II Bieg na Orientację BIERZWNIK 2018sob. 14-07-2018 20:55
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
KM10N (15)2,0 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mazan KacperUKS Traper Złocieniec17:120:00
2Cerk SzymonUKS Traper Złocieniec20:48+3:36
3Michalska ZofiaCARITAS Zieleniewo26:34+9:22
4Maksylewicz JakubCARITAS Zieleniewo26:35+9:23
5Schwarz MilenaCARITAS Zieleniewo26:38+9:26
6Zielińska JuliannaCARITAS Zieleniewo29:39+12:27
6Kozieł JuliaCARITAS Zieleniewo29:39+12:27
8Kowalski PawełCARITAS Zieleniewo29:43+12:31
9Dragon OskarCARITAS Zieleniewo31:50+14:38
10Osak ZuzannaUKS Traper Złocieniec33:28+16:16
11Dzietczyk AdaśAktywne Choszczno35:23+18:11
12Zieliński IgorCARITAS Zieleniewo48:12+31:00
13Zachaczewska KarolinaCARITAS Zieleniewo48:15+31:03
14Chałan JakóbCARITAS Zieleniewo48:16+31:04
15Zachaczewska KamilaCARITAS Zieleniewo48:28+31:16
 
 
 
K12 (1)2,0 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
Janowicz LauraCARITAS Zieleniewonkl
 
 
 
K14 (6)2,6 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kurowska AleksandraCARITAS Zieleniewo84:130:00
2Olejnik NikolaCARITAS Zieleniewo87:08+2:55
3Mateja MajaCARITAS Zieleniewo96:09+11:56
4Kleczewska DorotaChłopowo125:46+41:33
 
Stępnik JoannaCARITAS Zieleniewonkl
Pieragowska JuliaUKS Traper Złocieniecnkl
 
 
 
K16 (1)3,0 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Kmieć ZuzannaUKS Traper Złocieniec45:040:00
 
 
 
M12 (9)2,0 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Pierzak KonradAktywne Choszczno30:350:00
2Możdżyński MarcelAktywne Choszczno31:44+1:09
3Jankowski SzymonCARITAS Zieleniewo50:26+19:51
4Jabłoński MichałCARITAS Zieleniewo50:28+19:53
5Adamczuk HubertCARITAS Zieleniewo50:30+19:55
6Kłoda JakubCARITAS Zieleniewo50:33+19:58
7Ługowski MichałCARITAS Zieleniewo50:35+20:00
 
Łuczak JakubCARITAS Zieleniewonkl
Kozieł DawidCARITAS Zieleniewonkl
 
 
 
M14 (5)2,6 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jankowski KewinUKS Traper Złocieniec74:160:00
2Ołdak NikodemCARITAS Zieleniewo81:11+6:55
3Szafranek ŁukaszCARITAS Zieleniewo121:25+47:09
4Lisowski AleksCARITAS Zieleniewo124:23+50:07
 
Przyszło WojciechBierzwniknkl
 
 
 
M16 (3)3,3 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Osak MaciejUKS Traper Złocieniec65:100:00
2Szadzewicz SzymonUKS Traper Złocieniec68:12+3:02
 
Jagodziński TadeuszChłopowonkl
 
 
 
M18 (1)3,8 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Udycz JonaszUKS Traper Złocieniec70:350:00
 
 
 
OpenK1 (1)3,3 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Osak HannaUKS Traper Złocieniec74:000:00
 
 
 
OpenM1 (2)3,8 km17 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Dzietczyk KamilAktywne Choszczno40:150:00
2Krawiec TadeuszAktywne Choszczno45:58+5:43
 
 
 
OpenM2 (4)3,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krółikowski WładysławKS Modrzew Skwierzyna,39:140:00
2Wołochowicz WładysławKOS BnO Szczecin50:44+11:30
3Przerwa KrzysztofKS Modrzew Skwierzyna,53:44+14:30
4Szpak MieczysławBierzwnik133:40+94:26
 
 
 
OpenR (3)2,0 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Ubych MagdalenaBierzwnik23:360:00
2Baczyńska IwonaBierzwnik28:29+4:53
3Wiktorski HubertAktywne Choszczno33:51+10:15