VII Puchar Puszczy Piskiejpon. 21-05-2018 18:18
Wynikistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K14 (1)3,2 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Maja Magdaleńskaindywidualnie98:070:00
 
 
 
K18 (5)5,3 km13 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Paulina ZaborowskaUKS Technik Ruciane-Nida77:100:00
2Emilia FałtynowiczUKS Technik Ruciane-Nida105:41+28:31
3Laura KrukUKS Technik Ruciane-Nida132:38+55:28
4Magdalena LewandowskaUKS Technik Ruciane-Nida135:36+58:26
 
Ewa GrabanUKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
K20 (2)6,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Monika MaciukUKS Technik Ruciane-Nida128:490:00
2Weronika ObryckaUKS Technik Ruciane-Nida134:49+6:00
 
 
 
K21 (4)6,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Małgorzata BączekUKS Technik Ruciane-Nida66:450:00
2Ekaterina GalitsynaOK Korshunyata128:28+61:43
3Katarzyna Kostkaindywidualnie153:04+86:19
4Zofia Dmuchowskaindywidualnie163:00+96:15
 
 
 
K35 (2)5,4 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Agnieszka Marek8.brt98:590:00
2Monika Górniak8. Batalion Radiotechniczny156:04+57:05
 
 
 
K40 (1)5,4 km14 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Janina BanachUMKS Orkan Ostróda107:340:00
 
 
 
K45 (3)4,7 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Tatiana ChernyshevaPionerSK Kaliningrad Russia63:360:00
2Klaudia Danielskaindywidualnie135:33+71:57
3Katarzyna Markowskaindywidualnie142:37+79:01
 
 
 
K60 (4)4,0 km11 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Halina BiziukUMKS Orkan Ostróda61:510:00
2Elena SolovevaPionerSK Kaliningrad Russia64:44+2:53
3Regina ŁunskaUMKS Orkan Ostróda97:26+35:35
4Natalia SmirnovaPionerSK Kaliningrad Russia108:43+46:52
 
 
 
M16 (1)6,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Piotr BanachUMKS Orkan Ostróda95:590:00
 
 
 
M18 (1)7,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Artur GłowackiUKS Technik Ruciane-Nida158:400:00
 
 
 
M20 (4)8,6 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Łukasz CzerniewiczUKS Technik Ruciane-Nida89:530:00
2Jakub PiersaUKS Technik Ruciane-Nida92:43+2:50
3Patryk SiennickiUKS Technik Ruciane-Nida178:36+88:43
 
Szymon MakarewiczUKS Technik Ruciane-Nidankl
 
 
 
M21 (4)8,6 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Aleksandr GalitsynOK Korshunyata71:390:00
2Wiktor MagdaleńskiNadleśnictwo Spychowo83:29+11:50
3Adrian Szlaszyński159 ORZEŁ Pisz92:28+20:49
4Mateusz PańkowskiUKS Technik Ruciane-Nida125:37+53:58
 
 
 
M35 (5)7,9 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mateusz PomianekCHARTY PUSZCZY PISKIEJ82:490:00
2Stanisław Stefanowicz14 dappanc Suwałki86:52+4:03
3Sergey Ivanovindywidualnie115:05+32:16
4Mariusz Krysztopikindywidualnie126:17+43:28
 
Sebastian JabłońskiSLO Mikołajkinkl
 
 
 
M40 (6)7,9 km18 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krzysztof BanachUMKS Orkan Ostróda70:400:00
2Aleksander Karachevindywidualnie94:14+23:34
3Jan RapinczukBdsUOT Warszawa95:55+25:15
4Mariusz Ramotowski15 Giżycka BZ119:06+48:26
5Paweł Wiliwis14 dappanc Suwałki130:05+59:25
6Dariusz RzosińskiKociaki Szczytno148:35+77:55
 
 
 
M45 (3)7,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Dariusz JachnaUMKS Orkan Ostróda81:540:00
2Krzysztof Ciborowski15 Giżycka BZ130:39+48:45
3Aleksander Potockiindywidualnie173:48+91:54
 
 
 
M50 (1)7,4 km16 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Dariusz BączekUKS Technik Ruciane-Nida71:560:00
 
 
 
M55 (1)6,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Krzysztof KraśniewskiUMKS Orkan Ostróda80:010:00
 
 
 
M60 (2)6,3 km15 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Mikhail SolovevPionerSK Kaliningrad Russia74:030:00
2Feliks KaczanowskiNadleśnictwo Strzałowo133:46+59:43
 
 
 
M65 (2)4,7 km12 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Zbigniew ŁuńskiUMKS Orkan Ostróda55:100:00
2Ryszard JakielaszekBydgoszcz63:20+8:10
 
 
 
OPEN (2)3,2 km9 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
Christa Bohlerindywidualnienkl
Hildegard Sthamerindywidualnienkl
 
 
 
OPENR (5)2,1 km6 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Bartłomiej Stefanowiczindywidualnie21:520:00
2Jędrzej BączekUKS Technik Ruciane-Nida26:18+4:26
3Oliwia WiliwisSuwałki30:53+9:01
4Julia,Aleksandra RzosińskaKociaki Szczytno39:17+17:25
5Zuzia Domżałaindywidualnie44:02+22:10
 
 
 
MIX2 (9)2,8 km8 PK
L.p.Imię i nazwiskoKlubCzasStrata
1Jowita Ogonowska Emilia RawaSLO Mikołajki56:290:00
2Olga Kubacka Alina AmreinSLO Mikołajki62:34+6:05
3Antek Dmuchowski Maximilian BeckerSLO Mikołajki76:17+19:48
4Karol Potocki Potocka DorotaSLO Mikołajki89:44+33:15
5Dyle Nadolniakiindywidualnie94:09+37:40
6Eulalia Wałecka Krystian ZapadkaSLO Mikołajki101:36+45:07
7Jan Nowikowski Igor KubackiSLO Mikołajki102:21+45:52
8Jakub Potocki Lukas EukenSLO Mikołajki106:01+49:32
9Klaudia Budrewic Gabriela BabiczSLO Mikołajki163:43+107:14