XXVIII Mist. Szkół Leśnych w BnOsob. 06-10-2018 16:53
Wyniki z międyczasami - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (4)1,9 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(37)3(45)4(50)5(49)6(44)7(100)Meta
 
13Ławniczak Olga48:322:3215:5722:1229:4537:1147:0448:0448:32
SP Lubasz2:3213:256:157:337:269:531:000:28
211Życka Marta55:204:3611:4825:0432:5541:0451:2854:4855:20
SP 1 Czarnków4:367:1213:167:518:0910:243:200:32
31Bielejewska Karolina61:2415:1624:4631:1539:0547:1257:3760:5261:24
SP 1 Czarnków15:169:306:297:508:0710:253:150:32
410Zielsdorf Klaudia120:3518:0656:5178:1389:27112:09119:02120:04120:35
SP 1 Czarnków18:0638:4521:2211:1422:426:531:020:31
 
 
 
K14 (4)1,9 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(37)3(45)4(50)5(49)6(44)7(100)Meta
 
14Magdziarz Alicja60:412:0723:0037:4845:4951:0258:5559:5660:41
SP 1 Czarnków2:0720:5314:488:015:137:531:010:45
25Mielcarek Zuzanna63:242:2912:0740:4548:4253:5361:4962:5163:24
SP 1 Czarnków2:299:3828:387:575:117:561:020:33
38Strawa Natalia66:244:2315:0443:4351:4556:5964:5265:5366:24
SP Lubasz4:2310:4128:398:025:147:531:010:31
46Rieger Agata69:438:2718:0946:5654:5360:0967:5468:5769:43
SP 1 Czarnków8:279:4228:477:575:167:451:030:46
 
 
 
K16 (2)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(39)3(46)4(35)5(34)6(32)7(31)8(48)9(47)10(43)11(44)12(100)Meta
 
113Musiał Wiktoria126:181:356:079:2134:1342:3289:2292:36108:29114:46118:19123:13125:46126:18
ZSL Goraj1:354:323:1424:528:1946:503:1415:536:173:334:542:330:32
212Ładyko Katarzyna129:273:018:2311:2937:1645:3792:2895:40105:44117:21121:26127:35128:48129:27
Gimnazjum Czarnków3:015:223:0625:478:2146:513:1210:0411:374:056:091:130:39
 
 
 
K18 (9)3,4 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(34)4(35)5(40)6(46)7(39)8(33)9(43)10(50)11(49)12(48)13(100)Meta
 
116Kasprzak Patrycja87:343:317:0523:5232:2841:5245:2948:1455:1266:3771:4478:2984:3287:0787:34
ZSL Goraj3:313:3416:478:369:243:372:456:5811:255:076:456:032:350:27
223Zielińska Dominika90:274:1110:2724:0730:1939:2642:2045:1857:3870:2274:3681:1987:3590:0490:27
TL Tuchola4:116:1613:406:129:072:542:5812:2012:444:146:436:162:290:23
322Zaborowska Paulina144:414:437:3824:3043:2353:1057:2364:5189:31112:14125:47132:07139:40144:03144:41
ZSL Ruciane Nida4:432:5516:5218:539:474:137:2824:4022:4313:336:207:334:230:38
417Ładyko Joanna148:043:517:3440:3153:0566:2371:5978:0793:26109:17120:48131:55144:08147:31148:04
LO Salezjanie3:513:4332:5712:3413:185:366:0815:1915:5111:3111:0712:133:230:33
518Graban Ewa156:057:1324:3845:1953:5065:0669:2576:43101:13124:18137:53144:14151:47155:32156:05
ZSL Ruciane Nida7:1317:2520:418:3111:164:197:1824:3023:0513:356:217:333:450:33
621Wiza Alicja193:1110:3922:2434:3147:3359:1364:5390:16107:45141:16165:05170:20176:41192:28193:11
ZSP Czarnków10:3911:4512:0713:0211:405:4025:2317:2933:3123:495:156:2115:470:43
192:33
*100
715Jurgiel Kornelia202:2912:5316:4057:3374:18150:10154:11156:40168:19180:07187:17193:47199:27201:55202:29
ZSP Czarnków12:533:4740:5316:4575:524:012:2911:3911:487:106:305:402:280:34
201:58
*100
 
20Popowniak Monikankl16:1421:0861:17121:51139:46145:47152:15------------------------------174:43
TL Tuchola16:144:5440:0960:3417:556:016:2822:28
19Mykowska Majankl21:1827:0667:05126:41145:32151:08157:55------------------------------180:45
TL Tuchola21:185:4839:5959:3618:515:366:4722:50
 
 
 
K20 (2)3,8 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(32)2(34)3(35)4(40)5(46)6(39)7(33)8(31)9(43)10(36)11(38)12(49)13(47)14(100)
Meta
 
124Chojecka Aleksandra91:134:3910:2523:5330:0435:4837:4345:2754:1261:4668:4274:0877:0686:3390:44
ZSL Goraj4:395:4613:286:115:441:557:448:457:346:565:262:589:274:11
91:13
0:29
225Jankierska Adrianna94:074:3919:3927:3333:0838:5541:0048:2157:0964:4171:5077:0580:0389:3993:40
TL Tuchola4:3915:007:545:355:472:057:218:487:327:095:152:589:364:01
94:07
0:27
 
 
 
M12 (6)1,9 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(37)3(45)4(50)5(49)6(44)7(100)Meta
 
135Pawłowski Franciszek30:321:579:5713:3019:0622:5829:2030:0830:32
SP 1 Czarnków1:578:003:335:363:526:220:480:24
230Benrot Filip34:373:0512:0415:1721:2127:3733:1134:0234:3734:05
SP 1 Czarnków3:058:593:136:046:165:340:510:35*100
37Różycki Dawid37:012:399:1012:1219:2025:0733:1436:2237:01
SP 1 Czarnków2:396:313:027:085:478:073:080:39
49Wardęga Jakub39:362:5515:0618:1424:2730:3138:0739:0639:36
SP 1 Czarnków2:5512:113:086:136:047:360:590:30
531Gadziński Jakub39:583:289:4115:5721:1231:5338:5139:2939:58
SP 1 Czarnków3:286:136:165:1510:416:580:380:29
632Gieremek Jakub46:062:1212:0014:2330:0937:5544:4845:3446:06
SP 1 Czarnków2:129:482:2315:467:466:530:460:32
 
 
 
M14 (2)1,9 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(37)3(45)4(50)5(49)6(44)7(100)Meta
 
180Kalkowski Łukasz53:363:3410:5324:0132:1140:0150:3552:5653:36
Gimnazjum Czarnków3:347:1913:088:107:5010:342:210:40
281Gadziński Marek91:1110:5716:0364:5371:0879:4486:5090:3991:11
SP 1 Czarnków10:575:0648:506:158:367:063:490:32
 
 
 
M16 (9)3,4 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(34)4(35)5(40)6(46)7(39)8(33)9(43)10(50)11(49)12(48)13(100)Meta
 
137Dekart Szymon63:272:234:0114:3020:2325:2527:2229:4842:0347:4950:3453:2761:2463:0463:27
ZSL Goraj2:231:3810:295:535:021:572:2612:155:462:452:537:571:400:23
241Mazur Kajetan88:425:128:4927:4233:1240:5643:1945:5252:4858:2664:5577:2486:2388:1688:42
ZSL Goraj5:123:3718:535:307:442:232:336:565:386:2912:298:591:530:26
338Galuba Hubert89:303:106:1723:0329:1638:3141:0944:0856:4769:1773:2381:0586:4389:0489:30
ZSL Goraj3:103:0716:466:139:152:382:5912:3912:304:067:425:382:210:26
440Kornaga Aleksander101:372:405:2934:5241:0850:2953:0256:0468:5381:2885:3292:5198:41101:07101:37
ZSL Goraj2:402:4929:236:169:212:333:0212:4912:354:047:195:502:260:30
539Klessa Hubert107:367:4210:2040:2947:0156:2558:5862:0674:3587:1291:2098:32104:37107:06107:36
ZSL Goraj7:422:3830:096:329:242:333:0812:2912:374:087:126:052:290:30
644Sokołowski Piotr123:533:568:3951:2760:2474:3077:3380:0892:38102:48107:48113:46119:58123:30123:53
TL Tuchola3:564:4342:488:5714:063:032:3512:3010:105:005:586:123:320:23
743Reszka Oskar129:5710:2614:4257:1866:3480:2083:2586:0497:36108:38113:33119:49125:53129:28129:57
TL Tuchola10:264:1642:369:1613:463:052:3911:3211:024:556:166:043:350:29
836Biziorek Patryk183:045:2512:3324:2637:3049:1954:4580:0597:41131:13155:16160:15166:35182:25183:04
TL Tuchola5:257:0811:5313:0411:495:2625:2017:3633:3224:034:596:2015:500:39
182:31
*100
945Trambowicz Jakub188:476:3518:2230:1643:2755:1761:0386:23103:38137:01158:34166:12172:38188:11188:47
TL Tuchola6:3511:4711:5413:1111:505:4625:2017:1533:2321:337:386:2615:330:36
 
 
 
M18 (13)4,1 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(35)4(54)5(51)6(34)7(33)8(40)9(39)10(42)11(43)12(47)13(48)14(44)
15(100)Meta
 
146Chudecki Dominik58:122:324:3911:3817:3224:0129:2133:4736:3639:3643:2848:4450:4454:5756:39
TL Tuchola2:322:076:595:546:295:204:262:493:003:525:162:004:131:42
57:4958:12
1:100:23
251Jezierski Paweł67:182:274:4214:4222:0427:3936:4743:0245:3948:4552:4259:4261:2664:0465:41
TL Tuchola2:272:1510:007:225:359:086:152:373:063:577:001:442:381:37
66:5167:18
1:100:27
361Żak Klaudiusz77:442:545:2015:3729:5539:0845:2052:1454:5357:5861:4868:5470:5274:0875:55
ZSP Czarnków2:542:2610:1714:189:136:126:542:393:053:507:061:583:161:47
77:0777:44
1:120:37
450Jaworski Dominik79:342:164:0112:0420:0024:1341:2447:1152:1655:0458:2563:2765:4067:5878:34
TL Tuchola2:161:458:037:564:1317:115:475:052:483:215:022:132:1810:36
79:0979:34
0:350:25
559Rzepa Jakub79:583:245:1314:5633:1842:1748:3555:0557:5060:5364:4471:4973:4477:0578:51
TL Tuchola3:241:499:4318:228:596:186:302:453:033:517:051:553:211:46
79:3379:58
0:420:25
653Malisz Paweł91:143:175:1719:0635:1943:0247:0355:4562:3867:4472:4679:1682:1787:3789:57
ZSL Goraj3:172:0013:4916:137:434:018:426:535:065:026:303:015:202:20
90:4991:14
0:520:25
749Głowacki Artur93:493:085:0020:0325:0039:2843:2649:2556:4061:1164:5281:1683:4490:0392:45
ZSL Ruciane Nida3:081:5215:034:5714:283:585:597:154:313:4116:242:286:192:42
93:2593:49
0:400:24
855Priske Dawid94:242:414:3822:2538:2346:0549:3658:4765:4070:4675:4882:2485:2390:3292:59
ZSP Czarnków2:411:5717:4715:587:423:319:116:535:065:026:362:595:092:27
93:5794:24
0:580:27
952Kollmann Jakub100:243:115:2818:5127:4238:0755:1764:4471:4376:5081:4488:2591:2296:2599:04
ZSP Czarnków3:112:1713:238:5110:2517:109:276:595:074:546:412:575:032:39
99:56100:24
0:520:28
1060Stępień Sebastian104:076:279:0228:4337:1148:2866:0772:5676:2583:2588:0094:1797:06101:05102:57
ZSL Goraj6:272:3519:418:2811:1717:396:493:297:004:356:172:493:591:52
103:40104:07
0:430:27
1165Kruk Filip115:012:276:0420:5244:5552:5863:5874:0581:4487:2893:2199:43103:54109:45112:27
ZSL Goraj2:273:3714:4824:038:0311:0010:077:395:445:536:224:115:512:42
114:19115:01
1:520:42
1264Kołodziejczak Filip115:208:1211:3121:1340:0248:2756:1864:5774:1091:1596:51103:20106:30111:28114:02
ZSL Goraj8:123:199:4218:498:257:518:399:1317:055:366:293:104:582:34
114:54115:20
0:520:26
1357Radka Kacper152:255:008:3826:5736:2251:3472:1486:0395:4899:43105:39128:00132:32147:50150:36
TL Tuchola5:003:3818:199:2515:1220:4013:499:453:555:5622:214:3215:182:46
152:00152:25
1:240:25
 
 
 
M20 (6)5,0 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(41)3(52)4(53)5(54)6(35)7(34)8(45)9(33)10(40)11(46)12(39)13(32)14(43)
15(48)16(38)17(49)18(47)19(100)Meta
 
163Jakubczyk Arkadiusz82:222:078:0412:0925:4630:2035:1144:5447:4250:2553:1555:1156:4759:5566:25
ZSL Ruciane Nida2:075:574:0513:374:344:519:432:482:432:501:561:363:086:30
72:3974:3176:5978:2281:5782:2269:13
6:141:522:281:233:350:25*47
248Gąsiorowski Marcin84:112:069:3113:0823:3928:1733:5042:0544:2447:0650:2152:2054:3558:0265:02
ZSL Goraj2:067:253:3710:314:385:338:152:192:423:151:592:153:277:00
68:5671:4276:2578:2683:4484:11
3:542:464:432:015:180:27
368Szafraniec Jakub88:382:3512:3517:1025:3930:2936:2948:0850:3653:0456:2358:5460:4364:0071:00
ZSL Goraj2:3510:004:358:294:506:0011:392:282:283:192:311:493:177:00
74:5377:4582:2184:2088:0688:38
3:532:524:361:593:460:32
456Przepióra Wiktor95:142:0918:4723:0735:4140:2945:5454:1156:4459:3862:3265:0467:1270:1277:21
ZSL Goraj2:0916:384:2012:344:485:258:172:332:542:542:322:083:007:09
81:1083:5588:3690:2894:4695:14
3:492:454:411:524:180:28
562Czerniewicz Łukasz103:052:0211:0515:0921:4725:2135:5964:2667:4169:5172:3874:2876:1280:0884:37
ZSL Ruciane Nida2:029:034:046:383:3410:3828:273:152:102:471:501:443:564:29
87:4489:2591:0199:34102:35103:0595:17
3:071:411:368:333:010:30*100
666Muzalewski Tymoteusz146:463:0712:2920:0331:5537:1345:1583:3490:1296:17104:07106:33109:46114:48123:51
TL Tuchola3:079:227:3411:525:188:0238:196:386:057:502:263:135:029:03
129:41133:56137:17139:40146:15146:46
5:504:153:212:236:350:31
 
 
 
OPEN1 (4)3,1 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(39)3(46)4(35)5(34)6(32)7(31)8(48)9(47)10(43)11(44)12(100)Meta
 
1Wikariak Patrycja71:201:385:5011:2720:4932:5344:0448:0256:2261:1965:0069:2370:4871:20
ZSL Goraj1:384:125:379:2212:0411:113:588:204:573:414:231:250:32
228Grzywacz Anna77:203:018:4117:4726:4039:0550:2454:0062:3167:2171:1275:3676:5177:20
TL Tuchola3:015:409:068:5312:2511:193:368:314:503:514:241:150:29
3Ludowicz Klaudia83:581:396:209:4722:1136:4844:2750:3160:3972:3176:3682:1583:1883:58
indywidualnie1:394:413:2712:2414:377:396:0410:0811:524:055:391:030:40
429Ładyko Krystyna134:352:4513:0818:0941:2367:3994:0199:10108:35120:00125:06131:55133:53134:35
ZSL Goraj2:4510:235:0123:1426:1626:225:099:2511:255:066:491:580:42
133:54
*100
 
 
 
OPEN2 (8)5,0 km19 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(41)3(52)4(53)5(54)6(35)7(34)8(45)9(33)10(40)11(46)12(39)13(32)14(43)
15(48)16(38)17(49)18(47)19(100)Meta
 
170Cieślik Sławomir76:592:168:1313:5520:5128:5034:2240:1643:3847:2350:2352:2154:1257:2662:19
indywidualnie2:165:575:426:567:595:325:543:223:453:001:581:513:144:53
67:0969:1170:4172:0776:3276:59
4:502:021:301:264:250:27
278Szczepańśki Marek85:342:438:0911:2518:4722:3627:4335:2245:3451:3554:5757:0958:4861:5970:07
ZSL Ruciane Nida2:435:263:167:223:495:077:3910:126:013:222:121:393:118:08
73:1275:0777:2881:4985:0785:34
3:051:552:214:213:180:27
377Sopata Patryk92:432:569:5613:5125:1929:2933:5540:4653:2956:0363:1666:2368:5672:1777:59
indywidualnie2:567:003:5511:284:104:266:5112:432:347:133:072:333:215:42
81:3883:3387:3489:2592:1992:43
3:391:554:011:512:540:24
476Pańkowski Mateusz97:062:5211:0916:5925:2231:4838:3347:0053:4458:1963:0165:3368:3173:5880:23
ZSL Ruciane Nida2:528:175:508:236:266:458:276:444:354:422:322:585:276:25
84:5387:1189:0491:3696:3497:06
4:302:181:532:324:580:32
579Urbanowicz Paweł104:173:1312:0218:3825:4930:5036:5347:3253:3456:2566:0069:2474:3978:0984:48
indywidualnie3:138:496:367:115:016:0310:396:022:519:353:245:153:306:39
88:4293:1696:4499:09103:45104:17
3:544:343:282:254:360:32
671Fałkowski Zbigniew120:063:3314:4421:2529:0734:5743:1765:1469:2873:3477:2080:3282:4689:2598:22
indywidualnie3:3311:116:417:425:508:2021:574:144:063:463:122:146:398:57
103:36107:47109:55112:18119:32120:06
5:144:112:082:237:140:34
772Furs Mateusz143:453:2713:4419:3731:3538:1345:3171:5676:5480:2092:4797:28100:32105:08120:10
indywidualnie3:2710:175:5311:586:387:1826:254:583:2612:274:413:044:3615:02
127:46131:39134:37137:21142:50143:45
7:363:532:582:445:290:55
8Gałecki Kacper163:475:0733:0539:1249:0154:2662:26100:27107:13113:24121:05123:31126:36131:45140:46
indywidualnie5:0727:586:079:495:258:0038:016:466:117:412:263:055:099:01
146:38150:51154:11156:44163:16163:47
5:524:133:202:336:320:31
 
 
 
TD (6)1,9 km7 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(42)2(37)3(45)4(50)5(49)6(44)7(100)Meta
 
1Strawa Antonina Paweł36:004:0110:4014:0420:1325:5734:2735:2736:0035:29
indywidualnie4:016:393:246:095:448:301:000:33*100
2Wiśniewska Maria Justyna39:436:4913:5317:1024:1130:1237:4739:0239:43
indywidualnie6:497:043:177:016:017:351:150:41
3Górzna Olga Nadia Monik39:583:5611:5116:0222:4830:2838:2939:2439:5839:27
indywidualnie3:567:554:116:467:408:010:550:34*100
4Gumięga Michał Weronika42:557:1515:0119:1125:5433:4241:3842:2642:5542:29
indywidualnie7:157:464:106:437:487:560:480:29*100
5Urbanowicz Lena Alina45:409:5017:4421:4928:2735:5644:2545:0945:4045:11
indywidualnie9:507:544:056:387:298:290:440:31*100
6Ławniczak Dorota Liliana54:563:5818:0024:5735:0642:2852:3054:1054:56
indywidualnie3:5814:026:5710:097:2210:021:400:46