XXVIII Mist. Szkół Leśnych w BnOsob. 06-10-2018 17:06
Wyniki - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (4)1,9 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Ławniczak OlgaSP Lubasz48:320:00
2Życka MartaSP 1 Czarnków55:20+6:48
3Bielejewska KarolinaSP 1 Czarnków61:24+12:52
4Zielsdorf KlaudiaSP 1 Czarnków120:35+72:03
 
 
 
K14 (4)1,9 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Magdziarz AlicjaSP 1 Czarnków60:410:00
2Mielcarek ZuzannaSP 1 Czarnków63:24+2:43
3Strawa NataliaSP Lubasz66:24+5:43
4Rieger AgataSP 1 Czarnków69:43+9:02
 
 
 
K16 (2)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Musiał WiktoriaZSL Goraj126:180:00
2Ładyko KatarzynaGimnazjum Czarnków129:27+3:09
 
 
 
K18 (9)3,4 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kasprzak PatrycjaZSL Goraj87:340:00
2Zielińska DominikaTL Tuchola90:27+2:53
3Zaborowska PaulinaZSL Ruciane Nida144:41+57:07
4Ładyko JoannaLO Salezjanie148:04+60:30
5Graban EwaZSL Ruciane Nida156:05+68:31
6Wiza AlicjaZSP Czarnków193:11+105:37
7Jurgiel KorneliaZSP Czarnków202:29+114:55
 
Popowniak MonikaTL Tucholankl
Mykowska MajaTL Tucholankl
 
 
 
K20 (2)3,8 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Chojecka AleksandraZSL Goraj91:130:00
2Jankierska AdriannaTL Tuchola94:07+2:54
 
 
 
M12 (6)1,9 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Pawłowski FranciszekSP 1 Czarnków30:320:00
2Benrot FilipSP 1 Czarnków34:37+4:05
3Różycki DawidSP 1 Czarnków37:01+6:29
4Wardęga JakubSP 1 Czarnków39:36+9:04
5Gadziński JakubSP 1 Czarnków39:58+9:26
6Gieremek JakubSP 1 Czarnków46:06+15:34
 
 
 
M14 (2)1,9 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Kalkowski ŁukaszGimnazjum Czarnków53:360:00
2Gadziński MarekSP 1 Czarnków91:11+37:35
 
 
 
M16 (9)3,4 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Dekart SzymonZSL Goraj63:270:00
2Mazur KajetanZSL Goraj88:42+25:15
3Galuba HubertZSL Goraj89:30+26:03
4Kornaga AleksanderZSL Goraj101:37+38:10
5Klessa HubertZSL Goraj107:36+44:09
6Sokołowski PiotrTL Tuchola123:53+60:26
7Reszka OskarTL Tuchola129:57+66:30
8Biziorek PatrykTL Tuchola183:04+119:37
9Trambowicz JakubTL Tuchola188:47+125:20
 
 
 
M18 (13)4,1 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Chudecki DominikTL Tuchola58:120:00
2Jezierski PawełTL Tuchola67:18+9:06
3Żak KlaudiuszZSP Czarnków77:44+19:32
4Jaworski DominikTL Tuchola79:34+21:22
5Rzepa JakubTL Tuchola79:58+21:46
6Malisz PawełZSL Goraj91:14+33:02
7Głowacki ArturZSL Ruciane Nida93:49+35:37
8Priske DawidZSP Czarnków94:24+36:12
9Kollmann JakubZSP Czarnków100:24+42:12
10Stępień SebastianZSL Goraj104:07+45:55
11Kruk FilipZSL Goraj115:01+56:49
12Kołodziejczak FilipZSL Goraj115:20+57:08
13Radka KacperTL Tuchola152:25+94:13
 
 
 
M20 (6)5,0 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Jakubczyk ArkadiuszZSL Ruciane Nida82:220:00
2Gąsiorowski MarcinZSL Goraj84:11+1:49
3Szafraniec JakubZSL Goraj88:38+6:16
4Przepióra WiktorZSL Goraj95:14+12:52
5Czerniewicz ŁukaszZSL Ruciane Nida103:05+20:43
6Muzalewski TymoteuszTL Tuchola146:46+64:24
 
 
 
OPEN1 (4)3,1 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Wikariak PatrycjaZSL Goraj71:200:00
2Grzywacz AnnaTL Tuchola77:20+6:00
3Ludowicz Klaudiaindywidualnie83:58+12:38
4Ładyko KrystynaZSL Goraj134:35+63:15
 
 
 
OPEN2 (8)5,0 km19 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Cieślik Sławomirindywidualnie76:590:00
2Szczepańśki MarekZSL Ruciane Nida85:34+8:35
3Sopata Patrykindywidualnie92:43+15:44
4Pańkowski MateuszZSL Ruciane Nida97:06+20:07
5Urbanowicz Pawełindywidualnie104:17+27:18
6Fałkowski Zbigniewindywidualnie120:06+43:07
7Furs Mateuszindywidualnie143:45+66:46
8Gałecki Kacperindywidualnie163:47+86:48
 
 
 
TD (6)1,9 km7 PK
L.p.Imię i nazwiskoUr.KlubCzasStrataNr PZOSlic.
1Strawa Antonina Pawełindywidualnie36:000:00
2Wiśniewska Maria Justynaindywidualnie39:43+3:43
3Górzna Olga Nadia Monikindywidualnie39:58+3:58
4Gumięga Michał Weronikaindywidualnie42:55+6:55
5Urbanowicz Lena Alinaindywidualnie45:40+9:40
6Ławniczak Dorota Lilianaindywidualnie54:56+18:56