VIII Puchar Puszczy Piskiejczw. 20-09-2018 19:39
Zgłoszenia klubami - Wszystkie etapystworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
1indywidualnie (20)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Banaszek Jakub82OpenX
2Banaszek Jakub82OpenRX
3Banaszek Łukasz08OpenRX
4Banaszek Kamila81OpenRX
5Chaber Cezary98M20XX
6Danielska Klaudia69K45XX
7Dobkowski Jonasz06OpenRX
8Dobkowski Jarosław80OpenRX
9Faliszewski Mariusz72M45XX
10Górniak Monika81K35XX
11Korabiewski Mikołaj94M21XX
12Marek Agnieszka747200388K40XX
13Nadolny Wiktor01M18X
14Pełszyński Szymon03M16XX
15Pieńkowski Szymon01OpenXX
16Potocki Alexander72M45XX
17Romanowski Leszek75OpenRX
18Romanowski Kornel05OpenRX
19Wojciechowski Janusz92M21XX
20Zagroba Rafał80M35XX
 
 
2GKS Luzino (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bertrand Łucja04219565K14XX4213
2GŁombiowska Karolina03219553K16XX3824
3Modrzejewska Agnieszka04219575K14XX4214
4Post Julianna03219556K16XX3826
5Szmidtka Wiesław61219555M55XX2206
 
 
3UKS Technik Ruciane-Nida (24)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Biedrzycka Alicja99K20XX
2Czerniewicz Łukasz99M20XX
3Garliński Michał01M18XX
4Głowacki Artur00M18XX
5Graban Ewa00K18XX
6Gudański Wiktor99M20XX
7Jakubczyk Arkadiusz99M20XX
8Kruk Laura01K18XX
9Lewandowska Magdalena00K18XX
10Lewandowski Sebastian00M18XX
11Ligocka Maria05K14X
12Ligocka Małgorzata01K18XX3983
13Ligocki Maciej76M21XX3984
14Maciuk Monika99K20XX
15Mrówka Wiktoria01K18XX
16Nadolny Jakub01M18XX
17Nowakowska Wiktoria99K20XX
18Pańkowski Mateusz849101596M21XX3160
19Piersa Jakub98M20XX
20Płocharczyk Ewelina00K18XX
21Szymańscy Paulinka; Anna;15OpenRX
22Szymański Łukasz86M21X
23Trzcinka Natalia99K20XX
24Zaborowska Paulina00K18XX
 
 
4UMKS Orkan Ostróda (13)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Biziuk Halina579102814K60+XX1154
2Bohaczek Janusz52413376M65+XX135
3Bohaczek Jaś11412204OpenRX
4Jachna Dariusz73412252M45XX2126
5Kraśniewski Krzysztof61413371M55XX134
6Lewoń Ewa55889676K60+XX129
7Łunska Regina56413394K60+XX133
8Łuński Zbigniew52413395M65+XX132
9Mikielska Danuta598664837K55XX138
10Mikielski Marek608664836M55XX136
11Szulżycki Kazimierz647204072M50X2125
12Wojtyła Jerzy48413388M65+XX1297
13Woźniak Henryk482114920M65+XX131
 
 
514dappanc Suwałki (9)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Bobrowski Adam81M35X
2Chomik Andrzej86M21X
3Giczewski Paweł85M21X
4Legenzow Igor92M21X
5Raczkowska Patrycja96K21X
6Ruszewski Tomasz82M35X
7Stefanowicz Stanisław79M35XX
8Wiliwis Paweł75M40X
9Zagórska Anna96K21X
 
 
615 Giżycka BZ (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Ceniuk Sylwester78M40XX
2Ciborowski Krzysztof70M45XX
3Pełszyński Mariusz73M45XX
4Ramotowski Mariusz68M40X
5Więcko Jacek78M40X
 
 
7OK Kaliningrad (5)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Czernow Sergej861408323M21XX
2Ivanov Aleksandr062090430M12XX
3Ivanov Sergey802090421M35XX
4Krylov Boris577201637M50XX
5Temnikova Olga652024949K50XX
 
 
8KOCZEK (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Domżała Zuzanna10OpenRXX
2Domżała Adam74OpenRXX
3Markowska Katarzyna73K45XX
 
 
9Nadleśnictwo Maskulińskie (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Duda Marcin80M35XX
 
 
10OSP Krutyń (4)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Dulna Ewa79K35X
2Kaczanowski Feliks55M60XX
3Krutyńska Bunia10M60XX
4Waszkiewicz Maciej98M20X
 
 
11Warmińsko-Mazurskie Dziki (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Jadeszko Michał94M21X
2Michalak Natalia94K21X
 
 
12N-ctwo Głęboki Bród (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Jasnoch Grzegorz67M50X
 
 
13SP Nowinka (2)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Jasnoch Julita09OpenRX
2Jasnoch Grzegorz67OpenRX
 
 
1411 MPA (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Krysztopik Mariusz80M35XX
 
 
15Leśni Spartanie (3)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Lickiewicz Michał94OpenX
2Pietraszko Karol93413382M21X
3Załuska Grzegorz87M21X
 
 
16Szkolny klub sportowy (SKS) Sp (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Magdaleńska Maja04K14X
 
 
17Charty Puszczy Piskiej (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Pomianek Mateusz80M35XX
 
 
18BdsUOT Warszawa (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Rapinczuk Jan741977306M40XX
 
 
19sp 7 Suwałki (1)
NrImię i nazwiskoUr.Nr karty SIKategoriaE 1E 2Start 1Start 2Nr PZOS
1Stefanowicz Bartłomiej i Sta08OpenRXX