VIII Puchar Puszczy Piskiejsob. 22-09-2018 00:35
Lista startowa wg kategorii - Etap 2stworzony przez OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
K12 (1)1,8 km6 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1wakat wakat0:00
 
 
K14 (6)2,2 km10 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
15219565Teclaf Natalia06GKS Luzino26:00
258Magdaleńska Maja04Szkolny klub sportowy (SKS) Sp29:00
364219575Klinkosz Roksana05GKS Luzino32:00
452Ligocka Maria05UKS Technik Ruciane-Nida35:00
577219556Drewczyńska Malwina05GKS Luzino38:00
6wakat wakat41:00
 
 
K16 (2)3,1 km12 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
127219553Głombiowska Karolina03GKS Luzino9:00
2wakat wakat12:00
 
 
K18 (8)3,7 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
143Kruk Laura01UKS Technik Ruciane-Nida2:00
265Mrówka Wiktoria01UKS Technik Ruciane-Nida5:00
348Lewandowska Magdalena00UKS Technik Ruciane-Nida8:00
430Graban Ewa00UKS Technik Ruciane-Nida11:00
575Płocharczyk Ewelina00UKS Technik Ruciane-Nida14:00
653Ligocka Małgorzata01UKS Technik Ruciane-Nida17:00
799Zaborowska Paulina00UKS Technik Ruciane-Nida20:00
8wakat wakat23:00
 
 
K20 (5)3,9 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
157Maciuk Monika99UKS Technik Ruciane-Nida0:00
26Biedrzycka Alicja99UKS Technik Ruciane-Nida3:00
392Trzcinka Natalia99UKS Technik Ruciane-Nida6:00
468Nowakowska Wiktoria99UKS Technik Ruciane-Nida9:00
5wakat wakat12:00
 
 
K21 (3)3,9 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1100Zagórska Anna9614dappanc Suwałki21:00
279Raczkowska Patrycja9614dappanc Suwałki24:00
3wakat wakat27:00
 
 
K35 (2)3,7 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
129Górniak Monika81indywidualnie26:00
2wakat wakat29:00
 
 
K40 (2)3,7 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
159Marek Agnieszka74indywidualnie32:00
2wakat wakat35:00
 
 
K45 (3)3,1 km12 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
160Markowska Katarzyna73KOCZEK15:00
217Danielska Klaudia69indywidualnie18:00
3wakat wakat21:00
 
 
K50 (2)3,1 km12 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
191Temnikova Olga65OK Kaliningrad24:00
2wakat wakat27:00
 
 
K55 (2)2,7 km11 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
162Mikielska Danuta59UMKS Orkan Ostróda15:00
2wakat wakat18:00
 
 
K60+ (4)2,7 km11 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
150Lewoń Ewa55UMKS Orkan Ostróda30:00
27Biziuk Halina57UMKS Orkan Ostróda33:00
355Łunska Regina56UMKS Orkan Ostróda36:00
4wakat wakat39:00
 
 
M12 (2)1,8 km6 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
132Ivanov Aleksandr06OK Kaliningrad3:00
2wakat wakat6:00
 
 
M14 (1)2,3 km11 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
1wakat wakat23:00
 
 
M16 (2)3,8 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
171Pełszyński Szymon03indywidualnie19:00
2wakat wakat22:00
 
 
M18 (6)4,0 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
125Garliński Michał01UKS Technik Ruciane-Nida1:00
266Nadolny Wiktor01indywidualnie4:00
367Nadolny Jakub01UKS Technik Ruciane-Nida7:00
449Lewandowski Sebastian00UKS Technik Ruciane-Nida10:00
528Głowacki Artur00UKS Technik Ruciane-Nida13:00
6wakat wakat16:00
 
 
M20 (6)4,5 km16 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
131Gudański Wiktor99UKS Technik Ruciane-Nida31:00
212Chaber Cezary98indywidualnie34:00
315Czerniewicz Łukasz99UKS Technik Ruciane-Nida37:00
436Jakubczyk Arkadiusz99UKS Technik Ruciane-Nida40:00
573Piersa Jakub98UKS Technik Ruciane-Nida43:00
6wakat wakat46:00
 
 
M21 (10)4,5 km16 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
190Szymański Łukasz86UKS Technik Ruciane-Nida2:00
213Chomik Andrzej8614dappanc Suwałki5:00
341Korabiewski Mikołaj94indywidualnie8:00
447Legenzow Igor9214dappanc Suwałki11:00
554Ligocki Maciej76UKS Technik Ruciane-Nida14:00
616Czernow Sergej86OK Kaliningrad17:00
769Pańkowski Mateusz84UKS Technik Ruciane-Nida20:00
896Wojciechowski Janusz92indywidualnie23:00
926Giczewski Paweł8514dappanc Suwałki26:00
10wakat wakat29:00
 
 
M35 (9)4,0 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
122Duda Marcin80Nadleśnictwo Maskulińskie19:00
285Stefanowicz Stanisław7914dappanc Suwałki22:00
3101Zagroba Rafał80indywidualnie25:00
446Krysztopik Mariusz8011 MPA28:00
533Ivanov Sergey80OK Kaliningrad31:00
68Bobrowski Adam8114dappanc Suwałki34:00
776Pomianek Mateusz80Charty Puszczy Piskiej37:00
884Ruszewski Tomasz8214dappanc Suwałki40:00
9wakat wakat43:00
 
 
M40 (6)4,0 km14 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
180Ramotowski Mariusz6815 Giżycka BZ1:00
281Rapinczuk Jan74BdsUOT Warszawa4:00
311Ceniuk Sylwester7815 Giżycka BZ7:00
495Wiliwis Paweł7514dappanc Suwałki10:00
594Więcko Jacek7815 Giżycka BZ13:00
6wakat wakat16:00
 
 
M45 (6)3,7 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
134Jachna Dariusz73UMKS Orkan Ostróda0:00
270Pełszyński Mariusz7315 Giżycka BZ3:00
378Potocki Alexander72indywidualnie6:00
414Ciborowski Krzysztof7015 Giżycka BZ9:00
524Faliszewski Mariusz72indywidualnie12:00
6wakat wakat15:00
 
 
M50 (3)3,7 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
137Jasnoch Grzegorz67N-ctwo Głęboki Bród18:00
245Krylov Boris57OK Kaliningrad21:00
3wakat wakat24:00
 
 
M55 (4)3,2 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
142Kraśniewski Krzysztof61UMKS Orkan Ostróda27:00
287Szmidtka Wiesław61GKS Luzino30:00
363Mikielski Marek60UMKS Orkan Ostróda33:00
4wakat wakat36:00
 
 
M60 (3)3,2 km13 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
144Krutyńska Bunia10OSP Krutyń39:00
240Kaczanowski Feliks55OSP Krutyń42:00
3wakat wakat45:00
 
 
M65+ (5)2,8 km12 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
197Wojtyła Jerzy48UMKS Orkan Ostróda2:00
298Woźniak Henryk48UMKS Orkan Ostróda5:00
3wakat wakat8:00
49Bohaczek Janusz52UMKS Orkan Ostróda11:00
556Łuński Zbigniew52UMKS Orkan Ostróda14:00
 
 
Open (2)2,3 km11 PK
NrNr start.Nr SIImię i nazwiskoUr.KlubStartlic.
172Pieńkowski Szymon01indywidualnie17:00
2wakat wakat20:00