II Bieg na Orientację BIERZWNIK 2018pt. 13-07-2018 22:21
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (1)2,0 km9 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
131Janowicz Laura06CARITAS Zieleniewo0:00
 
 
K14 (5)2,6 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
126Mateja Maja05CARITAS Zieleniewo1:00
24682392Pieragowska Julia04UKS Traper Złocieniec4:00
323Stępnik Joanna05CARITAS Zieleniewo7:00
420Olejnik Nikola05CARITAS Zieleniewo10:00
528Kurowska Aleksandra05CARITAS Zieleniewo13:00
 
 
K16 (1)3,0 km15 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
15682393Kmieć Zuzanna03UKS Traper Złocieniec27:00
 
 
M12 (8)2,0 km9 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
115418335Pierzak KonradAktywne Choszczno3:00
230Łuczak Jakub07CARITAS Zieleniewo6:00
333Kozieł Dawid07CARITAS Zieleniewo9:00
446Szuba MaksymSP 132 Warszawa12:00
521Jankowski Szymon07CARITAS Zieleniewo15:00
616418322Możdżyński MarcelAktywne Choszczno18:00
724Ługowski Michał06CARITAS Zieleniewo21:00
840Kłoda Jakub07CARITAS Zieleniewo24:00
 
 
M14 (7)2,6 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
119Ołdak Nikodem05CARITAS Zieleniewo16:00
245Szuba FilipSP Liczbark19:00
327Lisowski Aleks05CARITAS Zieleniewo22:00
418Szafranek Łukasz05CARITAS Zieleniewo25:00
56682394Jankowski Kewin04UKS Traper Złocieniec28:00
632Jabłoński Michał05CARITAS Zieleniewo31:00
729Adamczuk Hubert05CARITAS Zieleniewo34:00
 
 
M16 (2)3,3 km16 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
17682395Szadzewicz Szymon02UKS Traper Złocieniec4:00
288650896Osak Maciej03UKS Traper Złocieniec7:00
 
 
M18 (1)3,8 km17 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
198650883Smyk Bartosz02UKS Traper Złocieniec13:00
 
 
OpenK1 (2)3,3 km16 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
11Bazan Anna88indywidualnie2:00
212418336Telatyńska SylwiaAktywne Choszczno5:00
 
 
OpenM1 (3)3,8 km17 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
147Krawiec TadeuszAktywne Choszczno11:00
22Parol Grzegorz77indywidualnie14:00
311418318Dzietczyk KamilAktywne Choszczno17:00
 
 
OpenM2 (3)3,3 km15 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
143Przerwa Krzysztof60KS Modrzew Skwierzyna,20:00
242Wołochowicz Władysław47KOS BnO Szczecin23:00
344Krółikowski Władysław47KS Modrzew Skwierzyna,26:00