VII Puchar Puszczy Piskiejsob. 19-05-2018 00:08
Lista startowa wg kategoriistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K14 (2)3,2 km9 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Maja Magdaleńska04indywidualnie0:00
2wakatwakat3:00
 
 
K18 (9)5,3 km13 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Oliwia Malinowska01UKS Technik Ruciane-Nida0:00
2Emilia Fałtynowicz00UKS Technik Ruciane-Nida3:00
3Ewa Graban00UKS Technik Ruciane-Nida6:00
4Ewelina Płocharczyk00UKS Technik Ruciane-Nida9:00
5Wiktoria Mrówka01UKS Technik Ruciane-Nida12:00
6Magdalena Lewandowska00UKS Technik Ruciane-Nida15:00
7Laura Kruk01UKS Technik Ruciane-Nida18:00
8Paulina Zaborowska00UKS Technik Ruciane-Nida21:00
9wakatwakat24:00
 
 
K20 (4)6,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Weronika Obrycka99UKS Technik Ruciane-Nida1:00
2Wiktoria Nowakowska99UKS Technik Ruciane-Nida4:00
3Monika Maciuk99UKS Technik Ruciane-Nida7:00
4wakatwakat10:00
 
 
K21 (4)6,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Małgorzata Bączek018636995UKS Technik Ruciane-Nida13:00
2Katarzyna Kostka97indywidualnie16:00
3Ekaterina Galitsyna907300007OK Korshunyata19:00
4wakatwakat22:00
 
 
K35 (4)5,4 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Urszula Dyl-Nadolna79Nadleśnictwo Spychowo1:00
2Monika Górniak818. Batalion Radiotechniczny4:00
3Agnieszka Marek7472003888.brt7:00
4wakatwakat10:00
 
 
K40 (3)5,4 km14 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Janina Banach767204076UMKS Orkan Ostróda13:00
2Dorota Potocka74indywidualnie16:00
3wakatwakat19:00
 
 
K45 (3)4,7 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Klaudia Danielska69indywidualnie22:00
2Katarzyna Markowska73indywidualnie25:00
3wakatwakat28:00
 
 
K50 (1)4,7 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1wakatwakat31:00
 
 
K55 (2)4,0 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Tatiana Chernysheva632300428PionerSK Kaliningrad Russia25:00
2wakatwakat28:00
 
 
K60 (5)4,0 km11 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Natalia Smirnova562011565PionerSK Kaliningrad Russia31:00
2Regina Łunska56413394UMKS Orkan Ostróda34:00
3Elena Soloveva582055111PionerSK Kaliningrad Russia37:00
4Halina Biziuk579102814UMKS Orkan Ostróda40:00
5wakatwakat43:00
 
 
M16 (2)6,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Piotr Banach037204093UMKS Orkan Ostróda2:00
2wakatwakat5:00
 
 
M18 (5)7,4 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jakub Nadolny01UKS Technik Ruciane-Nida0:00
2Łukasz Orczyk00UKS Technik Ruciane-Nida3:00
3Michał Garliński01UKS Technik Ruciane-Nida6:00
4Artur Głowacki00UKS Technik Ruciane-Nida9:00
5wakatwakat12:00
 
 
M20 (7)8,6 km18 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jakub Piersa98UKS Technik Ruciane-Nida2:00
2Łukasz Czerniewicz99UKS Technik Ruciane-Nida5:00
3Wiktor Gudański98UKS Technik Ruciane-Nida8:00
4Szymon Makarewicz98UKS Technik Ruciane-Nida11:00
5Arkadiusz Jakubczyk99UKS Technik Ruciane-Nida14:00
6Patryk Siennicki99UKS Technik Ruciane-Nida17:00
7wakatwakat20:00
 
 
M21 (5)8,6 km18 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Adrian Szlaszyński86159 ORZEŁ Pisz23:00
2Aleksandr Galitsyn917200100OK Korshunyata26:00
3Mateusz Pańkowski849101596UKS Technik Ruciane-Nida29:00
4Wiktor Magdaleński97Nadleśnictwo Spychowo32:00
5wakatwakat35:00
 
 
M35 (7)7,9 km18 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mariusz Krysztopik80indywidualnie8:00
2Rafał Zagroba80indywidualnie11:00
3Mateusz Pomianek80CHARTY PUSZCZY PISKIEJ14:00
4Sebastian Jabłoński79SLO Mikołajki17:00
5Stanisław Stefanowicz7914 dappanc Suwałki20:00
6Sergey Ivanov802090421indywidualnie23:00
7wakatwakat26:00
 
 
M40 (6)7,9 km18 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Krzysztof Banach747204074UMKS Orkan Ostróda29:00
2Jan Rapinczuk741977306BdsUOT Warszawa32:00
3Mariusz Ramotowski6815 Giżycka BZ35:00
4Dariusz Rzosiński77Kociaki Szczytno38:00
5Paweł Wiliwis7514 dappanc Suwałki41:00
6wakatwakat44:00
 
 
M45 (4)7,4 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dariusz Jachna73412252UMKS Orkan Ostróda15:00
2Aleksander Potocki72indywidualnie18:00
3Krzysztof Ciborowski7015 Giżycka BZ21:00
4wakatwakat24:00
 
 
M50 (2)7,4 km16 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Dariusz Bączek659201530UKS Technik Ruciane-Nida27:00
2wakatwakat30:00
 
 
M55 (2)6,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Krzysztof Kraśniewski61413371UMKS Orkan Ostróda27:00
2wakatwakat30:00
 
 
M60 (3)6,3 km15 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Mikhail Solovev562055122PionerSK Kaliningrad Russia33:00
2Feliks Kaczanowski55Nadleśnictwo Strzałowo36:00
3wakatwakat39:00
 
 
M65 (3)4,7 km12 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Zbigniew Łuński52413395UMKS Orkan Ostróda34:00
2Ryszard Jakielaszek498631450Bydgoszcz37:00
3wakatwakat40:00
 
 
OPEN (4)3,2 km9 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Hildegard Sthamer61indywidualnie21:00
2Valeriya Rafalskaya94indywidualnie24:00
3Mirosław Włodarczyk8615 Giżycka BZ27:00
4Christa Bohler62indywidualnie30:00
 
 
OPENR (5)2,1 km6 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Oliwia Wiliwis07Suwałki6:00
2Julia,Aleksandra Rzosińska09Kociaki Szczytno9:00
3Jędrzej Bączek10UKS Technik Ruciane-Nida12:00
4Bartłomiej Stefanowicz08indywidualnie15:00
5wakatwakat18:00
 
 
MIX2 (10)2,8 km8 PK
NrImię i nazwiskoUr.Karta SIKlubStart
1Jan Nowikowski Igor Kubacki03SLO Mikołajki1:00
2Olga Kubacka Alina Amrein03SLO Mikołajki4:00
3Jakub Potocki Maximilian Becker03SLO Mikołajki7:00
4Jowita Ogonowska Emilia Rawa03SLO Mikołajki10:00
5Karol Potocki Mateusz Michalak03SLO Mikołajki13:00
6Eulalia Wałecka Krystian Zapadka03SLO Mikołajki16:00
7Oliwia Hornicka Schantal Pawluczuk03SLO Mikołajki19:00
8Klaudia Budrewic Gabriela Babicz03SLO Mikołajki22:00
9Antek Dmuchowski Lukas Euken03SLO Mikołajki25:00
10wakatwakat28:00