II Bieg na Orientację BIERZWNIK 2018sob. 14-07-2018 20:58
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
KM10N (15)2,0 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(33)3(34)4(35)5(36)6(100)Meta
 
154Mazan Kacper17:122:564:1410:3412:2716:2516:4817:12
UKS Traper Złocieniec2:561:186:201:533:580:230:24
210Cerk Szymon20:487:448:4014:3516:1419:0619:1920:4819:4019:56
UKS Traper Złocieniec7:440:565:551:392:520:131:29*52*52
325Michalska Zofia26:3412:5914:3920:3722:3625:4626:2026:34
CARITAS Zieleniewo12:591:405:581:593:100:340:14
441Maksylewicz Jakub26:3513:0515:0520:5522:3325:4226:2126:35
CARITAS Zieleniewo13:052:005:501:383:090:390:14
538Schwarz Milena26:3813:4914:5621:0122:5426:0926:2426:38
CARITAS Zieleniewo13:491:076:051:533:150:150:14
617Zielińska Julianna29:3912:0013:3020:5522:5429:1329:2329:39
CARITAS Zieleniewo12:001:307:251:596:190:100:16
634Kozieł Julia29:3911:5513:2620:4322:5329:0929:2429:39
CARITAS Zieleniewo11:551:317:172:106:160:150:15
839Kowalski Paweł29:4311:5813:2620:5023:0029:1329:3029:43
CARITAS Zieleniewo11:581:287:242:106:130:170:13
937Dragon Oskar31:5013:0015:07-----23:0226:0826:2426:50
CARITAS Zieleniewo13:002:077:553:060:160:26
103Osak Zuzanna33:289:5511:3525:2627:1832:5133:0533:28
UKS Traper Złocieniec9:551:4013:511:525:330:140:23
1113Dzietczyk Adaś35:2310:4813:5123:3430:0434:3835:0235:23
Aktywne Choszczno10:483:039:436:304:340:240:21
1222Zieliński Igor48:129:0910:5940:5343:0747:3247:4548:12
CARITAS Zieleniewo9:091:5029:542:144:250:130:27
1335Zachaczewska Karolina48:159:1211:0340:3842:5247:0747:3348:15
CARITAS Zieleniewo9:121:5129:352:144:150:260:42
1457Chałan Jakób48:169:1610:5540:3543:0447:3147:5048:16
CARITAS Zieleniewo9:161:3929:402:294:270:190:26
1536Zachaczewska Kamila48:289:1310:5940:3042:5046:5247:3948:28
CARITAS Zieleniewo9:131:4629:312:204:020:470:49
 
 
 
K12 (1)2,0 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(50)3(51)4(33)5(45)6(34)7(35)8(36)9(100)Meta
 
31Janowicz Laurankl---------------81:0285:4891:2092:5896:2896:4397:0943:1650:5855:10
CARITAS Zieleniewo81:024:465:321:383:300:150:26*44*40*41
59:2965:1376:1979:00
*42*47*32*43
 
 
 
K14 (6)2,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(40)3(41)4(42)5(47)6(32)7(43)8(33)9(45)10(34)11(35)12(36)13(100)Meta
 
128Kurowska Aleksandra84:1330:1237:5642:0846:3452:0463:1665:5968:0372:4378:0779:5283:3083:4584:13
CARITAS Zieleniewo30:127:444:124:265:3011:122:432:044:405:241:453:380:150:28
220Olejnik Nikola87:0833:0441:0745:0149:2455:0766:0968:5171:0075:4681:1382:5386:2186:3687:08
CARITAS Zieleniewo33:048:033:544:235:4311:022:422:094:465:271:403:280:150:32
326Mateja Maja96:0942:0750:0554:0258:2164:1075:1377:5280:0184:4690:1691:5495:2995:4096:09
CARITAS Zieleniewo42:077:583:574:195:4911:032:392:094:455:301:383:350:110:29
449Kleczewska Dorota125:4611:3439:0880:3089:2693:24101:55104:48106:59114:54120:16121:13125:27125:37125:46
Chłopowo11:3427:3441:228:563:588:312:532:117:555:220:574:140:100:09
 
23Stępnik Joannankl-----------------------------------8:1112:24-----16:43-----20:5321:13
CARITAS Zieleniewo8:114:134:194:100:20
7:18
*37
4Pieragowska Juliankl15:0121:13-------------------------------------------------------
UKS Traper Złocieniec15:016:12
 
 
 
K16 (1)3,0 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(40)3(41)4(42)5(47)6(46)7(38)8(51)9(43)10(33)11(45)12(34)13(35)14(36)
15(100)Meta
 
15Kmieć Zuzanna45:042:426:0110:4312:3615:5118:5926:0829:3036:3837:4439:4540:5742:2144:41
UKS Traper Złocieniec2:423:194:421:533:153:087:093:227:081:062:011:121:242:20
44:5445:04
0:130:10
 
 
 
M12 (9)2,0 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(50)3(51)4(33)5(45)6(34)7(35)8(36)9(100)Meta
 
115Pierzak Konrad30:352:308:1812:0718:4921:1125:4126:4530:0630:1430:35
Aktywne Choszczno2:305:483:496:422:224:301:043:210:080:21
216Możdżyński Marcel31:443:2410:0015:0119:3723:2927:3629:1431:1731:2631:44
Aktywne Choszczno3:246:365:014:363:524:071:382:030:090:18
321Jankowski Szymon50:260.0022:5130:1336:1341:5543:3646:0349:5350:0850:26
CARITAS Zieleniewo22:517:226:005:421:412:273:500:150:18
432Jabłoński Michał50:283:5323:0330:0236:0541:4843:2445:5849:5150:0550:28
CARITAS Zieleniewo3:5319:106:596:035:431:362:343:530:140:23
529Adamczuk Hubert50:303:5423:0030:0736:1141:4343:3046:0549:5950:1350:30
CARITAS Zieleniewo3:5419:067:076:045:321:472:353:540:140:17
640Kłoda Jakub50:333:5923:1730:1636:1241:5743:4446:1750:0350:1750:33
CARITAS Zieleniewo3:5919:186:595:565:451:472:333:460:140:16
724Ługowski Michał50:353:5023:0930:0936:0841:2643:3246:0250:0150:1550:35
CARITAS Zieleniewo3:5019:197:005:595:182:062:303:590:140:20
 
30Łuczak Jakubnkl---------------8:1412:42-----16:44-----20:5521:147:16
CARITAS Zieleniewo8:144:284:024:110:19*37
33Kozieł Dawidnkl---------------13:34-----21:0423:0829:1829:3129:4212:05
CARITAS Zieleniewo13:347:302:046:100:130:11*37
 
 
 
M14 (5)2,6 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(40)3(41)4(42)5(47)6(32)7(43)8(33)9(45)10(34)11(35)12(36)13(100)Meta
 
16Jankowski Kewin74:1615:5619:3322:5641:5746:0752:3261:3163:2168:1670:1871:1773:4974:0274:16
UKS Traper Złocieniec15:563:373:2319:014:106:258:591:504:552:020:592:320:130:14
74:02
*100
219Ołdak Nikodem81:1127:1935:0239:0543:2749:1260:1462:5664:5869:5175:1876:5780:2380:4281:11
CARITAS Zieleniewo27:197:434:034:225:4511:022:422:024:535:271:393:260:190:29
318Szafranek Łukasz121:2540:0265:2271:4980:4784:3393:3596:0198:14106:55111:28117:05120:51121:09121:25
CARITAS Zieleniewo40:0225:206:278:583:469:022:262:138:414:335:373:460:180:16
21:23
*31
427Lisowski Aleks124:2342:5968:1974:3983:3687:2896:3199:05101:19109:53114:25120:10123:47124:05124:23
CARITAS Zieleniewo42:5925:206:208:573:529:032:342:148:344:325:453:370:180:18
 
50Przyszło Wojciechnkl-----------------------------------4:559:1510:5412:2515:0015:1215:37
Bierzwnik4:554:201:391:312:350:120:25
4:1515:16
*37*100
 
 
 
M16 (3)3,3 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(51)3(38)4(49)5(46)6(42)7(41)8(48)9(44)10(43)11(33)12(45)13(34)14(35)
15(36)16(100)Meta
 
18Osak Maciej65:102:435:499:1918:3520:3033:2136:2541:1147:3752:4055:0258:2460:0361:57
UKS Traper Złocieniec2:433:063:309:161:5512:513:044:466:265:032:223:221:391:54
64:4865:0065:10
2:510:120:10
27Szadzewicz Szymon68:124:358:5112:2121:3823:3136:2239:2344:1350:4055:3758:0061:3462:5964:55
UKS Traper Złocieniec4:354:163:309:171:5312:513:014:506:274:572:233:341:251:56
67:4767:5868:12
2:520:110:14
 
48Jagodziński Tadeusznkl26:1330:3739:4267:1468:4575:12-----------------------------------106:19
Chłopowo26:134:249:0527:321:316:2731:07
110:46111:11111:273:4314:07
4:270:250:16*37*33
 
 
 
M18 (1)3,8 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(42)3(41)4(48)5(44)6(47)7(46)8(49)9(38)10(51)11(39)12(33)13(45)14(34)
15(35)16(36)17(100)Meta
 
19Udycz Jonasz70:352:009:3218:0127:4332:0936:4639:5342:3950:3953:2559:5961:3163:4565:16
UKS Traper Złocieniec2:007:328:299:424:264:373:072:468:002:466:341:322:141:31
67:4570:1370:2670:35
2:292:280:130:09
 
 
 
OpenK1 (1)3,3 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(51)3(38)4(49)5(46)6(42)7(41)8(48)9(44)10(43)11(33)12(45)13(34)14(35)
15(36)16(100)Meta
 
155Osak Hanna74:004:268:3813:0425:3027:4539:2642:5348:2753:5960:1662:2765:4367:2869:32
UKS Traper Złocieniec4:264:124:2612:262:1511:413:275:345:326:172:113:161:452:04
73:2173:4074:00
3:490:190:20
 
 
 
OpenM1 (2)3,8 km17 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(43)2(42)3(41)4(48)5(44)6(47)7(46)8(49)9(38)10(51)11(39)12(33)13(45)14(34)
15(35)16(36)17(100)Meta
 
111Dzietczyk Kamil40:151:075:467:2710:5413:0015:0617:3220:1925:0227:3333:4234:5036:1437:03
Aktywne Choszczno1:074:391:413:272:062:062:262:474:432:316:091:081:240:49
38:0839:5340:0240:15
1:051:450:090:13
247Krawiec Tadeusz45:581:346:488:5613:5316:3119:2120:4722:5128:3131:2336:5538:3340:5242:07
Aktywne Choszczno1:345:142:084:572:382:501:262:045:402:525:321:382:191:15
43:1845:3645:4645:58
1:112:180:100:12
 
 
 
OpenM2 (4)3,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(39)2(51)3(38)4(46)5(42)6(41)7(48)8(44)9(43)10(33)11(45)12(34)13(35)14(36)
15(100)Meta
 
144Krółikowski Władysław39:142:335:148:1613:1916:3318:5623:1426:3630:1431:3033:4034:5036:4538:43
KS Modrzew Skwierzyna,2:332:413:025:033:142:234:183:223:381:162:101:101:551:58
39:0039:14
0:170:14
242Wołochowicz Władysław50:442:369:2211:4517:3522:0028:2432:4936:3940:5242:4044:5446:2047:5450:17
KOS BnO Szczecin2:366:462:235:504:256:244:253:504:131:482:141:261:342:23
50:2950:44
0:120:15
343Przerwa Krzysztof53:445:0610:1414:1820:4225:0231:3336:1239:4944:0345:4847:5249:1450:4953:11
KS Modrzew Skwierzyna,5:065:084:046:244:206:314:393:374:141:452:041:221:352:22
53:2553:4453:28
0:140:19*100
456Szpak Mieczysław133:408:5049:5158:3374:1282:0888:5296:04103:32113:49116:51120:59123:24127:37132:52
Bierzwnik8:5041:018:4215:397:566:447:127:2810:173:024:082:254:135:15
133:20133:40
0:280:20
 
 
 
OpenR (3)2,0 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(37)2(33)3(34)4(35)5(36)6(100)Meta
 
151Ubych Magdalena23:361:402:1913:36-----17:0618:1518:369:19
Bierzwnik1:400:3911:173:301:090:21*35
252Baczyńska Iwona28:2912:04-----18:3320:2522:5823:0923:294:597:4023:12
Bierzwnik12:046:291:522:330:110:20*33*45*100
353Wiktorski Hubert33:516:367:4123:2030:0333:1233:2833:51
Aktywne Choszczno6:361:0515:396:433:090:160:23