XXVIII Mist. Szkół Leśnych w BnOczw. 04-10-2018 19:11
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (4)1,3 km10 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
12Górzna AmeliaSP 1 Czarnków10:00
210Zielsdorf KlaudiaSP 1 Czarnków12:00
31Bielajewska KarolinaSP 1 Czarnków14:00
411Życka MartaSP 1 Czarnków16:00
 
 
K14 (5)1,3 km10 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
16Rieger AgataSP 1 Czarnków1:00
28Strawa NataliaSP Lubasz3:00
35Mielcarek ZuzannaSP 1 Czarnków5:00
43Ławniczak OlgaSP Lubasz7:00
54Magdziarz AlicjaSP 1 Czarnków9:00
 
 
K16 (2)1,8 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
113Musiał WiktoriaZSL Goraj4:00
212Ładyko KatarzynaGimnazjum Czarnków6:00
 
 
K18 (10)2,2 km15 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
120Popowniak MonikaTL Tuchola8:00
215Jurgiel KorneliaZSP Czarnków10:00
316Kasprzak PatrycjaZSL Goraj12:00
421Wiza AlicjaZSP Czarnków14:00
517Ładyko JoannaLO Salezjanie16:00
618Mrówka WiktoriaZSL Ruciane Nida18:00
723Zielińska DominikaTL Tuchola20:00
822Zaborowska PaulinaZSL Ruciane Nida22:00
914Jankowiak WeronikaZSL Goraj24:00
1019Mykowska MajaTL Tuchola26:00
 
 
K20 (4)2,4 km15 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
127Rejewska MatyldaZSL Goraj1:00
226Maciuk MonikaZSL Ruciane Nida3:00
324Chojecka AleksandraZSL Goraj5:00
425Jankierska AdriannaTL Tuchola7:00
 
 
M12 (7)1,3 km10 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
131Gadziński JakubSP 1 Czarnków18:00
234Kowal JakubSP 1 Czarnków20:00
332Gieremek JakubSP 1 Czarnków22:00
435Pawłowski FranciszekSP 1 Czarnków24:00
530Benrot FilipSP 1 Czarnków26:00
67Różycki DawidSP 1 Czarnków28:00
79Wardęga JakubSP 1 Czarnków30:00
 
 
M14 (3)1,3 km10 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
180Kalkowski ŁukaszSP 1 Czarnków11:00
233Kalkowski ŁukaszGimnazjum Czarnków13:00
381Gadziński MarekSP 1 Czarnków15:00
 
 
M16 (10)2,4 km15 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
145Trambowicz JakubTL Tuchola9:00
238Galuba HubertZSL Goraj11:00
336Biziorek PatrykTL Tuchola13:00
441Mazur KajetanZSL Goraj15:00
544Sokołowski PiotrTL Tuchola17:00
640Kornaga AleksanderZSL Goraj19:00
742Pałubicki EliaszTL Tuchola21:00
839Klessa HubertZSL Goraj23:00
943Reszka OskarTL Tuchola25:00
1037Dekart SzymonZSL Goraj27:00
 
 
M18 (16)2,8 km18 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
151Jezierski PawełTL Tuchola0:00
249Głowacki ArturZSL Ruciane Nida2:00
359Rzepa JakubTL Tuchola4:00
455Prieske DawidZSP Czarnków6:00
560Stępień SebastianZSL Goraj8:00
652Kollmann JakubZSP Czarnków10:00
764Kołodziejczak FilipZSL Goraj12:00
850Jaworski DominikTL Tuchola14:00
965Kruk FilipZSL Goraj16:00
1057Radka KacperTL Tuchola18:00
1154Pieńkowski SzymonZSL Ruciane Nida20:00
1258Rzepa JakubTL Tuchola22:00
1353Malisz PawełZSL Goraj24:00
1446Chudecki DominikTL Tuchola26:00
1561Żak KlaudiuszZSP Czarnków28:00
1647Garliński MichałZSL Ruciane Nida30:00
 
 
M20 (7)2,9 km20 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
156Przepióra WiktorZSL Goraj1:00
263Jakubczyk ArkadiuszZSL Ruciane Nida3:00
368Szafraniec JakubZSL Goraj5:00
466Muzalewski TymoteuszTL Tuchola7:00
548Gąsiorowski MarcinZSL Goraj9:00
662Czerniewicz ŁukaszZSL Ruciane Nida11:00
767Spicker SewerynZSL Goraj13:00
 
 
OPEN1 (2)1,8 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
128Grzywacz AnnaTL Tuchola0:00
229Ładyko KrystynaZSL Goraj2:00
 
 
OPEN2 (11)2,9 km20 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
176Pańkowski MateuszZSL Ruciane Nida15:00
274Helman Marcinindywidualnie17:00
373Helak Hubertindywidualnie19:00
475Jahns SzymonZSL Goraj21:00
569Białek Jacekindywidualnie23:00
671Fałkowski Zbigniewindywidualnie25:00
772Furs Mateuszindywidualnie27:00
878Szczepańśki MarekZSL Ruciane Nida29:00
970Cieślik Sławomirindywidualnie31:00
1077Sopata Patrykindywidualnie33:00
1179Urbanowicz Pawełindywidualnie35:00
 
 
TD (5)1,3 km10 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1Strawa Antonina Pawełindywidualnie0:00
2Gumięga Michał Weronikaindywidualnie2:00
3Urbanowicz Lena Alinaindywidualnie4:00
4Górzna Olga Nadia Monikindywidualnie6:00
5Wiśniewska Maria Justynaindywidualnie8:00