XXVIII Mist. Szkół Leśnych w BnOczw. 04-10-2018 19:13
Zgłoszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1SP 1 Czarnków (16)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bielajewska KarolinaK12XX14:0015:00
2Górzna AmeliaK12XX10:0018:00
3Magdziarz AlicjaK14XX9:0013:00
4Mielcarek ZuzannaK14XX5:007:00
5Rieger AgataK14XX1:001:00
6Różycki DawidM12XX28:0039:00
7Wardęga JakubM12XX30:0033:00
8Zielsdorf KlaudiaK12XX12:0012:00
9Życka MartaK12XX16:0021:00
10Benrot FilipM12XX26:0036:00
11Gadziński JakubM12XX18:0030:00
12Gieremek JakubM12XX22:0024:00
13Kowal JakubM12XX20:0027:00
14Pawłowski FranciszekM12XX24:0042:00
15Kalkowski ŁukaszM14XX11:0022:00
16Gadziński MarekM14XX15:0016:00
 
 
2SP Lubasz (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ławniczak OlgaK14XX7:0010:00
2Strawa NataliaK14XX3:004:00
 
 
3Gimnazjum Czarnków (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ładyko KatarzynaK16XX6:006:00
2Kalkowski ŁukaszM14XX13:0019:00
 
 
4ZSL Goraj (20)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Musiał WiktoriaK16XX4:009:00
2Jankowiak WeronikaK18XX24:0019:00
3Kasprzak PatrycjaK18XX12:0025:00
4Chojecka AleksandraK20XX5:0035:00
5Rejewska MatyldaK20XX1:0041:00
6Ładyko KrystynaOPEN1XX2:003:00
7Dekart SzymonM16XX27:0029:00
8Galuba HubertM16XX11:0023:00
9Klessa HubertM16XX23:005:00
10Kornaga AleksanderM16XX19:0011:00
11Mazur KajetanM16XX15:0017:00
12Gąsiorowski MarcinM20XX9:0043:00
13Malisz PawełM18XX24:0039:00
14Przepióra WiktorM20XX1:0031:00
15Stępień SebastianM18XX8:003:00
16Kołodziejczak FilipM18XX12:0015:00
17Kruk FilipM18XX16:0045:00
18Spicker SewerynM20XX13:0049:00
19Szafraniec JakubM20XX5:0037:00
20Jahns SzymonOPEN2XX21:002:00
 
 
5ZSP Czarnków (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Jurgiel KorneliaK18XX10:0028:00
2Wiza AlicjaK18XX14:0010:00
3Kollmann JakubM18XX10:0030:00
4Prieske DawidM18XX6:0036:00
5Żak KlaudiuszM18XX28:0024:00
 
 
6LO Salezjanie (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ładyko JoannaK18XX16:001:00
 
 
7ZSL Ruciane Nida (10)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mrówka WiktoriaK18XX18:004:00
2Zaborowska PaulinaK18XX22:0016:00
3Maciuk MonikaK20XX3:0038:00
4Garliński MichałM18XX30:0018:00
5Głowacki ArturM18XX2:006:00
6Pieńkowski SzymonM18XX20:0012:00
7Czerniewicz ŁukaszM20XX11:0046:00
8Jakubczyk ArkadiuszM20XX3:0040:00
9Pańkowski MateuszOPEN2XX15:008:00
10Szczepańśki MarekOPEN2XX29:0014:00
 
 
8TL Tuchola (17)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mykowska MajaK18XX26:007:00
2Popowniak MonikaK18XX8:0013:00
3Zielińska DominikaK18XX20:0022:00
4Jankierska AdriannaK20XX7:0032:00
5Grzywacz AnnaOPEN1XX0:000:00
6Biziorek PatrykM16XX13:0020:00
7Pałubicki EliaszM16XX21:0026:00
8Reszka OskarM16XX25:0014:00
9Sokołowski PiotrM16XX17:008:00
10Trambowicz JakubM16XX9:002:00
11Chudecki DominikM18XX26:0042:00
12Jaworski DominikM18XX14:0027:00
13Jezierski PawełM18XX0:000:00
14Radka KacperM18XX18:0033:00
15Rzepa JakubM18XX22:009:00
16Rzepa JakubM18XX4:0021:00
17Muzalewski TymoteuszM20XX7:0034:00
 
 
9indywidualnie (13)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Białek JacekOPEN2XX23:0029:00
2Cieślik SławomirOPEN2XX31:0011:00
3Fałkowski ZbigniewOPEN2XX25:0020:00
4Furs MateuszOPEN2XX27:0026:00
5Helak HubertOPEN2XX19:0017:00
6Helman MarcinOPEN2XX17:005:00
7Sopata PatrykOPEN2XX33:0032:00
8Urbanowicz PawełOPEN2XX35:0023:00
9Urbanowicz Lena AlinaTDXX4:0025:00
10Górzna Olga Nadia MonikTDXX6:0031:00
11Wiśniewska Maria JustynaTDXX8:0034:00
12Strawa Antonina PawełTDXX0:0037:00
13Gumięga Michał WeronikaTDXX2:0028:00