II Bieg na Orientację BIERZWNIK 2018pt. 13-07-2018 22:21
Zgłoszenia kategoriamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1KM10N (13)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zielińska Julianna08CARITAS Zieleniewo
2Zieliński Igor09CARITAS Zieleniewo
3Michalska Zofia08CARITAS Zieleniewo
4Kozieł Julia08CARITAS Zieleniewo
5Zachaczewska Karolina09CARITAS Zieleniewo
6Zachaczewska Kamila08CARITAS Zieleniewo
7Dragon Oskar11CARITAS Zieleniewo
8Schwarz Milena09CARITAS Zieleniewo
9Kowalski Paweł10CARITAS Zieleniewo
10Maksylewicz Jakub08CARITAS Zieleniewo
11Dzietczyk Adaś418334Aktywne Choszczno
12Osak Zuzanna11682391UKS Traper Złocieniec
13Cerk Szymon109101309UKS Traper Złocieniec
 
 
2K12 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Janowicz Laura06CARITAS Zieleniewo0:00
 
 
3K14 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Olejnik Nikola05CARITAS Zieleniewo10:00
2Stępnik Joanna05CARITAS Zieleniewo7:00
3Mateja Maja05CARITAS Zieleniewo1:00
4Kurowska Aleksandra05CARITAS Zieleniewo13:00
5Pieragowska Julia04682392UKS Traper Złocieniec4:00
 
 
4K16 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Kmieć Zuzanna03682393UKS Traper Złocieniec27:00
 
 
6M12 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jankowski Szymon07CARITAS Zieleniewo15:00
2Ługowski Michał06CARITAS Zieleniewo21:00
3Łuczak Jakub07CARITAS Zieleniewo6:00
4Kozieł Dawid07CARITAS Zieleniewo9:00
5Kłoda Jakub07CARITAS Zieleniewo24:00
6Szuba MaksymSP 132 Warszawa12:00
7Możdżyński Marcel418322Aktywne Choszczno18:00
8Pierzak Konrad418335Aktywne Choszczno3:00
 
 
7M14 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Szafranek Łukasz05CARITAS Zieleniewo25:00
2Ołdak Nikodem05CARITAS Zieleniewo16:00
3Lisowski Aleks05CARITAS Zieleniewo22:00
4Adamczuk Hubert05CARITAS Zieleniewo34:00
5Jabłoński Michał05CARITAS Zieleniewo31:00
6Szuba FilipSP Liczbark19:00
7Jankowski Kewin04682394UKS Traper Złocieniec28:00
 
 
8M16 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Szadzewicz Szymon02682395UKS Traper Złocieniec4:00
2Osak Maciej038650896UKS Traper Złocieniec7:00
 
 
9M18 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Smyk Bartosz028650883UKS Traper Złocieniec13:00
 
 
10OpenK1 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bazan Anna88indywidualnie2:00
2Telatyńska Sylwia418336Aktywne Choszczno5:00
 
 
12OpenM1 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Parol Grzegorz77indywidualnie14:00
2Krawiec TadeuszAktywne Choszczno11:00
3Dzietczyk Kamil418318Aktywne Choszczno17:00
 
 
13OpenM2 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Wołochowicz Władysław47KOS BnO Szczecin23:00
2Przerwa Krzysztof60KS Modrzew Skwierzyna,20:00
3Krółikowski Władysław47KS Modrzew Skwierzyna,26:00
 
 
14OpenR (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Pierzak Aleksandra418327Aktywne Choszczno