VIII Puchar Puszczy Piskiejsob. 22-09-2018 00:35
Lista startowa wg kategorii - Etap 1stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (1)2,6 km6 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1wakat wakat22:00
 
 
K14 (4)3,2 km10 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
164219575Klinkosz Roksana05GKS Luzino25:00
25219565Teclaf Natalia06GKS Luzino28:00
377219556Drewczyńska Malwina05GKS Luzino31:00
4wakat wakat34:00
 
 
K16 (2)5,2 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
127219553Głombiowska Karolina03GKS Luzino15:00
2wakat wakat18:00
 
 
K18 (8)6,1 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
199Zaborowska Paulina00UKS Technik Ruciane-Nida24:00
275Płocharczyk Ewelina00UKS Technik Ruciane-Nida27:00
365Mrówka Wiktoria01UKS Technik Ruciane-Nida30:00
448Lewandowska Magdalena00UKS Technik Ruciane-Nida33:00
543Kruk Laura01UKS Technik Ruciane-Nida36:00
653Ligocka Małgorzata01UKS Technik Ruciane-Nida39:00
730Graban Ewa00UKS Technik Ruciane-Nida42:00
8wakat wakat45:00
 
 
K20 (5)6,3 km15 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
157Maciuk Monika99UKS Technik Ruciane-Nida1:00
26Biedrzycka Alicja99UKS Technik Ruciane-Nida4:00
392Trzcinka Natalia99UKS Technik Ruciane-Nida7:00
468Nowakowska Wiktoria99UKS Technik Ruciane-Nida10:00
5wakat wakat13:00
 
 
K21 (2)6,3 km15 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
161Michalak Natalia94Warmińsko-Mazurskie Dziki16:00
2wakat wakat19:00
 
 
K35 (3)5,3 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
129Górniak Monika81indywidualnie0:00
223Dulna Ewa79OSP Krutyń3:00
3wakat wakat6:00
 
 
K40 (2)5,3 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1597200388Marek Agnieszka74indywidualnie9:00
2wakat wakat12:00
 
 
K45 (3)4,8 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
117Danielska Klaudia69indywidualnie0:00
260Markowska Katarzyna73KOCZEK3:00
3wakat wakat6:00
 
 
K50 (2)4,8 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1912024949Temnikova Olga65OK Kaliningrad9:00
2wakat wakat12:00
 
 
K55 (2)4,1 km12 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1628664837Mikielska Danuta59UMKS Orkan Ostróda15:00
2wakat wakat18:00
 
 
K60+ (4)4,1 km12 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
155413394Łunska Regina56UMKS Orkan Ostróda32:00
279102814Biziuk Halina57UMKS Orkan Ostróda35:00
350889676Lewoń Ewa55UMKS Orkan Ostróda38:00
4wakat wakat41:00
 
 
M12 (2)2,6 km6 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1322090430Ivanov Aleksandr06OK Kaliningrad37:00
2wakat wakat40:00
 
 
M14 (1)3,2 km11 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1wakat wakat43:00
 
 
M16 (2)6,3 km15 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
171Pełszyński Szymon03indywidualnie14:00
2wakat wakat17:00
 
 
M18 (5)6,6 km16 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
149Lewandowski Sebastian00UKS Technik Ruciane-Nida21:00
267Nadolny Jakub01UKS Technik Ruciane-Nida24:00
328Głowacki Artur00UKS Technik Ruciane-Nida27:00
425Garliński Michał01UKS Technik Ruciane-Nida30:00
5wakat wakat33:00
 
 
M20 (7)8,0 km20 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
131Gudański Wiktor99UKS Technik Ruciane-Nida1:00
212Chaber Cezary98indywidualnie4:00
373Piersa Jakub98UKS Technik Ruciane-Nida7:00
493Waszkiewicz Maciej98OSP Krutyń10:00
515Czerniewicz Łukasz99UKS Technik Ruciane-Nida13:00
636Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik Ruciane-Nida16:00
7wakat wakat19:00
 
 
M21 (9)8,0 km20 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
196Wojciechowski Janusz92indywidualnie22:00
2161408323Czernow Sergej86OK Kaliningrad25:00
374413382Pietraszko Karol93Leśni Spartanie28:00
441Korabiewski Mikołaj94indywidualnie31:00
5699101596Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida34:00
6102Załuska Grzegorz87Leśni Spartanie37:00
754Ligocki Maciej76UKS Technik Ruciane-Nida40:00
835Jadeszko Michał94Warmińsko-Mazurskie Dziki43:00
9wakat wakat46:00
 
 
M35 (7)7,4 km18 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
185Stefanowicz Stanisław7914dappanc Suwałki2:00
222Duda Marcin80Nadleśnictwo Maskulińskie5:00
376Pomianek Mateusz80Charty Puszczy Piskiej8:00
4332090421Ivanov Sergey80OK Kaliningrad11:00
5101Zagroba Rafał80indywidualnie14:00
646Krysztopik Mariusz8011 MPA17:00
7wakat wakat20:00
 
 
M40 (3)7,4 km18 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1811977306Rapinczuk Jan74BdsUOT Warszawa23:00
211Ceniuk Sylwester7815 Giżycka BZ26:00
3wakat wakat29:00
 
 
M45 (6)6,8 km16 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
124Faliszewski Mariusz72indywidualnie20:00
214Ciborowski Krzysztof7015 Giżycka BZ23:00
378Potocki Alexander72indywidualnie26:00
470Pełszyński Mariusz7315 Giżycka BZ29:00
534412252Jachna Dariusz73UMKS Orkan Ostróda32:00
6wakat wakat35:00
 
 
M50 (3)6,8 km16 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1887204072Szulżycki Kazimierz64UMKS Orkan Ostróda38:00
2457201637Krylov Boris57OK Kaliningrad41:00
3wakat wakat44:00
 
 
M55 (4)5,5 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1638664836Mikielski Marek60UMKS Orkan Ostróda0:00
287219555Szmidtka Wiesław61GKS Luzino3:00
342413371Kraśniewski Krzysztof61UMKS Orkan Ostróda6:00
4wakat wakat9:00
 
 
M60 (3)5,5 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
144Krutyńska Bunia10OSP Krutyń12:00
240Kaczanowski Feliks55OSP Krutyń15:00
3wakat wakat18:00
 
 
M65+ (5)4,8 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
19413376Bohaczek Janusz52UMKS Orkan Ostróda21:00
256413395Łuński Zbigniew52UMKS Orkan Ostróda24:00
3wakat wakat27:00
497413388Wojtyła Jerzy48UMKS Orkan Ostróda30:00
5982114920Woźniak Henryk48UMKS Orkan Ostróda33:00
 
 
Open (4)3,2 km10 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
11Banaszek Jakub82indywidualnie2:00
251Lickiewicz Michał94Leśni Spartanie5:00
372Pieńkowski Szymon01indywidualnie8:00
4wakat wakat11:00