VII Puchar Puszczy Piskiejpon. 21-05-2018 18:21
Wyniki z międyczasamistworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K14 (1)3,2 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(50)3(38)4(46)5(56)6(55)7(52)8(53)9(100)Meta
 
11Maja Magdaleńska98:072:2721:4145:1260:1867:0875:1087:0692:4797:5598:07
indywidualnie2:2719:1423:3115:066:508:0211:565:415:080:12
 
 
 
K18 (5)5,3 km13 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(50)3(31)4(34)5(35)6(36)7(37)8(33)9(51)10(43)11(44)12(45)13(100)Meta
 
12Paulina Zaborowska77:1012:2017:4921:5926:5831:1534:3940:3650:5859:2266:1070:0574:1076:5777:10
UKS Technik Ruciane-Nida12:205:294:104:594:173:245:5710:228:246:483:554:052:470:13
23Emilia Fałtynowicz105:412:4518:3523:0530:2942:3547:2053:1963:5074:1288:0493:09100:52105:27105:41
UKS Technik Ruciane-Nida2:4515:504:307:2412:064:455:5910:3110:2213:525:057:434:350:14
35Laura Kruk132:384:0216:1120:5030:1033:4938:0152:1875:4289:46105:01115:45123:55132:27132:38
UKS Technik Ruciane-Nida4:0212:094:399:203:394:1214:1723:2414:0415:1510:448:108:320:11
49Magdalena Lewandowska135:368:5619:0823:5633:1236:4741:2555:2178:3892:44107:53118:53126:53135:25135:36
UKS Technik Ruciane-Nida8:5610:124:489:163:354:3813:5623:1714:0615:0911:008:008:320:11
 
8Ewa Grabannkl3:39------------------------------------------------------------
UKS Technik Ruciane-Nida3:39
 
 
 
K20 (2)6,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(43)3(46)4(39)5(33)6(37)7(36)8(35)9(34)10(31)11(49)12(53)13(45)14(47)
15(100)Meta
 
110Monika Maciuk128:492:578:2619:4937:4651:1464:0676:2782:4289:1897:49114:43116:05120:40126:35
UKS Technik Ruciane-Nida2:575:2911:2317:5713:2812:5212:216:156:368:3116:541:224:355:55
128:38128:49
2:030:11
212Weronika Obrycka134:498:3614:2225:3943:4957:0769:5282:2888:3595:05103:50120:44122:07126:38132:24
UKS Technik Ruciane-Nida8:365:4611:1718:1013:1812:4512:366:076:308:4516:541:234:315:46
134:37134:49
2:130:12
 
 
 
K21 (4)6,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(43)3(46)4(39)5(33)6(37)7(36)8(35)9(34)10(31)11(49)12(53)13(45)14(47)
15(100)Meta
 
113Małgorzata Bączek66:451:5510:3218:2124:1628:5734:2039:3343:5147:0250:3258:2559:0562:1165:42
UKS Technik Ruciane-Nida1:558:377:495:554:415:235:134:183:113:307:530:403:063:31
66:3666:45
0:540:09
214Ekaterina Galitsyna128:284:5910:3420:0935:1152:1068:3577:2282:3388:5798:51111:26112:43120:03125:09
OK Korshunyata4:595:359:3515:0216:5916:258:475:116:249:5412:351:177:205:06
128:15128:28
3:060:13
315Katarzyna Kostka153:0426:2536:1750:0562:3472:3084:3394:35106:10111:36121:34135:42137:13143:49150:59
indywidualnie26:259:5213:4812:299:5612:0310:0211:355:269:5814:081:316:367:10
152:50153:04
1:510:14
4Zofia Dmuchowska163:008:4115:4837:4249:1457:4798:35111:10115:46121:38135:35148:34149:17154:38161:35
indywidualnie8:417:0721:5411:328:3340:4812:354:365:5213:5712:590:435:216:57
162:47163:00
1:120:13
 
 
 
K35 (2)5,4 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(31)3(34)4(35)5(36)6(37)7(33)8(32)9(38)10(51)11(43)12(44)13(45)14(100)
Meta
 
116Agnieszka Marek98:5914:3718:4233:2536:3543:2251:0560:0463:5868:4175:1182:5086:3894:3898:35
8.brt14:374:0514:433:106:477:438:593:544:436:307:393:488:003:57
98:59
0:24
217Monika Górniak156:0412:3425:3629:3345:3750:1056:0281:1085:2795:08103:07130:49136:03143:14155:49
8. Batalion Radiotechniczny12:3413:023:5716:044:335:5225:084:179:417:5927:425:147:1112:35
156:04
0:15
 
 
 
K40 (1)5,4 km14 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(31)3(34)4(35)5(36)6(37)7(33)8(32)9(38)10(51)11(43)12(44)13(45)14(100)
Meta
 
119Janina Banach107:348:3412:3426:4030:2637:2744:2956:1664:0269:2775:1989:0993:52100:27107:20
UMKS Orkan Ostróda8:344:0014:063:467:017:0211:477:465:255:5213:504:436:356:53
107:34
0:14
 
 
 
K45 (3)4,7 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(38)3(33)4(34)5(31)6(32)7(51)8(43)9(44)10(45)11(47)12(100)Meta
 
123Tatiana Chernysheva63:368:2613:3520:4026:4531:2335:1942:4349:3753:2557:4061:3763:2163:36
PionerSK Kaliningrad Russia8:265:097:056:054:383:567:246:543:484:153:571:440:15
221Klaudia Danielska135:3317:0924:5132:1843:0055:3872:5994:21112:57120:19126:54132:27135:18135:33
indywidualnie17:097:427:2710:4212:3817:2121:2218:367:226:355:332:510:15
322Katarzyna Markowska142:3722:2932:1339:5248:2162:2070:1391:27109:54117:16122:20141:02142:22142:37
indywidualnie22:299:447:398:2913:597:5321:1418:277:225:0418:421:200:15
 
 
 
K60 (4)4,0 km11 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(50)3(31)4(32)5(33)6(39)7(46)8(51)9(43)10(49)11(100)Meta
 
126Halina Biziuk61:513:129:0713:0716:3719:1632:0840:5044:2055:1158:2661:3961:51
UMKS Orkan Ostróda3:125:554:003:302:3912:528:423:3010:513:153:130:12
224Elena Soloveva64:443:308:2315:3519:2123:1135:1044:0347:2358:4161:4264:2964:44
PionerSK Kaliningrad Russia3:304:537:123:463:5011:598:533:2011:183:012:470:15
327Regina Łunska97:264:5812:3526:4032:0938:2150:5664:1169:4189:0992:5697:0797:26
UMKS Orkan Ostróda4:587:3714:055:296:1212:3513:155:3019:283:474:110:19
425Natalia Smirnova108:434:0112:2022:3329:2634:4945:2768:1873:5399:52103:51108:24108:43
PionerSK Kaliningrad Russia4:018:1910:136:535:2310:3822:515:3525:593:594:330:19
 
 
 
M16 (1)6,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(43)3(46)4(39)5(33)6(37)7(36)8(35)9(34)10(31)11(49)12(53)13(45)14(47)
15(100)Meta
 
128Piotr Banach95:593:508:0718:3329:2238:3645:1452:0656:1160:4265:2284:0885:1089:1594:35
UMKS Orkan Ostróda3:504:1710:2610:499:146:386:524:054:314:4018:461:024:055:20
95:4795:59
1:120:12
 
 
 
M18 (1)7,4 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(37)5(36)6(35)7(34)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(45)16(100)Meta
 
130Artur Głowacki158:4019:0922:5225:1435:4745:2070:3779:12103:09112:53117:41128:33136:16149:21153:22
UKS Technik Ruciane-Nida19:093:432:2210:339:3325:178:3523:579:444:4810:527:4313:054:01
156:14158:27158:40
2:522:130:13
 
 
 
M20 (4)8,6 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(37)5(36)6(35)7(34)8(38)9(42)10(41)11(40)12(39)13(46)14(43)
15(44)16(45)17(47)18(100)Meta
 
134Łukasz Czerniewicz89:5313:1915:4217:3523:2627:5332:2335:1342:0149:0953:2162:5466:2372:4880:18
UKS Technik Ruciane-Nida13:192:231:535:514:274:302:506:487:084:129:333:296:257:30
83:0985:3787:5889:4289:53
2:512:282:211:440:11
233Jakub Piersa92:4310:2913:1715:5622:5929:0333:0035:3442:5751:2457:4365:5269:1675:4683:21
UKS Technik Ruciane-Nida10:292:482:397:036:043:572:347:238:276:198:093:246:307:35
86:0388:3890:5592:3292:43
2:422:352:171:370:11
338Patryk Siennicki178:3620:3724:3032:3238:5451:5259:4063:1878:3490:4298:21120:15126:49145:34161:01
UKS Technik Ruciane-Nida20:373:538:026:2212:587:483:3815:1612:087:3921:546:3418:4515:27
166:42170:31176:04178:24178:36
5:413:495:332:200:12
 
36Szymon Makarewicznkl15:0820:4723:1933:5643:3968:3483:26101:25115:31126:30--------------------
UKS Technik Ruciane-Nida15:085:392:3210:379:4324:5514:5217:5914:0610:59
--------------------
 
 
 
M21 (4)8,6 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(37)5(36)6(35)7(34)8(38)9(42)10(41)11(40)12(39)13(46)14(43)
15(44)16(45)17(47)18(100)Meta
 
142Aleksandr Galitsyn71:3910:0512:2114:3118:3222:2825:0927:1532:2838:2541:5247:5350:1554:5363:21
OK Korshunyata10:052:162:104:013:562:412:065:135:573:276:012:224:388:28
65:4667:5270:3271:2771:39
2:252:062:400:550:12
241Wiktor Magdaleński83:2911:0113:3215:0420:4325:4629:3131:2136:3743:5148:3156:1259:5766:3373:02
Nadleśnictwo Spychowo11:012:311:325:395:033:451:505:167:144:407:413:456:366:29
75:5179:1182:1383:1883:29
2:493:203:021:050:11
340Adrian Szlaszyński92:288:3612:0316:5222:0626:5833:3739:0845:4052:5457:5865:2769:0775:3682:04
159 ORZEŁ Pisz8:363:274:495:144:526:395:316:327:145:047:293:406:296:28
84:5488:1091:1292:1692:28
2:503:163:021:040:12
439Mateusz Pańkowski125:3714:1418:1120:5527:2034:5541:1144:3353:3563:4269:5580:3384:3497:17108:53
UKS Technik Ruciane-Nida14:143:572:446:257:356:163:229:0210:076:1310:384:0112:4311:36
113:37119:16123:49125:23125:37
4:445:394:331:340:14
 
 
 
M35 (5)7,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(43)3(42)4(41)5(40)6(39)7(32)8(34)9(35)10(36)11(37)12(33)13(38)14(31)
15(49)16(45)17(47)18(100)Meta
 
145Mateusz Pomianek82:497:079:4717:1023:2429:4932:5137:4742:3351:1653:4557:3462:5765:4969:37
CHARTY PUSZCZY PISKIEJ7:072:407:236:146:253:024:564:468:432:293:495:232:523:48
77:0479:1781:3982:3782:49
7:272:132:220:580:12
246Stanisław Stefanowicz86:523:306:5314:4018:4926:2530:0737:2642:0145:2748:0552:0459:3862:4066:41
14 dappanc Suwałki3:303:237:474:097:363:427:194:353:262:383:597:343:024:01
76:2778:5885:4286:4286:52
9:462:316:441:000:10
348Sergey Ivanov115:0513:1615:5824:3036:4645:0448:2553:5964:5174:1777:5482:3888:5192:1097:33
indywidualnie13:162:428:3212:168:183:215:3410:529:263:374:446:133:195:23
108:00110:32113:39114:56115:05
10:272:323:071:170:09
443Mariusz Krysztopik126:172:346:5232:4436:1843:3855:4260:4064:5567:4270:4275:2282:5696:44102:41
indywidualnie2:344:1825:523:347:2012:044:584:152:473:004:407:3413:485:57
113:58117:17124:38126:00126:17
11:173:197:211:220:17
 
47Sebastian Jabłońskinkl20:1872:4490:5698:23120:03126:44147:58164:53------------------------------
SLO Mikołajki20:1852:2618:127:2721:406:4121:1416:55
---------------205:54206:28
41:010:34
 
 
 
M40 (6)7,9 km18 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(43)3(42)4(41)5(40)6(39)7(32)8(34)9(35)10(36)11(37)12(33)13(38)14(31)
15(49)16(45)17(47)18(100)Meta
 
151Krzysztof Banach70:401:354:0112:0715:0321:0324:3231:5135:2938:0841:0144:5750:3253:3057:31
UMKS Orkan Ostróda1:352:268:062:566:003:297:193:382:392:533:565:352:584:01
64:4867:1069:3170:3170:40
7:172:222:211:000:09
2Aleksander Karachev94:141:406:5516:2520:3928:2931:4438:2744:0053:1656:5061:3667:4771:0776:28
indywidualnie1:405:159:304:147:503:156:435:339:163:344:466:113:205:21
87:0789:2992:4594:0194:14
10:392:223:161:160:13
350Jan Rapinczuk95:552:456:5115:4720:5628:1331:3936:3741:0243:2646:3152:1361:4664:5770:53
BdsUOT Warszawa2:454:068:565:097:173:264:584:252:243:055:429:333:115:56
85:0688:1894:1695:4395:55
14:133:125:581:270:12
449Mariusz Ramotowski119:064:2814:4724:4530:3739:3744:2751:4257:3861:0464:4469:5379:4783:5391:30
15 Giżycka BZ4:2810:199:585:529:004:507:155:563:263:405:099:544:067:37
103:11110:35117:23118:55119:06
11:417:246:481:320:11
553Paweł Wiliwis130:051:474:3127:4932:3740:0047:4253:2059:3572:3779:3583:4497:55101:20112:40
14 dappanc Suwałki1:472:4423:184:487:237:425:386:1513:026:584:0914:113:2511:20
122:39125:15128:16129:41130:05
9:592:363:011:250:24
652Dariusz Rzosiński148:352:557:0027:1931:3542:3648:1552:4158:0160:2964:0071:31114:39118:33126:34
Kociaki Szczytno2:554:0520:194:1611:015:394:265:202:283:317:3143:083:548:01
138:51142:05147:10148:21148:35
12:173:145:051:110:14
 
 
 
M45 (3)7,4 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(37)5(36)6(35)7(34)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(45)16(100)Meta
 
155Dariusz Jachna81:549:5012:4315:5022:0127:1532:0634:1740:4245:1649:2857:4463:3572:3075:57
UMKS Orkan Ostróda9:502:533:076:115:144:512:116:254:344:128:165:518:553:27
79:0781:3981:54
3:102:320:15
254Krzysztof Ciborowski130:399:1112:3527:1233:5640:3554:5561:5469:2580:2289:2799:33106:02116:57121:30
15 Giżycka BZ9:113:2414:376:446:3914:206:597:3110:579:0510:066:2910:554:33
125:53130:25130:39
4:234:320:14
356Aleksander Potocki173:4812:2327:0429:5638:3950:5958:0065:2575:5888:2993:57104:52127:24154:04164:05
indywidualnie12:2314:412:528:4312:207:017:2510:3312:315:2810:5522:3226:4010:01
169:34173:23173:48
5:293:490:25
 
 
 
M50 (1)7,4 km16 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(31)2(32)3(33)4(37)5(36)6(35)7(34)8(38)9(39)10(40)11(41)12(42)13(43)14(44)
15(45)16(100)Meta
 
157Dariusz Bączek71:568:3911:1413:1417:2922:3527:0229:0135:0839:1442:0850:4054:4263:1466:33
UKS Technik Ruciane-Nida8:392:352:004:155:064:271:596:074:062:548:324:028:323:19
69:1271:4671:56
2:392:340:10
 
 
 
M55 (1)6,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(43)3(46)4(39)5(33)6(37)7(36)8(35)9(34)10(31)11(49)12(53)13(45)14(47)
15(100)Meta
 
158Krzysztof Kraśniewski80:012:216:0615:2922:5429:1834:3340:0244:1555:5159:5369:2470:1374:3778:21
UMKS Orkan Ostróda2:213:459:237:256:245:155:294:1311:364:029:310:494:243:44
79:4980:01
1:280:12
 
 
 
M60 (2)6,3 km15 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(48)2(43)3(46)4(39)5(33)6(37)7(36)8(35)9(34)10(31)11(49)12(53)13(45)14(47)
15(100)Meta
 
160Mikhail Solovev74:032:325:5619:5025:3931:1236:5343:0845:5048:4953:2467:0367:4769:5672:34
PionerSK Kaliningrad Russia2:323:2413:545:495:335:416:152:422:594:3513:390:442:092:38
73:5074:03
1:160:13
259Feliks Kaczanowski133:465:0917:4432:1947:4658:1872:5182:4888:4494:41101:16118:56122:41126:34131:41
Nadleśnictwo Strzałowo5:0912:3514:3515:2710:3214:339:575:565:576:3517:403:453:535:07
133:27133:46
1:460:19
 
 
 
M65 (2)4,7 km12 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(50)2(38)3(33)4(34)5(31)6(32)7(51)8(43)9(44)10(45)11(47)12(100)Meta
 
162Zbigniew Łuński55:106:3410:4114:0720:4926:1729:1035:5843:2946:2850:5653:2354:5655:10
UMKS Orkan Ostróda6:344:073:266:425:282:536:487:312:594:282:271:330:14
261Ryszard Jakielaszek63:209:3713:2016:4724:2029:1034:4241:4252:2356:1759:1561:4163:0763:20
Bydgoszcz9:373:433:277:334:505:327:0010:413:542:582:261:260:13
 
 
 
OPEN (2)3,2 km9 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(50)3(38)4(46)5(56)6(55)7(52)8(53)9(100)Meta
 
73Christa Bohlernkl4:08-----55:4973:4390:27101:22109:52122:42128:17128:51
indywidualnie4:0851:4117:5416:4410:558:3012:505:350:34
74Hildegard Sthamernkl4:12-----55:5173:4690:26101:20109:55122:46128:19128:52
indywidualnie4:1251:3917:5516:4010:548:3512:515:330:33
 
 
 
OPENR (5)2,1 km6 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(54)3(55)4(52)5(53)6(100)Meta
 
176Bartłomiej Stefanowicz21:521:106:4811:2014:5019:2421:3921:52
indywidualnie1:105:384:323:304:342:150:13
278Jędrzej Bączek26:181:398:1413:5617:0923:2426:0526:18
UKS Technik Ruciane-Nida1:396:355:423:136:152:410:13
379Oliwia Wiliwis30:533:2711:0317:1221:0127:5630:4030:53
Suwałki3:277:366:093:496:552:440:13
477Julia,Aleksandra Rzosińska39:173:4213:2620:2825:5134:0738:4139:17
Kociaki Szczytno3:429:447:025:238:164:340:36
5200Zuzia Domżała44:022:1313:3420:3132:3640:0043:4444:02
indywidualnie2:1311:216:5712:057:243:440:18
 
 
 
MIX2 (9)2,8 km8 PK
L.p.NrStartowyImię i nazwiskoCzas
1(44)2(54)3(46)4(56)5(55)6(52)7(53)8(100)Meta
 
164Jowita Ogonowska Emilia Rawa56:291:069:1432:4540:5044:0747:1652:5156:1856:29
SLO Mikołajki1:068:0823:318:053:173:095:353:270:11
263Olga Kubacka Alina Amrein62:342:429:3728:2546:4950:1653:1958:5762:2162:34
SLO Mikołajki2:426:5518:4818:243:273:035:383:240:13
367Antek Dmuchowski Maximilian Becker76:171:178:4543:2448:4458:0961:5473:1276:0576:17
SLO Mikołajki1:177:2834:395:209:253:4511:182:530:12
469Karol Potocki Potocka Dorota89:441:326:5256:2161:3170:2973:36-----84:3484:4480:26
SLO Mikołajki1:325:2049:295:108:583:0710:580:10*45
5Dyle Nadolniaki94:097:3121:5233:2947:5557:4770:0489:1393:3494:09
indywidualnie7:3114:2111:3714:269:5212:1719:094:210:35
670Eulalia Wałecka Krystian Zapadka101:362:34-----56:5667:5074:4779:5390:0396:1096:367:50
SLO Mikołajki2:3454:2210:546:575:0610:106:070:26*43
766Jan Nowikowski Igor Kubacki102:216:1318:5367:3373:0582:0485:49-----97:0997:2195:22
SLO Mikołajki6:1312:4048:405:328:593:4511:200:12*45
868Jakub Potocki Lukas Euken106:01704:10714:07------------------------------76:01
SLO Mikołajki704:109:57
965Klaudia Budrewic Gabriela Babicz163:433:059:54-------------------------138:16138:43
SLO Mikołajki3:056:49128:220:27