VII Puchar Puszczy Piskiejsob. 19-05-2018 00:06
Zgłoszenia klubamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1indywidualnie (13)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
11Maja Magdaleńska04K1420:00
215Katarzyna Kostka97K21416:00
320Dorota Potocka74K40316:00
421Klaudia Danielska69K45322:00
522Katarzyna Markowska73K45325:00
643Mariusz Krysztopik80M3578:00
744Rafał Zagroba80M35711:00
848Sergey Ivanov802090421M35723:00
956Aleksander Potocki72M45418:00
1073Christa Bohler62OPEN430:00
1174Hildegard Sthamer61OPEN421:00
1275Valeriya Rafalskaya94OPEN424:00
1376Bartłomiej Stefanowicz08OPENR515:00
 
 
2UKS Technik Ruciane-Nida (25)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
12Paulina Zaborowska00K18921:00
23Emilia Fałtynowicz00K1893:00
34Wiktoria Mrówka01K18912:00
45Laura Kruk01K18918:00
56Oliwia Malinowska01K1890:00
67Ewelina Płocharczyk00K1899:00
78Ewa Graban00K1896:00
89Magdalena Lewandowska00K18915:00
910Monika Maciuk99K2047:00
1011Wiktoria Nowakowska99K2044:00
1112Weronika Obrycka99K2041:00
1213Małgorzata Bączek018636995K21413:00
1329Jakub Nadolny01M1850:00
1430Artur Głowacki00M1859:00
1531Michał Garliński01M1856:00
1632Łukasz Orczyk00M1853:00
1733Jakub Piersa98M2072:00
1834Łukasz Czerniewicz99M2075:00
1935Arkadiusz Jakubczyk99M20714:00
2036Szymon Makarewicz98M20711:00
2137Wiktor Gudański98M2078:00
2238Patryk Siennicki99M20717:00
2339Mateusz Pańkowski849101596M21529:00
2457Dariusz Bączek659201530M50227:00
2578Jędrzej Bączek10OPENR512:00
 
 
3OK Korshunyata (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
114Ekaterina Galitsyna907300007K21419:00
242Aleksandr Galitsyn917200100M21526:00
 
 
48.brt (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
116Agnieszka Marek747200388K3547:00
 
 
58. Batalion Radiotechniczny (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
117Monika Górniak81K3544:00
 
 
6Nadleśnictwo Spychowo (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
118Urszula Dyl-Nadolna79K3541:00
241Wiktor Magdaleński97M21532:00
 
 
7UMKS Orkan Ostróda (8)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
119Janina Banach767204076K40313:00
226Halina Biziuk579102814K60540:00
327Regina Łunska56413394K60534:00
428Piotr Banach037204093M1622:00
551Krzysztof Banach747204074M40629:00
655Dariusz Jachna73412252M45415:00
758Krzysztof Kraśniewski61413371M55227:00
862Zbigniew Łuński52413395M65334:00
 
 
8PionerSK Kaliningrad Russia (4)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
123Tatiana Chernysheva632300428K55225:00
224Elena Soloveva582055111K60537:00
325Natalia Smirnova562011565K60531:00
460Mikhail Solovev562055122M60333:00
 
 
9CHARTY PUSZCZY PISKIEJ (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
145Mateusz Pomianek80M35714:00
 
 
1014 dappanc Suwałki (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
146Stanisław Stefanowicz79M35720:00
253Paweł Wiliwis75M40641:00
 
 
11SLO Mikołajki (10)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
147Sebastian Jabłoński79M35717:00
263Olga Kubacka Alina Amrein03MIX2104:00
364Jowita Ogonowska Emilia Rawa03MIX21010:00
465Klaudia Budrewic Gabriela Babicz03MIX21022:00
566Jan Nowikowski Igor Kubacki03MIX2101:00
667Jakub Potocki Maximilian Becker03MIX2107:00
768Antek Dmuchowski Lukas Euken03MIX21025:00
869Karol Potocki Mateusz Michalak03MIX21013:00
970Eulalia Wałecka Krystian Zapadka03MIX21016:00
1071Oliwia Hornicka Schantal Pawluczuk03MIX21019:00
 
 
1215 Giżycka BZ (3)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
149Mariusz Ramotowski68M40635:00
254Krzysztof Ciborowski70M45421:00
372Mirosław Włodarczyk86OPEN427:00
 
 
13BdsUOT Warszawa (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
150Jan Rapinczuk741977306M40632:00
 
 
14Kociaki Szczytno (2)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
152Dariusz Rzosiński77M40638:00
277Julia,Aleksandra Rzosińska09OPENR59:00
 
 
15Nadleśnictwo Strzałowo (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
159Feliks Kaczanowski55M60336:00
 
 
16Bydgoszcz (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
161Ryszard Jakielaszek498631450M65337:00
 
 
17Suwałki (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
179Oliwia Wiliwis07OPENR56:00
 
 
18159 ORZEŁ Pisz (1)
NrNr Start.Imię i nazwiskoUr.SIKategoriaW sumieStartlic.
140Adrian Szlaszyński86M21523:00