VII Puchar Puszczy Piskiejsob. 19-05-2018 00:05
Zgłoszenia kategoriamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
2K14 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Maja Magdaleńska04indywidualnie0:00
2wakatwakat3:00
 
 
4K18 (9)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Paulina Zaborowska00UKS Technik Ruciane-Nida21:00
2Emilia Fałtynowicz00UKS Technik Ruciane-Nida3:00
3Wiktoria Mrówka01UKS Technik Ruciane-Nida12:00
4Laura Kruk01UKS Technik Ruciane-Nida18:00
5Oliwia Malinowska01UKS Technik Ruciane-Nida0:00
6Ewelina Płocharczyk00UKS Technik Ruciane-Nida9:00
7Ewa Graban00UKS Technik Ruciane-Nida6:00
8Magdalena Lewandowska00UKS Technik Ruciane-Nida15:00
9wakatwakat24:00
 
 
5K20 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Monika Maciuk99UKS Technik Ruciane-Nida7:00
2Wiktoria Nowakowska99UKS Technik Ruciane-Nida4:00
3Weronika Obrycka99UKS Technik Ruciane-Nida1:00
4wakatwakat10:00
 
 
6K21 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Katarzyna Kostka97indywidualnie16:00
2wakatwakat22:00
3Ekaterina Galitsyna907300007OK Korshunyata19:00
4Małgorzata Bączek018636995UKS Technik Ruciane-Nida13:00
 
 
7K35 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Monika Górniak818. Batalion Radiotechniczny4:00
2Urszula Dyl-Nadolna79Nadleśnictwo Spychowo1:00
3wakatwakat10:00
4Agnieszka Marek7472003888.brt7:00
 
 
8K40 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dorota Potocka74indywidualnie16:00
2wakatwakat19:00
3Janina Banach767204076UMKS Orkan Ostróda13:00
 
 
9K45 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Klaudia Danielska69indywidualnie22:00
2Katarzyna Markowska73indywidualnie25:00
3wakatwakat28:00
 
 
10K50 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat31:00
 
 
11K55 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat28:00
2Tatiana Chernysheva632300428PionerSK Kaliningrad Russia25:00
 
 
12K60 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat43:00
2Regina Łunska56413394UMKS Orkan Ostróda34:00
3Natalia Smirnova562011565PionerSK Kaliningrad Russia31:00
4Elena Soloveva582055111PionerSK Kaliningrad Russia37:00
5Halina Biziuk579102814UMKS Orkan Ostróda40:00
 
 
15M16 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat5:00
2Piotr Banach037204093UMKS Orkan Ostróda2:00
 
 
16M18 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jakub Nadolny01UKS Technik Ruciane-Nida0:00
2Artur Głowacki00UKS Technik Ruciane-Nida9:00
3Michał Garliński01UKS Technik Ruciane-Nida6:00
4Łukasz Orczyk00UKS Technik Ruciane-Nida3:00
5wakatwakat12:00
 
 
17M20 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jakub Piersa98UKS Technik Ruciane-Nida2:00
2Łukasz Czerniewicz99UKS Technik Ruciane-Nida5:00
3Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik Ruciane-Nida14:00
4Szymon Makarewicz98UKS Technik Ruciane-Nida11:00
5Wiktor Gudański98UKS Technik Ruciane-Nida8:00
6Patryk Siennicki99UKS Technik Ruciane-Nida17:00
7wakatwakat20:00
 
 
18M21 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Wiktor Magdaleński97Nadleśnictwo Spychowo32:00
2Adrian Szlaszyński86159 ORZEŁ Pisz23:00
3wakatwakat35:00
4Aleksandr Galitsyn917200100OK Korshunyata26:00
5Mateusz Pańkowski849101596UKS Technik Ruciane-Nida29:00
 
 
19M35 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mariusz Krysztopik80indywidualnie8:00
2Rafał Zagroba80indywidualnie11:00
3Mateusz Pomianek80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ14:00
4Stanisław Stefanowicz7914 dappanc Suwałki20:00
5Sebastian Jabłoński79SLO Mikołajki17:00
6wakatwakat26:00
7Sergey Ivanov802090421indywidualnie23:00
 
 
20M40 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mariusz Ramotowski6815 Giżycka BZ35:00
2Dariusz Rzosiński77Kociaki Szczytno38:00
3Paweł Wiliwis7514 dappanc Suwałki41:00
4wakatwakat44:00
5Jan Rapinczuk741977306BdsUOT Warszawa32:00
6Krzysztof Banach747204074UMKS Orkan Ostróda29:00
 
 
21M45 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Krzysztof Ciborowski7015 Giżycka BZ21:00
2Aleksander Potocki72indywidualnie18:00
3wakatwakat24:00
4Dariusz Jachna73412252UMKS Orkan Ostróda15:00
 
 
22M50 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat30:00
2Dariusz Bączek659201530UKS Technik Ruciane-Nida27:00
 
 
23M55 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat30:00
2Krzysztof Kraśniewski61413371UMKS Orkan Ostróda27:00
 
 
24M60 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Feliks Kaczanowski55Nadleśnictwo Strzałowo36:00
2wakatwakat39:00
3Mikhail Solovev562055122PionerSK Kaliningrad Russia33:00
 
 
25M65 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat40:00
2Zbigniew Łuński52413395UMKS Orkan Ostróda34:00
3Ryszard Jakielaszek498631450Bydgoszcz37:00
 
 
26OPEN (4)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mirosław Włodarczyk8615 Giżycka BZ27:00
2Christa Bohler62indywidualnie30:00
3Hildegard Sthamer61indywidualnie21:00
4Valeriya Rafalskaya94indywidualnie24:00
 
 
27OPENR (5)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Bartłomiej Stefanowicz08indywidualnie15:00
2Julia,Aleksandra Rzosińska09Kociaki Szczytno9:00
3Jędrzej Bączek10UKS Technik Ruciane-Nida12:00
4Oliwia Wiliwis07Suwałki6:00
5wakatwakat18:00
 
 
28MIX2 (10)
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Olga Kubacka Alina Amrein03SLO Mikołajki4:00
2Jowita Ogonowska Emilia Rawa03SLO Mikołajki10:00
3Klaudia Budrewic Gabriela Babicz03SLO Mikołajki22:00
4Jan Nowikowski Igor Kubacki03SLO Mikołajki1:00
5Jakub Potocki Maximilian Becker03SLO Mikołajki7:00
6Antek Dmuchowski Lukas Euken03SLO Mikołajki25:00
7Karol Potocki Mateusz Michalak03SLO Mikołajki13:00
8Eulalia Wałecka Krystian Zapadka03SLO Mikołajki16:00
9Oliwia Hornicka Schantal Pawluczuk03SLO Mikołajki19:00
10wakatwakat28:00