XXVIII Mist. Szkół Leśnych w BnOpt. 05-10-2018 19:44
Wyniki z międyczasami - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (4)1,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(41)3(40)4(38)5(44)6(45)7(46)8(43)9(39)10(100)Meta
 
111Życka Marta18:510:221:332:304:577:549:1413:5415:2917:3718:3918:51
SP 1 Czarnków0:221:110:572:272:571:204:401:352:081:020:12
22Górzna Amelia24:480:197:358:3410:5913:5615:1119:5721:2723:4024:3724:48
SP 1 Czarnków0:197:160:592:252:571:154:461:302:130:570:11
33Ławniczak Olga25:57718:441:184:477:3314:4215:4116:3821:3724:1125:2525:5717:40
SP Lubasz718:443:292:467:090:590:574:592:341:140:32*50
410Zielsdorf Klaudia29:460:184:115:1318:4319:4020:2621:0026:4528:4629:3329:46
SP 1 Czarnków0:183:531:0213:300:570:460:345:452:010:470:13
 
 
 
K14 (3)1,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(41)3(40)4(38)5(44)6(45)7(46)8(43)9(39)10(100)Meta
 
16Rieger Agata13:480:172:022:506:237:218:159:0811:0212:5913:3713:48
SP 1 Czarnków0:171:450:483:330:580:540:531:541:570:380:11
24Magdziarz Alicja16:350:272:303:285:258:5910:0911:1814:0315:5116:2516:35
SP 1 Czarnków0:272:030:581:573:341:101:092:451:480:340:10
35Mielcarek Zuzanna20:340:173:256:258:2412:5614:0615:1517:5919:4720:2220:34
SP 1 Czarnków0:173:083:001:594:321:101:092:441:480:350:12
 
 
 
K16 (2)1,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(32)3(38)4(44)5(45)6(46)7(50)8(43)9(40)10(41)11(31)12(33)13(100)Meta
 
112Ładyko Katarzyna23:232:096:239:3110:1913:4314:1214:5716:5518:3919:3621:5022:5023:1523:23
Gimnazjum Czarnków2:094:143:080:483:240:290:451:581:440:572:141:000:250:08
213Musiał Wiktoria35:211:479:3214:0215:1716:0323:2825:3927:3129:0330:2133:1534:2535:1235:21
ZSL Goraj1:477:454:301:150:467:252:111:521:321:182:541:100:470:09
0:563:15
*33*31
 
 
 
K18 (7)2,2 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(32)3(38)4(44)5(45)6(49)7(48)8(47)9(46)10(50)11(43)12(40)13(41)14(39)
15(100)Meta
 
116Kasprzak Patrycja23:341:203:136:067:158:0613:4114:4915:3916:3417:0918:4420:2021:1722:46
ZSL Goraj1:201:532:531:090:515:351:080:500:550:351:351:360:571:29
23:2323:34
0:370:11
222Zaborowska Paulina24:323:215:198:549:5810:4813:0114:2615:1916:1616:4218:3820:3721:4323:23
ZSL Ruciane Nida3:211:583:351:040:502:131:250:530:570:261:561:591:061:40
24:2224:32
0:590:10
323Zielińska Dominika30:446:5511:5015:5116:3717:3819:2520:5322:0522:5423:2425:4927:3728:4330:00
TL Tuchola6:554:554:010:461:011:471:281:120:490:302:251:481:061:17
30:3530:44
0:350:09
417Ładyko Joanna31:163:025:217:3712:4914:0417:5019:3020:5722:0422:2724:5526:5828:3030:18
LO Salezjanie3:022:192:165:121:153:461:401:271:070:232:282:031:321:48
31:0531:16
0:470:11
518Mrówka Wiktoria40:498:5913:4017:5618:4319:5022:0024:3125:3527:1628:0933:1735:3737:4439:55
ZSL Ruciane Nida8:594:414:160:471:072:102:311:041:410:535:082:202:072:11
40:3640:49
0:410:13
620Popowniak Monika55:2912:4816:2222:5624:0325:2028:5637:4641:1542:2443:0846:4749:4752:2954:44
TL Tuchola12:483:346:341:071:173:368:503:291:090:443:393:002:422:15
55:1955:29
0:350:10
 
19Mykowska Majankl20:0123:0728:3835:4937:1754:1155:3156:2358:0458:2561:01---------------
TL Tuchola20:013:065:317:111:2816:541:200:521:410:212:36
-----64:57
3:56
 
 
 
K20 (2)2,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(32)3(44)4(40)5(41)6(42)7(38)8(43)9(45)10(46)11(47)12(49)13(37)14(31)
15(100)Meta
 
125Jankierska Adrianna28:052:466:429:2210:3211:4012:4214:3115:0916:3717:1618:2120:0125:0927:12
TL Tuchola2:463:562:401:101:081:021:490:381:280:391:051:405:082:03
27:5428:05
0:420:11
224Chojecka Aleksandra30:161:325:279:1111:4112:2313:2215:1815:5217:2118:0518:5421:2526:4729:23
ZSL Goraj1:323:553:442:300:420:591:560:341:290:440:492:315:222:36
30:0630:16
0:430:10
 
 
 
M12 (5)1,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(41)3(40)4(38)5(44)6(45)7(46)8(43)9(39)10(100)Meta
 
135Pawłowski Franciszek9:580:221:532:494:174:525:486:327:399:149:489:58
SP 1 Czarnków0:221:310:561:280:350:560:441:071:350:340:10
231Gadziński Jakub23:560:183:163:5317:4818:3919:5220:2921:5523:1123:4623:56
SP 1 Czarnków0:182:580:3713:550:511:130:371:261:160:350:10
332Gieremek Jakub26:190:141:522:5515:2616:0519:5720:5923:2825:4026:0926:19
SP 1 Czarnków0:141:381:0312:310:393:521:022:292:120:290:10
49Wardęga Jakub31:120:2417:3318:4120:4322:2225:4726:1828:1030:2130:5931:12
SP 1 Czarnków0:2417:091:082:021:393:250:311:522:110:380:13
 
30Benrot Filipnkl0:208:4710:19------------------------------37:1237:24
SP 1 Czarnków0:208:271:3226:530:12
 
 
 
M16 (9)2,4 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(32)3(44)4(40)5(41)6(42)7(38)8(43)9(45)10(46)11(47)12(49)13(37)14(31)
15(100)Meta
 
141Mazur Kajetan32:314:317:5212:5614:2315:3516:4818:1018:5020:4921:2622:1123:2929:0731:21
ZSL Goraj4:313:215:041:271:121:131:220:401:590:370:451:185:382:14
32:1632:31
0:550:15
237Dekart Szymon33:2615:0416:1318:0718:5919:3720:2821:4922:2023:3524:0824:4825:5529:5232:39
ZSL Goraj15:041:091:540:520:380:511:210:311:150:330:401:073:572:47
33:1933:26
0:400:07
340Kornaga Aleksander34:347:539:3913:1414:3215:2316:3818:2419:0420:5421:4922:5824:1930:1733:34
ZSL Goraj7:531:463:351:180:511:151:460:401:500:551:091:215:583:17
34:2334:34
0:490:11
438Galuba Hubert37:172:524:4912:1613:3716:1617:5919:3720:1322:0622:4924:5627:2633:1536:19
ZSL Goraj2:521:577:271:212:391:431:380:361:530:432:072:305:493:04
37:0737:17
0:480:10
544Sokołowski Piotr41:253:415:3210:0511:5912:5314:0116:0816:4518:4619:2420:1021:5730:4040:25
TL Tuchola3:411:514:331:540:541:082:070:372:010:380:461:478:439:45
41:1441:25
0:490:11
636Biziorek Patryk47:557:4511:1515:4217:5119:5121:3424:4425:3229:1329:4330:3232:3242:1246:43
TL Tuchola7:453:304:272:092:001:433:100:483:410:300:492:009:404:31
47:4447:5547:47
1:010:11*100
745Trambowicz Jakub51:5811:5415:0919:3821:5323:5625:3128:4029:2933:0033:4034:2836:2946:0850:52
TL Tuchola11:543:154:292:152:031:353:090:493:310:400:482:019:394:44
51:4651:58
0:540:12
843Reszka Oskar70:3320:5823:5848:2650:1551:4853:5256:4057:2160:1761:0661:2562:2466:5769:24
TL Tuchola20:583:0024:281:491:332:042:480:412:560:490:190:594:332:27
70:1970:33
0:550:14
 
39Klessa Hubertnkl7:549:1513:3134:5035:4536:4350:31-----------------------------------
ZSL Goraj7:541:214:1621:190:550:5813:48
-----55:5814:2319:1520:1321:3725:0826:52
5:27*43*41*42*38*51*32
 
 
 
M18 (13)2,8 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(33)2(31)3(40)4(41)5(42)6(43)7(44)8(45)9(46)10(47)11(48)12(49)13(37)14(35)
15(34)16(51)17(39)18(100)Meta
 
146Chudecki Dominik21:540:321:122:343:184:115:466:367:217:578:469:2710:2514:1517:41
TL Tuchola0:320:401:220:440:531:350:500:450:360:490:410:583:503:26
18:4220:2621:1821:4521:54
1:011:440:520:270:09
251Jezierski Paweł26:000:521:333:003:514:366:357:228:149:029:5010:3912:0715:5421:32
TL Tuchola0:520:411:270:510:451:590:470:520:480:480:491:283:475:38
22:3724:3825:2325:5326:00
1:052:010:450:300:07
350Jaworski Dominik26:560:321:272:483:294:216:197:087:518:219:029:4210:4614:3722:49
TL Tuchola0:320:551:210:410:521:580:490:430:300:410:401:043:518:12
23:4825:2526:1926:4826:56
0:591:370:540:290:08
449Głowacki Artur27:460:561:374:445:316:297:568:509:3510:0610:5511:3512:4117:2422:51
ZSL Ruciane Nida0:560:413:070:470:581:270:540:450:310:490:401:064:435:27
24:0726:0626:5627:3927:46
1:161:590:500:430:07
552Kollmann Jakub29:050:351:513:113:524:496:167:0610:4112:0012:5413:3914:5120:4724:03
ZSP Czarnków0:351:161:200:410:571:270:503:351:190:540:451:125:563:16
25:0727:2028:1628:5429:05
1:042:130:560:380:11
664Kołodziejczak Filip30:050:312:384:135:046:048:239:2510:1810:5511:4913:1114:3519:3224:57
ZSL Goraj0:312:071:350:511:002:191:020:530:370:541:221:244:575:25
26:0928:1229:2429:5730:05
1:122:031:120:330:08
753Malisz Paweł34:100:351:293:063:525:097:098:059:009:5611:5813:5315:1021:5029:21
ZSL Goraj0:350:541:370:461:172:000:560:550:562:021:551:176:407:31
30:3732:3733:3133:5934:10
1:162:000:540:280:11
865Kruk Filip34:350:541:353:424:525:518:5410:0010:4911:3112:4713:4518:4423:4728:16
ZSL Goraj0:540:412:071:100:593:031:060:490:421:160:584:595:034:29
29:3932:0233:3834:2334:35
1:232:231:360:450:12
959Rzepa Jakub38:200:351:153:134:015:097:328:349:209:5610:3711:1612:4315:2928:11
TL Tuchola0:350:401:580:481:082:231:020:460:360:410:391:272:4612:42
29:2436:5537:4338:1138:20
1:137:310:480:280:09
1061Żak Klaudiusz41:540:581:473:094:095:006:317:258:108:489:3110:2011:2717:5737:39
ZSP Czarnków0:580:491:221:000:511:310:540:450:380:430:491:076:3019:42
38:3740:2241:0941:4441:54
0:581:450:470:350:10
1157Radka Kacper67:101:562:555:406:568:4410:5311:5812:5113:3214:2015:2517:1651:2461:16
TL Tuchola1:560:592:451:161:482:091:050:530:410:481:051:5134:089:52
62:5764:5066:3267:0267:10
1:411:531:420:300:08
1260Stępień Sebastian68:460:401:543:374:325:387:298:309:219:5110:3212:4413:4923:0063:43
ZSL Goraj0:401:141:430:551:061:511:010:510:300:412:121:059:1140:43
64:4466:3667:5768:3468:46
1:011:521:210:370:12
 
55Priske Dawidnkl0:411:243:014:054:567:057:558:489:2010:1311:0912:5117:4538:03
ZSP Czarnków0:410:431:371:040:512:090:500:530:320:530:561:424:5420:18
39:0241:0841:52-----42:25
0:592:060:440:33
 
 
 
M20 (7)2,9 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(38)3(40)4(41)5(42)6(43)7(44)8(45)9(46)10(47)11(48)12(49)13(50)14(32)
15(37)16(36)17(35)18(34)19(51)20(100)Meta
 
162Czerniewicz Łukasz22:470:462:083:113:514:416:137:077:498:158:549:3310:3911:3414:25
ZSL Ruciane Nida0:461:221:030:400:501:320:540:420:260:390:391:060:552:51
15:2517:3418:5520:0321:4822:3722:47
1:002:091:211:081:450:490:10
248Gąsiorowski Marcin26:171:213:024:124:545:467:138:099:089:3710:2511:0912:3513:3816:39
ZSL Goraj1:211:411:100:420:521:270:560:590:290:480:441:261:033:01
17:3420:3521:3423:2925:1826:0826:17
0:553:010:591:551:490:500:09
356Przepióra Wiktor27:360:572:413:464:275:157:218:149:079:3610:2211:0412:2713:3417:18
ZSL Goraj0:571:441:050:410:482:060:530:530:290:460:421:231:073:44
18:4121:1322:4224:1226:0627:2827:36
1:232:321:291:301:541:220:08
468Szafraniec Jakub30:170:422:463:574:475:367:178:229:159:4610:3311:1812:5214:0817:38
ZSL Goraj0:422:041:110:500:491:411:050:530:310:470:451:341:163:30
19:0724:5425:3727:1929:2030:0830:17
1:295:470:431:422:010:480:09
563Jakubczyk Arkadiusz31:010:442:233:434:295:276:537:488:339:089:5210:3911:4612:5816:24
ZSL Ruciane Nida0:441:391:200:460:581:260:550:450:350:440:471:071:123:26
17:4624:4825:4327:2430:0130:5031:01
1:227:020:551:412:370:490:11
666Muzalewski Tymoteusz34:540:492:213:434:325:318:049:1710:1810:4311:2913:4914:4516:0418:46
TL Tuchola0:491:321:220:490:592:331:131:010:250:462:200:561:192:42
20:2723:2125:1826:2733:5634:4334:54
1:412:541:571:097:290:470:11
 
67Spicker Sewerynnkl1:26-----3:394:215:197:218:118:539:2310:0510:4713:24----------
ZSL Goraj1:262:130:420:582:020:500:420:300:420:422:37
18:35-----23:5525:0627:0928:5329:010:3528:19
5:115:201:112:031:440:08*33*39
 
 
 
OPEN1 (4)1,8 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(51)2(32)3(38)4(44)5(45)6(46)7(50)8(43)9(40)10(41)11(31)12(33)13(100)Meta
 
1Wikariak Patrycja17:332:184:066:347:348:289:079:3710:5712:5413:5215:5917:0317:2417:33
ZSL Goraj2:181:482:281:000:540:390:301:201:570:582:071:040:210:09
228Grzywacz Anna21:115:498:1910:3611:5012:3413:0913:3915:0016:5717:5019:5720:3920:5921:11
TL Tuchola5:492:302:171:140:440:350:301:211:570:532:070:420:200:12
329Ładyko Krystyna23:583:456:1110:0911:0812:2413:0313:4215:4417:4818:5421:3723:0523:3923:58
ZSL Goraj3:452:263:580:591:160:390:392:022:041:062:431:280:340:19
23:42
*100
4Ludowicz Klaudia29:164:037:3815:39-----17:5118:26--------------------28:19-----29:0629:16
indywidualnie4:033:358:012:120:359:530:470:10
10:3211:4512:5314:0216:2119:2920:5626:25
*44*40*41*42*43*47*49*37
 
 
 
OPEN2 (9)2,9 km20 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(38)3(40)4(41)5(42)6(43)7(44)8(45)9(46)10(47)11(48)12(49)13(50)14(32)
15(37)16(36)17(35)18(34)19(51)20(100)Meta
 
173Helak Bartosz24:381:132:403:504:395:377:077:578:429:129:5310:3612:0213:0916:36
indywidualnie1:131:271:100:490:581:300:500:450:300:410:431:261:073:27
18:0320:0220:5121:5223:4424:3024:38
1:271:590:491:011:520:460:08
270Cieślik Sławomir25:510:582:043:123:554:486:207:128:018:319:1710:0011:1912:2716:29
indywidualnie0:581:061:080:430:531:320:520:490:300:460:431:191:084:02
17:5220:2421:4622:5924:4525:4025:51
1:232:321:221:131:460:550:11
378Szczepańśki Marek26:031:032:343:474:475:377:128:088:569:2410:0310:4712:0613:1716:43
ZSL Ruciane Nida1:031:311:131:000:501:350:560:480:280:390:441:191:113:26
17:5620:1621:5123:1225:0225:5426:03
1:132:201:351:211:500:520:09
477Sopata Patryk27:410:482:373:424:225:357:127:598:379:019:4710:2211:3913:2316:49
indywidualnie0:481:491:050:401:131:370:470:380:240:460:351:171:443:26
17:4921:1022:3024:4626:4927:3327:41
1:003:211:202:162:030:440:08
576Pańkowski Mateusz29:230:592:423:574:455:487:478:469:3310:1711:0011:5413:2814:4419:21
ZSL Ruciane Nida0:591:431:150:481:031:590:590:470:440:430:541:341:164:37
20:4823:5624:5826:0528:0629:1229:23
1:273:081:021:072:011:060:11
672Furs Mateusz32:061:293:224:425:356:438:459:5410:4811:2512:0712:5814:3215:5220:53
indywidualnie1:291:531:200:531:082:021:090:540:370:420:511:341:205:01
23:0325:5927:0228:3430:5431:5332:06
2:102:561:031:322:200:590:13
771Fałkowski Zbigniew32:431:053:134:365:336:358:449:4910:4311:2112:0713:0014:3816:1421:06
indywidualnie1:052:081:230:571:022:091:050:540:380:460:531:381:364:52
22:2025:1627:5829:1531:3332:3232:43
1:142:562:421:172:180:590:11
875Jahns Szymon34:581:112:303:494:425:548:129:4511:0611:5713:2114:3416:2118:0422:42
ZSL Goraj1:111:191:190:531:122:181:331:210:511:241:131:471:434:38
24:5528:4530:2131:4733:4034:4634:58
2:133:501:361:261:531:060:12
9Sołtysiak Patryk43:150:572:484:155:137:219:3410:5911:5712:4313:3915:0316:5718:4929:01
indywidualnie0:571:511:270:582:082:131:250:580:460:561:241:541:5210:12
31:0034:1836:4938:3441:4343:0243:15
1:593:182:311:453:091:190:13
 
 
 
TD (1)1,3 km10 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(41)3(40)4(38)5(44)6(45)7(46)8(43)9(39)10(100)Meta
 
1Gumięga Michał Weronika30:131:324:566:5410:3112:4315:2917:0323:3527:5029:4630:13
indywidualnie1:323:241:583:372:122:461:346:324:151:560:27