VIII Puchar Puszczy Piskiejczw. 20-09-2018 19:38
Zgłoszenia kategoriami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
2K14 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bertrand Łucja04219565GKS LuzinoXX4213
2Ligocka Maria05UKS Technik Ruciane-NidaX
3Magdaleńska Maja04Szkolny klub sportowy (SKS) SpX
4Modrzejewska Agnieszka04219575GKS LuzinoXX4214
 
 
3K16 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1GŁombiowska Karolina03219553GKS LuzinoXX3824
2Post Julianna03219556GKS LuzinoXX3826
 
 
4K18 (7)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Graban Ewa00UKS Technik Ruciane-NidaXX
2Kruk Laura01UKS Technik Ruciane-NidaXX
3Lewandowska Magdalena00UKS Technik Ruciane-NidaXX
4Ligocka Małgorzata01UKS Technik Ruciane-NidaXX3983
5Mrówka Wiktoria01UKS Technik Ruciane-NidaXX
6Płocharczyk Ewelina00UKS Technik Ruciane-NidaXX
7Zaborowska Paulina00UKS Technik Ruciane-NidaXX
 
 
5K20 (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Biedrzycka Alicja99UKS Technik Ruciane-NidaXX
2Maciuk Monika99UKS Technik Ruciane-NidaXX
3Nowakowska Wiktoria99UKS Technik Ruciane-NidaXX
4Trzcinka Natalia99UKS Technik Ruciane-NidaXX
 
 
6K21 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Michalak Natalia94Warmińsko-Mazurskie DzikiX
2Raczkowska Patrycja9614dappanc SuwałkiX
3Zagórska Anna9614dappanc SuwałkiX
 
 
7K35 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Dulna Ewa79OSP KrutyńX
2Górniak Monika81indywidualnieXX
 
 
8K40 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Marek Agnieszka747200388indywidualnieXX
 
 
9K45 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Danielska Klaudia69indywidualnieXX
2Markowska Katarzyna73KOCZEKXX
 
 
10K50 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Temnikova Olga652024949OK KaliningradXX
 
 
11K55 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Mikielska Danuta598664837UMKS Orkan OstródaXX138
 
 
12K60+ (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Biziuk Halina579102814UMKS Orkan OstródaXX1154
2Lewoń Ewa55889676UMKS Orkan OstródaXX129
3Łunska Regina56413394UMKS Orkan OstródaXX133
 
 
13M12 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ivanov Aleksandr062090430OK KaliningradXX
 
 
15M16 (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Pełszyński Szymon03indywidualnieXX
 
 
16M18 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Garliński Michał01UKS Technik Ruciane-NidaXX
2Głowacki Artur00UKS Technik Ruciane-NidaXX
3Lewandowski Sebastian00UKS Technik Ruciane-NidaXX
4Nadolny Wiktor01indywidualnieX
5Nadolny Jakub01UKS Technik Ruciane-NidaXX
 
 
17M20 (6)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Chaber Cezary98indywidualnieXX
2Czerniewicz Łukasz99UKS Technik Ruciane-NidaXX
3Gudański Wiktor99UKS Technik Ruciane-NidaXX
4Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik Ruciane-NidaXX
5Piersa Jakub98UKS Technik Ruciane-NidaXX
6Waszkiewicz Maciej98OSP KrutyńX
 
 
18M21 (12)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Chomik Andrzej8614dappanc SuwałkiX
2Czernow Sergej861408323OK KaliningradXX
3Giczewski Paweł8514dappanc SuwałkiX
4Jadeszko Michał94Warmińsko-Mazurskie DzikiX
5Korabiewski Mikołaj94indywidualnieXX
6Legenzow Igor9214dappanc SuwałkiX
7Ligocki Maciej76UKS Technik Ruciane-NidaXX3984
8Pańkowski Mateusz849101596UKS Technik Ruciane-NidaXX3160
9Pietraszko Karol93413382Leśni SpartanieX
10Szymański Łukasz86UKS Technik Ruciane-NidaX
11Wojciechowski Janusz92indywidualnieXX
12Załuska Grzegorz87Leśni SpartanieX
 
 
19M35 (8)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bobrowski Adam8114dappanc SuwałkiX
2Duda Marcin80Nadleśnictwo MaskulińskieXX
3Ivanov Sergey802090421OK KaliningradXX
4Krysztopik Mariusz8011 MPAXX
5Pomianek Mateusz80Charty Puszczy PiskiejXX
6Ruszewski Tomasz8214dappanc SuwałkiX
7Stefanowicz Stanisław7914dappanc SuwałkiXX
8Zagroba Rafał80indywidualnieXX
 
 
20M40 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ceniuk Sylwester7815 Giżycka BZXX
2Ramotowski Mariusz6815 Giżycka BZX
3Rapinczuk Jan741977306BdsUOT WarszawaXX
4Więcko Jacek7815 Giżycka BZX
5Wiliwis Paweł7514dappanc SuwałkiX
 
 
21M45 (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ciborowski Krzysztof7015 Giżycka BZXX
2Faliszewski Mariusz72indywidualnieXX
3Jachna Dariusz73412252UMKS Orkan OstródaXX2126
4Pełszyński Mariusz7315 Giżycka BZXX
5Potocki Alexander72indywidualnieXX
 
 
22M50 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Jasnoch Grzegorz67N-ctwo Głęboki BródX
2Krylov Boris577201637OK KaliningradXX
3Szulżycki Kazimierz647204072UMKS Orkan OstródaX2125
 
 
23M55 (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kraśniewski Krzysztof61413371UMKS Orkan OstródaXX134
2Mikielski Marek608664836UMKS Orkan OstródaXX136
3Szmidtka Wiesław61219555GKS LuzinoXX2206
 
 
24M60 (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Kaczanowski Feliks55OSP KrutyńXX
2Krutyńska Bunia10OSP KrutyńXX
 
 
25M65+ (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bohaczek Janusz52413376UMKS Orkan OstródaXX135
2Łuński Zbigniew52413395UMKS Orkan OstródaXX132
3Wojtyła Jerzy48413388UMKS Orkan OstródaXX1297
4Woźniak Henryk482114920UMKS Orkan OstródaXX131
 
 
26Open (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Banaszek Jakub82indywidualnieX
2Lickiewicz Michał94Leśni SpartanieX
3Pieńkowski Szymon01indywidualnieXX
 
 
27OpenR (14)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKlubNar.E 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Banaszek Jakub82indywidualnieX
2Banaszek Łukasz08indywidualnieX
3Banaszek Kamila81indywidualnieX
4Bohaczek Jaś11412204UMKS Orkan OstródaX
5Dobkowski Jonasz06indywidualnieX
6Dobkowski Jarosław80indywidualnieX
7Domżała Zuzanna10KOCZEKXX
8Domżała Adam74KOCZEKXX
9Jasnoch Julita09SP NowinkaX
10Jasnoch Grzegorz67SP NowinkaX
11Romanowski Leszek75indywidualnieX
12Romanowski Kornel05indywidualnieX
13Stefanowicz Bartłomiej i Sta08sp 7 SuwałkiXX
14Szymańscy Paulinka; Anna;15UKS Technik Ruciane-NidaX