XXVIII Mist. Szkół Leśnych w BnOczw. 04-10-2018 19:12
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1K12 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bielajewska KarolinaSP 1 CzarnkówXX14:0015:00
2Górzna AmeliaSP 1 CzarnkówXX10:0018:00
3Zielsdorf KlaudiaSP 1 CzarnkówXX12:0012:00
4Życka MartaSP 1 CzarnkówXX16:0021:00
 
 
2K14 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ławniczak OlgaSP LubaszXX7:0010:00
2Magdziarz AlicjaSP 1 CzarnkówXX9:0013:00
3Mielcarek ZuzannaSP 1 CzarnkówXX5:007:00
4Rieger AgataSP 1 CzarnkówXX1:001:00
5Strawa NataliaSP LubaszXX3:004:00
 
 
3K16 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ładyko KatarzynaGimnazjum CzarnkówXX6:006:00
2Musiał WiktoriaZSL GorajXX4:009:00
 
 
4K18 (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Jankowiak WeronikaZSL GorajXX24:0019:00
2Jurgiel KorneliaZSP CzarnkówXX10:0028:00
3Kasprzak PatrycjaZSL GorajXX12:0025:00
4Ładyko JoannaLO SalezjanieXX16:001:00
5Mrówka WiktoriaZSL Ruciane NidaXX18:004:00
6Mykowska MajaTL TucholaXX26:007:00
7Popowniak MonikaTL TucholaXX8:0013:00
8Wiza AlicjaZSP CzarnkówXX14:0010:00
9Zaborowska PaulinaZSL Ruciane NidaXX22:0016:00
10Zielińska DominikaTL TucholaXX20:0022:00
 
 
5K20 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Chojecka AleksandraZSL GorajXX5:0035:00
2Jankierska AdriannaTL TucholaXX7:0032:00
3Maciuk MonikaZSL Ruciane NidaXX3:0038:00
4Rejewska MatyldaZSL GorajXX1:0041:00
 
 
6M12 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Różycki DawidSP 1 CzarnkówXX28:0039:00
2Wardęga JakubSP 1 CzarnkówXX30:0033:00
3Benrot FilipSP 1 CzarnkówXX26:0036:00
4Gadziński JakubSP 1 CzarnkówXX18:0030:00
5Gieremek JakubSP 1 CzarnkówXX22:0024:00
6Kowal JakubSP 1 CzarnkówXX20:0027:00
7Pawłowski FranciszekSP 1 CzarnkówXX24:0042:00
 
 
7M14 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kalkowski ŁukaszGimnazjum CzarnkówXX13:0019:00
2Kalkowski ŁukaszSP 1 CzarnkówXX11:0022:00
3Gadziński MarekSP 1 CzarnkówXX15:0016:00
 
 
8M16 (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Biziorek PatrykTL TucholaXX13:0020:00
2Dekart SzymonZSL GorajXX27:0029:00
3Galuba HubertZSL GorajXX11:0023:00
4Klessa HubertZSL GorajXX23:005:00
5Kornaga AleksanderZSL GorajXX19:0011:00
6Mazur KajetanZSL GorajXX15:0017:00
7Pałubicki EliaszTL TucholaXX21:0026:00
8Reszka OskarTL TucholaXX25:0014:00
9Sokołowski PiotrTL TucholaXX17:008:00
10Trambowicz JakubTL TucholaXX9:002:00
 
 
9M18 (16)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Chudecki DominikTL TucholaXX26:0042:00
2Garliński MichałZSL Ruciane NidaXX30:0018:00
3Głowacki ArturZSL Ruciane NidaXX2:006:00
4Jaworski DominikTL TucholaXX14:0027:00
5Jezierski PawełTL TucholaXX0:000:00
6Kollmann JakubZSP CzarnkówXX10:0030:00
7Malisz PawełZSL GorajXX24:0039:00
8Pieńkowski SzymonZSL Ruciane NidaXX20:0012:00
9Prieske DawidZSP CzarnkówXX6:0036:00
10Radka KacperTL TucholaXX18:0033:00
11Rzepa JakubTL TucholaXX22:009:00
12Rzepa JakubTL TucholaXX4:0021:00
13Stępień SebastianZSL GorajXX8:003:00
14Żak KlaudiuszZSP CzarnkówXX28:0024:00
15Kołodziejczak FilipZSL GorajXX12:0015:00
16Kruk FilipZSL GorajXX16:0045:00
 
 
10M20 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Gąsiorowski MarcinZSL GorajXX9:0043:00
2Przepióra WiktorZSL GorajXX1:0031:00
3Czerniewicz ŁukaszZSL Ruciane NidaXX11:0046:00
4Jakubczyk ArkadiuszZSL Ruciane NidaXX3:0040:00
5Muzalewski TymoteuszTL TucholaXX7:0034:00
6Spicker SewerynZSL GorajXX13:0049:00
7Szafraniec JakubZSL GorajXX5:0037:00
 
 
11OPEN1 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Grzywacz AnnaTL TucholaXX0:000:00
2Ładyko KrystynaZSL GorajXX2:003:00
 
 
12OPEN2 (11)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Białek JacekindywidualnieXX23:0029:00
2Cieślik SławomirindywidualnieXX31:0011:00
3Fałkowski ZbigniewindywidualnieXX25:0020:00
4Furs MateuszindywidualnieXX27:0026:00
5Helak HubertindywidualnieXX19:0017:00
6Helman MarcinindywidualnieXX17:005:00
7Jahns SzymonZSL GorajXX21:002:00
8Pańkowski MateuszZSL Ruciane NidaXX15:008:00
9Sopata PatrykindywidualnieXX33:0032:00
10Szczepańśki MarekZSL Ruciane NidaXX29:0014:00
11Urbanowicz PawełindywidualnieXX35:0023:00
 
 
13TD (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Urbanowicz Lena AlinaindywidualnieXX4:0025:00
2Górzna Olga Nadia MonikindywidualnieXX6:0031:00
3Wiśniewska Maria JustynaindywidualnieXX8:0034:00
4Strawa Antonina PawełindywidualnieXX0:0037:00
5Gumięga Michał WeronikaindywidualnieXX2:0028:00