XXVIII Mist. Szkół Leśnych w BnOczw. 04-10-2018 19:12
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (4)1,9 km7 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
110Zielsdorf KlaudiaSP 1 Czarnków12:00
21Bielajewska KarolinaSP 1 Czarnków15:00
32Górzna AmeliaSP 1 Czarnków18:00
411Życka MartaSP 1 Czarnków21:00
 
 
K14 (5)1,9 km7 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
16Rieger AgataSP 1 Czarnków1:00
28Strawa NataliaSP Lubasz4:00
35Mielcarek ZuzannaSP 1 Czarnków7:00
43Ławniczak OlgaSP Lubasz10:00
54Magdziarz AlicjaSP 1 Czarnków13:00
 
 
K16 (2)3,1 km12 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
112Ładyko KatarzynaGimnazjum Czarnków6:00
213Musiał WiktoriaZSL Goraj9:00
 
 
K18 (10)3,4 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
117Ładyko JoannaLO Salezjanie1:00
218Mrówka WiktoriaZSL Ruciane Nida4:00
319Mykowska MajaTL Tuchola7:00
421Wiza AlicjaZSP Czarnków10:00
520Popowniak MonikaTL Tuchola13:00
622Zaborowska PaulinaZSL Ruciane Nida16:00
714Jankowiak WeronikaZSL Goraj19:00
823Zielińska DominikaTL Tuchola22:00
916Kasprzak PatrycjaZSL Goraj25:00
1015Jurgiel KorneliaZSP Czarnków28:00
 
 
K20 (4)3,8 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
125Jankierska AdriannaTL Tuchola32:00
224Chojecka AleksandraZSL Goraj35:00
326Maciuk MonikaZSL Ruciane Nida38:00
427Rejewska MatyldaZSL Goraj41:00
 
 
M12 (7)1,9 km7 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
132Gieremek JakubSP 1 Czarnków24:00
234Kowal JakubSP 1 Czarnków27:00
331Gadziński JakubSP 1 Czarnków30:00
49Wardęga JakubSP 1 Czarnków33:00
530Benrot FilipSP 1 Czarnków36:00
67Różycki DawidSP 1 Czarnków39:00
735Pawłowski FranciszekSP 1 Czarnków42:00
 
 
M14 (3)1,9 km7 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
181Gadziński MarekSP 1 Czarnków16:00
233Kalkowski ŁukaszGimnazjum Czarnków19:00
380Kalkowski ŁukaszSP 1 Czarnków22:00
 
 
M16 (10)3,4 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
145Trambowicz JakubTL Tuchola2:00
239Klessa HubertZSL Goraj5:00
344Sokołowski PiotrTL Tuchola8:00
440Kornaga AleksanderZSL Goraj11:00
543Reszka OskarTL Tuchola14:00
641Mazur KajetanZSL Goraj17:00
736Biziorek PatrykTL Tuchola20:00
838Galuba HubertZSL Goraj23:00
942Pałubicki EliaszTL Tuchola26:00
1037Dekart SzymonZSL Goraj29:00
 
 
M18 (16)4,1 km15 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
151Jezierski PawełTL Tuchola0:00
260Stępień SebastianZSL Goraj3:00
349Głowacki ArturZSL Ruciane Nida6:00
458Rzepa JakubTL Tuchola9:00
554Pieńkowski SzymonZSL Ruciane Nida12:00
664Kołodziejczak FilipZSL Goraj15:00
747Garliński MichałZSL Ruciane Nida18:00
859Rzepa JakubTL Tuchola21:00
961Żak KlaudiuszZSP Czarnków24:00
1050Jaworski DominikTL Tuchola27:00
1152Kollmann JakubZSP Czarnków30:00
1257Radka KacperTL Tuchola33:00
1355Prieske DawidZSP Czarnków36:00
1453Malisz PawełZSL Goraj39:00
1546Chudecki DominikTL Tuchola42:00
1665Kruk FilipZSL Goraj45:00
 
 
M20 (7)5,0 km19 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
156Przepióra WiktorZSL Goraj31:00
266Muzalewski TymoteuszTL Tuchola34:00
368Szafraniec JakubZSL Goraj37:00
463Jakubczyk ArkadiuszZSL Ruciane Nida40:00
548Gąsiorowski MarcinZSL Goraj43:00
662Czerniewicz ŁukaszZSL Ruciane Nida46:00
767Spicker SewerynZSL Goraj49:00
 
 
OPEN1 (2)3,1 km12 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
128Grzywacz AnnaTL Tuchola0:00
229Ładyko KrystynaZSL Goraj3:00
 
 
OPEN2 (11)5,0 km19 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
175Jahns SzymonZSL Goraj2:00
274Helman Marcinindywidualnie5:00
376Pańkowski MateuszZSL Ruciane Nida8:00
470Cieślik Sławomirindywidualnie11:00
578Szczepańśki MarekZSL Ruciane Nida14:00
673Helak Hubertindywidualnie17:00
771Fałkowski Zbigniewindywidualnie20:00
879Urbanowicz Pawełindywidualnie23:00
972Furs Mateuszindywidualnie26:00
1069Białek Jacekindywidualnie29:00
1177Sopata Patrykindywidualnie32:00
 
 
TD (5)1,9 km7 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1Urbanowicz Lena Alinaindywidualnie25:00
2Gumięga Michał Weronikaindywidualnie28:00
3Górzna Olga Nadia Monikindywidualnie31:00
4Wiśniewska Maria Justynaindywidualnie34:00
5Strawa Antonina Pawełindywidualnie37:00