XXVIII Mist. Szkół Leśnych w BnOpt. 05-10-2018 19:43
Wyniki - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (4)1,3 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Życka MartaSP 1 Czarnków18:510:00
2Górzna AmeliaSP 1 Czarnków24:48+5:57
3Ławniczak OlgaSP Lubasz25:57+7:06
4Zielsdorf KlaudiaSP 1 Czarnków29:46+10:55
 
 
 
K14 (3)1,3 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Rieger AgataSP 1 Czarnków13:480:00
2Magdziarz AlicjaSP 1 Czarnków16:35+2:47
3Mielcarek ZuzannaSP 1 Czarnków20:34+6:46
 
 
 
K16 (2)1,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Ładyko KatarzynaGimnazjum Czarnków23:230:00
2Musiał WiktoriaZSL Goraj35:21+11:58
 
 
 
K18 (7)2,2 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kasprzak PatrycjaZSL Goraj23:340:00
2Zaborowska PaulinaZSL Ruciane Nida24:32+0:58
3Zielińska DominikaTL Tuchola30:44+7:10
4Ładyko JoannaLO Salezjanie31:16+7:42
5Mrówka WiktoriaZSL Ruciane Nida40:49+17:15
6Popowniak MonikaTL Tuchola55:29+31:55
 
Mykowska MajaTL Tucholankl
 
 
 
K20 (2)2,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Jankierska AdriannaTL Tuchola28:050:00
2Chojecka AleksandraZSL Goraj30:16+2:11
 
 
 
M12 (5)1,3 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Pawłowski FranciszekSP 1 Czarnków9:580:00
2Gadziński JakubSP 1 Czarnków23:56+13:58
3Gieremek JakubSP 1 Czarnków26:19+16:21
4Wardęga JakubSP 1 Czarnków31:12+21:14
 
Benrot FilipSP 1 Czarnkównkl
 
 
 
M16 (9)2,4 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Mazur KajetanZSL Goraj32:310:00
2Dekart SzymonZSL Goraj33:26+0:55
3Kornaga AleksanderZSL Goraj34:34+2:03
4Galuba HubertZSL Goraj37:17+4:46
5Sokołowski PiotrTL Tuchola41:25+8:54
6Biziorek PatrykTL Tuchola47:55+15:24
7Trambowicz JakubTL Tuchola51:58+19:27
8Reszka OskarTL Tuchola70:33+38:02
 
Klessa HubertZSL Gorajnkl
 
 
 
M18 (13)2,8 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Chudecki DominikTL Tuchola21:540:00
2Jezierski PawełTL Tuchola26:00+4:06
3Jaworski DominikTL Tuchola26:56+5:02
4Głowacki ArturZSL Ruciane Nida27:46+5:52
5Kollmann JakubZSP Czarnków29:05+7:11
6Kołodziejczak FilipZSL Goraj30:05+8:11
7Malisz PawełZSL Goraj34:10+12:16
8Kruk FilipZSL Goraj34:35+12:41
9Rzepa JakubTL Tuchola38:20+16:26
10Żak KlaudiuszZSP Czarnków41:54+20:00
11Radka KacperTL Tuchola67:10+45:16
12Stępień SebastianZSL Goraj68:46+46:52
 
Priske DawidZSP Czarnkównkl
 
 
 
M20 (7)2,9 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Czerniewicz ŁukaszZSL Ruciane Nida22:470:00
2Gąsiorowski MarcinZSL Goraj26:17+3:30
3Przepióra WiktorZSL Goraj27:36+4:49
4Szafraniec JakubZSL Goraj30:17+7:30
5Jakubczyk ArkadiuszZSL Ruciane Nida31:01+8:14
6Muzalewski TymoteuszTL Tuchola34:54+12:07
 
Spicker SewerynZSL Gorajnkl
 
 
 
OPEN1 (4)1,8 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Wikariak PatrycjaZSL Goraj17:330:00
2Grzywacz AnnaTL Tuchola21:11+3:38
3Ładyko KrystynaZSL Goraj23:58+6:25
4Ludowicz Klaudiaindywidualnie29:16+11:43
 
 
 
OPEN2 (9)2,9 km20 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Helak Bartoszindywidualnie24:380:00
2Cieślik Sławomirindywidualnie25:51+1:13
3Szczepańśki MarekZSL Ruciane Nida26:03+1:25
4Sopata Patrykindywidualnie27:41+3:03
5Pańkowski MateuszZSL Ruciane Nida29:23+4:45
6Furs Mateuszindywidualnie32:06+7:28
7Fałkowski Zbigniewindywidualnie32:43+8:05
8Jahns SzymonZSL Goraj34:58+10:20
9Sołtysiak Patrykindywidualnie43:15+18:37
 
 
 
TD (1)1,3 km10 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Gumięga Michał Weronikaindywidualnie30:130:00