100Marcin Filipek40:524:17+0:43(2)6:12+0:15(2)8:58+1:15(2)15:57+7:48(3)21:10+6:11(3)26:45+8:58(2)32:34+10:24(2)34:14+10:09(2)35:45+10:31(2)
das/12 BZ4:17+0:43(2)1:550:00(1)2:46+1:00(5)6:59+2:29(3)5:13+3:06(5)5:35+2:47(2)5:49+1:48(3)1:400:00(1)1:31+0:32(4)
37:33+10:15(2)39:16+9:55(2)40:36+9:28(2)40:52+9:27(2)
1:480:00(1)1:430:00(1)1:200:00(1)0:16+0:03(3)
 
3103Paweł Sawka46:2110:42+7:08(4)13:14+7:17(3)15:51+8:08(3)20:21+12:12(4)22:57+7:58(4)32:51+15:04(3)36:52+14:42(3)38:43+14:38(3)40:21+15:07(3)
das/12 BZ10:42+7:08(4)2:32+0:37(3)2:37+0:51(4)4:300:00(1)2:36+0:29(2)9:54+7:06(5)4:010:00(1)1:51+0:11(2)1:38+0:39(5)
42:24+15:06(3)44:07+14:46(3)46:04+14:56(3)46:21+14:56(3)
2:03+0:15(2)1:430:00(1)1:57+0:37(5)0:17+0:04(4)
 
4151Adrian Sołtys94:18701:45+698:11(7)714:10+708:13(7)719:39+711:56(7)8:090:00(1)20:17+5:18(2)52:35+34:48(4)64:13+42:03(4)81:43+57:38(4)84:32+59:18(4)
Aktywne Choszczno701:45+698:11(7)12:25+10:30(7)5:29+3:43(7)12:08+10:01(7)32:18+29:30(7)11:38+7:37(4)17:30+15:50(6)2:49+1:50(7)
88:42+61:24(4)91:38+62:17(4)94:04+62:56(4)94:18+62:53(4)
4:10+2:22(6)2:56+1:13(7)2:26+1:06(6)0:14+0:01(2)
 
598Katarzyna Ciesielska115:0220:10+16:36(5)27:31+21:34(5)29:54+22:11(5)55:21+47:12(6)60:32+45:33(6)67:08+49:21(5)92:48+70:38(6)105:59+81:54(6)106:58+81:44(5)
das/12 BZ20:10+16:36(5)7:21+5:26(4)2:23+0:37(3)25:27+20:57(5)5:11+3:04(4)6:36+3:48(3)25:40+21:39(6)13:11+11:31(5)0:590:00(1)
110:46+83:28(5)113:02+83:41(5)114:37+83:29(5)115:02+83:37(5)
3:48+2:00(4)2:16+0:33(5)1:35+0:15(2)0:25+0:12(7)
 
692Robert Wrona118:0023:12+19:38(6)30:34+24:37(6)32:56+25:13(6)58:24+50:15(7)63:26+48:27(7)70:06+52:19(6)95:53+73:43(7)109:01+84:56(7)110:01+84:47(7)
das/12 BZ23:12+19:38(6)7:22+5:27(5)2:22+0:36(2)25:28+20:58(6)5:02+2:55(3)6:40+3:52(4)25:47+21:46(7)13:08+11:28(4)1:00+0:01(2)
113:51+86:33(7)115:58+86:37(7)117:39+86:31(6)118:00+86:35(6)
3:50+2:02(5)2:07+0:24(4)1:41+0:21(3)0:21+0:08(6)
 
7150Michał Sołtys118:215:49+2:15(3)18:12+12:15(4)23:22+15:39(4)32:11+24:02(5)44:16+29:17(5)76:31+58:44(7)88:15+66:05(5)105:45+81:40(5)108:29+83:15(6)
Aktywne Choszczno5:49+2:15(3)12:23+10:28(6)5:10+3:24(6)8:49+4:19(4)12:05+9:58(6)32:15+29:27(6)11:44+7:43(5)17:30+15:50(6)2:44+1:45(6)
112:44+85:26(6)115:35+86:14(6)118:08+87:00(7)118:21+86:56(7)
4:15+2:27(7)2:51+1:08(6)2:33+1:13(7)0:130:00(1)
 
 
202Kamil Dzietczyknkl---------------------------------------------
Aktywne Choszczno
---------------8:42
*51